Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162750 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21680 dnia: Stycznia 29, 2007, 11:37:11 am »
Tak łatwo się mnie nie pozbędą... chyba to poleje, tak nawiasem mówiąc... koleś ciutke minął się z moimi oczekiwaniami heh... ale jestem na 99% pewien, że będzie jeszcze jeden termin zbója...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21681 dnia: Stycznia 29, 2007, 12:47:13 pm »
damn... siedziałem i zawaliłem nockę pisząc i męcząc ten swój rozdział tylko po to, by isc dziś na uczelnię i się dowiedzieć, że nie mam zajęć... damn it ;/
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21682 dnia: Stycznia 29, 2007, 01:31:38 pm »
łiiii luzik _-_ jutro mam 2 egzaminy z samego rana i pozniej jecze 3 wykłady jak bym nie byl dobity... na dodatek mam do srody zrobic projekt o którego pisaniu nie mam pojęcia ;f


co to kutfa znaczy SRSLY? ;f

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21683 dnia: Stycznia 29, 2007, 01:46:32 pm »
Zapewne "seriously"?
W wolnym tlumaczeniu = powaznie? ;]

Cytuj
chyba ALTALAVISTA...
Te, Tant, a wspominalem ci juz, ze jestes dnem?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21684 dnia: Stycznia 29, 2007, 02:16:17 pm »
Producenci leków nie myślą praktycznie. Babcia wróciła z zabiegu okulistycznego no i z pewnych powodów nie daje razy sama zapuścić sobie kropelek, więc ja to robię. Trzeba ostrożnie, żeby nie przytykać zakraplacza do powieki, broń boże do oka, wiadomo. Ale te buteleczki są tak chujowo twarde, że człowiek stoi, trzęsie mu się ręka, próbując zaaplikować lek i albo poleci na policzek, albo wcale... Taki mały szczegół, a tak utrudnia życie =\

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21685 dnia: Stycznia 29, 2007, 06:02:33 pm »
Cytuj
Te, Tant, a wspominalem ci juz, ze jestes dnem?

Shuyin cię zniszczy Zell... nie masz co błagać o litość.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21686 dnia: Stycznia 29, 2007, 06:05:45 pm »
Producenci leków nie myślą praktycznie.
Pięciotabletkowe opakowania antybiotyku i trzydziestotabletkowe "osłonowych" też są fpyte ;/ chce ktoś 25 tabletek Lacidofilu? ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21687 dnia: Stycznia 29, 2007, 06:08:48 pm »
Producenci leków nie myślą praktycznie.
Pięciotabletkowe opakowania antybiotyku i trzydziestotabletkowe "osłonowych" też są fpyte ;/ chce ktoś 25 tabletek Lacidofilu? ;]

nie chce-mam swój :P

a co do egzaminów to mi jeszcze tylko 1 został...za to w niedziele o 17.00 :/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21688 dnia: Stycznia 29, 2007, 06:44:18 pm »
Cytuj
Shuyin cię zniszczy Zell... nie masz co błagać o litość.
Wole byc zniszczonym niz byc dnem.

Cytuj
chce ktoś 25 tabletek Lacidofilu? ;]
Mozesz mi wyslac, bo konczy mi sie, a do apteki cale 50 metrow ;]

Moral dnia: Granie na pecetowych piratach to ch*jnia... Znaczy sie samo granie wlasciwe jeszcze ujdzie, ale sciaganie trzydziestu milionow crackow, z ktorych zaden nie dziala - juz niezbyt.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21689 dnia: Stycznia 29, 2007, 07:32:24 pm »
łuhu, pierwszy wykonawca na tegorocznego Openera ujawniony! ;] Beastie Boys! ^^ yeaaah

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21690 dnia: Stycznia 29, 2007, 08:05:09 pm »
Gipsiego nie ma bo mu kompjutr wybuchl jak w nim nalesniki smazyl, wiec udam, ze jestem fajny i napisze to co pewnie on by teraz napisal:
Cytuj
rzeba byc mna, albo niezlym wyjebem (w sumie na jedno wychodzi) zeby o tej godzinie odsniezac schody... Jeszcze sobie ubralem spodnie, ktore nosilem jakies 20 kg temu i wygladalem jakbym 2 worki od kartofli mial na sobie ;/ Cale szczescie, ze nie poszlem (poszedlem? ch*j wie ;/)w tym na jakis dalszy spacer (a ochote mialem niemala, bo zajebiscie wyglada puste, zasniezone miasto noca).
niezly kwas jak sie mieszka gdzies w islandii i ci snieg na shody pada przez dach ;/


Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21691 dnia: Stycznia 29, 2007, 08:28:37 pm »
http://www.platinumgrit.com/ rządzi, jak ktoś ma chwilę to niech poczyta XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21692 dnia: Stycznia 29, 2007, 10:37:47 pm »
Holy crap! Zaliczyłem dzisiejszego zbója z matmy, a napisałem naprawdę słabo. Zaraz pewnie przyjdzie jakiś prostak Zell napiszę, że i tak jestem dnem, albo Siergiej urwipołeć będzie mnie znowu oczerniał, ale i tak to napiszę: jestem zajebisty jednak... nie dość, że jestem inteligentny, czarujący, wychowany i diablo przystojny, to jeszcze mam szczęście... Tantalus VS uczelnia 1:0...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21693 dnia: Stycznia 29, 2007, 10:38:26 pm »
Phew...od 14:30 jeździłem za ekwipunkiem do nowego terrarium dla mojego legwana (stare się rozpieprzyło)...Podsumowanie :
Terrarium (1m wysokości, 80cm długości, 48cm szerokości) + jarzeniówka - 670zł
Wielki korzeń - 50zł (10zł nam koleś obniżył)
Żarówka grzewcza - 36zł
Termometr z hydrometrem(?) - 65zł
3 paczki torfu - 15zł (w hurtowni, w sklepie tyle kosztuje jedna paczka)

Razem - dużo

Nogi mi do dupy wchodzą od tego łażenia ;/ Jeszcze muszę mu kupić nową kuwetkę na wodę, regulator natęzenia do lampy grzewczej i zrobić półkę, na której legwan będzie sobie fajnie leżał.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21694 dnia: Stycznia 29, 2007, 11:00:46 pm »
Wielki korzeń - 50zł (10zł nam koleś obniżył)
nie ma bata ide jutro do lasu pozieram z 20 korzeni i ide na bazar sprzedawac jako wystrój wnętrza dla terrarium legwana po 60zeta sztuka ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2007, 11:02:15 pm wysłana przez GLenn »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21695 dnia: Stycznia 29, 2007, 11:02:24 pm »
Wielki korzeń - 50zł (10zł nam koleś obniżył)
nie ma bata ide jutro do lasu pozieram z 20 korzeni i ide na bazar sprzedawac jako wystrój wnętrza dla terrarium legwana i bede sprzedawał po 60zeta sztuka ;]
Sorry...nie korzeń tylko pień ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21696 dnia: Stycznia 29, 2007, 11:06:14 pm »
Wielki korzeń - 50zł (10zł nam koleś obniżył)
nie ma bata ide jutro do lasu pozieram z 20 korzeni i ide na bazar sprzedawac jako wystrój wnętrza dla terrarium legwana i bede sprzedawał po 60zeta sztuka ;]
Sorry...nie korzeń tylko pień ;]
i chuj zetne 1 drzewo i bedize 10 pni ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21697 dnia: Stycznia 30, 2007, 08:58:56 am »
eFeFowa Trivia zaczyna się robić jak Vagrantowa... Jeszcze tydzień i będziemy się pytać o kolory kurtek uczestników parady w Deeling...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21698 dnia: Stycznia 30, 2007, 05:51:53 pm »
Cytuj
i chuj zetne 1 drzewo i bedize 10 pni ;]
i jak cie ktos zobaczy ze drzewo scinasz albo wynosisz to mandacik kilka "patyczkow" ;f

Phew...od 14:30 jeździłem za ekwipunkiem do nowego terrarium dla mojego legwana (stare się rozpieprzyło)...Podsumowanie :
Terrarium (1m wysokości, 80cm długości, 48cm szerokości) + jarzeniówka - 670zł
Wielki korzeń - 50zł (10zł nam koleś obniżył)
Żarówka grzewcza - 36zł
Termometr z hydrometrem(?) - 65zł
3 paczki torfu - 15zł (w hurtowni, w sklepie tyle kosztuje jedna paczka)

Razem - dużo

Nogi mi do dupy wchodzą od tego łażenia ;/ Jeszcze muszę mu kupić nową kuwetkę na wodę, regulator natęzenia do lampy grzewczej i zrobić półkę, na której legwan będzie sobie fajnie leżał.
jaki z tego morał? pokroic, ugotowac i zjesc ;f

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21699 dnia: Stycznia 30, 2007, 09:40:55 pm »
Cytuj
i jak cie ktos zobaczy ze drzewo scinasz albo wynosisz to mandacik kilka "patyczkow" ;f

Luz, znając Glenn'a, to i tak ścinałby to drzewo wzdłuż...

[Blog]

Mam pierwsze trzy autografy w indeksie z tego semestru - z ekofilozofii, głupiego i bezsensownego przedmiotu, z którego nie wyniosłem absolutnie nic i na którym nie zdobyłem absolutnie żadnej wiedzy. Dostałem 4 z ćwiczeń i 4.5 z seminariów i wykładów, czyli dosyć nieźle. Miałbym już jeszcze 2 inne wpisy, ale muszę ćwiczeniowców namierzyć, a to nie takie łatwe, bo w sesji zimowej oni się zjawiają pewnie na 10 minut, raz na dwa tygodnie w nocy między piątkiem, a sobotą, tydzień przed pełnią księżyca i tylko jak wypowie się magiczne zaklęcie, stojąc na szczycie gmachu głównego, odwróconym na wschód. Będzie trzeba jakieś grupowe polowanie zrobić. Zaraz napiszę mail'a do jednego, to może uda mi się go dorwać.

A no i oczywiście zaliczyłem tą głupią ekonomię, z której 2 tygodnie temu skurwysyn mnie wywalił za to, że miałem telefon komórkowy na ławce. Pathetic... to było banalne, ale i tak dostałem tróję, bo zaliczyłem dopiero na końcu. Niesprawiedliwy, głupi burak z tego ćwiczeniowca... narazie najbardziej znienawidzony koleś na politechnice.

A jutro egzamin z matmy... nie mam się z czego uczyć na niego, nawet specjalnie nie wiem co na nim będzie, prawdopodobnie poleję go i podejdę w sesji poprawkowej. No ale warto spróbować, może moje szczęście, które dopomagało mi dotychczas, nie zawiedzie mnie jutro. To co działa na moją korzyść to wrodzony talent matematyczny i 3 lata liceum w klasie mat-fiz.. oznacza to, że w przeciwieństwie do znacznej części kolegów, ja rozumiem o co chodzi, a nie tylko uczę się samego algorytmu rozwiązywania całek... no i mam wyobraźnię przestrzenną, jestem w stanie sobie wyobrazić obszar ograniczony trzema funkcjami w 3D, a to ułatwia parę rzeczy. Wadą moją jest to, że ni cholery nie potrafię się uczyć, a jak sobie pomyślę, że powinienem robić jakieś zadania dla sprawdzenia własnych możliwości, to mnie skręca. Dzisiaj pewnie zarwę nockę, żeby spróbować poznać jakieś podstawowe teorie do zadawanych pytań, poznać jakieś algorytmy ich rozwiązywania i może się uda, tak jak wczoraj heh... wciąż nie mogę uwierzyć, że udało mi się zaliczyć kolokwium, które tak słabo napisałem heh...

[/blog]

Hotel Dusk - Room 215 robi się coraz lepszy. Zaliczyłem Chapter 2 (połowę potrzebnego mi czasu spędzając na wykminianiu jak odmontować wieszak ze ściany, bo nie znalazłem obcęgów wcześniej heh...). Trochę mnie wkurza muzyka, bo chociaż parę kawałków jest niezłych i dobrze działających na klimat, to przez większość czasu słyszy się ten sam track, który brzmi jak taka muzyczka co leci w słuchawce telefonu, jak dzwonisz do jakiejś firmy i czekasz na połączenie... czyli strasznie słaby track, do niczego nie pasujący... ale to nie zmienia faktu, że gra jest zajebista (swoją drogą, nie wiedziałem, że tu tak łatwo przegrać... już 3 razy miałem Game Over, bo dla beki odpowiadałem inaczej niż trzeba było heh...).