Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164025 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21100 dnia: Stycznia 10, 2007, 05:11:21 pm »
Ja dzisiaj obudziłem się o 9:02. O 9:33 przyszedł nauczyciel z historii i miałem z nim WOS. Potem o 12:00 przyszła nauczycielka z fizyki. Jakież wielkie było moje zaskoczenie jak dowiedziałem się, że wartość energii potencjalnej zależy wprostproporcjonalnie od iloczynu ładunków i odwrotnie proporcjonalnie do odległości między nimi !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21101 dnia: Stycznia 10, 2007, 05:22:44 pm »
Dziś wstałem sobie ok. 7:15, gdyż do szkoły obudził mnie mój budzik w moim telefonie (Motorola l6). W szkole okazało się, że nie mamy Urządzeń Techniki Komputerowej i w zamian mieliśmy Oprogramowanie Biurowe, z nauczycielem, który prowadzi lekcje czytając z książki. Później mieliśmy z Rysiem Systemy Operacyjne, 2 godziny lekcji i na trzeciej luz, więc graliśmy w Counter Strike'a z kumplami, ofkors, jestem w to średni. Później ku mojej uciesze okazało się, że nie mamy Podstaw Przedsiębiorczości i mieliśmy wolne. Wróciłem do domu i okazało się, że moi kumple mają komisję dyscyplinarną za wagary. co ich zmartwiło. Zaraz też przypomniałem sobie, że jutro mam sprawdzian z fizyki i z chemii, skwitowałem to ""kurczaczek"" ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21102 dnia: Stycznia 10, 2007, 06:27:25 pm »
łojej, straszne, a kogo to obchodzi, Jezus to tylko semestr a wszyscy o ocenach pierdola i sie martwia, niektore laski z mojej klasy placza nawet. paranoja.
Cytuj
załóżmy bloga :\
hyh, no dokladnie.
Na studiach nie ma czegos takiego jak "tylko semest" kochana ;]
Nie zdasz semestru i wypierda*asz ;] Taki mnie los czeka probably, choc jeszcze walcze ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21103 dnia: Stycznia 10, 2007, 06:48:39 pm »
No ja jeszcze też walczę, chociaż może być słabo ogólnie rzecz biorąc... polałem ćwiczenia z organicznej, a to najgorsze co jest w tym semestrze... no ale mam nadzieje zbója zdać (na początku lutego mam). Ale jak się reszte uda zaliczyć, to będzie spoko...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21104 dnia: Stycznia 10, 2007, 06:55:51 pm »
Ale Vivi na studia jeszcze nie chodzi.. ;p Moj brat tez studiuje i strasznie bluzga na to wszystko, tez mowi ze go wypieprza xD
A mnie juz poprostu nerwica bierze, bo przeciez jestem dopiero w 2 gim i ta cala 'srednia' sie nie liczy do niczego a u mnie wszyscy o tym trąbią.. i w ogole ech. Fajnie jest sie uczyć dla wlasnej satysfakcji, ale jak ktoś dostanie trojke i ryczy to przesada;/

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21105 dnia: Stycznia 10, 2007, 06:56:44 pm »
dupa mi sie 3 semestr konczy a ja nie zaliczylem drugiego ;f i mam zamiar zaliczyc bez zadnych poprawek

ojej moj głos traci game wysokich dzwiekow (juz nawet zapiszczec/zamiarczec/jeknąc nie moge) jak tak dalej pojdzie to do konca tygodnia bede miał głos jak Vinc Diesel

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21106 dnia: Stycznia 10, 2007, 08:18:24 pm »
Ale Vivi na studia jeszcze nie chodzi.. ;p Moj brat tez studiuje i strasznie bluzga na to wszystko, tez mowi ze go wypieprza xD
A mnie juz poprostu nerwica bierze, bo przeciez jestem dopiero w 2 gim i ta cala 'srednia' sie nie liczy do niczego a u mnie wszyscy o tym trąbią.. i w ogole ech. Fajnie jest sie uczyć dla wlasnej satysfakcji, ale jak ktoś dostanie trojke i ryczy to przesada;/
Może nie chodzę,ale jak się będe kiepsko uczyć to wylotka ze szkoły.Ale uczę się dla własnej satysfakcji i jakoś nie mam z tym problemow.

EDIT:
Gipsi zadaj coś w Trivii DQ.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2007, 08:20:16 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21107 dnia: Stycznia 10, 2007, 08:20:20 pm »
O kurwens ;/ Przez ostatnie 2 godziny uczyłem się na fizę i chemie....pochłonąłem jakieś 30 stron materiału i mam mózg wyżarty ;/ zdycham...boje się studiów :P

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21108 dnia: Stycznia 10, 2007, 08:26:23 pm »
O kurwens ;/ Przez ostatnie 2 godziny uczyłem się na fizę i chemie....pochłonąłem jakieś 30 stron materiału i mam mózg wyżarty ;/ zdycham...boje się studiów :P
Współczucia :(

Macie jakąś ulubioną lekcję.

EDIT:
Ej Musiol napisz czy Tant dobrze odpowiedział w Trivii FFT.
A jeżeli o FFT mowa to idę zagrać w Advance.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2007, 08:33:37 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21109 dnia: Stycznia 10, 2007, 08:36:03 pm »
Ta mam, OSy, czyli Systemy Operacyjne, ew. Religia, bo mozna sie zdrzemnać ;]

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21110 dnia: Stycznia 10, 2007, 08:47:55 pm »
nienawidze religii bo mamy durnego katechete ktory mysli ze jest fajny, kól i w ogole :P no i zawsze mam u Niego 2 i poprawne. A ulubiony przedmit to historia ew. polski ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21111 dnia: Stycznia 10, 2007, 10:35:21 pm »
Cytat: 'Yeti' Forum PSX Extreme
Final Fantasy XIII (PS3)
Na skanach widzimy między innymi kilka znanych już nam obrazków jak Shiva czy nowy bohater, pochodzą one oczywiście z trailera, który prezentowany był na Jump Festa.

Świat i historia
Można powiedzieć, że świat Final Fantasy XIII podzielony jest na dwie części. Pierwszą jest niebo z unoszącym się w powietrzu miastem Cocoon, drugim zaś ziemia z ciemnym regionem nazwanym Pulse.
Cocoon to podniebne miasto, chronione przez maszyny, zostało ono stworzone dzięki mocy kryształów. Jego mieszkańcy są bardzo strachliwi i boją się wielu rzeczy, na czele z tym wszystkim, co pochodzi z „ciemnego regionu”. Najbardziej jednak obawiają się obecności pewnej „obcej organizacji”(?). Kryształ wybiera jedną osobę, która ma zniszczyć ludzkość... tak tak tą osobą jest Lightning wink.gif. Tak właściwie to nie wiadomo o co w ogóle chodzi, ale na razie dostępne są tylko te szczątki fabuły... opierają się one bądź, co bądź na trailerze gry.

System walki i Shiva
ATS (Active Time System), czyli nowy system walki będzie zdecydowanie szybszy niż rozwiązania znane nam z poprzednich odsłon serii. Final Fantasy stawia na szybkość.
Na jednej ze stron widać Shivę, ma ona trochę „techniczny” design, ale ciekawszym zdaje się fakt, iż prawdopodobnie posiada ona „ciepłą siostrzyczkę” (Jest! Dwie chłodne sztuki na pokładzie ;]). Gdy obie połączą się w jedność ukaże się nam kapitan planeta! Tfu, tzn. będą mogły stworzyć motor, którym oczywiście będziemy mogli się poruszać a także walczyć podczas jazdy. W tym momencie staje się jasne co oznacza stawianie na szybkość w systemie walki wink.gif

Lightning i nowy bohater
Lightning to najprawdopodobniej tylko ksywka naszej bohaterki. O nowym blondwłosym charakterze jak na razie nie wiadomo praktycznie nic. Jego stosunki z Lightning są troszkę cięte. Wygląda na to, iż Lightning podczas całej tej przygody nie zawsze walczyła po jednej stronie. Po za tym ujawniono, iż blondwłosy ziomek ma stopę, która mierzy 33 centymetry a jak wiadomo, gdy stopa duża to i wacek wielki ;] Może to w przyszłości jakoś pomoże Lightning.

Ponadto w artykule opublikowano wywiad z Motomu Toriyamą, w którym powiedział on między innymi, iż intro do Final Fantasy XIII będzie najbardziej brutalnym, jakie do tej pory zrobiono.

http://squarezone.pl/

EEE zacytowali naszego newsa na forum PSX Extreme, moze ktoś wpadnie albo coś? ;] Więcej takich newsów Gipsi :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2007, 10:36:29 pm wysłana przez Musiol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21112 dnia: Stycznia 10, 2007, 10:36:47 pm »
Wpadnijmy i pozwijmy ich!! Może będzie z tego kasa na nowy serwer hehe..

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21113 dnia: Stycznia 10, 2007, 10:41:44 pm »
W jeszcze jednym temacie też;] XD zwerbujmy kogoś!!!111111eleven !

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21114 dnia: Stycznia 10, 2007, 10:42:00 pm »
Wpadnijmy i pozwijmy ich!! Może będzie z tego kasa na nowy serwer hehe..
Good idea.
Ja idę spać,znowu się nie wyspie, a i jeszcze raz napisze Gipsi zadaj coś w Trivii DQ.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21115 dnia: Stycznia 10, 2007, 10:47:47 pm »
Dobra Musiolik, to wbijaj na forum PE i ich pozastraszaj, ja pobiegnę po więcej ludzi, pochodnie, widły i gorącą słome... zmontujemy pospolite ruszenie i spuścimy łomot za cytowanie naszych newsów bez uiszczenia opłaty od tekstu (1.99$/znak)...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21116 dnia: Stycznia 10, 2007, 11:06:30 pm »
Na studiach wkurza mnie ,to,że zawsze wszyscy piperzą ,że już wylatują itp. Nawet takie panienki, które mają praktycznie wszystko pozaliczone tylko jedno koło do zaliczenia :/ No nie powiem-ja też mam chwile załamania i też mogę stwierdzić,że lecę z tym,że ja mam może ze 2 koła zaliczone :D I mam to w dupie, bo do marca chyba można zaliczać.

Wpadnijmy i pozwijmy ich!! Może będzie z tego kasa na nowy serwer hehe..

hahaha-to ja będę waszym adwokatem. A co-podszkolę się ,a kasa będzie może dla mnie na nową klawiaturę ::)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21117 dnia: Stycznia 10, 2007, 11:14:45 pm »
Ja zasadniczo mam niezaliczony tylko jeden przedmiot (co z tego, że to ten najważniejszy), do tego prawdopodobnie jest w plecy z ekonomią, ale ta jest śmiesznie łatwa (prawie zdałem ucząc się do kolokwium jakieś 10 minut, więc jak na poważnie przysiądę, to nie ma bata, zdam to na luzie). Poza tym, kłopot może być jeszcze z matmą, ale raczej zaliczę (pierwsze koło mam zdane, a to już dużo). Zaliczenie z ekofilozofii to napisanie durnego eseju (napisanie = google, ctrl+1, ctrl+c, ctrl+v, ctrl+p), co zrobię w wolnej chwili. Management powinno być łatwe. Chemia środowiskowa to z grubsza tylko laborki, a do ich zaliczenia nie trzeba wiele (tylko muszę raporty przynieść). W zasadzie, luty będzie strasznym miesiącem, a moja sytuacja wygląda napewno gorzej niż w ostatnich dwóch semestrach, ale nie jest to niemożliwe do zdania.... zresztą, jakby co to przejdę awansem, grunt, że się wojem martwić nie muszę do września hehe...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21118 dnia: Stycznia 10, 2007, 11:31:57 pm »
Woo ! S zdobyte w EBA w "Jumping Jack Flash" na Sweatin' ! Moje pierwsze S w EBA !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21119 dnia: Stycznia 10, 2007, 11:51:36 pm »
Cytuj
Macie jakąś ulubioną lekcję.
ta Filozofie, Informatyke i Etyke (to ostatnie mam z ksiedzem o wdziecznym nazwisku Sieczka ;f)