Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165334 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2060 dnia: Grudnia 28, 2004, 05:34:12 pm »
Morhol siusiaku a jednak miałeś racje legalnie można było zasysać 5 odcinków :)  a nawet widziałem że się wycfaniłeś i jako jedyny zapodałeś błędny link na anime XG

faqq ale się wkur***em :shu:  nie nawidze płyt Philips, kupiłem sobie kiedyś 30 płyt philipsa bo byly tanie ba mialem je od takiej szisky jednej, i kilka znich wogóle poszło mis ię jeb** od razu bo się ich niedało nagrywać, a teraz widze żen iektóre sięnagrały, ale jak je wsadzam to neichą odtwarzać;/ i tak mi sięposzły pieprzyć odcinki midori no hibi od 8 do 12 -___-' teraz będę musiał oglądać te w tej lipnej jakoś z RMVB a wtedy były avi ;(

na sylwka poraz pierwszy od 4 klasy podstawowki nie pojde na zadna popijawe poza dom-___-' pewnie będe sieddziałw domu... ale w sumie wali mnie to i nie wiem czemu ale jaokś mnie to zbytnio nie rusza :rolleyes:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2061 dnia: Grudnia 28, 2004, 05:44:07 pm »
echhh Gipsi to chyba bedzie sylwek na SZ wspolny bo u mnie lipa straszna tez >_< jeden kumpel u babci drugi w slowacji trzeci w dupie i takie sranie >_< i z calej paczki zostalem tylko ja z dwoma kumplami i niemamy sie gdzie wbic >_<
a z anime xg juz mozna znowu tylko 2 dziennie, widac te 5 to byl prezent swiateczny :P no i sie ciesze ze zaczeli naruciaki wstawiac, bo ciagnie mi od ich duzo szybciej niz z narutochaos :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2062 dnia: Grudnia 28, 2004, 05:49:46 pm »
A ja będę miał wolną chatę... wezmę kumpli i wbijemy się po pólnocy na SZ i mocno podchmielemi zaczniemy spamować albo kasować losowe tematy albo coś...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2063 dnia: Grudnia 28, 2004, 05:52:18 pm »
hmm tant rzuc adresem bo chyba wiem gdzie sie z kumplami wbijam :P :P :P :P :P

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2064 dnia: Grudnia 28, 2004, 05:52:51 pm »
Ja spędzę Sylwka naturalnie, łącząc się z wszechświatem w jedność. Może sobie poczytam, pochleję znowu, albo urzadzę maraton telewizyjny. W końcu to i tak zwykły dzień, tyle tylko, że plakat z roku 2004 się zmieni na 2005.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2065 dnia: Grudnia 28, 2004, 06:19:32 pm »
GPM - booooozzzzzeee....................wszyscy wiemy ze nienawidzisz dziewczyny ale odczasu do czasu moglbys dac sobbie z tym spokoj....

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2066 dnia: Grudnia 28, 2004, 06:23:26 pm »
Nie ma się czym przejmowac, w końcu kiedyś to zrozumie <jako samotny 50 człowiek bez rodziny, żyjący z jakimś psem na odludziu, nadal prawiczek>.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2067 dnia: Grudnia 28, 2004, 06:25:24 pm »
qiax - buahhaahahahaa mwhahahhahaha lol rotfl

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2068 dnia: Grudnia 28, 2004, 06:31:23 pm »
ja na 99 koma 9% ide do qmpla na popijawe :F a te 0.1% to ewentualne kataklizmy lub jesli kumpel jednak nie zrobi imprezki
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2069 dnia: Grudnia 28, 2004, 09:15:42 pm »
a co do sylwestra to.....eeee....moze do qmpla

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2070 dnia: Grudnia 28, 2004, 10:30:47 pm »
a ja na sylwestra idę do kumpla...... no i bedziemy tam robić sami-wiecie-c.. ..a jeśli będziemy mieli szczęście to przyjdą koleżanki i też będą robić sami-wiecie-co...... a więcej planów nie mam, bo i tak nie będę pamiętał co robiłem
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2071 dnia: Grudnia 29, 2004, 01:47:41 am »
Kto jeszcze zossstaje na sssyfka w domu? :> zrobimy impre na dyssstans :lol:  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2072 dnia: Grudnia 29, 2004, 11:52:38 am »
Ja też zostaję w domu^^...chyba że mnie gdzieś wyciągną,ale to jest mało prawdopodobne
Marv z chęcią^^
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2004, 11:53:11 am wysłana przez YUzuriha »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2073 dnia: Grudnia 29, 2004, 11:58:35 am »
no to mamy 4 osoby<plus tant z kumplami>, ktos jeszcze? :P

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #2074 dnia: Grudnia 29, 2004, 12:00:22 pm »
taa, ja ja ^^ ech.. w tym rokq pewnie tak jak wcześniej pojde do kuzynki.. kolega mnie do zakopca zaprosil (buehhehehe) ale coś sie dziwnie starzy nei chcą zgodzic, wymowką ze jeszcze nawet goscia nie znają  :huh:  :lol:

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2075 dnia: Grudnia 29, 2004, 03:21:23 pm »
eee...ja :F

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2076 dnia: Grudnia 29, 2004, 11:04:46 pm »
faaaaak ale sie wqrzylem >_< taka scenka: gram sobie spokojnie w KH<w pokoju siostr bo tam mam konsole, u siebie nie mam tv >_< >i nagle pojawia sie mysl "morchol debilu zarcie dla legwana zrob" no to posluchalem blyskotliwej mysli, nacisnalem przycisk "start" odpowiedzialny za pauze i poszedlem zrobic legowi zarcie, wymienilem mu wode i z poczuciem dobrze spelnionego obowiazku wracam do gry, ale gdy wchodze do pokoju ojciec akurat naciska magiczny przycisk znajdujacy sie na konsoli ktorego imie "reset" pozniej nastapil taki oto dialog
Morchol - "kurczaczek"
Tatus - Co ty powiedziales?
M - Co ty zrobiles?
T- i tak nie grasz chce se film obejzec
M -<mamrotanie>"kurczaczek"</mamrotanie>przeciez macie w pokoju u siebie dvd
T - ale mama oglada jakis debilny film na tvn z cyklu "zona bije meza"
M - -_-"

Morał z historyjki:
"Ide mu zaraz qfa film wylaczyc" >_<
i potem sie dziwi ze siedze po nocach jak przez niego musze nadrobic niezasejwowana plus/minus godzinke <nie ma to jak byc debilem i sejwowac tylko jak sie gre wylacza nie? :P qfa teraz chyba co 15 minut bede sejwowal>

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #2077 dnia: Grudnia 30, 2004, 12:00:17 am »
hyhy morchol nie no fajnie masz.. ja dostałam opierdziel jak sobie w statusiku napisałam "cośtam chujowe" heeh.. a moj brat kiedys krzyknąl: jebnąć cie? - i ...nic -_- taka sprawiedliwość... ech.. dobra ide lookać kubuśka :]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2078 dnia: Grudnia 30, 2004, 10:20:22 am »
Haha Morchol nauczka na przyszłość ;)  :lol:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2079 dnia: Grudnia 30, 2004, 03:56:13 pm »
hurray w koncu nastepna czesc nsh :F hmmm... czy tylko mi to sie kojarzy z balrogiem i zrzuceniem gandalfa w przepasc? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"