Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161304 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19900 dnia: Grudnia 17, 2006, 07:25:54 pm »
blady mistrz? /m/O_o\m\

ekhem... bo ja tu z pytaniem... Ma ktoś dostęp do oryginalnej<czyli starej ;]> trylogii StarWars z polskim lektorem? Bo wiecie, mała siostra ma zadatki na dobrego nerda, nie mogę takiej szansy zmarnować ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19901 dnia: Grudnia 17, 2006, 07:31:40 pm »
a to sory ;] za duzo l2

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19902 dnia: Grudnia 17, 2006, 08:58:35 pm »
Ultra super... ściągnęła mi się pierwsza część Parasite Eve the Movie... jeszcze mi się druga połowa ściągnie i sobie urządzę seans z mitochondrialnymi potworami zjadającymi japończyków... to będzie chyba jeden z pierwszych japońskich filmów, jakie zobacze od dawna, bo Casshern wyłączyłem po pierwszej płycie, jak spiderman zaczął rzucać tymi robotami hehehe... zobaczymy, czy PE się okaże dobrym kinem...

A tak wogóle, to ja teraz powinienem siedzieć nad raportami z laboratoriów i nad dwoma artykułami na update... ale coś czuję, że może być z nimi słabo hehe...

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19903 dnia: Grudnia 17, 2006, 09:01:10 pm »
blady mistrz? /m/O_o\m/

Ja chce być Grand Master Breaker xD

Chuck Norris eater- ahahaaha :)

Ten pluszak był tak sympatyczny, że nie mogłam się powstrzymać T_T i zakupiłam dwa (baranka i konia), tyle że drugiego w prezencie dla bratanka i leży schowany w szafie. Spłukałam się ;p



woot, szary lay jest cool, może zostać na razie :o

kufa co to za emot...

Jakie fajne. Ja to chcialabym Snake ktory mial rzeczywiste wymiary ;) No ale cóż nie wygrało się konkursu w N+ ;(

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19904 dnia: Grudnia 17, 2006, 09:34:21 pm »
Ehh,kark mnie boli,czytam mitologie bo mam konkurs we wtorek.Nic mi się nie chce robić.Musiałem sie z wami podzielić moimi uczuciami.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19905 dnia: Grudnia 17, 2006, 09:35:52 pm »
lej naukę :P idź pograć :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19906 dnia: Grudnia 17, 2006, 09:37:37 pm »
Cytuj
Co to jest, grube, długie i czarne ?  Mrugnięcie
PlayStation 3
Niee niestety, podpowiem że ma 3 m długosci. ;]
Cytuj
Co tam jednego... złapmy je wszystkie!!
To zarzmiało nieco jak jeden z ostatnich postów Gipsiego heh. ;]

Btw. Fajny jest nowy firefox i autokorkte ma heh. Eh kurde dzięki mojemu wspaniałemu bratu straciłem wszystko co miałem upchniete na jednej partycji z systemem bo na drugiej już mi się nie mieściło a temu debilowi zachciało się formatować bo zauważył że na kompie jest robal i śmieszne rzeczy wyskakują a i cały transmit mam zapchany cały czas przez niego. Kurde ale najlepsze że straciłem w hói danych i min. scany mojego ulubionego komiksu oraz sporo grafik, wszystkie avatary których miałem zapas na jakieś pół roku i do tego pare gier na szaraka i screeny starego forum, najbardziej szkoda mi avatarów bo sam je robiłem sporo czasu. Kurde a bym przegrał wszystko gdyby mi tylko nagrywarka działała. ;/ A na dodatek teraz po formacie ten sam robal znwu wpadł hahahaha ... Zaje*ie mojego brata !!!!!!!1111111jedenjedendwa

Hehe co do Oruni to rzeczywiście niezła dzielnica heh, piękniejszych nie znajdziecie. ;]

Kurde jak będe mieć własnego peceta to se Linuxa walne a już w najwyższym wypadku Win2000 bo w sumie ten XP mnie już wkurza, i na swoim kompie za grzyba bym go nie instalował. A i zabezpiecze go przed bratem, i kur*a mój brat przy próbie włamania się dostanie z ukrtytego działka w obudowie.  >:(
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19907 dnia: Grudnia 17, 2006, 09:39:19 pm »
Cytuj
Co to jest, grube, długie i czarne ?  Mrugnięcie
PlayStation 3
Niee niestety, podpowiem że ma 3 m długosci. ;]
Cytuj
Co tam jednego... złapmy je wszystkie!!
To zarzmiało nieco jak jeden z ostatnich postów Gipsiego heh. ;]

Btw. Fajny jest nowy firefox i autokorkte ma heh. Eh kurde dzięki mojemu wspaniałemu bratu straciłem wszystko co miałem upchniete na jednej partycji z systemem bo na drugiej już mi się nie mieściło a temu debilowi zachciało się formatować bo zauważył że na kompie jest robal i śmieszne rzeczy wyskakują a i cały transmit mam zapchany cały czas przez niego. Kurde ale najlepsze że straciłem w hói danych i min. scany mojego ulubionego komiksu oraz sporo grafik, wszystkie avatary których miałem zapas na jakieś pół roku i do tego pare gier na szaraka i screeny starego forum, najbardziej szkoda mi avatarów bo sam je robiłem sporo czasu. Kurde a bym przegrał wszystko gdyby mi tylko nagrywarka działała. ;/ A na dodatek teraz po formacie ten sam robal znwu wpadł hahahaha ... Zaje*ie mojego brata !!!!!!!1111111jedenjedendwa

Hehe co do Oruni to rzeczywiście niezła dzielnica heh, piękniejszych nie znajdziecie. ;]

Kurde jak będe mieć własnego peceta to se Linuxa walne a już w najwyższym wypadku Win2000 bo w sumie ten XP mnie już wkurza, i na swoim kompie za grzyba bym go nie instalował. A i zabezpiecze go przed bratem, i kur*a mój brat przy próbie włamania się dostanie z ukrtytego działka w obudowie.  >:(
Weź ziółka na uspokojenie :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19908 dnia: Grudnia 17, 2006, 09:47:10 pm »
Chciałeś powiedzieć zioła tak ? ;] Hmm chętnie tylko że gardło mnie boli kur*wsko od tego pier*olenia z tymi niezadowolonymi użytkownikami neostrady. ;/ Przełknąć niczego nie mogę bo mnie napie*dala !  ;/ I muszę inne ziółka brać na razie.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19909 dnia: Grudnia 17, 2006, 09:56:42 pm »
G-1 wyluzuj.Tak wkurzonego to nie wiem czy naszego Coacha widziałem,po krótkiej chwili namysłu jednak widziałem.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19910 dnia: Grudnia 17, 2006, 10:20:45 pm »
Cytuj
Niee niestety, podpowiem że ma 3 m długosci. ;]
Siusiak Glenna jest gruby i czarny, a moj ma 3m dlugosci. Wiec moze kapitan planeta powstajacy z mocy polaczonych siusiakow? ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19911 dnia: Grudnia 17, 2006, 10:28:56 pm »
Cytuj
Niee niestety, podpowiem że ma 3 m długosci. ;]
Siusiak Glenna jest gruby i czarny, a moj ma 3m dlugosci. Wiec moze kapitan planeta powstajacy z mocy polaczonych siusiakow? ;]
OMFG u r close  ;)

Skanuje teraz kompa sobie, ciekawe ile plików exe nie będzie mozna naprawić ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19912 dnia: Grudnia 17, 2006, 11:14:41 pm »
Dobra idę spać,trzeba sie raz w tygodniu wyspać.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19913 dnia: Grudnia 17, 2006, 11:59:20 pm »
Woohooo.. pierwszy raport zrobiony... jeszcze 4 i będzie elo... ale póki co, pare potworów z Zertinian Caverns czeka, żeby je rozwalić... cya guys, pewnie zobaczymy się jutro, koło 19ej...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19914 dnia: Grudnia 18, 2006, 08:15:59 am »
właśnie wcinam płatki.Zaraz do szkoły...Jak mi sie nie chce,podejrzewam że wam też sie nie chce.AAle ejst jeden + że zamiast treningu to moze będziemy ogladac nagrania z naszych meczy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2006, 08:16:38 am wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19915 dnia: Grudnia 18, 2006, 02:30:34 pm »
OK, wiedziałem, że Elite Beat Agents jest w cholerę ciężkie...Ale Osu ! Tatakae ! Ouendan jest jeszcze bardziej chore : http://www.youtube.com/watch?v=RQK8LjLH8ig
Nie wiem jak tutaj dawać nazwy w hiperłączach.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19916 dnia: Grudnia 18, 2006, 02:53:17 pm »
Cytuj
właśnie wcinam płatki.
Fascynujące. Zgłoś się z tym do Ewy Drzyzgi.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19917 dnia: Grudnia 18, 2006, 02:55:10 pm »
OK, wiedziałem, że Elite Beat Agents jest w cholerę ciężkie...Ale Osu ! Tatakae ! Ouendan jest jeszcze bardziej chore : http://www.youtube.com/watch?v=RQK8LjLH8ig
Nie wiem jak tutaj dawać nazwy w hiperłączach.
o laruku i ich ready steady go! ;] Ta piosenka jest w grze czy ktos sobie puscil tylko jako background do filmiku? Jak jest w grze no to juz jest wporzo giera;]

Cytuj
Cytuj
właśnie wcinam płatki.
Fascynujące. Zgłoś się z tym do Ewy Drzyzgi.
Kazdy staly user pisze na forum takie ciekawostki przeciez... widac ze Vivi juz sie zaklimatyzowal ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19918 dnia: Grudnia 18, 2006, 03:47:21 pm »
OK, wiedziałem, że Elite Beat Agents jest w cholerę ciężkie...Ale Osu ! Tatakae ! Ouendan jest jeszcze bardziej chore : http://www.youtube.com/watch?v=RQK8LjLH8ig
Nie wiem jak tutaj dawać nazwy w hiperłączach.
o laruku i ich ready steady go! ;] Ta piosenka jest w grze czy ktos sobie puscil tylko jako background do filmiku? Jak jest w grze no to juz jest wporzo giera;]
Jak założysz okulary to zauważysz, że te punkty pojawiają się razem z rytmem gry, więc raczej tak. Znaczy się jest jeszcze dodakowy podkład, żeby było wyraźniej słychać. Albo puszczone na jakichś głośnikach jest. EBA jest lepsze. Na szczęście nie wypuszczają polskiej wersji z jakimś Peją czy Pudzianowskim.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19919 dnia: Grudnia 18, 2006, 04:02:04 pm »
O M F G !!

W najnowszym PSXExtreme w listach, napisał gość co...zrobił sobie tatuaż na plecach...tatuaż Rood Inverse od Sydneya...OMFG.....