Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164514 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17340 dnia: Września 12, 2006, 03:55:26 am »
Ech, znowu. Dość już mam tych Nobli. Teraz chciałbym jakiegoś Oscara.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17341 dnia: Września 12, 2006, 04:04:00 am »
Damn brzuch mnie troche boliwiec ide spac (pewnie z glodu mnie boli bo kolacji nie jadlem... niechce mi sie nicrobic. Damn! Nie ma jak ukonczyc gastronomika i zdobyc tytul technika dostac jakis chu*owy dyplom a nie umiec kompletnie gotowac i wogole nienawidzic robic sobie jedzenia ;/ Mi sie ni hu hu niechce robic nigdy zadnego zarelka ;/)

Ale btw bolaceg brzucha to mi sie taki news niedawny kojazy:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=268469  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17342 dnia: Września 12, 2006, 04:26:58 am »
No ja niezbyt wiele umiem robić bo portafie tylko  ryż zagotować i sos podgrzać , no i jajecznicę robię wyśmienitą na masełku , z 4 jaj  , mniam.

Też jestem strasznie głodny i strasznie coś ciężko mi idzie pisanie wiec zaraz też mykne do łóżka. Chciałem cośtam napisać w dziale na temat fabuły CC ale nie mam weny i totalnie mnie muli.

do jutra , pewnie wstane gdzieś koło 12 ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #17343 dnia: Września 12, 2006, 07:33:10 am »
aaaaa jak mi sie niechce do szkoly isc ;/ jest mi zimno, spiacy jestem i wogule ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17344 dnia: Września 12, 2006, 09:44:03 am »
no lipa w chu*... ja juz sie boje jak to bedzie ze mna od pazdziernika jak pojde na studia... przeciez ja z pol roku juz w szkole nie bylem ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17345 dnia: Września 12, 2006, 12:28:53 pm »
a ja znów miałem przyjemnosc stc po drugiej stronie i 6 klasę w podstawówce tępić :F  fajnie było... gorzej bedzie ze sprawdzaniem ich prac domowych :/
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #17346 dnia: Września 12, 2006, 12:45:25 pm »
Cytuj
Ech, znowu. Dość już mam tych Nobli. Teraz chciałbym jakiegoś Oscara.
oskara mozesz dostac za odgrywanie głównej roli tego węzowatego w M(am)G(dzieś)S(nejka)5


Cytuj
gorzej bedzie ze sprawdzaniem ich prac domowych
zrob to po studencku... podzuc do gory i te ktore zlapiesz beda mialy pozytywne oceny ;f

Cytuj
ja juz sie boje jak to bedzie ze mna od pazdziernika jak pojde na studia... przeciez ja z pol roku juz w szkole nie bylem ;/
znam ten bol tez rok temu mialem wakacje od poczatku maja do pazdziernika ;/

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17347 dnia: Września 12, 2006, 01:03:55 pm »
Mam zapytanie jak się wstawia kolory?Znaczy chodzi mi o to jak można zmienić napis na inny kolor na forum...bo coś mi nie wychodzi XD

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17348 dnia: Września 12, 2006, 01:39:12 pm »


z tej listy ybierasz kolorek i potem piszesz. musisz tylko pamietaz by po napisaniu tekstu przycisnąc przycisk "Zamknij wszystkie tagi'

i teraz mamy satanistyczny czerwony
a teraz Tantowaty niebieski, którym on cos zawsze dopisze
mozna tez czcionke sobiezmieniac
jak te teraz :P
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17349 dnia: Września 12, 2006, 01:54:03 pm »
Wielkie dzięki^^,w końcu się udało.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17350 dnia: Września 12, 2006, 01:58:21 pm »
Cytuj
Wielkie dzięki^^,w końcu się udało.
polecam sie na przyszłosc ^^

Cytuj
zrob to po studencku... podzuc do gory i te ktore zlapiesz beda mialy pozytywne oceny ;f
zeby to takie  proste było... niestety nie ma tak lekko. jak tego nie zrobie jak sie nalezy to mi mogąpraaktyk niezaliczyc i wywalic z uczelni. a został mi ostatni rok, wiec wole nie ryzykowac :P
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17351 dnia: Września 12, 2006, 02:11:36 pm »
Cytuj
Ale btw bolaceg brzucha to mi sie taki news niedawny kojazy:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=268469
O.O dopiero teraz przeczytała...mamciu to on nie czuł,że mu się coś tam w brzuchu rusza?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17352 dnia: Września 12, 2006, 02:44:14 pm »
wiecie... co to jest zyc nieswiadomie przez 40 lat nosząc brata blizniaka w sobie.... nawet o braciszku nie wiedząc :P mnie to martwi jak ten zmutowany braciszek sobie poradzi teraz w zyciu. bo ma 40 lat, a nie za specjalnie pewnie wygląda i jest na poziomie intelektualnym noworodka... lol
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17353 dnia: Września 12, 2006, 02:58:11 pm »
Cytuj
a teraz Tantowaty niebieski, którym on cos zawsze dopisze

Tantowany nie pisze na niebieski, ale na MORSKI. Kolorów jest dużo więcej niż na tamtej liście... ba, można osiągnać właściwie każdy kolor czcionki, jeżeli wie się jak przedstawić kolor RGB w formie HTML'a. A dla tych, którzy nie wiedzą, a chcieliby sobie na różne kolory pomalować, napisałem program w Delphi, siakoś tak w 3 w minuty:

DOWNLOAD ME

A jak mnie kiedyś uświadomił FastRed, czcionke można zmienić na dowolną, jaką się ma na systemie. Jeżeli inni będą mieli w Font'ach taką czcionke, to powinna im się wyświetlić prawidło.. np. Monotype Corsiva

EDIT::

Moja uczelnia jest niefajna jednak.... dzisiaj był zbój z chemii fizycznej (ja mam egzamin za pare dni) i wyniki nie są zbyt fajne... NOT GOOD... zdało 6 osób, na 39 zdających. Oznacza to, że 33 osoby mają megaprzesrane i jak się psor nie zgodzi na superzbója, to mają rok w plecy. Chyba jednak zacznę się uczyć.
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 03:06:24 pm wysłana przez Tantalus »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17354 dnia: Września 12, 2006, 03:25:27 pm »
Programik niezły ale prostsze według mnie jest używanie edytowania kolorów w paincie  ;)

Cytuj
wiecie... co to jest zyc nieswiadomie przez 40 lat nosząc brata blizniaka w sobie.... nawet o braciszku nie wiedząc tongue.gif mnie to martwi jak ten zmutowany braciszek sobie poradzi teraz w zyciu. bo ma 40 lat, a nie za specjalnie pewnie wygląda i jest na poziomie intelektualnym noworodka... lol

Nie sądzę żeby braciszek długo przeżył na powierzchni.  :/

EDIT:::
Cytuj
Jaki kierunek?

Wcześniej już hyba pisał coś o tym ;) dwie stony wstecz conajmniej
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 03:38:44 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17355 dnia: Września 12, 2006, 03:29:06 pm »
Cytuj
no lipa w chu*... ja juz sie boje jak to bedzie ze mna od pazdziernika jak pojde na studia... przeciez ja z pol roku juz w szkole nie bylem ;/
Jaki kierunek?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17356 dnia: Września 12, 2006, 03:34:59 pm »
Cytuj
Cytuj
no lipa w chu*... ja juz sie boje jak to bedzie ze mna od pazdziernika jak pojde na studia... przeciez ja z pol roku juz w szkole nie bylem ;/
Jaki kierunek?
Pewnie "Podrywanie ciepłych 13-stek".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17357 dnia: Września 12, 2006, 03:43:14 pm »
Nie no się gubie już na wszej stronie ;)

Cytuj
QUOTE
Jaki kierunek?


Wcześniej już hyba pisał coś o tym wink.gif dwie stony wstecz conajmniej

To jest jeszcze na tej stronie napisane nawet  :lol:  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17358 dnia: Września 12, 2006, 03:47:15 pm »
Cytuj
QUOTE (Siergiej @ 12.09.2006, 15:29:06)
QUOTE
no lipa w chu*... ja juz sie boje jak to bedzie ze mna od pazdziernika jak pojde na studia... przeciez ja z pol roku juz w szkole nie bylem ;/


Jaki kierunek?


Pewnie "Podrywanie ciepłych 13-stek".

To nawet jest taki kierunek .
Paczcie , co ci ludzie moga jeszcze wymyslec ???

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17359 dnia: Września 12, 2006, 03:50:03 pm »
Cytuj
Cytuj
QUOTE (Siergiej @ 12.09.2006, 15:29:06)
QUOTE
no lipa w chu*... ja juz sie boje jak to bedzie ze mna od pazdziernika jak pojde na studia... przeciez ja z pol roku juz w szkole nie bylem ;/


Jaki kierunek?


Pewnie "Podrywanie ciepłych 13-stek".

To nawet jest taki kierunek .
Paczcie , co ci ludzie moga jeszcze wymyslec ???
o kur*a, zmiazdzylas tym tekstem ;/

Cytuj
Jaki kierunek?
No tak jak mowilem pare miechow temu ;] Bede nauczycielem angielskiego ;]
Znaczy siep oszedlem do Nauczycielskiego kolegium jezykow obcych ;]
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 03:50:38 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?