Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164553 razy)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17320 dnia: Września 11, 2006, 11:13:21 pm »
Ty z tego co pamiętam to jesteś Rengerem, Musiol Walker czy jakoś tak...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17321 dnia: Września 11, 2006, 11:13:33 pm »
pluszową maskotką głównej bohaterki?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17322 dnia: Września 11, 2006, 11:13:40 pm »
Cytuj
a ja moge czymś być? ;/
Racją żywnościową.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17323 dnia: Września 11, 2006, 11:14:15 pm »
jak poprosze wujka Hideo, to mozesz byc nawet bratem blizniakiem głównego bohatera, czyli Solid Chiefa Robertsa.... wszystko jest mozliwe :)  
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17324 dnia: Września 11, 2006, 11:15:04 pm »
to ja kce byc kupką wiewiórki ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17325 dnia: Września 11, 2006, 11:15:40 pm »
łooh...bedzie kolejny teatrzyk czubow...a tymczasem dobranoc...szykujcie sie na METAL EAR* GLENN

*blad zamierzony

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17326 dnia: Września 11, 2006, 11:15:53 pm »
Musiol - Możesz być patykiem.
Zaraz ktoś się przyczepi, że mamy dałna i piszemy krótkie posty...
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2006, 11:16:24 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17327 dnia: Września 11, 2006, 11:16:52 pm »
wizarda nie ma, a Gipsiego wali raczej długosc naszych sius... e.... postów
 
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17328 dnia: Września 11, 2006, 11:18:47 pm »
no ok, będe patykiem w kupce wiewiórki

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17329 dnia: Września 11, 2006, 11:19:29 pm »
no i co
z tego sol
przeca my mozemy
a jak nie
to mamy wtyki
u wszystkich bo
moim wojkiem jest
putin he he ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17330 dnia: Września 11, 2006, 11:23:28 pm »
jak juz dawno nie sylabizowałem czytając, to czytając tego zdałnionego posta Glenna nawiązującego do osoby pytusa3000 zdarzyło mi sie sylabizowac czytny tekst.... lol
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17331 dnia: Września 12, 2006, 12:02:39 am »
Dobra ja zmieniam ava, bo tamte jajka mnie powoli wkurzały. Teraz pora na coś poważniejszego.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17332 dnia: Września 12, 2006, 01:01:58 am »
Cytuj
Musiol - Możesz być patykiem.
Zaraz ktoś się przyczepi, że mamy dałna i piszemy krótkie posty...
Tu nie chodzi o ich dlugosc lecz o ich sens...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17333 dnia: Września 12, 2006, 01:32:21 am »
Dobra, to skoro nie macie co pisać/czytać/na co narzekać, to ja napiszę kolejnego posta z życia wziętego.

Z cyklu "Tantowe perypetie z jego skaszanionym doszczętnie systemem":

Dzisiaj dałem kompa do znajomego, żeby mi wgrał na nowo system i zaorał dysk C. Nie mogłem sam tego zrobić, bo mam tam siakiś myk, że moge w boot menu sobie wybrać, czy chce załadować Win2k, czy Win98 i jak bym normalnie reinstalował system, to by mi pewnie ten myk poszedł się chrzanić. No więc w każdym razie odzyskałem kompa i do teraz jeszcze nie wgrałem wszystkiego, co bym chciał. Co mnie bardziej niepokoi, Core Media Player dalej wariuje (pomimo formatu dysku na którym był), wygląda na to, że Avira też będzie wariować, a co mnie dobija najbardziej to dwie rzeczy: Win2k był reinstalowany i z nieznanych przyczyn ładuje się z 10x dłużej niż powinien i wszystko w nim muli tak, że   aż mi się przypomniało moje Atari z lat młodości. Będę musiał zapytać się gościa co może być nie tak. No i drugą śmierdzącą rzeczą jest to, że Quake 3 mi nie działa, a właśnie sobie z kumplami pykaliśmy w niego. Musze wykminić jeszcze wiele rzeczy i pewnie wiele kubków kawy upłynie, zanim komputer odzyska taką sprawność, jak kiedyś... kurde, nawet Office'a jeszcze nie mam.. ehh...

Z cyklu "Tantowe perypetie z jego uczelnią dla upośledzonych psychicznie koczkodanów":

Od dwóch tygodni codziennie powtarzam sobie, że jutro zacznę się uczyć. A jak widać po moim sigu, mam jeszcze 4 dni na naukę na ostatni egzamin z chemii, którego oblanie będzie równe końcowi gry =_=. Jest źle.... jest bardzo źle.... do tego jeszcze jestem zmulony od paru dni i wogóle najchętniej bym leżał na łóżku i kontemplował nierówności na suficie albo kołyszące się liście na drzewach... w tym stanie wiele się nie nauczę..... módlcie się do dowolnej siły stwórczej u której macie jakieś układy, żeby pomogła mi znaleźć siły na zabranie się do skryptów i książek =_=

Z cyklu "Tantowe przygody z konsolą":

Kurcze... chyba jestem cieńki w tego Szadow of de kolosus, bo mnie zabił jekiś grzechotnik, czy padalec, czy co to kuźwa jest..... ten w piasku koleś co żyje. Zabił mnie 2 razy, chociaż po pierwszym skumałem o co biega z zabiciem go... jestem cieńki w takie gry jednak. Ale za to Katamari Damacy na luzie przeszedłem i właśnie gram w We Love Katamari... tak samo dobre jak poprzednik. Skoro mowa o konsolach, to Hinoto, którą poznałem na EP5, przysłała mi dzisiaj plakat z Kingdom Hearts 2!!! WIIIIII.... jak tylko kupie sobie do niego antyrame, to powiesze go sobie nad komputerem, zrobie zdjęcie i będę wkurzał nim The Reaver'a i W_w.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #17334 dnia: Września 12, 2006, 01:49:42 am »
Cytuj
Nie mogłem sam tego zrobić, bo mam tam siakiś myk, że moge w boot menu sobie wybrać, czy chce załadować Win2k, czy Win98 i jak bym normalnie reinstalował system, to by mi pewnie ten myk poszedł się chrzanić.
a ten myk nazywa sie boot.ini i jest ukryty na dysku C: ;f mozesz se go wyedytowac i zmienic nazwe windowsa na liscie (oczywiscie w XP jego edycja jest w menu Mojego Komputera ;p)
ale i tak masz ainchalmera ze uzywasz archaicznych windowsow zamiast stabilnego XP

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17335 dnia: Września 12, 2006, 02:03:51 am »
Myk jest taki, że, w twoim przypadku, musisz instalować z win98se nowsze systemu, bo w innym przypadku nowszy system nie znajdzie starszego na dysku. Niby oczywiste, ale często można się złapać przez to nieszczęsne butowanie które automatycznie robi instalator XP, zanim się system załaduje. Ręcznie nie ma co robić, bo będą błędy z lokalizacją pliku.

Tant, ja mam świetny pomysł na naukę, który stosuje w ostateczności(czyli nigdy :F ). Wyłączasz całkowicie kompa, rozkręcasz wszystko i wyrzucasz śrubki przez okno. Odłącz tez telewizor i weź się do roboty, a nie siedzisz na tym forum. Nic takiego wielkiego się nie stanie jak cztery dni zrobisz sobie po amiszowemu, a na pewno na tym zyskasz. Powtarzanie i ciężka praca to droga do sukcesu. Protsza to oczywiście znajomości, szczęście oraz cud, ale na nich z reguły nie warto polegać :)

Cytuj
ainchalmera
WHAT!

A co do kompa jeszcze, to może dysk masz uszkodzony? Siakieś badsectory? Z reguły po reinstalce działa najszybciej, dopiero jak zapchasz go różnymi gówienkami traci na szybkości. Może to też kwestia instalacji, ja nie wiem, jade na XPHE, bo Pro jest nieco wolniejszy od niego. Najchętniej zasuwałbym na 98, ale za dużo trzeba się namęczyć aby instalować go na szmatę (SATA)
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 02:08:34 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17336 dnia: Września 12, 2006, 02:48:51 am »
Cytuj
Tant, ja mam świetny pomysł na naukę, który stosuje w ostateczności(czyli nigdy :F ). Wyłączasz całkowicie kompa, rozkręcasz wszystko i wyrzucasz śrubki przez okno. Odłącz tez telewizor i weź się do roboty, a nie siedzisz na tym forum. Nic takiego wielkiego się nie stanie jak cztery dni zrobisz sobie po amiszowemu, a na pewno na tym zyskasz. Powtarzanie i ciężka praca to droga do sukcesu. Protsza to oczywiście znajomości, szczęście oraz cud, ale na nich z reguły nie warto polegać :)
Ja tylko i wylacznie dzieki temu zdalem mature ustna z polskiego... nie mialem neta przez 4 dni chyba wiec na 3 dni przed matura zaczalem sie uczyc i nawet jak chcialbym wchodzic na SZ to nie bylo jak i sie nauczylem tego czegoś ;]
Z tym ze Tant ma teraz pewnie o wiele wiecej no ale tak czy inaczej uczyc by sie wypadalo zaczac ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17337 dnia: Września 12, 2006, 03:49:17 am »
Cytuj
QUOTE (Chief Roberts @ 12.09.2006, 02:03:51)
Tant, ja mam świetny pomysł na naukę, który stosuje w ostateczności(czyli nigdy szczerb 2.gif ). Wyłączasz całkowicie kompa, rozkręcasz wszystko i wyrzucasz śrubki przez okno. Odłącz tez telewizor i weź się do roboty, a nie siedzisz na tym forum. Nic takiego wielkiego się nie stanie jak cztery dni zrobisz sobie po amiszowemu, a na pewno na tym zyskasz. Powtarzanie i ciężka praca to droga do sukcesu. Protsza to oczywiście znajomości, szczęście oraz cud, ale na nich z reguły nie warto polegać smile.gif

Ja tylko i wylacznie dzieki temu zdalem mature ustna z polskiego... nie mialem neta przez 4 dni chyba wiec na 3 dni przed matura zaczalem sie uczyc i nawet jak chcialbym wchodzic na SZ to nie bylo jak i sie nauczylem tego czegoś ;]
Z tym ze Tant ma teraz pewnie o wiele wiecej no ale tak czy inaczej uczyc by sie wypadalo zaczac ;]

Szkoda , że ja nie wpadłem na taki pomysł wcześniej ;)

 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17338 dnia: Września 12, 2006, 03:51:39 am »
Cytuj
Cytuj
QUOTE (Chief Roberts @ 12.09.2006, 02:03:51)
Tant, ja mam świetny pomysł na naukę, który stosuje w ostateczności(czyli nigdy szczerb 2.gif ). Wyłączasz całkowicie kompa, rozkręcasz wszystko i wyrzucasz śrubki przez okno. Odłącz tez telewizor i weź się do roboty, a nie siedzisz na tym forum. Nic takiego wielkiego się nie stanie jak cztery dni zrobisz sobie po amiszowemu, a na pewno na tym zyskasz. Powtarzanie i ciężka praca to droga do sukcesu. Protsza to oczywiście znajomości, szczęście oraz cud, ale na nich z reguły nie warto polegać smile.gif

Ja tylko i wylacznie dzieki temu zdalem mature ustna z polskiego... nie mialem neta przez 4 dni chyba wiec na 3 dni przed matura zaczalem sie uczyc i nawet jak chcialbym wchodzic na SZ to nie bylo jak i sie nauczylem tego czegoś ;]
Z tym ze Tant ma teraz pewnie o wiele wiecej no ale tak czy inaczej uczyc by sie wypadalo zaczac ;]

Szkoda , że ja nie wpadłem na taki pomysł wcześniej ;)
Wiesz, całe życie pracowałem nad tą teorią ;F Na razie jest jeszcze w fazie teorii, ale niedługo opublikuje ją i będzie to pierwsze prawo Chiefa.  

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17339 dnia: Września 12, 2006, 03:53:43 am »
Cytuj
Wiesz, całe życie pracowałem nad tą teorią ;F Na razie jest jeszcze w fazie teorii, ale niedługo opublikuje ją i będzie to pierwsze prawo Chiefa.

Nie chciałbym ci zbyt wiele pochlebiać ale nobla masz murowanego ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...