Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163065 razy)

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15820 dnia: Lipca 24, 2006, 11:33:05 pm »
Jakiż ty bystry byłeś, no nie powiem XD

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15821 dnia: Lipca 24, 2006, 11:36:15 pm »
shut up !
Damn, mój kumpel ma problem, bo jest satanistą i dziewczyny go unikają.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15822 dnia: Lipca 24, 2006, 11:41:29 pm »
Ej, Tamiko za pierwszym razem też chciała ze swojego konta mnie zrobić, ale  też ją wybadałem.. teraz założyła sobie nowe.... ale i tak wiedziałem, że to ona

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15823 dnia: Lipca 24, 2006, 11:43:24 pm »
Jeszcze was załatwię, stworzę sobie jeszcze jedno konto i nie będzie mnie tak łatwo poznać...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15824 dnia: Lipca 24, 2006, 11:56:34 pm »
Cytuj
Jeszcze was załatwię, stworzę sobie jeszcze jedno konto i nie będzie mnie tak łatwo poznać...

Sure you will... a teraz idę sobie zrobić kolację... hmm... grzanki z masłem czosnkowym.. mmm... wspominałem już, że uwielbiam czosnek? Nawet bardziej od oliwek (będę musiał opatentować jakiś przepis z oliwkami i czosnkiem.. hmmm).

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15825 dnia: Lipca 25, 2006, 04:41:05 am »
Cytuj
mój kumpel ma problem, bo jest satanistą i dziewczyny go unikają
to niech znajdzie dziewczyne satanistke i razem beda hasac po grobach i obdarowywac sie swiezym kocim miesem....

a tak troche powazniej - ten twoj kumpel jest satanista w sensie ze chodzi na czarne msze, maluje oczy, wszedzie rysuje pentagramy, czci szatana czy w sensie sposobu myslenia i filozofii? bo jak to 1 to rzeczywiscie ma problem, i to nie tylko z dziewczynami... a jak to 2, no to pozostaje szukac dziewczyny, ktora bedzie na tyle tolerancyjna, ze nie bedzie miala takiego stosunku do innowiercow jak wiekszosc obywateli polski, *podobno* tolerancyjnego kraju...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15826 dnia: Lipca 25, 2006, 08:22:52 am »
gdyby nie to podobno to przez twój tolerancyjny kraj z krzesła bym spadł XD  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15827 dnia: Lipca 25, 2006, 09:09:48 am »
Cytuj
a jak to 2, no to pozostaje szukac dziewczyny, ktora bedzie na tyle tolerancyjna, ze nie bedzie miala takiego stosunku do innowiercow jak wiekszosc obywateli polski, *podobno* tolerancyjnego kraju...
w tym sensie satanista

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15828 dnia: Lipca 25, 2006, 10:44:47 am »
odkad mam konnekta to mnie nikt nie atakuje ;/ Bo jak zawsze pisze do mnie ktos nieznajomy to na GG zawsze sie w profilu sprawdzalo kto to i sie zapisywalo numerp od nickiem... w konnekcie tego w profilu nie ma i zawsze jak pisze mi nie znajomy to ja oczywisciep o 2 godiznah dopiero odpisuje(jak wejdne na gg) "no siema tylko nie wiem kim jestes bo ofkoz ni c***j nie mam twojego numeru..." to juzm i pozniej nikkt niehce odpisac bo sie hyba obrazaja ze nie mam ih numeru ;/


a ten... moja dziewczyna to bogini o w chu* ja kocham ;]
Wrocila z niemiec po 3 tygodniach i elegancko mi przywiozla zdjecie z hydem i flage japonii z jego autografem ;/ Znaczy sie to sie zaczelo tak ze kiedys tak niespodziankowo mnie zabrala do gliwickiego Sushi Bar i tam elegancko wkrecala ze hyde ma przyjehac bo to jej kumpel i tak dalej i jakies historie zjebane mi mowila no i ofkoz pozniej zadzwonila do niego i go zjebala ze nie przyjechal... no to teraz mi w rekompensacie dala zdjecie z nim jak stoi w niemczech i stylu cos mi hyde naisal w ramach przeprosin ze ominal bibke... znaczy sie czyli ze wziela jakiegos hinskiego ziomka co w niemczeh sprzedawal stuff na mistrzostwa zrobila z nim zdjecie stylu napisala jakis poczatek po japonskie "siemka gipsi-kun and so and so" i reszte po angielsku ze przeprasza ze nie wbil do sushi baru ale mial randke z ayumi i utada hikaru i w c***j wzamian mi daje zdjecie ze swoja stara znajoma monikachan i ze kiedys do mie przyjedzie i pospiewa ze mna wporzo tracki i dal mi flage japonii dupna ze swoim autografem dupnym na nim ;]
No i akcja hu*owa raczej, ale autograf to moja dziewczyna zrobila prawie dokladnie taki jak podpisuje hyde sie ;] a ofkoz nigdy nie widziala jak sie on podpisuje... wiec w chu* zakochalem sie w polskim wcieleniu hyde'a ;]


No piekna historia wszystkich jeba*a ale musialem sie pochwalic ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2006, 10:47:17 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15829 dnia: Lipca 25, 2006, 10:51:39 am »
tant jestem ci kompletnie wdzieczny za tamto forum dzieki tobie mam taki ubaw jakiego nie miałem od jakis 3 miechow  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15830 dnia: Lipca 25, 2006, 03:08:07 pm »
Cytuj
Cytuj
Jeszcze was załatwię, stworzę sobie jeszcze jedno konto i nie będzie mnie tak łatwo poznać...

Sure you will... a teraz idę sobie zrobić kolację... hmm... grzanki z masłem czosnkowym.. mmm... wspominałem już, że uwielbiam czosnek? Nawet bardziej od oliwek (będę musiał opatentować jakiś przepis z oliwkami i czosnkiem.. hmmm).
Oliwki nadziewane czosnkiem ? Oliwki z sosem czosnkowym ? Czosnek z sosem oliwkowym ? Sos oliwkowo-czosnkowy ? Pizza z czosnkiem i oliwkami ?
Cytuj
Jeszcze was załatwię, stworzę sobie jeszcze jedno konto i nie będzie mnie tak łatwo poznać...
Nie, wcale...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15831 dnia: Lipca 25, 2006, 03:27:32 pm »
Cytuj
Cytuj
a jak to 2, no to pozostaje szukac dziewczyny, ktora bedzie na tyle tolerancyjna, ze nie bedzie miala takiego stosunku do innowiercow jak wiekszosc obywateli polski, *podobno* tolerancyjnego kraju...
w tym sensie satanista
ty, to jak on nie nosi krzyzow do gory nogami, to dlaczego dziewczyny go unikaja? "czesc, nazywam sie marek i jestem satanista, co robisz dzis wieczorem?"

Cytuj
nie przejmujcie sie tym co tant pisze... wkoncu on lubi czosssnek i oliwki <.<
czosnek + sol + chleb to raczej bardzo elo rzecz... a co do oliwek to masz racje
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15832 dnia: Lipca 25, 2006, 03:31:36 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
a jak to 2, no to pozostaje szukac dziewczyny, ktora bedzie na tyle tolerancyjna, ze nie bedzie miala takiego stosunku do innowiercow jak wiekszosc obywateli polski, *podobno* tolerancyjnego kraju...
w tym sensie satanista
ty, to jak on nie nosi krzyzow do gory nogami, to dlaczego dziewczyny go unikaja? "czesc, nazywam sie marek i jestem satanista, co robisz dzis wieczorem?"

 
um...no nie, tak sie nie wita XD
poprostu gadał sobie z dziewczyną dłuższy czas, no i ona ostatnio do niego, że myślała, że coś z tego będzie a on jest satanistą ;/ (przyznał się jej do tego, bo chciał być szczery)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15833 dnia: Lipca 25, 2006, 03:35:13 pm »
no to powinien jej spokojnie wytlumaczyc o co chodzi, bo 99,8% spoleczenstwa na dzwiek slowa "satanista" odrazu wyobraza sobie rozkopywanie grobow i msze z orgiami... a jak to nic nie da, to niech ja poprostu oleje
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15834 dnia: Lipca 25, 2006, 03:37:57 pm »
właśnie tak zrobił, to pierwsze i ..heh....ciemnogród panie :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15835 dnia: Lipca 25, 2006, 03:37:57 pm »
Cytuj
czosnek + sol + chleb to raczej bardzo elo rzecz...

Ty byś z chlebem mojego domowego masła czosnkowego spróbował, to byś wiedział co to elo rzecz.

Cytuj
a ten... moja dziewczyna to bogini o w chu* ja kocham ;]
Wrocila z niemiec po 3 tygodniach i elegancko mi przywiozla zdjecie z hydem i flage japonii z jego autografem ;/ Znaczy sie to sie zaczelo tak ze kiedys tak niespodziankowo mnie zabrala do gliwickiego Sushi Bar i tam elegancko wkrecala ze hyde ma przyjehac bo to jej kumpel i tak dalej i jakies historie zjebane mi mowila no i ofkoz pozniej zadzwonila do niego i go zjebala ze nie przyjechal... no to teraz mi w rekompensacie dala zdjecie z nim jak stoi w niemczech i stylu cos mi hyde naisal w ramach przeprosin ze ominal bibke... znaczy sie czyli ze wziela jakiegos hinskiego ziomka co w niemczeh sprzedawal stuff na mistrzostwa zrobila z nim zdjecie stylu napisala jakis poczatek po japonskie "siemka gipsi-kun and so and so" i reszte po angielsku ze przeprasza ze nie wbil do sushi baru ale mial randke z ayumi i utada hikaru i w c***j wzamian mi daje zdjecie ze swoja stara znajoma monikachan i ze kiedys do mie przyjedzie i pospiewa ze mna wporzo tracki i dal mi flage japonii dupna ze swoim autografem dupnym na nim ;]
No i akcja hu*owa raczej, ale autograf to moja dziewczyna zrobila prawie dokladnie taki jak podpisuje hyde sie ;] a ofkoz nigdy nie widziala jak sie on podpisuje... wiec w chu* zakochalem sie w polskim wcieleniu hyde'a ;]

Dobra akcja... wporzo dziewczyne masz jednak źą, jak jeszcze toleruje twoje zamiłowanie do gimnazjalistek, Dark M'a i mnie, to już wogóle ideał jest...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15836 dnia: Lipca 25, 2006, 04:49:48 pm »
pewno o was nie wiem -_-

Offline Samael

  • Soldier
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
    • http://www.jmedia.cba.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #15837 dnia: Lipca 25, 2006, 05:32:23 pm »
Cytuj
oh**ałeś

Czasami XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15838 dnia: Lipca 25, 2006, 11:47:39 pm »
Mała lekcja dla nowych
Niechce byc wrednym moderatorem ale przeczytajjcie regulamin. Pisanie postow pozatematowych karane jest ostrzezeniami, pisanie spamerskich postow tak samo... do spamu zalicza sie posty typu "Potwierdzam", "mam dokladnie takie samo zdanie jak przedmuwca", "nie musze nic dodawac do posta poprzednika"... jestescie juz troche na forum i oswiadczam ze warny dla was poleca od teraz... tam maly offtop to zaden probem fajna sprawa i za to nie bede dawal raczej, ale za spam tak... no i jesli offtopy beda zbyt wielkie to tez warny poleca...



Z mniej dydaktycznych spraw.... daje ciałą ;/ Ostatnio robie sie jakis dziwny, kiedys walilem wino za winkiem, piwko za piwkiem... at eraz wypije jedno wino i 2 piwa i mam kape ze lah... wypije poltorej piwa i juz mi sie dziwnie jakos tak egzstuje.. nie wiem czy t9o przez to goraco zy poprostu starosc zle dziala na moja forme ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15839 dnia: Lipca 25, 2006, 11:57:10 pm »
JEST !! nareszcie jakiś mod jest lekko surowszy, Gipsi, kocham cie :wub: ;* XD :P <joke>

Ale miałem akcje, wchodze do chaty, mijam pokój starych, patrze, a oni na satelicie hentajca oglądają !! :P Ojciec mnie zobaczył i woła mnie na "japońską bajke" XD mam chorych rodziców :P