Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3159980 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15020 dnia: Czerwca 10, 2006, 10:54:48 pm »
Cytuj
najważniejsza w życiu jest cnota
kobieca ? :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15021 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:11:39 pm »
tia raczej męska sokratesa zamknięto w pierdlu za namawianie i kuszenie chłopców =_=

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15022 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:15:30 pm »
No,  w więzieniu to on na pewno nie siedział. Skazali go na śmierć poprzez wypicie cykuty. Namawiania i kuszenia było tam tyle, ze czynił z nich wolnomyślicieli, bo pederastia była w modzie w tamtych czasach.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2006, 11:16:20 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15023 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:16:03 pm »
oficjalnie za gorszenie młodzieży i bycie nieprzywiązanym do tradycji, co w Grecji było zbrodnią... nieoficjalnie - Sokrates miał odwagę cywilną krytykować otwarcie każdego zawsze i wszędzie i niewszystkim się to podobało. i tyle

a o cnocie - cnota jako zalety o charakterze moralnym i takie tam pierdoły cnota była najwyższym dobrem i takie tam pierdoły

(uczę sięna egzamin z filozofii :/ )
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15024 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:19:25 pm »
Cytuj
oficjalnie za gorszenie młodzieży i bycie nieprzywiązanym do tradycji, co w Grecji było zbrodnią... nieoficjalnie - Sokrates miał odwagę cywilną krytykować otwarcie każdego zawsze i wszędzie i niewszystkim się to podobało. i tyle

a o cnocie - cnota jako zalety o charakterze moralnym i takie tam pierdoły cnota była najwyższym dobrem i takie tam pierdoły

(uczę sięna egzamin z filozofii :/ )
No to pytanko :) Jakie były ostatnie słowa PLatona i co one oznaczały :)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15025 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:24:00 pm »
nie wiem jakie były ostatnie słowa platona i co one oznaczały..... ja mam problem z wbiciem sobie do głowy 5 dowodów na istnienie Boga (po łacinie) wg. sw Tomasza... zresztą aż takich szczegółów nie będzie.... chyba. kurwens, gdybym był kobietą to u tego seksisty bym miał 3 na starcie ;(
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15026 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:28:30 pm »
Cytuj
nie wiem jakie były ostatnie słowa platona i co one oznaczały..... ja mam problem z wbiciem sobie do głowy 5 dowodów na istnienie Boga (po łacinie) wg. sw Tomasza... zresztą aż takich szczegółów nie będzie.... chyba. kurwens, gdybym był kobietą to u tego seksisty bym miał 3 na starcie ;(
No nie wiem jaki masz zakres wymagań, ale u mnie koleś wymagał dosłownie wszystkiego- łącznie z "Oddajcie kogusa Asklepiasowi" :) i róznymi innymi pierdołami.

No ładnie. Chodzilo mi oczywiście o Sokratesa, nie o Platona. Nie wiem skąd mi Platon wyskoczył.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2006, 11:29:30 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15027 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:32:31 pm »
Cytuj
Cytuj
nie wiem jakie były ostatnie słowa platona i co one oznaczały..... ja mam problem z wbiciem sobie do głowy 5 dowodów na istnienie Boga (po łacinie) wg. sw Tomasza... zresztą aż takich szczegółów nie będzie.... chyba. kurwens, gdybym był kobietą to u tego seksisty bym miał 3 na starcie ;(
No nie wiem jaki masz zakres wymagań, ale u mnie koleś wymagał dosłownie wszystkiego- łącznie z "Oddajcie kogusa Asklepiasowi" :) i róznymi innymi pierdołami.

No ładnie. Chodzilo mi oczywiście o Sokratesa, nie o Platona. Nie wiem skąd mi Platon wyskoczył.
no cóż - najważniejsze fakty z życia i poglądy w miarę dokładnie
oczywiście jako facet.
kobiety na starcie mają 3, za spódniczkę 3+, za dekolt do pępka 4 a za wymienienie 5 tez sw Tomasza 5 do indeksu.... ghez... i to ma być sprawiedliwość ?!
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15028 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:33:43 pm »
Cytuj
Jakie były ostatnie słowa PLatona i co one oznaczały

o ile mnie pamięć nie myli, to powiedział coś w stylu "Holy SHIT!1! U ownD me, lol :D". Oznaczały one głęboką konsternację i przedśmiertne popadnięcie w egzystencjalną zadumę nad sensem istenia. Ale mogę się mylić, nie znałem gościa niestety...

A tak wogóle, to wszyscy się dzisiaj ze mnie śmieją... sam się z siebie śmieję, bo ewidentnie mi odbija i mówię/piszę, zanim pomyślę, jakiś taki zdałniony dzień mam.... pewnie od tego wczorajszego egzaminu.. a może popadłem w mundialową euforię, czy coś w tym stylu? a... chrzanić to, idę se chyba na konsoli popykać.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2006, 11:34:02 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15029 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:36:09 pm »
to sobie wyhoduj biust i zdegeneruj obszar między nogami wyładniej itp to bedziesz tez tak miał ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15030 dnia: Czerwca 10, 2006, 11:48:29 pm »
Cytuj
to sobie wyhoduj biust i zdegeneruj obszar między nogami wyładniej itp to bedziesz tez tak miał ;]
zgoda, ale najpierw przeprowadzimy ten eksperyment na Tobie. co Ty na to ??
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15031 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:19:19 am »
a tak wracając do cnoty to wiecie..... kochanowski też twierdził, że cnota jest najważniejsza, ale potem umarła mu córka i się okzazało że kochanowski to hipokryta heh.... no ale mniejsza z tym
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15032 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:29:26 am »
Tak trochę brutalnie powiem, ale śmierć córki była dla niego taką hiobową nowiną. Jego cnota, ten stoicyzm który wcześniej tak chwalił nie przetrwały takiego wstrząsu i później pisał "fraszka cnota". Nie naśmiewam się z niego-nie wiem czy całkowicie mozna się pozbyć tego co najbardziej czyni z nas ludzi- chyba ze w przypadku jakichś zaburzeń osobowości, psychiki etc. Ale robotami nie jesteśmy i kazdego z nas coś dręczy, kazdy się czegoś boi, o coś się troszczy itp. No, ale cnotą Kochanowskiego był właśnie ten stoicyzm i chyba nie nalezy potępiać cnotliwego postępowania (w tym, powiedzmy, rzadziej rozumianym przez nas dziś sensie) w innych dziedzinach zycia. Prawdziwa cnota krytyki się nie boi jak to mówią ;)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15033 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:49:07 am »
Sie troszku najebale m i nawe w glowie mi nie jest aby czytac wsze posty za co wasz serdecznie przepraszam czymkolwiek jest serdeczne przeprazanie ale w usimie chciale sie opdzilicz wami tym iz dzisiejsza moja kapa jest happy, zaczy sie ciesze sie dzisiejsza moja kapa i zytm ze jestem lekko spity.
Wiem bylo to rownie ciekawe jak mecz GKS paczyna - Sokół sośnica w TVP regionalnej ale hcialem sie pochwalic chyba ja ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15034 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:50:52 am »
damn.... nie cierpię egzaminów z seksistami... teraz w kółko wałkuję pięć dowodów na istnienie Boga -
- ex motu
- ex ratione causae efficientis
- ex posibiliti et necessario
- ex gradibus perfectionis
- ex gubernatione rerum
chodzę od pół godziny i sobie to w kółko powtarzam :/
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15035 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:57:36 am »
Mam pomysł. Ubierez się w jakiś czarny garnitur, załóz pod to brunatną koszulę, w klapę od marynarki wepnij sobie znaczek LPR a na ramieniu powieś przepaskę MW :) Jak coś zacznie smęcić powiedz, - MAM ZADZWONIĆ DO WUJKA ROMANA? ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15036 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:59:15 am »
Cytuj
damn.... nie cierpię egzaminów z seksistami... teraz w kółko wałkuję pięć dowodów na istnienie Boga -
- ex motu
- ex ratione causae efficientis
- ex posibiliti et necessario
- ex gradibus perfectionis
- ex gubernatione rerum
chodzę od pół godziny i sobie to w kółko powtarzam

Pytanie mam do was ja:

Czy powyższy post smoga jest:
a) równie nudny, co moje posty o przygodach na Politechnice
b) moich postów nic nie przebije i ten w porównaniu do nich jest wręcz emocjonujący
c) ten post jest nudniejszy od moich przygód na PG

Po namyśle usunąłem odpowiedź "c", bo nudniejszy to ten post nie jest napewno.


A tak poza quiz'em.. chyba napiszę jakiś rozdział Isog'a, żeby fanów nie zawieść, bo napewno przez ten tydzień nic nie napiszę... najpierw 2 dni zakuwania algebry liniowej, a potem 3 dni zakuwania chemii fizycznej na piątek... sesja letnia jest niefpytna... ale chyba wam to mówiłem już z milion razy.

Cytuj
Sie troszku najebale m i nawe w glowie mi nie jest aby czytac wsze posty za co wasz serdecznie przepraszam czymkolwiek jest serdeczne przeprazanie ale w usimie chciale sie opdzilicz wami tym iz dzisiejsza moja kapa jest happy, zaczy sie ciesze sie dzisiejsza moja kapa i zytm ze jestem lekko spity.
Wiem bylo to rownie ciekawe jak mecz GKS paczyna - Sokół sośnica w TVP regionalnej ale hcialem sie pochwalic chyba ja ;/

Ty to masz fajne posty jak się nawalisz... prawie tak fajne, jak posty trzeźwego Dark M'a...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15037 dnia: Czerwca 11, 2006, 01:06:45 am »
Cytuj
równie nudny, co moje posty o przygodach na Politechnice
Nakaseru hanashi ja nai ka? ;)

A niech będzie :)
なかせるはなしじゃないか? :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2006, 01:10:12 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15038 dnia: Czerwca 11, 2006, 01:25:59 am »
Cytuj
なかせるはなしじゃないか?

しんぱいしないで。なくことができません。。。

Cytuj
hanashi ja nai

Haha... Yuki-sensei by mnie zaj*bała za takie coś...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15039 dnia: Czerwca 11, 2006, 01:37:43 am »
Cytuj
Haha... Yuki-sensei by mnie zaj*bała za takie coś...
どして? Bo ja nie widze nic złego w takich pytaniach (retorycznych). [chciałem to po japońcu napisać, ale nie dam rady :F ]

Kutwa. Wiatrak mi cholernie pierdzi mimo ze go wczoraj czyściłem i smarowałem :/ Ryzyk fizyk, jak nie wytrzyma do poniedziałku, to zegnaj skłerzone. Sajonara :F
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2006, 01:40:46 am wysłana przez Chief Roberts »