Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160987 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14880 dnia: Czerwca 06, 2006, 09:56:18 pm »
a co ja moge to nie napiszę, bo się wstydzę :))
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14881 dnia: Czerwca 06, 2006, 09:56:26 pm »
ctrl + c, ctrl + v sie nie licza :F

patrzez, co zes wacpan narobil ze strona
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #14882 dnia: Czerwca 06, 2006, 09:57:53 pm »
nono prace przy robieniu kropeczkowych wypustkow na papierze toaletowym macie jak w banku ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14883 dnia: Czerwca 06, 2006, 09:58:48 pm »
nom, w kropkowaniu n00bami już nie jesteśmy, nie to co Glenn



------e---d---i---t------

tak przeglądałem net i znalazłem zdjęcie Chieffa starego kochanka.... pamięta to ktoś jeszcze :P

« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2006, 10:01:31 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14884 dnia: Czerwca 06, 2006, 10:27:39 pm »
Widze, że smoga sumienie gryzie, że nikt po nim nic nie piszę, to mu zrobię tą przyjemność...

Kolacja złożona z dwóch paczek ciastek i kartonu tymbarka to fpytna sprawa.... troche mniej fpytny jest fakt, że dzisiaj nie miałem prądu do 19ej i nie miałem włączonego eMule'a w najlepszym do tego momencie (jak mnie 7 godzin w domu nie ma).

Zaliczenie z Mikrobiologii w piątek jest niefpytne... ale fpytnym pomysłem było zorganizowanie tego zaliczenia na godzinę 19tą... bedę po nocy z PG wracał heh...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14885 dnia: Czerwca 06, 2006, 11:58:15 pm »
walę to. nie chce nie się na evę czekać jeszcze 30 min.. idę spać.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14886 dnia: Czerwca 07, 2006, 12:16:12 am »
moja matka jest jednak zdrowo jebnięta heh..... Dzisiaj dowiedziałem się że jestem cytuję: "niewolnikiem japońskich kreskówek"  ...... Po usłyszeniu tego miałem mniej więcej taki wyraz twarzy jak Siergiej po przeczytaniu posta Glenna, no i grzecznie poprosiłem matkę o poparcie swojej tezy argumentami. Matka rzuciła we mnie epitetami których przytaczać nie będę ze względu na dobro moralne użytkowników 4um, po czym stwierdziła, że zaczynam zachowywać się specyficznie i mam "włosy jak z japońskiwj kreskówki" ..... damn..... codziennie dowiadujemy się czegoś nowego o sobie....
A swoją drogą skoro jestem "niewolnikiem japońskich kreskówek", czy to znaczy że jestem takim zajebistym dżapańskim chłopczykiem jak Gipsi? Nie? Damn, wiedziałem że tak będzie....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14887 dnia: Czerwca 07, 2006, 12:17:56 am »
W_w - XD XD XD damn....a ja myślałem, że to mój ojciec jest "inny" gdy powiedział mi, że zachowuje się jak te ludziki w grze (Final Fantasy VIII)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14888 dnia: Czerwca 07, 2006, 12:31:53 am »
Cytuj
W_w - XD XD XD damn....a ja myślałem, że to mój ojciec jest "inny" gdy powiedział mi, że zachowuje się jak te ludziki w grze (Final Fantasy VIII)
Tzn. jak NPC, czyli powtarzasz w realu tylko jedną/dwie kwestie i zazwyczaj jesteś w tym samym miejscu ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14889 dnia: Czerwca 07, 2006, 12:35:40 am »
taa..."zachwilę" albo "zaraz" i nonstop siedze przy kompie ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14890 dnia: Czerwca 07, 2006, 01:12:33 am »
Cytuj
moja matka jest jednak zdrowo jebnięta heh..... Dzisiaj dowiedziałem się że jestem cytuję: "niewolnikiem japońskich kreskówek" ...... Po usłyszeniu tego miałem mniej więcej taki wyraz twarzy jak Siergiej po przeczytaniu posta Glenna, no i grzecznie poprosiłem matkę o poparcie swojej tezy argumentami. Matka rzuciła we mnie epitetami których przytaczać nie będę ze względu na dobro moralne użytkowników 4um, po czym stwierdziła, że zaczynam zachowywać się specyficznie i mam "włosy jak z japońskiwj kreskówki" ..... damn..... codziennie dowiadujemy się czegoś nowego o sobie....
A swoją drogą skoro jestem "niewolnikiem japońskich kreskówek", czy to znaczy że jestem takim zajebistym dżapańskim chłopczykiem jak Gipsi? Nie? Damn, wiedziałem że tak będzie....

Moja matka tylko mówi, że jestem uzależniony od komputera. Jednakże moi rodzice są spoko, ponieważ ojciec się nigdy nie czepia do tego co robię, a jak matka coś mówi, to bez specjalnego wysiłku zbijam jej argumenty... po mocowaniu się z qiax'em w Kółku Filozoficznym, wymiana poglądów z matką to kaszka z mleczkiem.... ba... ja z moją mamą byłem na "Sen to Chihiro no Kamikakushi" w kinie (nigdy tego nie zapomnę... CAŁA sala pusta, tylko ja i moja matka, a to Multikino było) i mówiła, że nawet się jej podobało. Kiedyśtam nawet urządziłem sobie z nią pogadankę o M&A i do dzisiaj nie wymyśliła nic, żeby mnie odwieść od tego hobby...

EDIT::

A... przypomniałem sobie, że jakiś czas temu ojciec powiedział, że się uwsteczniam, jak zobaczył (a właściwie usłyszał) jakąś moją walkę w Radiata Stories. Ta gra ma chyba najbardziej obfite w jęki i stęknięcia walki w historii gier konsolowych...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2006, 01:13:49 am wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14891 dnia: Czerwca 07, 2006, 08:52:04 am »
Cytuj
A... przypomniałem sobie, że jakiś czas temu ojciec powiedział, że się uwsteczniam, jak zobaczył (a właściwie usłyszał) jakąś moją walkę w Radiata Stories. Ta gra ma chyba najbardziej obfite w jęki i stęknięcia walki w historii gier konsolowych...
No...zawsze jak w to gralem, kazano mi wyciszac telewizor ;/

Cytuj
Sen to Chihiro no Kamikakushi
Spirited Away: W Krainie Bogow?

BTW i tak macie spoko...moja mama, po obejrzeniu jakiejs uwagi, czy innego shitu (w ktorej byl reportaz o gosciu, ktorych pobil matke, bo wylaczyla mu Tibie) wymyslila bardzo ambitna inicjatywe, ktora nazwala "dniem bez komputera" i kazala mi wybrac jeden dzien w tyogdniu, w ktorym nie bede korzystal z komputera XD oczywiscie nic z tego nie wyszlo...

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14892 dnia: Czerwca 07, 2006, 09:06:23 am »
Moja mama jak widziala ze w telewizji jakis chlopak zatrul sie jedzeniem to od tej pory mi obiadow nie gotuje ;/ Jestem tylko na tym co mi chloaki zuca z resztowek drugiego sniadania w szkole. dlatego teraz raczej lipa niesamowita jak szkoly nie ma
: - (
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2006, 09:08:14 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14893 dnia: Czerwca 07, 2006, 10:30:25 am »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14894 dnia: Czerwca 07, 2006, 02:23:19 pm »
mój kot jest bezczelny :F Zawsze stawiam sobie żarełko na biurku i jak ona coś zwęszy to ją gonię, wie, że jak na biurku to nie jej i do tej pory o tym pamiętała. Teraz przynoszę sobie talerz, z kawałeczkiem kurczaka min, a ta świst!, złapała mięcho w zęby i na dywan. No tak. Nauczyłam ją, ze nie wolno jej jeść NA moim biurku...
ech, no to sałata mi została :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14895 dnia: Czerwca 07, 2006, 02:30:41 pm »
cos jak moj kot wielbiciel kukurydzy (jak ja ;p) jak otworze se puszke to juz wyczuwa z daleka jak se siedze i jem to siada na porzeciw mnie i robi kocie oczy XD albo sieda blisko i przybliza coraz bardziej pysk do puszki :F i nicholery schowac gdzies, wyniucha i wlezie wszedzie

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14896 dnia: Czerwca 07, 2006, 03:31:00 pm »
Cytuj
tell me when final fantasy 13 going to come out in in US. and is it bether than final fantasy 12. e-mail me when you have this infomation to:
asergio_loveless@yahoo.com

Damn... zagraniczni jrpgie pleyerzy tez czasem sa niezlymi debilami.. to nie tylko u nas w kraju taka tendencja.

No chybaze tobyla prowoakacja... ale chyba nie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14897 dnia: Czerwca 07, 2006, 04:00:21 pm »
A mój kot...a nie...ja nie mam kota. Moja siostra ma...DAMN HER !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14898 dnia: Czerwca 07, 2006, 05:10:21 pm »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14899 dnia: Czerwca 07, 2006, 05:13:44 pm »
Cholera, skąd wy bierzecie takie szpanerskie obrazki z angielskimi wyrazami?