Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163118 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14340 dnia: Maja 14, 2006, 05:23:40 pm »
Cytuj
Tak abstrahując. Jaka przyjemność trwa 3-4 godziny? Bo chcę jej zaznać

Nie wiem, ale napewno jest nielegalna

Cytuj
Cóż. Jeśli jesteś jedynym trzeźwym, a reszta jest pijana i ty będziesz chciał np. wyjść to reszta raczej cię nie będzie chciała wypuścić, bo "dobra zabawa" itp.

Tak samo zachowaliby się na imprezie, na której by nie pili. Alkohol tu raczej na nic nie wpływa, chyba, że ktoś się robi agresywny po procentach albo coś takiego. A to już trzeba wiedzieć z kim pić hehe

Cytuj
Chodzi ci o umiar, tak ? Wiesz...mój kumpel, pierwszego dnia, w którym zaczął palić powiedział mi, że będzie palił "z umiarem". Dziś pali 2 paczki dziennie. To samo jest z piciem. Wszystko "z umiarem", a potem coraz bardziej zaczyna "ciągnąć" do flaszki.

ZOMG, czyli jestem alkoholikiem?! No to przesrane... już czuję, jak teraz zacznę się staczać coraz niżej i niżej i skończę jak Fiutek, co się oddaje za butelke wina. Wypiłem pare kielichów z kumplami!! NIEEEE!!!! Teraz będę życiowym nieudacznikiem (większym niż jestem), a moja przyszłość legła w gruzach... kajam się w swej ułomności...

Dobra, teraz bez jaj... DB, chyba nie sądzisz, że jeżeli ktoś wypije od czasu do czasu na jakieś imprezie albo przy okazji, to odrazu zacznie być alkoholikiem, co? Pliz... niektórzy są bardziej podatni, inni mniej, więc nie uogólniajmy

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14341 dnia: Maja 14, 2006, 05:33:50 pm »
Cytuj
Dobra, teraz bez jaj... DB, chyba nie sądzisz, że jeżeli ktoś wypije od czasu do czasu na jakieś imprezie albo przy okazji, to odrazu zacznie być alkoholikiem, co? Pliz... niektórzy są bardziej podatni, inni mniej, więc nie uogólniajmy
Jeśli mi udowodnisz, że w przyszłości się to nie zmieni to zmienię zdanie. Jak już wspominałem, zakończmy tą debatę. Ja mam poprostu duży uraz do alkoholu. Nie będę pisał dlaczego, bo to jest raczej moja sprawa.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2006, 05:34:10 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14342 dnia: Maja 14, 2006, 06:43:57 pm »
hmm patrząc na główna normalnie chce mi sie zawołac " Przygarnij kropka " XD  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14343 dnia: Maja 14, 2006, 09:25:02 pm »
Cytuj
Jeszcze jedno. Szczerze. Co jest lepsze ? Iść sobie z kimś do restauracji i dobrze sobie pojeść czy pójść do jakiejś speluny i się schlać nie pamiętając nawet co się robiło ? Proszę tylko o szczere odpowiedzi.

hm, w wielu restauracjach za szczyt dobrego gustu uważa sięzamówienie do obiadu czerwonego wina. ale nie takiego szato de jabol, z jakim przeważnie mamy doczynienia na ulicy. są alkohole i alkohole. nie każdy kto pije jest alkoholikiem.

Cytuj
Jeśli mi udowodnisz, że w przyszłości się to nie zmieni to zmienię zdanie. Jak już wspominałem, zakończmy tą debatę.

godzinami mogę wyliczać tobie osoby które wypiją od czasu do czasu i nie są alkoholikami i się nie stoczyły. a mogę zacząć od mojej matki. wypije moze raz na dwa dni piwo. stoczyła się ?

jak w czasie wojny byli żydzi i żydzi, niemcy i niemcy, polacy i polacy, tak samo jest z ludźmi pijącymi. nie ma tu jakieś określonej normy czy reguły która oznajmia, że po wypiciu jednego piwa zamienisz się w alkocholika.

Cytuj
Chodzi ci o umiar, tak ? Wiesz...mój kumpel, pierwszego dnia, w którym zaczął palić powiedział mi, że będzie palił "z umiarem". Dziś pali 2 paczki dziennie. To samo jest z piciem. Wszystko "z umiarem", a potem coraz bardziej zaczyna "ciągnąć" do flaszki.
pierwszą fajkę wypaliłem jak miałem 14 lat. potem długo długo nic. w wieku 18 lat na komuni udałem się z kuzynką za jej dom i wypaliłem dwie. nietak dawno wypaliłem na kilku imprezach z parę fajek. przez całe życie wypaliłem może z 20 papierosów. masz żywy dowód, że nie każda próba papierosów czy alkoholu kończy się nałogiem
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14344 dnia: Maja 14, 2006, 09:29:36 pm »
ja w wieku 12 lat zapalilem ... ale zara po tym poleciałem do kibla rzygac i tyle z fajkami , pic tez specjalnie nie lubie ale jak mam to wypije  

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14345 dnia: Maja 14, 2006, 09:52:28 pm »
Hyh... Ja tam jeszce nie paliłem  wypić się zdażyło ale nie chce tego powtarzać bo nie za dobrze się pozniej czulem ... a najgorsze jest to ja ksie mieszka w srodowisku palacych :/

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14346 dnia: Maja 14, 2006, 10:35:34 pm »
u mnie polowa grupy pali (w tym 90% chopakow z grupy ;f) i często mam lekcje przy palarni więc siedze w dymie praktycznie ciagle a osobiscie na rzezwo nie pale bo bym sie uzaleznil a tak na papierosa mam ochote tylko po alkocholu (choc tez nie zawsze) ;p

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14347 dnia: Maja 15, 2006, 07:12:50 am »
Cytuj
Hej Ash, mam taki mały interes
hihi...Tant zali sie Ashleyowi w dziale redakcyjne pieklo ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14348 dnia: Maja 15, 2006, 10:54:31 am »
Cytuj
hihi...Tant zali sie Ashleyowi w dziale redakcyjne pieklo ;]

No co? Na tym polega komfort bycia zastępcą naczelnego, że zawsze jest ktoś, do kogo można się pożalić.

Hmm.... nie ma to jak przez godzinę biegać po dungeon'ie w Radiata Stories szukając Save Point'a i kończąc wbijając się na dodatkowego boss'a, który cię położy w 30 sekund... to se kuźwa miałem Lenneth w składzie.... to se miałem te zajefajne sprzęty z końca gry... ehh.. oh the tragedy of otaku boy....

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14349 dnia: Maja 15, 2006, 12:24:36 pm »
powracając do dyskusji o alkocholu i papierosach, to jesteście jebnięci w sumie. Nie rozumiem za bardzo nad czym ty można dywagować no ale nic to... koniec kwestii.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14350 dnia: Maja 15, 2006, 01:03:16 pm »
Wiecie tak mi się przypomniało,przez te czytanie o tym całym alkocholu co mi się ostatnio przytrafiło...szłam z grupką mojich znajomych ze spaceru,razem było nas siedmiu,cztery dziewczyny i trzech chłopaków.A co nas spotkało?Trzech typków zlało mojich kolegów i to za niewinność,czemu?Bo tamci byli pijani i szukali zaczepki.I tyle daje ten alkochol,żeby było mało jeden z tej trójki był moim kolegą z gimnazjum i teraz będzie najprawdopodobniej siedział,bo to już nie pierwszy raz.

Ale jeśli chodzi o picie to też raz wypiłam sobie na imprezie u kumpla,tyle,że z umiarem.Ale szczerze wcale nie uśmiecha mi się picie jakiegokolwiek alkocholu,może i daje on chwilową "przyjemność" jak to określacie,ja tam czułam się po nim,że tak powiem podle...no cóż wszystko jest dla ludzi(dla ludzi którzy mają silną wolę).

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14351 dnia: Maja 15, 2006, 01:59:55 pm »
Cytuj
Cytuj
Hej Ash, mam taki mały interes
hihi...Tant zali sie Ashleyowi w dziale redakcyjne pieklo ;]
przypuszczam ze ta dwuznaczność była zamierzona ;p

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14352 dnia: Maja 15, 2006, 02:20:12 pm »
po co do ashleya z tym? przeciez i tak tant ma jakies 1,5k wiadomosci na mailu o tresci "enlarge your penis"...
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2006, 02:20:54 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14353 dnia: Maja 15, 2006, 02:45:19 pm »
Hahaha, dopiero teraz zajarzyłem o co Serge'owi chodziło z tym małym interesem (nie ma to jak szybki refleks). No nie, co za młodzież, już nawet się wysłowić nie można, żeby ci sprośnych analogi nie puszczały zboczuchy małe... ty weź się ogarnij.. do kościoła byś poszedł kadłubie, a nie chichrał się bez powodu...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14354 dnia: Maja 15, 2006, 02:51:08 pm »
Cytuj
Wiecie tak mi się przypomniało,przez te czytanie o tym całym alkocholu co mi się ostatnio przytrafiło...szłam z grupką mojich znajomych ze spaceru,razem było nas siedmiu,cztery dziewczyny i trzech chłopaków.A co nas spotkało?Trzech typków zlało mojich kolegów i to za niewinność,czemu?Bo tamci byli pijani i szukali zaczepki.I tyle daje ten alkochol,żeby było mało jeden z tej trójki był moim kolegą z gimnazjum i teraz będzie najprawdopodobniej siedział,bo to już nie pierwszy raz.
To juz nie wina alkoholu tylko tego ze kolesie byli pierdo*lnieci.
Jakby nie byli pijani to i tak predzej czy pozniej y kogos najeb*li. Niektorze sa przyglupami, cwaniakami z PKSu co mysla ze sa wporzo jak ekipa najebia jakichs kolesi ;/ Nienawidze takich akcji, a te akcje nie sa spowodowane alkoholem tylko brakiem myslenia u niektorych i zwyczajnej prymitywnosci.

EMO Jest wporzo


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #14355 dnia: Maja 15, 2006, 03:26:23 pm »
za to moi nienawidzi takich akcji jakto ludzie obwiniają używki za ludzką głupote... ;/ tak samo z uzależnieniami co wcześniej Sol buczał - nieuzależnisz się z winy alkoholu, tylko swojej to jest tylko przedmiot...

mam kubusiowa branzoletke z promocji zamiast bluzy ;/ k***a

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14356 dnia: Maja 15, 2006, 03:28:53 pm »
Yuz - podobną historię miał kolega... Z kilkoma znajomymi (2 chłopaków i 1 dziewczyna) natknęli się na dresów w bramie. Usłyszeli na swój temat kilka bluzg, ale zignorowali i poszli dalej, po czym za zignorowanie zostali dogonieni i pobici. Dziewczyna również. Przyjechała policja, karetka, ale najśmieszniejsze było to, że niebiescy potraktowali pobitych jak szmaty... bo wracali z klubu rockowego i nosili skórzane czarne kurtki >_> Zakuli i powieźli na posterunek.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2006, 03:29:27 pm wysłana przez Goha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14357 dnia: Maja 15, 2006, 03:58:04 pm »
Tant, kiedyś gdzieś tam w pewnym topicu pisałeś, że jakbyś mógł, to wrzuciłbyś mi na MU albo cuś podobnego FF9... nadal jest to aktualne....?
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14358 dnia: Maja 15, 2006, 04:47:06 pm »
Wiecie jednego z tych kolesi co się nas uczepili to ja znałam i szczerze nigdy nie zaczepiał ludzi...no ale cóż ludzie się zmieniają.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #14359 dnia: Maja 15, 2006, 04:53:36 pm »
pod wpływem środowiska, a nie używek...
choćbym niewiem ile wypil to bym czegoś takiego niezrobił, gdybym odpowiednio dużo "niewiem ile wypił" to bym conajwyżej stracił przytomność ;] jak ktos niejest dresem to po wypiciu piwa sie w niego niezmienia raczej, wiec niebardzo rozumiem ;/ tego twojego "znajomego" poprostu zmieniło towarzystwo jemu podobnych "sprytnych smyków" ;/

damn... siostra mi zabrała kubusiowa opaske a rodzice trzymaja jej strone "bo to dla dzieci" ;]