Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165178 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1380 dnia: Listopada 10, 2004, 09:10:23 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
lepiej dzisaj do mnie nie podchodzić bo ugryzę...wrrrrr
no niech tu tylko przyjdzie Gipsi to nam sie pogryza tutaj dwa osobniki z choroba zwana SZofilia.
Jeżeli chodzi o mnie to ja bym się z chęcią z Yuzurihą pogryzł :D
i co ja mam na to odpowiedzieć...hehe ;) jakbys był bliżej to może i moglibyśmy się "pogryźć" :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2004, 09:10:47 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1381 dnia: Listopada 10, 2004, 09:45:20 pm »
Młodzieży nie siać mi tu zgorszenia!!! Ja dziś na ulicach Włocławka czule żegnałem się z dziewczyną moją kochaną i co?! Stare babcie i wierne słuchaczki radia maryja co chwila nas wyzywały od nieodpowiedzialnych, zboczeńców i takie tam.... Czy całowanie w miejscach publicznych podlega pod zboczenie???
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1382 dnia: Listopada 10, 2004, 09:49:45 pm »
Cytuj
Młodzieży nie siać mi tu zgorszenia!!! Ja dziś na ulicach Włocławka czule żegnałem się z dziewczyną moją kochaną i co?! Stare babcie i wierne słuchaczki radia maryja co chwila nas wyzywały od nieodpowiedzialnych, zboczeńców i takie tam.... Czy całowanie w miejscach publicznych podlega pod zboczenie???
No ja nie wiem te wszystkie stare babcie zawsze się czegoś uczepiom.... :/  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1383 dnia: Listopada 10, 2004, 09:52:14 pm »
Wiesz co było najgorsze? Tempo Jedna babcia na minutę i tak przez cały kwadrans... powaga! Na przystanku MZK przy Placu Wolności. Zapraszam, jak ktoś chce to osobiście przetestować
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1384 dnia: Listopada 11, 2004, 12:15:30 am »
Cytuj
i co ja mam na to odpowiedzieć...hehe ;) jakbys był bliżej to może i moglibyśmy się "pogryźć" :lol:
 
chlip, chlip i jak tu się nie zastrzelić... ehh Gdańśk piękny Gdańśk dlaczego ciebie tak daleko wybudowano... ehhh człowiek to się może rozmażyć maxymalnie czytając takie rzeczy... tylko przy okazji się smuci że to tylko mażenia :rolleyes:

 
Cytuj
Stare babcie i wierne słuchaczki radia maryja co chwila nas wyzywały od nieodpowiedzialnych, zboczeńców i takie tam.... Czy całowanie w miejscach publicznych podlega pod zboczenie?
ehhh jedyną kobiete starą którą taką znam to moja wychowawczyni... czyta od rana do nocy Pana Tadeusza i kocha go nadmiernie od 60 lat i dlatego nie ma męża i mówi że jakiekolwiek doytkanie albo przytulanie/całowanie etc. dziewczyn na korytarzu czy pod szkołą to boczeństwo... nawet jak ktoś siedzi komuś na kolanach to kobieta się stresuje...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1385 dnia: Listopada 11, 2004, 12:34:10 am »
Ja tam może jestem młody i głupi, ale u nas w szkole nie ma takich problemów wychowawczych. U nas nikt się z nikim nie całuje na korytarzu, bo wszyscy palą po kątach. No i oczywiście w mojej szkole młodziez jest taka dojrzała emocjonalnie, ze można sie zastrzelić. Najbardziej rozbraja mnie komentarz koleżanki, która stwierdziłą, ze ostatnio chodziła z chłopakiem przez 15 minut..... I jak tu nie kohać swojej szkoły.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1386 dnia: Listopada 11, 2004, 10:54:58 am »
Cytuj
Młodzieży nie siać mi tu zgorszenia!!! Ja dziś na ulicach Włocławka czule żegnałem się z dziewczyną moją kochaną i co?! Stare babcie i wierne słuchaczki radia maryja co chwila nas wyzywały od nieodpowiedzialnych, zboczeńców i takie tam.... Czy całowanie w miejscach publicznych podlega pod zboczenie?
nie podlega po kazdemu wolno sie calowac :P

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1387 dnia: Listopada 11, 2004, 11:35:10 am »
babcie są zazdrosne i tyle  ;) pewnie za swojej młodości nie takie rzeczy wyprawawiały, teraz tęsknią za tym i nie chcą, żeby ktoś o tym przypominał  ;)  
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2004, 11:37:09 am wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1388 dnia: Listopada 11, 2004, 12:36:17 pm »
Cytuj
babcie są zazdrosne i tyle  ;) pewnie za swojej młodości nie takie rzeczy wyprawawiały, teraz tęsknią za tym i nie chcą, żeby ktoś o tym przypominał  ;)
Zgadzam się z tobą...moja babcia też tak mówi...hehe,że za jej czasów było inaczej i takie tam

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1389 dnia: Listopada 11, 2004, 01:13:13 pm »
niestety, ciezka prawda. jak moja babusia psypatkiem zobaczyla pewne zdjecie to omal zawalu nie dostala, a przeciez nic tam takiego nie bylo. kolezanka mi siedziala na kolanach ubrana w skąpe wdzianko + maly bajerek. Co w tym zlego?

bo za czasow naszych babć bylo inaczej, za takie numery szlo sie na szubienice, albo na stos za uprawianie czarnej magii :w00t:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1390 dnia: Listopada 11, 2004, 03:56:12 pm »
iiiiiiiiiiiiiiiiiii tam :P
moja babcia mnie przylapala jak przygody kubusia ogldalem -_-
nie bylo wcale tak fajnie jak wam sie wydaje -_-

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1391 dnia: Listopada 11, 2004, 04:17:06 pm »
Heh heh...ja nie mam takich problemów z babciami. Jednej z nich nawet spobobał się Jackass i Viva la Bam :lol:  
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1392 dnia: Listopada 11, 2004, 06:01:32 pm »
to moze sie Solidus babciami zamienimy? m,ojej tlumaczylem, co to jest graffiti i dlaczego mlodziez nie pisze po polsku, bo to taki piekny jezyk

i sie jeszcze pytala jak mi w szkole łacina idzie... tak tak. to że coś tam po lacinie umiem, to nie znaczy, ze sie jej w szkole ucze...

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1393 dnia: Listopada 11, 2004, 06:55:23 pm »
Cytuj
Jackass i Viva la Bam
to ze jej sie podobal to sie nie dziwie bo jackass i viva la bam sa strasznie nedzne. Lipa jakich malo. Tylko odcinek VLB byl fajny ze skejtparkiem

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1394 dnia: Listopada 12, 2004, 11:44:41 pm »
nie wiem czy to przekleństwo... jeśli tak to przepraszam modów... dawajcie mi ostrzeżenie... bana... zabijcie mnie.... ale musze to powiedzieć...

jestem ciulem... :(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1395 dnia: Listopada 13, 2004, 12:25:07 am »
O_o ...... Czy w końcu straszna prawda dotarła do towarzysza Gipsona, czy może nasz towarzysz ma dołek psychiczny? Wiesz co Gipson? Gdybym był śliczną 18-latką, to napewno wiedziałbym jak cię pocieszyć, ale z racji tego, ze nie jestem, to pozostawię cię na pastwę losu :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1396 dnia: Listopada 13, 2004, 01:31:45 am »
gips - mnieś zszokł, nomanie

a tak przy dziewczynach, co sądzicie o krwawej zemście na takich, które poszły do "lepszej" szkoły i teraz mają "lepszych" kolegów
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1397 dnia: Listopada 13, 2004, 01:44:28 am »
Cytuj
a tak przy dziewczynach, co sądzicie o krwawej zemście na takich, które poszły do "lepszej" szkoły i teraz mają "lepszych" kolegów

Krwawa zemsta powiadasz...... jak dla mnie to trochę szkoda zachodu, żeby taką krwawą zemstę wyczyniać. No bo co niby możemy zyskać na krwawej zemście, poza dożywociem w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze?
A swoją drogą to strasznie fajna sprawa obracać czyjeś życie w koszmar. I taka powolna zemsta jest na pewno lepsza od jakiejś tam krwawej rzezi...... ale ja tam się nie znam :meditate:
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1398 dnia: Listopada 13, 2004, 03:44:11 am »
Cytuj
Najbardziej rozbraja mnie komentarz koleżanki, która stwierdziłą, ze ostatnio chodziła z chłopakiem przez 15 minut..... I jak tu nie kohać swojej szkoły.
lol... to ty mam masz chyba takie happy teens'y które to mówi "cześć chcesz ze mną chodzić?" i jak jakiś johny się zgodzi to żyją sobie normalnie tak jak zawsze tylko tym razem mówią sobie na korytarzu cześć... nom chyba że w  porywach uczuć na walentynki odprowadzą siebie nawzajem do domu, a jak już będą daleko od szkoły i nikogo nie będzie to się za ręke złapią...

Cytuj
...... Czy w końcu straszna prawda dotarła do towarzysza Gipsona, czy może nasz towarzysz ma dołek psychiczny? Wiesz co Gipson? Gdybym był śliczną 18-latką, to napewno wiedziałbym jak cię pocieszyć, ale z racji tego, ze nie jestem, to pozostawię cię na pastwę losu 
gdybyś był śliczną 18 to napewno bym cię wy... znaczy się miło by było jakbyś mnie pocieszył :P  a tak mam doła... postanowiłem że troche upożądkuje moje sprawy dzisiaj a raczej wczoraj patrząc na godzine... nom i na początku szło wszystko tak jak bym chciał ale później coś zjebałem... a wszystko przez to holerne GG...

Cytuj
a tak przy dziewczynach, co sądzicie o krwawej zemście na takich, które poszły do "lepszej" szkoły i teraz mają "lepszych" kolegów
ale oso chosi... jak sie wydaje im że poszły do lepszych kolegów to niech się je... i tyle a już inni znajomi niech je oleją... jaka zemsta? jak już będą chciały się kiedyś spotkać dziołhy z wami(czy tobą) to tedy ty je olejesz i będzie gites;] ...reasumując jeb*ć stare baby bo....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1399 dnia: Listopada 13, 2004, 09:44:41 am »
Cytuj
nie wiem czy to przekleństwo... jeśli tak to przepraszam modów... dawajcie mi ostrzeżenie... bana... zabijcie mnie.... ale musze to powiedzieć...

jestem ciulem... :(
Jezu Gipsi co siem stało?? O_o