Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165267 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12640 dnia: Marca 23, 2006, 05:24:53 pm »
jee lajtowe klimaty górą, zamek do lamusa ;f
rage against the darkness ;]
ahaha komus sie coś pomylneło i Guildwarsa testy sie jednak o 9 rano jutro zaczna... to raczej tymbardziej doszkoły niedie ;] bo jakby od 3 były to bym przedszkołą chociaz troche pograł ;f

Drunk on immorality
Valium and cherry wine
Coke and ecstasy
You're gonna blow your mind
(...)If you don't change your situation, then you'll die, you'll die, don't die don't die Please don't die ;]  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12641 dnia: Marca 23, 2006, 05:26:30 pm »
bluznicie... koza was dopadnie

chociaz z tymi najtliszami i kamelotami to racja... lepiej walnac cradle of filth!!! FOBIAAAA!! yeah
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12642 dnia: Marca 23, 2006, 05:29:58 pm »
phi, moze i Pinata będzie ciekawa,ale z kolorowych gierek to ja sie rajcuje Nintendogs i Animal Crossing: Wild Wild World, obie na NDS...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12643 dnia: Marca 23, 2006, 05:32:11 pm »
żeby niebyło niedomowień - Serdżi - Najtłisz dawał rade wcześniej, a Kamelota znam dwie piosenki (black halo i haunting) i obie sa tak zajebiste, ze łach ^^'

damn... nawet niewiem co to jest ten cały animal crosing... a wielka podnieta na całym swiecie niby... jest jakas wersja na GBA/coś innego co moglbym sobie zemulowac? =p

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12644 dnia: Marca 23, 2006, 05:36:15 pm »
Molu, http://www.animal-crossing.com/ :P
cukierkowa jak cholera...podobna do Harvest Moon'a
Więc tak, jesteś sobie w miasteczku...i .....robisz wszystko co chcesz...gra jest na NDS i GaCka..niestety :P ale ja sobie kupie NDS'a i sram to ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12645 dnia: Marca 23, 2006, 05:36:23 pm »
tez nie wiem co to animal crossing, choc costam slyszalem..;]
BTW nie twierdze ze Kamelot nie jest zajebisty bo jest, to "lipny" bylo po to by zobrazowac IMO ogromna przewage "lajtowych klimatow" nad tym bardziej "zamkowym".
A Najtłisz jest calkiem spoko. Kiedys ich kochalem, teraz troche mniej, ale od czasu do czasu chetnie do nich wracam...

Viva Pinata!

EDIT
ten animal crossing tez moze byc calkiem spoko ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2006, 05:40:07 pm wysłana przez S&S »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12646 dnia: Marca 23, 2006, 05:47:07 pm »
Serge..ta gra już wyszła...i jest mega-spoko ;]
a i tak najlepsze to, ze przez wi-fi można grać, odwiedzać innych ludzi, wymieniać sie itemami..ehh...chyba jednak takie gry dalej mnie kręcą, bardziej niżli Residenty czy inne mega-grim gry

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12647 dnia: Marca 23, 2006, 05:55:33 pm »
Zelda forever!!!!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12648 dnia: Marca 23, 2006, 05:57:10 pm »
Gipsi..Zelda to inne klimaty, szczególnie ta najnowsza co ma wyjść, znaczy sie ...ee...Twilight Princess....damn..czemu nie mam tyle kasy, by mieć wszystkie konsole, które chce :P,

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12649 dnia: Marca 23, 2006, 06:00:33 pm »
j*bie mnie to ze inne klimaty, ale Zelda ma najlepszy game play ever... zadna gra nie daje tyle przyjemnosci z gry co Zelda, dzisiaj wlasnie kilka godzin temu zdecydowalem ze kuypuje Nintendo 64


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12650 dnia: Marca 23, 2006, 06:27:45 pm »
heh..na N64 roxuje Conker: Bad Fur Day..damn..ale ta giera jest wypaśna..i od Rare do tego.. ;p

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12651 dnia: Marca 23, 2006, 06:30:20 pm »
a co w Rare takiego zajebistego? bo jakos wogule niekojarze ich =p

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12652 dnia: Marca 23, 2006, 06:38:17 pm »
Donkey Kong 64, Banjo Tooie, Banjo Kazooie, Conker, Perfect Dark..
http://www.rareware.com/ więcej tu
teraz piszą gry na x360, m.in. Perfect Dark zero, ich gry są mega-miodne i zajebiste.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12653 dnia: Marca 23, 2006, 06:42:52 pm »
liiiiiiiiib diiiiii zekundeeeee... fak... mega pozytywna piosenka od takich emo gostkow... niedowiary ;] a na forfunie ładna polewa z nich była ;] jak nasze polskie kochane wieśniaki się pytają cośtam o groupies a te dekle raczej nieskumały oco chodzi i odpowiadają że tak, maja najczęsciej od 12 do 16 lat ;]


za 2 minuty nowy lost ;]

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #12654 dnia: Marca 23, 2006, 06:44:14 pm »
Cytuj
tez nie wiem co to animal crossing
nie wiem czy dobrze traslatuje ale to chyba znaczy krzyzowanie zwierzat ;f ciekawe... o.O jak przejzalem ta strone to uznalem ze to straaaasznie porypana gra O.o  ...
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12655 dnia: Marca 23, 2006, 06:48:20 pm »
ta..tytuł nie ma nic wspólnego z grą :P
ehh..widziałem trailer z gry Insomaniac (ci od Spyro i Ratcheta) na PS3..tytuł zapomniałem...ale gra wymiata, a trzeba dodać, zę powstała jeszcze na starych devkitach, najnowsze mają być wysłane w czerwcu...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12656 dnia: Marca 23, 2006, 06:50:22 pm »
No ziomus Rare to jest wypas nie z tej ziemi ;]
Jak sie smykiem bylo to ofkoz sie jaralo takimi hitami jak Donkey Kong na SNES'a a pozniej to byly tony miodu -doslownie i w przenosni- grajac na Ninny 64 w Banjo Kazooi, Donkey Kong na N64 ofkoz tez byl przezajebistym platformerem z tym ze jak sie cartuy z grami wypozyczalo z wypozyczalni to czasem mialo sie taki psikos ze ktos ci kasowal stan gry i wypozyczasz sobie pewnego pieknego dnia z wypozyczalni Donkey Konga i cieszysz sie ze wreszcie uda ci sie zabic ostatniego bossa w walce bokserskiej a tam... jakis pedal skasowal wszystkie stany gry >.>

Ale ofkoz te platformerki to byla kupa przy Perfect Dark -o kur*a! nie lubie shooterkow zbytnio i ofkoz sram na nie choc czasem w nie pogram, ale jaki Perfect Dark byl gewnialny to jest poemat, ta gra byla tak zajebiscie konkretna ze to jest az poprostu nie mozliwe ze to jest FPP i do tego jeszcze tryb kooperacji ktory w tamtych czasach na konsoli byl niezbyt eksploatowany a jak juz byl to byl poprostu kupa a PD to zmienili... normalnie gra zaj***sta na maxa...

jak cale Nintendo 64 ta konsola byla zaj***sta na maxa, i aczej do mojego PSone to ja zadnego sentymentu nie mam a Ninny to ja raczej wspominam z łezką w oku...
No ale mialo byc  Rare wiec jak ktos ich nie zna powiem krotko:
Swietny zespol robiacy zajebiste gry i jednoczesnie pokaz glupoty Nintendo bo jak wiadomo są ludzie i kliamki ale takiego czegoś jak sprzedanie Rare do Microsoftu to ja jeszcze kur*a nie widzialem ;/

==================
z serii koniec posta w*jeba:
==================

Chieff ta lista rzeczywiscie byla do dupy ;/ Na pierwszym miejscu byla jakas lachtara a nie moja dziewczyna ;/ a przeciez moja dziewczyna jest dla mnie najpiekniejsza na swiecie to kurde blaszka czemu jej tam nie ma?

No i c chcesz od Angeliny Juli -fajna babeczka ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2006, 06:56:53 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12657 dnia: Marca 23, 2006, 06:54:05 pm »
Nina 64... grałem na tym w Donkey Kong'a i Bombermana... DK taki sobie był, ale Bomberman zajebisty hehehe

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12658 dnia: Marca 23, 2006, 07:05:05 pm »
straciłam dziś zupełnie nadzieję...jestem wyprana z uczuć po ekonomii,a jutro zgłoszę niprzygotowanie z powszechnej...to chyba najgorszy syf:/

BTW.klikajcie na tego linka u mnie w sigu. To nie wirus,ale za każdą "ugryzioną" osobę dostanę kasę [wirtualną-na rozwój postaci]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12659 dnia: Marca 23, 2006, 07:17:25 pm »
no fantastyczie z tym ze diewczyno jak znam zycie za wiele na nas kasy nie zarobisz bo kazdy mietek z SZ klikal juz na te gowienka po kilka razy i juz to a nas nie dziala

damn dzis nowy South Park jest z serii 1000 ;/ zaraz rza ssac ;D

Butters ofkoz jest i z nim fajny zarcik rowniez ;] Butters to wporzo ziomal jest ;] a dzis wieczorem wreszcie partyjka w pesa z kumplami bo juz dawno nie bylo takowej.... niestety nie widze sie z moja bejby ;/ no ale nawet kilka postow na SZ napisale czyli ze zajebiscie sie wszyscy ciesza i zajebiscie wszystkich to interesuje

megakuro, hisasziga terecziteruuu
kokoeta, kokorowa moreujooooniiiiiiiiii
mijakedaa hitomiwa -solamor negake de, saikoro hitotsu ma debushiiiii -jahaaaanatsuuu

TyRym Ty-TyrymRym tytyrym tytyrym rym

sukisasaudooo ogaku joro kałaru hibushi tezotsubutere ikisxthjgwx asumo costam
Horizons rise here in my eyes a sort of silence calls
but in my heart a distance hope its mine forever more
miyakeda hitomi wa, solamor nakade de
saigono hitotsu made mabushi ja hanate
jahanante! Jaahanante! Jahanante! Jahanaaaaaaants!

ahh Horizon -znowoz mnie bierze nań ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2006, 07:18:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?