Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166133 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12100 dnia: Marca 03, 2006, 07:24:11 pm »
Cytuj
głupie wampiry ze swoimi tekstami w stylu "po jakims czasie wieczność w niesmiertelnosci są utrapieniem" sratatata... by sie wzial za wszystkie mozliwe dziedziny kultury a nie "klimaciarsko" chodzą po dachach i szczury ssają ;\
tataaaaaaa!!!!! <podbiega do his> on sie ze mnie smieje!!!!! <pokazuje palcem na tego_z_dalniackim_kotem_w_avie>
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2006, 07:24:47 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12101 dnia: Marca 03, 2006, 07:25:40 pm »
Cytuj
ty..panie Shiroi Kyaku...jak najłatwiej sie nauczyć większej ilosci mateiału w przeciągu tygodnia ?
Cytuj
24h + kawa +książki z "materiałem"

Z grubsza się zgadza... życie nauczyło mnie, że wszystkiego można się w życiu nauczyć dzień przed terminem hehehe.. chyba, że się jest na masochistycznym kierunku jak His, ale ty jesteś w liceum, to spokojnie możesz dzień wcześniej usiąść i nauczyć się wszystkiego przez noc na kawowy power up'ie... u mnie się to sprawdza.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12102 dnia: Marca 03, 2006, 07:26:53 pm »
<klepie zellinka po główce...bo to jeszcze ma> nie martw się. Dziś przejdziemy się po jego dachu...wejdziemy przez jego okno...i...na pewno już tak nie będzie mówił ^^

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12103 dnia: Marca 03, 2006, 07:30:18 pm »
Kawy nie pijam, pozatym jestem w 3 gimnazjum ludziki ;] ale stopniowo będe sie uczyć ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12104 dnia: Marca 03, 2006, 07:32:04 pm »
stopniowo...systematycznie...tez sobie tak powtarzałam aż w końcu uczę się półtora tomu encyklopedii w 1-2 noce :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12105 dnia: Marca 03, 2006, 07:32:35 pm »
Cytuj
Kawy nie pijam

Tym lepiej.. mocniej cie kopnie. Ja też kawy nie pijam, poza tymi wypadkami, kiedy się uczę do czegoś... ale to się często nie zdaża.

Cytuj
jestem w 3 gimnazjum ludziki

To czego ty się chcesz uczyć?! Ja się przez całe gimnazjum opieprzałem i jakoś poszło....

Cytuj
ale stopniowo będe sie uczyć ;]

Ten sposób nie działa. Sprawdziłem... nie działa absolutnie, w szczególności, kiedy masz się uczyć w pokoju, w którym znajduje się PS2 i komputer..... uwierz mi i doceń potęgę KAWY... może być też herbata, ale to byś potrzebował ze 3 razy większej dawki, bo teina nie jest tak mocna jak kofeina.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2006, 07:34:32 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12106 dnia: Marca 03, 2006, 07:36:05 pm »
ja nie zasne. chodzi o to, ze ,musze sie uczyć do bierzmowania :/
hm..zastanawiam się na kakao ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12107 dnia: Marca 03, 2006, 07:41:28 pm »
hahahahahahhaha! uczyć się do bierzmowania! hahahahahaha!

Wiesz co? U nas spotkania do bierzmowania były obowiązkowe i trwały 2 lata [co tydzień]...wiesz na ilu ja byłam? Na 2! Egzamin był wręcz prymitywny-ksiądz brał po 3 osoby do pokoju i....zadawał 3 pytania-o świętego, którego imie sobie wybrałeś i 2 modlitwy.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12108 dnia: Marca 03, 2006, 07:41:51 pm »
uczyc sie do bierzmowania ?!?!?!?! BUAHAHAHHAHAHAH ja sie zacząłem uczyc 20 min przed wyjsciem na egzamin i zdalem bez rpoblemu XD

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12109 dnia: Marca 03, 2006, 07:43:17 pm »
taa...tlyko mamy takiego dziada, że szkoda mówić...ale wiem ,zę to oleje...ale 200pytań+30 modlitw XD i jakaś sekwencja....bleeee

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12110 dnia: Marca 03, 2006, 07:44:51 pm »
hehehe ja dostale fajne pytania 1 co to jest onalizacja ;] 2 podaj tam 6 przykazanie 3 podaj grzechy główne

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12111 dnia: Marca 03, 2006, 07:47:29 pm »
ja pamiętam ,że miałam akty wiary i cośtam jeszcze. Ale praktycznie sama sobie wybrałam pytania, bo ksiądz lubił takie małe istotki z dużymi niebieskimi oczami :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12112 dnia: Marca 03, 2006, 07:49:52 pm »
Cytuj
hehehe ja dostale fajne pytania 1 co to jest onalizacja

onanizacja? Pierwsze słysze.... brzmi zabawnie khihihii

Ja się dowiedziałem, że trzeba się czegoś uczyć w momencie jak tam przyszedłem. Ludzie mi powiedzieli, że gość zadaje to samo pytanie wszystkim, a konkretnie 7 grzechów głownych. Wszedłem, powiedziałem, wyszedłem i było spoko.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12113 dnia: Marca 03, 2006, 08:22:48 pm »
Cytuj
Wiesz co? U nas spotkania do bierzmowania były obowiązkowe i trwały 2 lata [co tydzień]...wiesz na ilu ja byłam? Na 2! Egzamin był wręcz prymitywny-ksiądz brał po 3 osoby do pokoju i....zadawał 3 pytania-o świętego, którego imie sobie wybrałeś i 2 modlitwy.
U mnie było troche ciężej. Dali nam karteczki i trzeba było zaznaczać obecność u księdza. A egzamin był ciekawy- uwielbiam dyskusje z księżmi. W ogóle dyskusje na temat religii są bardzo ciekawe ;) A jak mnie wkurzą to mówie "Gdy ślepy ślepego prowadzi, obaj w przepaść wpadną" (mt 15,14) Sam wierzący nie jestem, ale ewangelia spoko sprawa i jest tam pare dobrych tekstów.

Cytuj
   hehehe ja dostale fajne pytania 1 co to jest onalizacja ;] 2 podaj tam 6 przykazanie 3 podaj grzechy główne
A nie siedem? :) [edit: aha sory, jak zwykle czytam pobieżnie ;)]

Cytuj
Tym lepiej.. mocniej cie kopnie. Ja też kawy nie pijam, poza tymi wypadkami, kiedy się uczę do czegoś... ale to się często nie zdaża.
Ja pijam. Im mocniejsza kawa tym bardziej mnei morzy. Ja zreszta przewaznie się nie ucze. W domu co chwila harmider i w sumie zawsze czekam, az wszyscy pójdą spać. A jak pójdą spać, to i ja ide spać i obiecuje sobie, ze rano się poucze. A rano zawsze wstaje 5 minut przed autobusem i tyle mojej nauki :D

Cytuj
Ten sposób nie działa. Sprawdziłem... nie działa absolutnie, w szczególności, kiedy masz się uczyć w pokoju, w którym znajduje się PS2 i komputer..... uwierz mi i doceń potęgę KAWY... może być też herbata, ale to byś potrzebował ze 3 razy większej dawki, bo teina nie jest tak mocna jak kofeina.
:D Czyli jak mówiłem- kompa za okno ;)

Cytuj
Kawy nie pijam, pozatym jestem w 3 gimnazjum ludziki
No i co z tego? Tu jes polska i tu sie pije.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2006, 08:26:58 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12114 dnia: Marca 03, 2006, 09:54:01 pm »
haha! Dziś używałam nowego ksera u taty w biurze [głupie criminalis Carolina =_=] i wiem jedno-z tym kserem lepiej zamykać "wieczko", bo cholernie daje po oczach :/ Ale żeby łamać reguły wolałam zamykać oczy <buahahaha>

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12115 dnia: Marca 04, 2006, 10:17:57 am »
Cytuj
Ksiądz sypiał z nastolatką - skandal na Podhalu

Duchowny przez ponad dwa lata sypiał z nastolatką na takie sposoby, jakie można zobaczyć tylko w Kamasutrze. Nie przewidział jednak, że ta grzeszna miłość wyjdzie na jaw. Teraz spowiada się przed sądem w Nowym Targu. Grozi mu 12 lat więzienia - ujawnia "Super Express".

Skandaliczny związek księdza Andrzeja S. (45 l.), katechety ze Szczawnicy, nie ujrzałby światła dziennego, gdyby Jola (17 l.), miażdżona strasznymi wspomnieniami, nie zaczęła myśleć o samobójstwie. W 2001 roku ksiądz Andrzej, podczas któregoś spotkania z Jolą zaczął się nią bardziej interesować.

Z czasem przerodziło się to w coś, w co nie powinno. Schadzki odbywały się na plebani! Katecheta - o co dziś oskarża go prokuratura - zaczął kochać się z nastolatką. I to nie po bożemu. Chyba przerobił całą Kamasutrę - komentuje informator gazety. Dziewczyna miała opory ale przekonywana, że nie robią nic złego, godziła się na wszystko.

Związek katechety z nastolatką trwał ponad dwa lata, do - jak wykazało śledztwo - 2003 roku. Wtedy dziewczyna zakończyła tą znajomość. Dotarło do niej, co się dzieje. Załamana zaczęła myśleć o odebraniu sobie życia.

Gdy dowiedzieli się o tym rodzice, skontaktowali się z kurią. Policji ani prokuratury nie poinformowali. Nie ma co się dziwić, to przecież bogobojne Podhale - mówi jeden z mieszkańców Szczawnicy. Tutaj nie donosi się na księdza.

Kuria zareagowała błyskawicznie. Ksiądz Andrzej zniknął ze Szczawnicy, a dziewczyna dostała pomoc psychologa. Niestety, niczym nocne zmory ciągle dopadały ją samobójcze myśli. Dopiero wtedy około półtora roku po wszystkim rodzice, przełamując wstyd, poszli do prokuratury. Śledztwo zakończyło się oskarżeniem księdza o "doprowadzenie przemocą do obcowania płciowego, jak i wykonywania innych czynności seksualnych".

Tego rodzaju historii jeszcze nie mieliśmy - przyznaje prokurator Zbigniew Gabryś, zastępca prokuratora rejonowego w Nowym Targu. Oskarżony nie przyznaje się do winy. Zgromadziliśmy jednak mocne dowody że ta znajomość zdecydowanie wykroczyła poza dopuszczalne granice. (PAP)

heh.....czyżby wzięli sie za dziewczyny? ministranci to za mało? :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12116 dnia: Marca 04, 2006, 10:52:33 am »
nic nowego Musiol, naprawdę nic nowego. nie takie rzeczy księza robią....
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12117 dnia: Marca 04, 2006, 11:00:45 am »
ja wiem Smogu, ale mało kiedy to wychodzi na wierzch ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12118 dnia: Marca 04, 2006, 11:17:24 am »
nie ma się co dziwić. księża to taka sekta która otro strzeże tych pikantnych sekretów. ostatnim czasem coraz bardziej się przekonuje, że matolicyzm w zdecydowanej większości to jedna wielka pomyłka. nie chodzi mi tu o religię, jeśli o to idzie to nadal jestem wierzący. ale na swój sposób, a nie zgodnie z tym co księża tam sobie życzą.... kościół jako instytucja to jedna wielka pomyłka... chyba zmienię wyznanie na jakiś protestantyzm czy coś. tam przynajmniej jest to normalnie załatwione.... albo rprawie normalnie. ale na pewno lepiej niż u nas w katolicyźmie...
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12119 dnia: Marca 04, 2006, 12:50:03 pm »
protestantyzm rox!
Co prawda jestem katolikiem, zmuszanym do praktykowania tej wiary, to jednak za najlpeszy odlam chrzescijanstwa uwazam wlasnie protestantyzm, ktory powstal dla tego, ze w kosciele dzialo sie zle, a nie dla tego ze komus sie tak podobalo (wyjatkiem jest anglikanizm). Niech zyje Marcin Luter ;]