Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166184 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12060 dnia: Marca 02, 2006, 06:10:58 pm »
łiii..
dziękus Gipsey... fajna płyta...jak coś, to wrzucisz coś kiedys jeszcze ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12061 dnia: Marca 02, 2006, 06:21:56 pm »
ty6 msz dalna ;] Dostales plyte niecala godzine temu i juz mowisz ze jest fajna... cos mi tu krecisz niesamowicie ;/
Jak ci sie spodoba i bedziesz hcial cos to ci dam jeszce jakas inna plyte gackta ale po co? posluhaj sobie te jak ci sie opdoba, a jak ci sie nie p[odoba to nie sluhaj proste ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12062 dnia: Marca 02, 2006, 06:25:18 pm »
dla mnei jak jest fajne, znaczy sie że jest akceptowalne.....jak sie podoba...jest mega wypaśne ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12063 dnia: Marca 02, 2006, 06:30:08 pm »
łodewa ;] mi hodzilo o to ze dziwnie trohe bo album pewnie masz od polgodziny na kompie czyli jak mowisz ze fajny to musiales sobie popstrykac mp3 przewijajac ;] ja takiego czegos nie akceptuje zbytnio ;] dlatego mowilem ze cos krecisz ;]
fajne to ja mam skarpety, a podobaja mi sie skarpety mojej hip hopofkie ktore jej kupilem ja -czyli sa mega wypasne

anyway jakby ktos hcial gackuto ktorego dawalem Glennowi i Musiolowi pozniej to tu jest jego -piekny dla mnie- album
Gackt - Crescent
http://rapidshare.de/files/14467968/2003._Crescent.rar.html

a teraz zmykam ogladac Becka ;/ lipa bo to anime jest przezajebiste a ja sie raczej z tego smialem zawsze ze to pewnie lipa - w tej chwili Mol ofkoz wzuca mi juz osta z tego anime prawda? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12064 dnia: Marca 02, 2006, 06:36:20 pm »
miałes nie pisac gwara bo ja będe pisał tak jak podczas ostatniej rozmowy na gg :]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12065 dnia: Marca 02, 2006, 06:48:17 pm »
Cytuj
a teraz zmykam ogladac Becka ;/ lipa bo to anime jest przezajebiste a ja sie raczej z tego smialem zawsze ze to pewnie lipa - w tej chwili Mol ofkoz wzuca mi juz osta z tego anime prawda? ;]
hehehe rozkmninienie Gacktowej płyty w półgodziny to raczej wyczyn nieprzeciętny ;] gratuluje pomysłowości temu panu ;]

ha, a jak mowilem ze zajebisty Beck jest to sie tylko dziwnie patrzeli wszyscy ;] ofkoz zaraz osta spakuje i moge wrzucic ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12066 dnia: Marca 02, 2006, 06:51:53 pm »
Cytuj


anyway jakby ktos hcial gackuto ktorego dawalem Glennowi i Musiolowi pozniej to tu jest jego -piekny dla mnie- album
Gackt - Crescent
http://rapidshare.de/files/14467968/2003._Crescent.rar.html
 
hm... sciągnięte. teraz posłucham i ocenię :P  
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12067 dnia: Marca 02, 2006, 07:07:07 pm »
ahahah bawiac sie tym zmienianiem tapety cos tam w efektah sie zmienia jakas czcionke i cos tam wybralem anglojezyczna nazwe i mam teraz taka elegancka czcionke w przegladarce -suuuupcio ;]

dziex za upload Mol ;]

nie ma jak zzucac Bujingaia na cb ;/ 24 godziny a tu dopiero polowa pliku ;D juhu koham wzucanie na servy ponad 3GBowy plik ;/ dobrze ze CB jest hociaz piekne cudowne i mile a nie to co te wszystkie chu*owe ysi, mu i inne send spejsy ;/

-jest nalesniki po raz pierwszy od pol roku hyba ;/ das ist ein szok >.>

-i do tego krokiety jeszcze... nie wieze -am i in heaven?

-jej nie ma jak pozyczyc plytke dvd z beckiem kumplowi z klasy i zzucic wszystkie odcinki oprocz tego ktory sie ma dzis ogladac ;/

tsubasaaa iroookeeeee ikucumonooo hikari ni miczibtaaa raaa...
...
Kimitooooroooo, omooitegaa, hitoooshi sugiteeeeee-eee-eee <drzy glos>eeeee-eeeeee

ahhh Mind Forest.... hyba sie znowu rozkoham w gackcie i sobie napisze na KN jakiegos lipnego posta na strone a4 jaki to gackt byl elegancki kiedys a jaki to Diabolos jest chu*owy for me ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12068 dnia: Marca 02, 2006, 07:42:16 pm »
ej no.. :P
narazie najbardziej podoba mi się "White Eyes" ;]
dogłębna ocenę zapodam wieczorem

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12069 dnia: Marca 02, 2006, 08:05:53 pm »
Hej! Wy, ktorzy tak czesto nazywacie mnie okresleniami jakobyscie swego boga we mnie widzieli, czy piosenka pod tytulem "Birdcage" dziala u was normalnie na tym albumie co go sciagneliscie? Bo u mnie cos przeskakuje po 20 sekundah >.<
Chyba bede musial przerobic z audio na mp3 bo raczej koham ja a mi nie idzie cos zbytnio łona a wam?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12070 dnia: Marca 02, 2006, 08:12:38 pm »
Ta, mój ty, ten którego nazywam Bogiem ;] przeskakuje ;]
jakbyś skądś miał..to wrzuć, bo zapowiada sie fajnie
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2006, 08:13:34 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12071 dnia: Marca 02, 2006, 08:29:24 pm »
to chapajcie Birdcage.mp3 działa napewno ;]

keep smilin' go to the parties you will be a star you will go far!
nananana zaj***sta nutka ;] i im wiecej slucham tym lepszejsza ;] niedowiary, ze polacy potrafia taki fpytny britrock zrobic ;]

łach.. obejzalbym sobie Beck'a znowu... a dopiero co sie fruits basket ściągnął to najpierw zalicze to raczej... a jeszcze masa książek, mang, filmów, muzyki.... fak...
soł macz tu du - soł litel tajm ;\  głupie wampiry ze swoimi tekstami w stylu "po jakims czasie wieczność w niesmiertelnosci są utrapieniem" sratatata... by sie wzial za wszystkie mozliwe dziedziny kultury a nie "klimaciarsko" chodzą po dachach i szczury ssają ;\
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2006, 08:30:18 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12072 dnia: Marca 02, 2006, 08:29:57 pm »
bling bling! nice crack good schit bling bling!

http://s35.yousendit.com/d.aspx?id=11PAYOV...GF34GUE7VNMYR97

Co prawda wersja z singla kimi ga oikaketa yume i widze czas troche inny ale ogolnie powinno byc to samo


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12073 dnia: Marca 02, 2006, 09:07:11 pm »
http://ssshotaru.homestead.com/files/aolertranslator.html
translator, wpisz coś ,a przetłumaczy na język 12 latka ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12074 dnia: Marca 02, 2006, 09:13:42 pm »
masz Glenn dałna raczej niemalego zeby sie podniecac pisaniem leetem...no lah po prostu prawidzwy elo ziomus z Ciebie ;]

damn...nauczyciele to debile...nie ma to jak WFista ktory boi sie uczniow, albo matematyczka ktora wlepia komus* 10 dodatkowych zadan za to, ze smieje sie z tego ze jego kumpel chcac cicho zakrasc sie do lawki drugiego kumpla z niesamowity hukiem wywalil krzeslo ;/

*tak "komus" to ja ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12075 dnia: Marca 02, 2006, 09:39:08 pm »
ta mam w klasie depa co navet nie wie co to l33t jest ;] ten dep raz byl na tym forum...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12076 dnia: Marca 02, 2006, 09:45:00 pm »
Cytuj
ta mam w klasie depa co navet nie wie co to l33t jest ;]
so what? ?_?;

damn... lipny motyw na koniec Lost'a nowego(2x15) jak Locke mogl sie w tak dziecinny sposob dać zbałamucić temu frajerkowi ;\ i prawie wcale niebyło Sawyera i ani przez chwile Charliego ;\ i niedosc ze nastepny odcinek za 2 tygodnie dopiero to bedzie sie skupiał na koreanczykach podobno ;\ lypa ;\

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12077 dnia: Marca 02, 2006, 10:00:34 pm »
so what? ten ziomek sie uważa za mega pwnzora ownatora itp a ja brechty mam poniewaz ten sie chwali po całej szkole jaki to dobry jest lata w te i we wte jak wesz i ludzi rozsmiesza ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2006, 10:01:38 pm wysłana przez Glenn »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12078 dnia: Marca 02, 2006, 10:08:27 pm »
no i co z tego ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12079 dnia: Marca 02, 2006, 10:30:49 pm »
Cholerne przestawianie sobie doby... niedawno chodziłem spać w południe, a teraz kurcze jestem śpiący przed 23cią... zorganizowany tryb życia sux... trzeba będzie rzucić chyba te studiowanie w cholere, bo się człowiek nie może wyspać, ani grać całą noc na konsoli... dupa, ide spać, co mam robić coś na siłę, jak nie muszę...

PS. Itadaki Street jest fpyte, ale Itadaki Street z odblokowanym Sphere Battle jest ze 3 razy bardziej fpyte... a koleś który opisywał sfery na GameFAQs ma dałna i zdechnie w piekle za swoje błędy w artykule. To tyle... teraz walę w kimę, więc dobranoc dziewczynki... słotkih snoofffff ;*;*;*