Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3168750 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11100 dnia: Stycznia 11, 2006, 09:05:01 pm »
.... ech... mnie czeka w przyszłym tygodniu teścik z anglika z całego semestru.... nie cierpięstycznia. w styczniu wszystkim wykłądowcom przypomina się, że wypadało by koło zrobić, bo nie ma z czego ocen z ćwiczeń wystawić... no i są niemalże dzień w dzień kołą z całego semestru....
styczeń jest beznadziejny... a potem czerwiec... za to reszta miesięcy to praktycznie luzy :P oprócz tego, że nigdy nie wiesz biedny człowieku, kiedy cię odpytają.... :P
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11101 dnia: Stycznia 11, 2006, 09:20:13 pm »
ooo.. Hisoka się pojawiła nawet... jak miło. Szkoda, że mnie za bardzo na forum nie będzie, bo zakuwam matmę... właśnie sobie zrobiłem przerwę, bo nauczyłem się na pamięć wzoru Taylora, a tego wzoru żaden rozsądny człowiek nie powinien znać dla własnego bezpieczeństwa... siadam na chwile, żeby czaszka ostygła i wracam do książki...

Spostrzeżenie dnia: Moja książka z matmy jest po polsku!!.... nie wiem czemu dopiero teraz sobie to uświadomiłem, bo reszta moich książek jest w englishu, a ta jest po polsku.... co nie znaczy, że jest zrozumiała....

Hej His.. teraz możesz się ze mnie śmiać i sobie odreagować za to, że ty zakuwałaś przez ostatni miesiąc jakieś pierdoły, a dzisiaj sytuacja jest odwrotna i to ja muszę uczyć się sposobów wykorzystania pochodnych i twierdzeń jakiś dałnów...  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11102 dnia: Stycznia 11, 2006, 09:21:32 pm »
Cytuj
konkretnie to z liczenia i wykorzystywania pochodnych do wyznaczania różnych właściwości funkcji (wszystkich... od wielomianowych zaczynając, na logarytmicznych, trygonometrycznych i wszystkich połączonych w jedną kończąc).. czyli punktów przegieńcia funkcji, wyznaczanie asymtot pionowych i ukośnych oraz wogóle od cholery liczenia granic funkcji i różniczkowania ich po milion razy... .
eeeee..... a z czym to się je?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11103 dnia: Stycznia 11, 2006, 09:24:14 pm »
Niezbyt mi do śmiechu biorąc pod uwagę ,że na sesję [24.01] muszę znać [czyt. mieć wryty na pamięć ] materiał objętości 2 tomów encyklopedii PWN!...2 ksiąki [w tym jedna to prawie jak cały tom],notatki z ćwiczeń i wykładóf [bo przecież książki to dla nas za mało]...do tego muszę jeszcze zaliczyć to syfne kolokium [i modlę się,żebym zaliczyła ostatnie, bo jak nie to dopiero mam prze...ne :evil: ]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11104 dnia: Stycznia 11, 2006, 09:32:37 pm »
Cytuj
eeeee..... a z czym to się je?

Nie chcesz wiedzieć =_=....

His - miło, że mi próbujesz humor poprawić przypominając o tym, jak to ty masz beznadziejnie... kurcze no nic.. jakoś to musimy przetrwać... pierwszy semestr najgorszy, potem będzie z górki... zaliczymy to wszystko His, jesteśmy za fajni żeby nie zaliczyć... chyba T_T....

Dobra.... wracam do książek.... hmm... uczyć się równań stycznej do wykresu funkcji? Sam nie wiem, czy to będzie na kole, ale w sumie, to gorsze rzeczy się czytało i mogę se dla relaksu to przeczytać... ale wpierw poznam twierdzenia Rolle'a i Lagrange'a... póki co przejrzałem i stwierdzam, że to nie mogli być ludzie... to były piekielne chowańce siakieś....

EDIT::

Weee... koleżanka z grupy mi powiedziała, że Rolle'a i Lagrange'a nie będzie i podała mi z czego będzie to koło... ha.. tylko asymptoty, ekstrema, punkty przegięcia i piardowe twierdzenia de l'Hospitala.. czyli ogólnie git, tylko przypomne sobie wzory na pochodne dwa razy przeczytam teorie i za pół godziny będę już spokojnie zadanka trzepał... czyli jednak nie jest tak źle jak myślałem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2006, 10:02:04 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11105 dnia: Stycznia 11, 2006, 10:52:42 pm »
Cytuj
wykładóf
Mam nadzieje, ze to było umyślnie ;)

Cytuj
Niezbyt mi do śmiechu biorąc pod uwagę ,że na sesję [24.01] muszę znać [czyt. mieć wryty na pamięć ] materiał objętości 2 tomów encyklopedii PWN!...2 ksiąki [w tym jedna to prawie jak cały tom],notatki z ćwiczeń i wykładóf [bo przecież książki to dla nas za mało]...do tego muszę jeszcze zaliczyć to syfne kolokium [i modlę się,żebym zaliczyła ostatnie, bo jak nie to dopiero mam prze...ne evil.gif ]
Ech.. Życzę wytrwałości.. ale jak czytam coś takiego.. Nie, w ogóle co za kraj..

Cytuj
Weee... koleżanka z grupy mi powiedziała, że Rolle'a i Lagrange'a nie będzie i podała mi z czego będzie to koło... ha.. tylko asymptoty, ekstrema, punkty przegięcia i piardowe twierdzenia de l'Hospitala.. czyli ogólnie git, tylko przypomne sobie wzory na pochodne dwa razy przeczytam teorie i za pół godziny będę już spokojnie zadanka trzepał... czyli jednak nie jest tak źle jak myślałem.
Jezu, co za peirdoły. :F


LOL, oglądam przypadkiem Falę zbrodni..
blablabla (...) japońską Dżakuzę (...)
profesjonalizm nie ma co
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2006, 11:02:40 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11106 dnia: Stycznia 11, 2006, 11:27:37 pm »
Ja właśnie nasłuchałem sie nazi techno.... w sumie od zwykłej techniawy odróżnia siętylko wstawkami typu 'sieg heil', 'adolf hitler fhurer' i takimi w tym stylu.... pozostanę jadnak przy swojej muzyce :P
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11107 dnia: Stycznia 11, 2006, 11:30:27 pm »
mam tego pełno.W różnych wersjach-techno , tradycyjnych itp. Prawie wszystkie nazi hymny XD...ale tradycyjne są jednak najlepsze ^^

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11108 dnia: Stycznia 11, 2006, 11:36:33 pm »
z oryginalnych mam tylko autentyczne nagranie marszu wermahtu z 1987 roku. jakość beznadziejna. wolę hymny ZSRR i wszystko co z naszymi drogimi komuchami się wiąże - Międzynarodówki, pieśni o Stalinie i masę innych. tak z 900 mega tego jest :P  
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11109 dnia: Stycznia 11, 2006, 11:41:47 pm »
Cytuj
mam tego pełno.W różnych wersjach-techno , tradycyjnych itp. Prawie wszystkie nazi hymny XD...ale tradycyjne są jednak najlepsze ^^
hardkor.. Ja w sumie nie lubie niemieckiej pieśni nazistowskiej, ale lubie takie tradycyjne utwory ;) Oraz wehrmachtowskie i ss-owe mundury produkcji bossa. Gdyby nie cena, to biegałbym sobie na codzieńw takim mundurze :)

Cytuj
z oryginalnych mam tylko autentyczne nagranie marszu wermahtu z 1987 roku. jakość beznadziejna. wolę hymny ZSRR i wszystko co z naszymi drogimi komuchami się wiąże - Międzynarodówki, pieśni o Stalinie i masę innych. tak z 900 mega tego jest :P
Ja uwielbiam generalnie chór aleksandrowa- ale tylko rosyjskie utwory. No i z tzw. oldskulu słucham sobie czasem Wysockiego (Okudzawa jakoś mi nie przypadł go gustu).  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11110 dnia: Stycznia 11, 2006, 11:44:58 pm »
ostatnio tata zabronił mi puszczać nazi hymnów w domu ;( I hymnu CCCP też się czepiał

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11111 dnia: Stycznia 11, 2006, 11:54:11 pm »
Cytuj
ostatnio tata zabronił mi puszczać nazi hymnów w domu  I hymnu CCCP też się czepiał

Ale albumu z najprzystojniejszymi V.I.P'ami trzeciej rzeczy nie znalazł jeszcze? Ani tego plakatu z Leninem pod łóżkiem?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11112 dnia: Stycznia 11, 2006, 11:56:09 pm »
Od Lenina przystojniejszy jest Goebels...wiesz-ten z ostatniej rozkładówki niziboya XD

 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11113 dnia: Stycznia 11, 2006, 11:58:46 pm »
A tak, ten z poważną miną, co był w stringach ze swastyką i czapeczką świętego mikołaja ze znaczkiem SS. Przystojniak z niego...

Właśnie... żeby ci prenumeraty ulubionego pisemka rodzice nie skonfiskowali...

EDIT::

Weee... mam Romancing SaGa Minstrel Song... kolejna gra Square zdobyta... to już nr. 87...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2006, 12:11:01 am wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11114 dnia: Stycznia 12, 2006, 12:04:26 pm »
Życie jednak bywa piękne...zaliczyłam ten syf z historii na 3 XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11115 dnia: Stycznia 12, 2006, 03:58:50 pm »
Uwielbiam dentystów. Niestety, moje zęby często chorują i jestem częśtym gosciem u dentysty- na szczęście prywatnego, bo u normlanego raz byłem, jak miałem emergency. Facetka chciała mi usunąć zdrowego zęba, gdyz uznała go za martwego. Ale na szczęście nie dałem się (bolało jak scorveenzon) i potem to się jakoś potoczyło.
No i byłem dzisiaj, i akurat miałem dwa zęby robione po obu stronach górnej części szczęki (wybaczcie, jestem stomatologicznym ignorantem) - a znając moją delikatność jeśli chodzi o fotel dentystyczny, dała mi potęzne znieczulenie. Tak potęzne ze wyglądam teraz jak nasz kochany premier Kaziu Marcinkiewicz- pomimo poruszania ustami, wargi nie ruszają się. Stoją w miejscu.
Przynajmniej nie bolało :)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11116 dnia: Stycznia 12, 2006, 04:13:29 pm »
łah.... dentyści są fajni.... chociaż ja osobiście wolę dbać o zęby niż odwiedzać gabinet detystyczny, zwany potocznie przedsionkiem piekła

a poza tym niestabilne łącze to czad..... gram we flyffa... zonk... po 2 min gry mam pernamentnego freeza..... gram w MU .... xonk... mam lagi ja cholera.... genialnie
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11117 dnia: Stycznia 12, 2006, 04:16:29 pm »
Wiecie co.. jednak dzisiejszy dzień można spokojnie uznać za dzień udany... zaczął się on wykładami z fizyki na które się spóźniłem. Normalnie powinny być nudne i nerwowe, ale dzisiaj nie było Sensei Sodolskiego i jego asystentka nam wykładała... zrobiła to sprawnie, klarownie i skończyła pół godziny przed czasem. Potem 2 wykłady z matmy... powinny być nerwowe i stresujące, bo do tablicy bierze, ale zajęcia skończyły się w momencie, kiedy siedząca obok mnie dziewczyna do tablicy poszła (czyli ja byłbym następny). Potem 2h okienka, to pojechałem po kończącą właśnie Hisokę, która miała nienaturalnie dobry humor (pewnie z powodu tej tróji) i zamiast mnie zbluzgać z byle powodu, była miła i poczęstowała mnie nawet ciastkami (pewnie zatrute... ale liczy się gest). No i na koniec dnia 2h kolokwium z matmy, z którego musiałem dostać 17/25 pkt, bo inaczej Game Over..... phii... ludzie.. dawno mi się tak miło nie pisało koła. 5 zadanek, z czego 3 zrobiłem bez problemu, a w 2 popełniłem błąd, który na szczęście wyłapałem i zapisałem rozwiązania prawidłowe (i tak kończąc przed czasem sprawdzian)... potem skonsultowałem się z kolegami i wyszło na to, że wszystkie odpowiedzi mam dobre, czyli powinienem mieć jakieś 23-25pkt.... żyć nie umierać..

Teraz pewnie pójdę spać, bo mam braki w tym tygodniu (średnio po 5h śpię) no i się zajmę czymś konkretniejszym.... w każdym razie to był udany dzień...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11118 dnia: Stycznia 13, 2006, 10:54:42 am »
ufff wczoraj półmetek byl ale zabawa łożesz jeszcze mnei nogi bola

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11119 dnia: Stycznia 13, 2006, 05:42:16 pm »
No. Wczoraj wyjątkowo udany dzień- to cudowne 3 z historii, potem troche laby, kolęda [swoją drogą nie cierpię kolędy :F] i do kina na Narnię.

Dziś przeszłam się po sklepach, ale jak zawsze stwierdziłam,że nie znoszę łazić po sklepach i wyszłam, zanim coś nadającego się znalazła....a teraz jestem tuuuu! Ludzi tłum i myśli takie dziwneeee! XD