Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169980 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10200 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:54:26 am »
wpadni do mnie na praktyki :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10201 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:57:11 am »
Już się kiedyś z Sergem zastanawialiśmy jak wyglądała by moja pierwsza lekcja... może analiza porównawcza Pana Tadeusza i Final Fantasy 7 ??? :P co powiesz na to???
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10202 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:58:18 am »
jak masz podstawowke to pol bidy... gimnazjalisci to masakra podobno, znajomi nauczyciele wyzywaja ich od małp :P skacze takie zaiwesza sie na dzwiach i ciagle cos dłubie a na dodatek chamskie i bezczelne... takie gibony, wyjce i orangutany :F

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10203 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:59:01 am »
o tak..chłopie za taką lekcję miałbyś 0.7l u mnie :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10204 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:59:46 am »
Cytuj
chłopie za taką lekcję miałbyś 0.7l u mnie
orenżady :F

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10205 dnia: Grudnia 02, 2005, 02:01:32 am »
w gimnazjum paranoja, moja klasa atakuje księdza, katechetke i babe z chemii a z polonistki sie non stop nabijamy i przedzezniamy ja :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10206 dnia: Grudnia 02, 2005, 02:04:05 am »
Cytuj
jak masz podstawowke to pol bidy... gimnazjalisci to masakra podobno, znajomi nauczyciele wyzywaja ich od małp :P skacze takie zaiwesza sie na dzwiach i ciagle cos dłubie a na dodatek chamskie i bezczelne... takie gibony, wyjce i orangutany :F
Podstawówkę mam tylko w tym semestrze - jeszcze 15 godzin. i tylko obserwacyjne, czyli siedzę z tyłu, patrzę i notuję. W przyszłym semestrze niestety... gimniazjum i niestety już będe prowadził z nimi lekcje..... to będzie prawdziwy sajgon.....


 a co do tego 0,7 litra... Tylko tyle ??? łeeeee :P
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10207 dnia: Grudnia 02, 2005, 02:06:03 am »
kamizelka, kask na głowe, ochraniacze na lokcie i kolana i idziesz :F

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10208 dnia: Grudnia 02, 2005, 02:10:11 am »
dam ci rade, w gimnazjum musisz byc zdecydowany i miec pomysł na ciekawą lekcję, my lubimy nowoczesne lekcje :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10209 dnia: Grudnia 02, 2005, 02:14:57 am »
może od razu pełna płytówka, albo jakaś inna zbroja turniejowa :P chyba naprawdę zapiszę się na jakiś kurs samoobrony... tak, to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie. ok. na mnie już pora. jakby to powiedzaił pan Mareczek od Kultury Języka - dzieciaczki moje drogie.... pora na mnie. Nie chce sięchwalić, lecz wżdy me oczęta snu się dopominają... dobrej nocy zatem wypada wam życzyć. więc śpijcie dzieciaczki snem spokojnym.... - no, tak to by powiedział M\pan Mareczek. A ja powiem - nie siedźcie do białego rana, bo się worów pod oczyma dorobicie. spać. i już :P

EDIT::::
Cytuj
dam ci rade, w gimnazjum musisz byc zdecydowany i miec pomysł na ciekawą lekcję, my lubimy nowoczesne lekcje :P
Dziś już nie, ale jutro napiszę Ci jak niby według najnowszych programów ma wyglądać nowoczesna lekcja... zdziwił byś się bardzo :P na takich lekcjach nauczyciel prawie nic nie robi :P

_______EDIT__________
Właśnie wnieśli współlokatora, bo siędarł do portiera że wszystkich w kosmos wypier****. no cóż zlany w trupa leży już na łózku. Nie ma to jak imprezy w akademiku :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2005, 07:47:41 am wysłana przez Gipsi »
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10210 dnia: Grudnia 02, 2005, 12:02:53 pm »
No to czekam przyszły nauczycielu :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10211 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:53:07 pm »
No dobra. No to wiedz, że współczesna Metodyka (czyli przedmiot o tym co my nauczyciele mamy robić, by nauczyć) odchodzi już od wbijania wiedzy. Ma za zadanie rozwijać umiejętności, jednym słowem dostajesz do rozwiązania jakiś problem, i masz sobie z tym radzić sam, nauczyciel ma być tylko doradcą i pilnować, byś nie popełniał błędów. No i uczą nas różnych metod, których nazwy są tak głupie, że szkoda gadać. Np metoda Jigsaw, metoda kuli śniegowej i takie tam.... nazwy są do niczego, ale metody same w sobi opierają się na założeniu, że uczeń ma do wiedzy dochodzić samodzielnie. W praktyce jest to jakaśpraca w grupach na lekcji, albo inne rzeczy w tym stylu. Z tego wychodzi, że taki nauczyciel za dużo się nie narobi. Oczywiście nadal będą lekcje klasyczne, na których będzie wbijanie wiedzy (gramatyka i ortografia) ale po woli kłądzie się nacisk na rozwijanie umiejętności ucznia, a nie tępe wbijanie wiedzy.
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10212 dnia: Grudnia 02, 2005, 02:06:50 pm »
damn...moja szkoła jest zacofana, a jak są praktykanci to nie wiedząco robić, no i paraliżują się ze strachu a my wtedy ich wyśmiewamy :P

Offline tobiasty

  • Soldier
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • http://www.offtopic.klikaj.net
Total offtopic
« Odpowiedź #10213 dnia: Grudnia 02, 2005, 05:01:58 pm »
Cytuj
w gimnazjum paranoja, moja klasa atakuje księdza, katechetke i babe z chemii a z polonistki sie non stop nabijamy i przedzezniamy ja :P
Musiolik Jackson RULEZ !! (dla niewtajemniczonych nasza pani z polskiego ;) ) a ksiadz to desperado :P a najlepsza to katechetka (Emaus)  :w00t:  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10214 dnia: Grudnia 02, 2005, 05:07:07 pm »
bez przesady.....widze, ze sie rozgościłeś...tylko uważaja na % :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10215 dnia: Grudnia 02, 2005, 06:16:39 pm »
Musol cwaniak bo ma ochrona przeciw warnom, ja za to mam antyochrone XD

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10216 dnia: Grudnia 02, 2005, 06:26:05 pm »
ja? serio....nie wiedziałem :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10217 dnia: Grudnia 02, 2005, 07:41:04 pm »
Smogu ;] - pamietaj zeby nie robic na lekcji zadnych krzyzoweczek, rebusikow, pierdoleczek, bo my sier wtey zastanwiamy czy to nasz roz, czy to nie nasz roz...a tak na serio to dla tego ze po prostu praktykanci za to wysmiewani zwykle:P no i staraj sie nie zacinac i byc w dobrym humorze. Nie rob kartkowki:P Zapodawaj jakies zarty i pod koniec lekcji spytaj sie czy ktos ma jakies konsole:P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10218 dnia: Grudnia 02, 2005, 08:37:29 pm »
a tam bym proponował taką luźną lekcję...porozmawiać o grach, konsolach, muzyce, dziewczynach :D  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10219 dnia: Grudnia 02, 2005, 08:52:13 pm »
No to to na godzinie wychowawczej, no a na polskim, trzeba jednak zając sięczymś poważniejszym... więc może taki temat - Charakterystyka porównawcza Clouda z znanymi postaciami polskiego romantyzmu -Konradem Walenrodem, Gustawem, Kordianem. Ocena, podobieństwa, różnice, własne poglądy> :P
Kame Hame Ha