Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170100 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10100 dnia: Listopada 27, 2005, 05:35:06 pm »
to sie ciesz raz w ten poniedziałek chcialbym byc na studiach :/

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10101 dnia: Listopada 27, 2005, 05:38:50 pm »
ale nie na moich, bo ja mam zajęcia do 19.oo :devil:
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10102 dnia: Listopada 27, 2005, 07:32:28 pm »
Cytuj
od kiedy ropa goja sie rany, od kiedy na polany zielone wyszly barany, motyle trotylem pachna jak nigdy, od kiedy niebiosa na czubku nosa mamy czyyy nie czuuuujesz ze jakos tak do siebie blizej nam jaaakos taaak ;] od kiedy rosa zaiskrzyla prochem od kiedy ziemia zalotnie blyszczy błotem od kiedy wiemy ze te dni predko nieprzeplyna czyyy nie czuuujesz ze jakos tak dooo sieeebie blizej naaam  jaaakos taak.... od kidy wiosna strzelila nam wojna, od kiedy bombami pulchnieja stragany, od kiedy slina nasza smakuje olowiem od kiedy ropą ropą ropa goją sie rany, czy nie czujesz ze jakos tak do sienie blizej nam jakos tak dosiebie blizej nam  jakos taaak, czy nie czujesz zeeeee jakos takkk do siebie blizej nam jaakos tak do siebie blizej nam jakos tak do siebie blizej nam jakos tak jakos tak....
jee spiewanie z pisaniem w rownym tempie dalej dziala a happysad sie doczekal wmiare fajnego teledysku wkoncu ;]
ej ziomu a masz ten klip na kompie? Nie zapodałbyś na ysi czy mu? Albo chociaz mp3 z tego bo słowa dojebane ;]
Wogóle jakbys kiedys miał dużo czasu i jakiś fajny album Happy Sedów zaodać mógł to byłbym wdzięczny bo mam ich tylko pare piosenek i w sumie tak średnio mi podchodzą ale Tooo kooooonieeeec zabiiliśmy w sooobie wszystko to track jest przezajebisty ;]
a ten twój album co kiedyś dawałeś to jakoś gdzieś się zagubił mi ;/
jakbyś kiedyś miał czas to zażucaj, w zamian dam ci zdjęcie Haselhoffa ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10103 dnia: Listopada 27, 2005, 09:33:59 pm »
Hahaha... moje czytanki ROX

Cytuj
"Metaphor points toward only one possible cure: eliminate people from the face of the earth. As Mike Roselle, one of the leaders of Earth First!, a group espousing Deep Ecology, has said “You hear about the death of nature and it’s true, but nature will be able to reconstitute itself once the top of the food chain is lopped off - meaning us.”

Czyli w skrócie mówiąc, aby ocalić planete, trzeba wybić ludzkość... bardzo rozsądne... idę po siekiere, żebym mógł już dzisiaj zacząć ratować ziemie..

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10104 dnia: Listopada 27, 2005, 09:45:12 pm »
wnerwia mnie zawsze takie piperzenie że trzeba człowieka pozbyć się z planety bo niszczymy ziemie ;/

a po zatym to za chu* niezczaiłem tej akcji w prince of persia SoT co trzeba było robić jakąś zagadke która niby uruhamiała system obronny który miał załatwić demony... system obronny się włączył no i wpadły demony do pokoju i je zabiłem i se targam dalej... i jeszcze ten cwel co to kazał włączyć miał tak wkurzający głos że to poemat ;/
boże jaka lipna akcja ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #10105 dnia: Listopada 27, 2005, 09:52:26 pm »
Cytuj
jakbyś kiedyś miał czas to zażucaj
klip dopiero z emula ciągne wiec narazie niemam, ale masz tu oba albumy eleganckie ;]
http://www.megaupload.com/?d=2JB1HMRV
a żeby ci sie oczeta w czasie słuchania nienudziły to masz obrazek gratisowo, specjalnie taki z ładnie naoliwkowanym wybrałem ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10106 dnia: Listopada 27, 2005, 09:55:45 pm »
A Radiata Stories zaczyna być coraz bardziej fpyte powiem wam... właśnie się okazało, że mogę sobie dowolnych kompanów wziąść do składu (jest ich koło setki, tylko wpierw muszę ich odblokować.. mam odblokowanego jednego, ale z niego straszny wieśniak =_=) i coś mi się wydaje, że tam będzie od cholery subquestów... troche mi to przypomina Romancing SaGa 3, ale nie jest takie okrutnie trudne.... chyba nigdy nie przejde tego FFXa, jak tak dalej będę grałw inne gry

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10107 dnia: Listopada 27, 2005, 10:21:01 pm »
Cytuj
Cytuj
jakbyś kiedyś miał czas to zażucaj
klip dopiero z emula ciągne wiec narazie niemam, ale masz tu oba albumy eleganckie ;]
http://www.megaupload.com/?d=2JB1HMRV
a żeby ci sie oczeta w czasie słuchania nienudziły to masz obrazek gratisowo, specjalnie taki z ładnie naoliwkowanym wybrałem ;]
o łał jak szybko mi dałeś te albumiki...
o łał jaki męski mężczyzna... jutro lece wydrukować to zdjecie sobie i wieszam na ściane... albo nie w sumie zostawie sobie na kompie bo jak będę miał na ścianie to kumple zobaczą i też będą chcieli takie a ja zostawie je tylko dla siebie...

jak obiecywałem tak i daje Davida bo nic innego w zamian za płytki zaoferować ci nie moge... no ale to w końcu gwiazda więc powinieneś być zadowolony.



heh... może po szkole i ja zaczne grać znwu w jrpgi bardziej nałogowo... narazie na oku mam tylko 2 gry za które się zabiore... później pewnie reszte męczyć będę... ehhh kiedy te wakacje...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10108 dnia: Listopada 27, 2005, 10:26:40 pm »

Nie wiedziałem, ze tez kochacie DEJWIDA:D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10109 dnia: Listopada 28, 2005, 12:03:07 am »
a kto go nie lubi?
Za takie hity jak ten poprostu każdy go kocha bo jest świetnym piosenkarzem jak i aktorem ;D
ale ta piosenka na seiro miażdzy i jak tylko mi smutno a chce sobie oplepszyć humor albo ide na winko gdzieś to zawsze zapuszczam sobie tę nute ;]
http://s12.yousendit.com/d.aspx?id=01R08BS...KS3HUZBOTGGOOQR

a ten gif zajebiscie dobry ;] wyglada jakby fallus sie powiekszal ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10110 dnia: Listopada 28, 2005, 12:46:01 am »
O_o ten obrazek jest hipnotyczny az poczulem wibracje w oczach ke?  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10111 dnia: Listopada 28, 2005, 10:25:32 am »
Dzisiaj się dowiedziałem od lekarza, że będę miał "chorobowe" na miesiąc/trzy. W sumie to nie mam się czym cieszyć. Szczególnie nie tym, że zrobią mi się wrzody, które wkońcu pękną i będę się zwijac w agonii i kaszleć krwia (w sumie to coraz bardziej mi się to podoba). O szkołę się nie martwię, bo będę miał lekcje prywatne (14h tygodniowo).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10112 dnia: Listopada 28, 2005, 06:40:56 pm »
qrde przez te wasze obrazki oczy mnie bola i ledwo w klawenmaciskam tro wasza wina jak oslepne :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10113 dnia: Listopada 29, 2005, 02:00:08 pm »
"Damn 'em all".... hmmm co to wlasciwi znaczy? damn to niby cholera (lub przeklety jako przymiotnik) <_<  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10114 dnia: Listopada 29, 2005, 02:32:25 pm »
dosłownie to się tego nie da raczej przetłumaczyć, bo przeklinaj je wszystkie, czy klnij je wszystkie głupio brzmi... czyli wychodzi na "pieprzyć je wszystkie", czy "pieprzyć ich wszystkich", w zależności od adresata....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10115 dnia: Listopada 29, 2005, 03:30:40 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10116 dnia: Listopada 29, 2005, 05:30:45 pm »
haha! Aż mnie zatkało jak te Davidy zobaczyłam :F How cute.

A ja dziś jestem niegrzeczna i olałam prawoznastwo...dalej nie przeczytałam tego co było na przyszły tydzień zadane i rano sobie powiedziałam-wbijam w to! i spałam do 14.00 :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10117 dnia: Listopada 29, 2005, 05:46:57 pm »
Cytuj
A ja dziś jestem niegrzeczna i olałam prawoznastwo...dalej nie przeczytałam tego co było na przyszły tydzień zadane i rano sobie powiedziałam-wbijam w to! i spałam do 14.00

Może wogóle wbij w te studia... po co ci one?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10118 dnia: Listopada 29, 2005, 05:48:00 pm »
przedwczoraj spałam 2 godziny...trzeba było kiedyś odespać :]

Poza tym pan mnie lubi i nawet proponował mi swoją marynarkę jak było mi zimno, więc chyba nie mam się o co martwić [kawaii oczka mode on]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10119 dnia: Listopada 29, 2005, 06:11:38 pm »
Ej ludzie.. napisze mi ktoś teorie do wykrywania kationów grupy I, IIA, III, IV i V, żebym mógł w Radiata Stories pograć? Nooo? Nikt? Łee... tacy z was kumple, do kroćset.... motyla noga.... <tant wraca do Worda, klnąc pod nosem>