Autor Wątek: Gdzie wyjeżdżacie ??  (Przeczytany 7691 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« dnia: Lipca 03, 2004, 05:14:20 pm »
Jest podobny temat w dziale Prison Tale Klan, ale tylko dla klanowiczów (osóneli mojego pięknego pósta ;( ). Ja wyjeżdżąm w sierpniu na obóz górski. Bedzie 2 tygodniew nawalania po górach ( i chlania :devil: ).

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 03, 2004, 05:17:03 pm »
a ja przez całe wakacje będęłowił  rybki  i browarkował :lol:  a potem pojadę do domu leczyć kaca :P  
kupię gre front mision 2

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 03, 2004, 05:36:31 pm »
hum hum dziabeł sie opierd**a i leczy odciski od nowych glanów :D  
]


Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 03, 2004, 05:42:58 pm »
oby odciski szybko zeszły i mógł pójść na browarka :lol:  
kupię gre front mision 2

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 03, 2004, 09:02:20 pm »
ja siedze w domu i gram i gram i gram :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 03, 2004, 09:28:44 pm »
a ja jadę  jutro na Węgry (a może do Węgrzech... nie wiem jak się piszę) w każdym razie jadę z rodzicami ... niestety, a później jadę na obóż karny do niemczech.......
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 04, 2004, 09:28:27 am »
No to wyrazy współczucia. 2 tygodnie (bo chyba tyle trwają wszystkie obozy) w tym przeklętym kraju. 2 tygodniue słyszećten ich porąbany język. Wyrazy współczuci.

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 04, 2004, 10:07:47 am »
HyHy ja do 18 lipca w domciu siedze i gram w finala 7 bo jeszcze nie przelazlem :D a pozniej morze na mnie czeka

Wizard fajny podpis   ;)  
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2004, 10:09:24 am wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 04, 2004, 01:34:42 pm »
Cytuj
No to wyrazy współczucia
Przyjmuję kondolencje. No ale tak bywa.... posyłają mnie do niemczech za dobre sprawowanie w ośrodku dla młodocianych przestępców (czytaj: szkoła).... i gdzie tu sprawiedliwość.
Cytuj
HyHy ja do 18 lipca w domciu siedze i gram w finala 7 bo jeszcze nie przelazlem  a pozniej morze na mnie czeka

Wizard fajny podpis
dzięki z uznanie.... kurcze, zazdroszcze ci.... też bym chciał w domu siedzieć i FF7 przerabiać.... tylko co by z tego domu zostało jakby mnie rodzice samego zostawili ;)
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 04, 2004, 02:13:55 pm »
No bez kitu. Rikku ty to masz fajnie. Ja do sierpnia bede siedział i sie mulał ( albo jeździł na basen i sie szkolił na mlodszego ratownika). Chciałem se poraz 5 przejść FF9 (zdobyć Exalibura II :devil: ) a tu mi sie emulatoy skopały. W vgs mi sie niechce sevować a epsxe wogule mi sie niechce włącxzyć, bo mi sie bios skopał. Pościągałem chyba z 5 biosó i żaden mi nie chodzi ;( .

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 04, 2004, 04:50:18 pm »
little zapraszam domnie pojedziemy nad jeziorko jakieś laski poderwiemy i obalimy ocean browca :lol:  
kupię gre front mision 2

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 04, 2004, 05:36:48 pm »
Sebi jakie ty masz plany + ambicie :D tylko pozazdorscic a co do Little to sproboj odinstalowac tego ePSXe i jescze raz instalnac. A tak wlasciwie to jaka masz karte graficzna i jakiego sterownika uzywasz (graficznego) z tego ePSXe ?


Kurde to ja juz nic nie poradze :D :shu:
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2004, 05:39:58 pm wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 04, 2004, 05:36:59 pm »
Odintalowywałem go już chyba z 5 razy. Ale to raczej nie przez streowniki. A na vgs nie chce mi sie wogule savować:(.

No to tylko mi powieddz gdzie mieszkasz. Kupie zgrzewke browców (dębowych) i załatwie dziwczynki :devil: .
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2004, 05:39:04 pm wysłana przez little »

Offline sebi296

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 04, 2004, 05:48:02 pm »
ja mieszkam w czarnkowie,tylko załatw jakieś fajne panienki wiesz taki z zezem, krzywymi zembami i pół łyse a browarka to ja stawiam
kupię gre front mision 2

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 04, 2004, 06:16:07 pm »
to sie nazywa gust  :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 04, 2004, 09:17:38 pm »
ja tam pod koniec sierpnia wyjerzdzam do Niechoża (takiej małej wiiochy nad możem ) fajno by kogoś spotkać było...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 04, 2004, 09:25:19 pm »
Niechoża? <_< ze dwa lata temu obóż przetrwania (taekwondo tam był) :D
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 05, 2004, 12:44:30 am »
qrde ale wam fajnie nad morze wyjezdzacie :( ja jeszcze nigdy nie byled :( poplywalbym, popodziwial przechodzace widoki :P (z naciskiem na to drugie) no ale coz jednak nie bede sie kisil cale wakacje w chacie jade kolo w-wy do jakiejs wiochy do mojej ciotki domku letniskowego kolo jakiegos jeziora czy cos w tym stylu
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 05, 2004, 09:03:13 am »
Zell przoszczedz troche kasy i wsio w paradike z rodzinka nad morze :D  


Cooool ^.~

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Gdzie wyjeżdżacie ??
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 05, 2004, 09:58:16 am »
Cytuj
qrde ale wam fajnie nad morze wyjezdzacie :( ja jeszcze nigdy nie byled :( poplywalbym, popodziwial przechodzace widoki :P (z naciskiem na to drugie)
Nad naszym morzem praktycznie nie ma na co patrzyć. Jak rok temu byłem to pół dnie chodziłem i może z 4 fajne wypatrzyłem. Ale za to jak byłem w chorwacji to łohoh. Nudystek tam jest sporo :devil: .