Autor Wątek: Dziewczyny w M&A  (Przeczytany 15549 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 10, 2006, 07:40:57 pm »
O Chichi minawet nie przypominaj. Najfajniej wyglądała jak była zupełnie ała-potem w miarę upływu lat stawała się coraz gorsza...W GT to już było dno. Nawet jej charakter był baznadziejny-cały casz przypominała mi jądro kobiecości :P Taka wrzaskliwa, zrzędząca baba, która cały czas truje dupę [ albo jej buszowanie po sklepach Oo ]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 10, 2006, 08:04:17 pm »
Jeśli o mnie idzie serii GT w ogóle nie uznaję. Dodatkowo Bra (córka bulmy i Vegety) ubrana w te czerwone kiece wyglądała jakby ją właśnie spod latarni wypuścili,.....  His, masz rację, Chichi z chatakteru była potem.... no. His już to powiedziała. Za to bardzo mi sięz charakteru podobała Videl, gdy się na początku Buu sagi pojawiła. oj miała charakterek. nie pamiętam już tak dorze anime, ale w mandze świetnie to widać.  
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 10, 2006, 08:12:34 pm »
Toriyama jakoś nie ma specjalnie talentu do rysowania ładnych dziewczyn... może w Chrono Triggerze Ayla i Marle były w miarę ładne, ale tylko wmiarę.... a Dragonballa się dla pięknych dziewczyn raczej nie oglądało... wprost przeciwnie powiedziałbym

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 10, 2006, 08:18:52 pm »
dobra, przyznaję się, mówiliśmy teraz o takich mało ładnych dziewczynach... chociaż z drugiej strony, jak sobie miałem te 15 lat, to nawet dziewczyny w DB mi się podobały - oczywiście te co wymieniłem. ale teraz... hm... wróćmy do tych naprawdę ładnych dziewczyn. z niewspominanych jeszcze przeze mnie żeński skład Serii Saber Marionette J. zwłaszcza Cherry i Lime... nom, one są naprawdę 'cute' zwłaszcza Cherry :P
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 10, 2006, 08:55:35 pm »
Z naprawdę ładnych, to wymieniłabym jeszcze Miho z Islanda. Charakter tez miała niezły...tyle,że jakoś mało dziewczęcy XD Poza tym w [chyba II tomie] była taka zgwałcona dziewczynka...śliczna *_* Jedna z najbardziej kawaii jakie widziałam.

Nana-z serii pod tym samym tytułem. Punkówa totalnie w moim typie-krótkie [ale długie też by mogły być] czarne włosy, czarne oczy i charakterek a'la seme ^_^

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 10, 2006, 09:03:45 pm »
Skoro już mowa o tym, co w polsce jest wydawane, to podoba mi się Hyakurin z Miecza Nieśmiertelnego... ma temperament, jest pewna siebie, umie walczyć i wścieka się jak przegrywa w gry towarzyskie.

Offline mikessj2

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:10:46 pm »
Podobały mi się:
Videl (przed obcięciem włosów)
dzieczynki z "magic knights Rayearth"
wampirzyca z hellsinga
oj chyba muszę se odświęzyć pamięc...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #67 dnia: Września 20, 2006, 10:54:13 pm »
jesli idzie o ładne panie - to po obejrzeniu 96 epizodów Blisza az che sie cos napisac :)
Orihime Inoue - wesołe, roztrzepane dziewcze, co pomachało porem i rozsławiło Loitumę :P
Yoruichi Shihouin - w swej prawdziwej postaci naprawdę gorąca sztuka z tej pani :)
Rangiku Matsumoto - Tits, Tits, Tits... tej pani nie sposób nie zauwarzyc :) najwieksze dyduszki w całym Bliszu :)  
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #68 dnia: Września 20, 2006, 11:02:51 pm »
Cytuj

Rangiku Matsumoto - Tits, Tits, Tits... tej pani nie sposób nie zauwarzyc :) najwieksze dyduszki w całym Bliszu :)
Ehhh ilez ja sie hentaiów naprzeglądałem dla tych cycuchów... niestety lipa bo chyba w jednym tylko ja widzialem ale byl tak slaby ze to az przykro... dlatego jak ktos ma jakiegos hentaia z nia to niech od razu daje linka albo wzuca na jakis serv spakowanego ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #69 dnia: Września 20, 2006, 11:11:02 pm »
Od Rangiku wieksze ma jeszcze Shiba Kuukaku, ale ona jest sredniawa ;/

Ale i tak Yoruichi - the goddes of flashstep rzadzi ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #70 dnia: Września 20, 2006, 11:19:09 pm »
Cytuj
Od Rangiku wieksze ma jeszcze Shiba Kuukaku, ale ona jest sredniawa ;/

Ale i tak Yoruichi - the goddes of flashstep rzadzi ;]
gdzies mam na kompie ranking Bliszowych dydóchów i Rangiku jest na pierwszym miejscu ;) Shiba jest druga, Inoue trzecia, Yourichi czwarta. mógłbym dac linka, ale za dużo gołych cycków tam jest :D
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #71 dnia: Września 20, 2006, 11:25:42 pm »
No i co z tego ze duzo golych cyckow?
Daj ostrzezenie ze w linku zawarte sa tresci erotyczne i powinny je ogladac tylko osoby powyzej 13tego roku zycia. No chyba ze jest cos wiecej niz piersi to daj od 18 roku zycia ostrzezenie i juz.
Ja chce to zobaczyc... a jak nie to dawaj mi link na PM ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #72 dnia: Września 20, 2006, 11:41:44 pm »
mowisz masz - a wszystkie osoby ponizej 13 roku zycia klikajana własną odpowiedzialnosc. zeby potem nie było, ze fani m&a to sami zboczency, zwyrodnialcy i odmiency :P
klikasz na własną odpowiedzialnosc
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #73 dnia: Września 20, 2006, 11:48:20 pm »
Oh my god! Boobs! No... i mean -bOObs!!!!one-one-one11111!!uno-uno-ichi-einz!!!

Yorouichi wyszla jak zwykle -soooooł sexy.
Inne wyszly srednio a ostatniego rzedu w sumie moglo by nie byc ;]
Rangiku jakas taka zbyt cwana tam... wyglada jakby sie pyszyla tymi swoimi cycuszkami.

Dzieki za link i wciaz licze ze ktos ma hentaica z Rangiku ;]
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2006, 11:48:51 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #74 dnia: Września 22, 2006, 08:08:33 pm »
nie wiem która jest która :/ Jak dla mnie numery 6, 8,10...i ewentualnie 3 i 4 gdyby nie miały zmutowanych cycków.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #75 dnia: Września 22, 2006, 09:56:59 pm »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #76 dnia: Września 24, 2006, 03:00:12 pm »
Cytuj
http://images2.fotosik.pl/173/b4457c7ff60c7ccdmed.jpg
Tu jest wersja z tłumaczeniem.
OKey ale jak ktos jest tak slepy jak ja to nigdy nie przeczyta tak mikroskopijnego tekstu ;/
Ale Croudu mi dal na PW tlumaczenie i tam widac elegancko nawet jak ktos ma tak lipny monitor jak ja i skarzy sie na brak prawego oka.
http://img69.imageshack.us/img69/5866/927433606vj6.jpg

Kochamy mangowe dydeczki prawda? ;]
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2006, 03:00:30 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #77 dnia: Września 24, 2006, 11:19:00 pm »
Cytuj
QUOTE (Chief Roberts @ 22.09.2006, 21:56:59)
http://images2.fotosik.pl/173/b4457c7ff60c7ccdmed.jpg
Tu jest wersja z tłumaczeniem.

OKey ale jak ktos jest tak slepy jak ja to nigdy nie przeczyta tak mikroskopijnego tekstu ;/
Aż się pixele zlewają , ni hu hu nie da sie przeczytać nawet za pomocą mikroskopu.

Cytuj
Kochamy mangowe dydeczki prawda? ;]
OOOOOHH i to bardzo !!! ^^
Szkoda , że nie można tego dotknąć ^^
Najwyżej mozna zimny ekran dotknąć ale to nie to samo co prawdziwe ^^

Swoją drogą to Kishiro zajedwabiście rysuje tą uwielbianą część ciała ^^
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #78 dnia: Września 24, 2006, 11:25:11 pm »
Cytuj
Dzieki za link i wciaz licze ze ktos ma hentaica z Rangiku ;]
Gipsi, Gipsi, Gispi...Z takimi "delikatnymi" sprawami do się do mnie zgłaszaj ;] Zna się parę stron na których może będzie Twój request ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Dziewczyny w M&A
« Odpowiedź #79 dnia: Września 24, 2006, 11:27:06 pm »
Cytuj
http://img69.imageshack.us/img69/5866/927433606vj6.jpg

Kochamy mangowe dydeczki prawda? ;]
1 i 3 rzad to niezla hujnia ;P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"