Autor Wątek: Wesołych Świąt!  (Przeczytany 11715 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 25, 2004, 11:45:08 pm »
ej to jest topic : wesolych swiont.. nie kluccie sie, zluzcie sobie zyczenia.. :)

widzisz gipsy jestem od ciebie lepsza, bo ja zaczelam 3cią str topicu : Wesołych Świąt! ha! :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2004, 11:45:48 pm wysłana przez Selphie »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 26, 2004, 12:14:01 am »
GamePlay:

Cytuj
Żebyś tylko wiedział co tracisz...

Jak mogę stracić coś, albo czegoś żałował, skoro nie wiem, co to jest <czyli czego mam żałowac>?
A swoją drogą, naszła mnie fajna myśl:

Cytuj
To jest jedna wielka komercjalizacja, wcale nigdzie nei czuć od ludzi płynącej radości a tylko echa pytań: Jaki prezent dostanę?.

Jeśli człowiek nie poczuje magii świąt w sercu, to nie ma szans, by jego ciało odzwirciedlało klimat świateczny. Coś jak z Ciemną i Jasną stroną mocy.

Selphie:

Cytuj
ej to jest topic : wesolych swiont.. nie kluccie sie, zluzcie sobie zyczenia..

Kto się tu kłóci? My tylko wymieniamy koleżeńskie opinie na siakiś temat.

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 26, 2004, 12:31:31 am »
no dobra dobra.. przepraszam.. nie bijcie ;( apropo świąt: sylwester to też święto?  O_o  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 26, 2004, 12:54:00 am »
A nie? W końcu świętem są czyjeś urodziny <ach, ten alkochol!>, jak i wypady na czyjeś imieniny <ach, znowu ten alkochol!>. A Sylwester to jedno z najważniejszych świat prawdziwych smakoszy szlachwetnych trunków <no co? są dobre na serce i na ból głowy>.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 26, 2004, 12:57:56 am »
SYLWESTERT nie jest uwazany za swieto!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 26, 2004, 01:02:48 am »
Nie? Hm... Walentynki również, a mimo to, każdy je obchodzi <no, prawie każdy>. Albo to jest święto... Wszystko mi jedno, ważne, żeby się można było dobrze zabawić.

MarvelliX

  • Gość
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 26, 2004, 01:20:39 am »
Sylwessster nie jessst świętem lecz Nowy Rok :F



BTW:
rzekł bym że to offtopic ale rozmowa jessst o "wesssołych" świętach czyż nie? :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 22, 2005, 02:38:49 am »
Dziś już wiem... to wszystko ich wina... to ONI... to przez nich te świeta były do d... to ONI! To przez nich byłem tak daleko... Ona jest tam, a ja jestem tu... 230 kilometrów nas dzieli... nie wiedziałem że miłość to taże cierpienie z powodu rozłąki - w ten sposób zdiabliłem sobie święta - zamiast się cieszyć gwiazdką i takie tam to ja tęskniłem za moją Kasią... ja chce jak najszybciej do akademika  Buuuu

_________EDITIO____________
ile się może przez rok zmienić.... jak czytam tego mojego posta, to coś tak boli... może to strata tej jednej ukochanej osoby.... rzuciła mnie, bez powodu. wkur***ic się można... święta i tak będą do niczego, ale to już inna bajka....



Z racji, że pewnie aż do nowego roku nie będe miał okazji skorzystać z internetu (no cóż, wracam do domu) pragnę już teraz życzyć całej redakcji, wszystkim moderatorom i wszystkim forumowiczom squarezone zdrowych, ciepłych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia. Wiem, że ja dużo narzekam na święta, ale jednak... święta ma się raz w roku. Dlatego łamcie się opłatkami i śpiewajcie kolędy zgodnie z tradycjami. Tak, aby starym przyjemność zrobić. A potem biegusiem do choinki i niech każdy bez wyjątku znajdzie tam coć dla siebie.... No i życzę wam wszystkim szampańskiego sylwestra do upadłego... wyszalejcie się na jakichś imprezach, nie bierzcie przykładu ze mnie - ja spędzam sylwka w domu. Podsumowując Wesołych Świąt i do siego roku!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2005, 12:58:15 am wysłana przez White_wizard »
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 22, 2005, 11:29:20 am »
no to ja życze wysokiego downloadu zeby kazdy kto nie ma dostal ps2 pod choinke  , fajnych dziewczyn (nie tyczy sie tanta ten juz ma :P) fajnej zabawy zdania matur ( znowu nie do tanta :P) duzo anime i wogule fajnych cacy swiąt bez ględzenia rodziców :]

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 22, 2005, 12:47:48 pm »
To tradycyjnie życzę udanych świąt, dobrego wypoczynku, mnóstwa prezentów i oby przyszły rok przyniósł wiele powodów do radości.  

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 22, 2005, 01:29:59 pm »
To dla tych co nie będą mogli sporzystać do końca 2005 roku. Wszystkiego najlepszego, PS2, lub Gamecuba pod choinkę (odradzam Xboxa), zdania nowej matury i innych miłych rzeczy.
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 22, 2005, 01:38:11 pm »
Wszystkim życzę wesołych świąt, góry prezentów, zdania sesji, matur, egzaminów gimnazjalnych i przejścia do dalszych klas, a dla tych, którzy już się nie uczą życzę, aby praca dawała im satysfakcje i rozsądny zysk. Niech się spełnią waszę wszystkie marzenia, a mi naprawde niczego nie życzcie, bo wszystko co chciałem już mam... ewentualnie życzcie mi, żebym tego nigdy nie stracił.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 22, 2005, 01:50:01 pm »
Wesołych Świąt...whatever...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 22, 2005, 04:28:19 pm »
damn you ppl w świętach nie ma nic wesssołego ja łapie doła przez święta <_<  a tak ogólnie co byśśście nie życzyli i tak sie nie ssspelni... chyba ze miało sie to ssstac odgórnie :P
miłego dnia :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 22, 2005, 08:48:04 pm »
ehh..nienawidze takie smeciarskiego pierdolenia jak w wykonaniu Marva ;/

no coz (albo cuz?)..zaczne swoj post tak jak ARD rok temu..."przede wszystkim chcialem podziekowac za wspolnie spedzony rok" te lepsze jak i rowniez te gorsze (choc chyab ich nie bylo :D)chwile spedzone z userami SquareZonu. Zycze Wam, jak i sobie, byscie milo spedzili te swieta oraz sylwestra, znalezli pod choinka swoje wymarzone prezenty i by nastepny rok minal wam jak najmilej, usiany milymi niespodziankami.

Merry Christmas SquareZone!

takie pier***enie nazywa sie bolesssna szczerośśścią ;f
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2005, 09:49:30 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 22, 2005, 09:34:30 pm »
No to ten.....
Życzę wam miłych świąt, worka kasy, miłości, i innych świątecznych dupsów których sobie życzycie ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2005, 09:35:03 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 24, 2005, 12:06:59 pm »
No to ja Życze Wam Wesołych Świąt, Lasu Choinek, Bielutkich Śnieżynek, Prezentów Kupe, Kilka Rózg na Dupe, Seksu na Śniegu, Mniej Życia w Biegu i Tylr Radości Ile Karp ma Ości..... :) No i tam czego chcecie jeszcze :D

                                                                                             

emiel_

  • Gość
Odp: Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 22, 2007, 06:54:08 pm »
Ok, jako że święta już tuż-tuż, chciałbym z tej okazji wszystkim złożyć życzenia.W tym okresie na forum mnie raczej nie będzie (u mnie ten okres nie łączy się już z błogim leniuchowaniem, ale z zapierdzielem w kuchni i sprzątaniem świątecznym;/).Tak więc życzenia składam już dziś.Czego by tu Wam życzyć...może (tym starszym użytkownikom) więcej czasu dla swoich ulubionych przyjemności (granie,forum etc.) i wyrozumiałości od swoich partnerów/partnerek :D, a młodszym userom - oby Wam jRPGi nie poprzewracały w głowach (i ocenach w szkole :P) i wyrozumiałości.Nie kobiet, ale rodziców :D:D Redaktorom i współpracownikom zaś, by Wasz serwis trwał przez kolejne lata,aż do zapowiedzianej przez Marva apokalipsy (a może i jeden dzień dłużej...)     

   Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w Nowym, 2008 już, roku.   emiel_
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2007, 06:59:03 pm wysłana przez emiel_ »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 23, 2007, 10:27:29 am »
Hapy Kristmas from http://mei.go.pl/

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Wesołych Świąt!
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 23, 2007, 07:10:58 pm »
Wesołych Świąt, moje kochane dziweczki :* [no offence :P]  Niedługo chyba troche tu posiedzę, jak minie świąteczna gorączka