Autor Wątek: Wiek  (Przeczytany 18887 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Wiek
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 05, 2004, 06:27:28 pm »
16 sierpień skoncze 18 :) i średnia wieku na forum bedzie jakieś 17 :) ARD stary człowieku ;) zawyżasz średnią :P
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Wiek
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 05, 2004, 08:57:03 pm »
heh rocznikiem 15
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Wiek
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 06, 2004, 04:07:14 pm »
Ja mam 14.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Wiek
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 06, 2004, 07:01:16 pm »
odrobina statystyki :lol:

chwilowo w temacie wypowiedzialo sie 18 osob i ich wiek w sumie wynosi 306 lat, co daje srednia wieku DOKLADNIE 17 LAT  :!:  ^_^

Cytuj
ARD stary człowieku  zawyżasz średnią 

ja ci dam starego czlowieka :D...gdyby nie ja, to srednia wieku bylaby 16,64 ;)...tak wie ciesz sie ze tu jestem

dobrze znowu poczuc sie mlodym :lol: :P :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Wiek
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 14, 2004, 11:06:13 am »
Heh no to wypowie sie jeszcze Dżipson ze 18 lutego mial 18-tke i tak nam slodziutko wyjdzie ze 324 na 18 daje srednia 17 i pol roczku :w00t:  
Aha mimo ze mam jush 18 to jakos zbytnio doroslo sie nieczuje... co tu duzo gadac mimo ze mam 18 to dalej jestem mlodziak i zaliczam sie do mlodziezy...a prawdziwe dorosle zycie bedzie wtedy gdy zaczne pracowac...
Co do tego ze mamy tu mlodych userow to jush mozna bylo sie skapnac czytajac topic przywitania! Ale co to za roznica czy ktos ma 13 lat a ktos 18... jest roznica gdybym chcial powiedzmy z Selphi umowic sie na siakies lody i pozniej ewntualnie cosik z nia "milego" zrobic ale tak to nie ma roznicy zawsze mnie wkurza jak ktos sie napina ze jest starszy i z mlodziakami niegada przeciez sami kiedys wszyscy mielismy 13! A wiec pamietajmy ze "ciepłe trzynastki" tesh moga byc wporzo! Ja sam bylem wporzo jak mialem 13 lat...heh bardzo wporzo ..zawieralem przyjaznie poprzez bicie sie z innymi...kazdy moj kumpel zklasy to ten ktoremu olalem pyhol...albo on mnie :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Wiek
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 14, 2004, 02:58:05 pm »
[QUOTE ...jest roznica gdybym chcial powiedzmy z Selphi umowic sie na siakies lody i pozniej ewntualnie cosik z nia "milego" zrobic...[/QUOTE]
ee no tak, to rzeczywiście pewna różnica :P  a tak serio to na początku troche głupio sie czułam bo mślałam że jestem najmłodsza i w ogóle a tu patrze GP jest nawet młodszy po za tym tu i tak wiek sie nie liczy więc spox  ;)  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Wiek
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 14, 2004, 04:34:04 pm »
Mam 9 i poszlo w dol :P
BTW Z dziewczyna na lody [bleh] tylko jak sie spojrzy to przestaje sie jesc <_<  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2004, 04:37:45 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Wiek
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 14, 2004, 04:36:44 pm »
Cytuj
Mam 9 i poszlo w dol :P
Wow szczerze powiem że się nie spodziewałem że ktoś będzie aż tak młody ;)  No ale ważne jak się pisze nie ile się ma lat :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Wiek
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 14, 2004, 04:42:24 pm »
eee gp nie kapuje jak sie spojrzy na dziewczyne czy lody? :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Wiek
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 14, 2004, 04:46:21 pm »
Cytuj
eee gp nie kapuje jak sie spojrzy na dziewczyne czy lody? :D
Niektórzy młodzi ludzie mają odmienne podejście do dziewczyn wynikłe z niedojżałości /no offence GP/ :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Wiek
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 14, 2004, 04:48:04 pm »
no morchol jak byles maly to zaloze sie ze tez tylko ci ciagniecie za wlosy w glowie bylo ;)  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Wiek
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 14, 2004, 04:52:20 pm »
Cytuj
no morchol jak byles maly to zaloze sie ze tez tylko ci ciagniecie za wlosy w glowie bylo ;)
No dokładnie o tym mówie :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Wiek
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 17, 2004, 10:26:33 am »
Heh ja ci powiem GamePlay ty sie nie spinaj tylko zacznij myslec o powazniej o dziewczynach-nabijaja sobie punkty zeby w przyszlosci miec znajomosci u wielu lasek...wiem teraz w tym wieku dziewczyny moga ci sie wydawac bleee, ale za pare lat bedziesz za nimi sie uganial...i wtedy warto miec "nabite punkty" z mlodosci :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Wiek
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 20, 2004, 05:12:34 pm »
Ja mam myslec powazniej o dziewczynach? To urzadze napad terrorystyczny na polikwiduje wszystkie, co do jednej. Mam nieco dosyc przebywania w ich towarzystwie i patrzenia na nie. Dla forum robie wyjatek <_<
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Wiek
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 20, 2004, 05:20:34 pm »
Ja mam aż 16

przy okazji:

Cytuj
Ja od 20 kwietnia będe miał 18 :D.

Kongratulejszon :).. Najlepszego, wielu procent i miłych prezentów
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2004, 05:23:44 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Wiek
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 20, 2004, 05:53:54 pm »
Thx Dark M :).

Offline spike.spiegel

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • http://
Wiek
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 20, 2004, 07:18:05 pm »
ja też z pokolenia czarnobyla  ;)  rok po... 27 grudzień
see you space cowboy...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Wiek
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 20, 2004, 07:38:03 pm »
No no, Fast chyba w ten weekend będzie miał niezłą imprezke :D
Najlepszego "prosze pana" życze :P

EDIT

Gipsi - mądrze mówisz o tych "punktach" - ja to z dziecinstwa chyba tylko minusowe miałem ;) Gameplay uwierz że kiedyś spojżysz na dziewczyny z zupełnie innej perspektywy ;)  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2004, 07:43:15 pm wysłana przez Morchol »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Wiek
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 21, 2004, 06:41:44 pm »
gameplay kiedyś będziesz o nich myślał bezprzerwy rano we dnie w nocy
 :D a chciałbym złożyć do ciebie zauważenie że lepiej mieć kobiety po swojej stronie bo zła kobieta to istny Armagedon  :D bez obrazy miłe panie :rolleyes:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Wiek
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 21, 2004, 06:49:08 pm »
z dziewczyna sie nie wygra