Autor Wątek: H U M O R  (Przeczytany 232341 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1220 dnia: Września 21, 2006, 11:02:03 am »
Cytuj
Cytuj
mój mąż szybko spełnia swój obowiązek małżeński, ja zaś przeczekuję to w milczeniu, ze spokojem i godnością prawdziwej katoliczki, modląc się w myśli o zbawienie tych nieszczęsnych istot, które urodziły się kobietami, ale którym lubieżność Szatana rzuciła się na mózgi
Się znaczy, że on ją posuwa, a ona sobie w tym czasie na drutach dzierga skarpetki ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1221 dnia: Września 21, 2006, 01:06:31 pm »
O_o o jasny gwint ! W naszym kraju coraz dziwniejsze rzeczy się dzieją.
Ide na następne wybory bo tak być nie może !  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1222 dnia: Września 21, 2006, 02:20:32 pm »
Jezu, lewactwo wszędzie się wedrze. Uważam, że lewaków powinno się palić na stosach, bo to po prostu zakała świata.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1223 dnia: Września 22, 2006, 12:57:10 am »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
mój mąż szybko spełnia swój obowiązek małżeński, ja zaś przeczekuję to w milczeniu, ze spokojem i godnością prawdziwej katoliczki, modląc się w myśli o zbawienie tych nieszczęsnych istot, które urodziły się kobietami, ale którym lubieżność Szatana rzuciła się na mózgi
Się znaczy, że on ją posuwa, a ona sobie w tym czasie na drutach dzierga skarpetki ?
Ja to rozumiem tak ze ona sie tego brzydzi... i stara sie jedynie to przetrzymac bo to jej powinnosc.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1224 dnia: Września 22, 2006, 01:17:58 am »
Tak, to jakieś spaczone spojrzenie lewaka na katolicyzm i konserwatystów. Ludzi którzy stawiają wysoko więzi rodzinne i za to powinno się ich piętnować. Piszący ten tekst uważa zapewne,  że kobieta powinna się, za przeproszeniem, puszczać z każdym napotkanym męzczyzną i nie ma w tym nic złego, bo przecież sama decyduje o swoim ciele. Ale ja na pewno nie chciałbym aby moja żona/córka, nie mówiąc o innych osobach z rodziny tak się właśnie zachowywala. W taki sposób można każdą ideologię przejaskrawić i zakłamać, co ewidentnie tutaj się ukazuje. Robią to najczęściej wyborcy "inteligentnej PO", którzy stawiają na "inteligentnego" Donalda, który wstydził się swoje imię wsadzić na billboard.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1225 dnia: Września 22, 2006, 09:57:49 am »

This is a true story from the Japanese Embassy in US!!!

A few years ago, Prime Minister Mori was given some Basic English conversation training before he visits Washington and meets president Bill Clinton...

The instructor told Mori "Prime Minister, when you shake hand with President Clinton, please say 'how are you'. Then Mr. Clinton should say," I'm fine, and you?" Now you should say 'me too'. Afterwards we, translators, will do all the work for you."

It looks quite simple, but the truth is....When Mori met Clinton, he mistakenly said "Who Are You?" instead of "How are you". Mr. Clinton was a bit shocked but still managed to react with humor: "Well, I'm Hilary's husband, ha-ha...." Then Mori replied "Me too, ha-ha.."


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1226 dnia: Września 23, 2006, 08:14:59 am »
Czyż to nie jest fajny cosplay? (dalej jest scenka z palenia Robin na stosie XD)
http://images.cosplay.com/showphoto.php?photo=605071
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2006, 08:20:15 am wysłana przez Goha »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1227 dnia: Września 24, 2006, 01:14:44 am »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
H U M O R
« Odpowiedź #1228 dnia: Września 24, 2006, 01:20:39 am »
" o k***a...nic sie nikomu nie stało?" LOL XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1229 dnia: Września 24, 2006, 03:02:03 am »
k***a przepraszam k***a przepraszam :F

http://www.youtube.com/watch?v=667-jFcLt7c

Gangsta Frycia vel "A ty mi sie k***a sie na oczy nie pokazuj pedale bo cie k***a zniszcze wypierdalaj k***a i mi sie na oczy k***a nie pokazuj, wypierdalaja stąd :F"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
H U M O R
« Odpowiedź #1230 dnia: Września 24, 2006, 10:34:03 am »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1231 dnia: Września 24, 2006, 05:33:55 pm »
Cytuj
Ojropa da się lubić.
Ahaahahhaaha ;]
"O k***a! Przepraszam, jestescie cali"

Ale najlepszej est to ze jak on wjechal i sie wypieprzyl do niektorzy klaskali z tych ziomow ktorym placi sie za klaskanie (Statysci czy jakos tak ;])


Frytka widze jest niezle jebnieta ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1232 dnia: Września 24, 2006, 07:58:32 pm »
Fyrtka nie jest normalna ;/ Jak caly ten lipny Bar zreszta ;/

Offline Cloud_Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
H U M O R
« Odpowiedź #1233 dnia: Września 24, 2006, 08:24:19 pm »
BLondynka jest na kursię prawa jazdy.Instruktor każe jej opisać prace silnika ,a ona na to.
-Brummm!!Brumm!!
Samochody


Witam wszystkich przybyłem z Nibelhim i szukam tajemnic związanych z mojej przeszłości.Moją misją jest zabicie Sephirota.



I am son Jenowa.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1234 dnia: Września 24, 2006, 08:26:14 pm »
no, ale tu dała popis swych mozliwosci na całej linie heh.

"do mnie Niemiec? Ty chujozo ty" XD ale tekst :F
Kame Hame Ha

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
H U M O R
« Odpowiedź #1235 dnia: Września 24, 2006, 08:35:51 pm »
ych i tak najlepsze bylo
"O kur.. ja przepraszam, ja na prawde, mam nadzieje, jestescie cali, przepraszam, na prawde"
xDxD

na wspolnej
To mozliwe ze juz widzieliscie, ale fajne jest ;p

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1236 dnia: Września 24, 2006, 09:10:09 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=-TzNeEHhARY

tak dla odchamienia społeczenstwa - cos na rozładowanie złych emocji :)
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1237 dnia: Września 24, 2006, 09:34:21 pm »
Cytuj


na wspolnej
To mozliwe ze juz widzieliscie, ale fajne jest ;p
Tragedia... lipa straszna, zero wlasnego pomyslu, jedyne teksty ktore byly by fajne to sa skserowane z innych filmikow ze zmienionymi glosami, dlatego fajnymi juz nie sa.

Z posrod wszystkich filmikow ze zmienionymi glosami takich jak Porucznik Borewicz, Klan, Mistrzostwa Swiata, Pudziany etc. ten jest zdecydowanie najgorszy jaki widzialem... kiedys jeszcze inny widzialem z Na Wspolnej i byl tak smo slaby.
Koles nawet sie do tego nie przygotowal i czasem nie wiedzial co powiedziec.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
H U M O R
« Odpowiedź #1238 dnia: Września 24, 2006, 09:36:06 pm »
Cytuj
Ojropa da się lubić.
XD czy oni nakręcili potem ten odcinek?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #1239 dnia: Września 24, 2006, 10:22:51 pm »
http://youtube.com/watch?v=Lg3ulaIO_Tc
Hehe Amatorzy sportów "extremalnych" czy co ? :lol:

Cytuj
Tragedia... lipa straszna, zero wlasnego pomyslu, jedyne teksty ktore byly by fajne to sa skserowane z innych filmikow ze zmienionymi glosami, dlatego fajnymi juz nie sa.

Z posrod wszystkich filmikow ze zmienionymi glosami takich jak Porucznik Borewicz, Klan, Mistrzostwa Swiata, Pudziany etc. ten jest zdecydowanie najgorszy jaki widzialem... kiedys jeszcze inny widzialem z Na Wspolnej i byl tak smo slaby.
Koles nawet sie do tego nie przygotowal i czasem nie wiedzial co powiedziec.

Też mi się nie podobał , teksy to normalnie dno i tylko było słychać często długie "yyyyyyyyyy" a potem "ku..."

Nie lubie takiego typu podkładów jak np. w Kubusiu Puchatku w ,którym to Krzyś miał najlepsze teksty ;)

EDIT::
O przypomniał mi się fajny podkład jak tylko znajde to go tu podam ;)
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2006, 10:23:45 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...