Autor Wątek: Skąd jesteście  (Przeczytany 14398 razy)

Offline Kristofer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Death Note owner ;]
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 18, 2005, 08:21:28 pm »
ja urodziłem się i mieszkałem 1 rok w takim zadupiu zwanym Nysa, a teraz mieszkam w odrobinkę mniejszym zadupiu = Żary

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Skąd jesteście
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 19, 2005, 12:27:14 pm »
hehe...jeziorko...tzn w nysie macie kilka sławnych rzeczy... mianowicie: najwieksze sztuczne jezioro w europie... i fabryke oldschoolowych polskich busików-Nysek :] a w Zarach to woodstock...chyba ze w żorach.. h** tam ;)
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 19, 2005, 08:04:32 pm »
Ja mieszkam w takiej dziurze, że lepiej nic o niej nie mówić
I'm in Space!

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 19, 2005, 08:05:18 pm »
tak najlepiej zapraszam wszystkich do krakowa na rynek :D  

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Skąd jesteście
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 19, 2005, 10:35:52 pm »
a z włocławka ktos jest ?? potrzebuje info...
 
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 20, 2005, 10:56:39 am »
A ja jestem z Brzozówki (kto wie gdzie to jest?). No ale aktualnie jastem częściej w łomży, gdzie się ucze... W Krakowie byłam w zeszłym tygodniu :) na plenerku, hiehie...

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Skąd jesteście
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:16:41 am »
Jestem z Radlina..najbliżej mam do Gipsona..kiedyś pojade do niego z winiaczem jakimś wytrawnym za 4 złote ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 03:16:55 am wysłana przez Musiolik »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:19:22 am »
A te gliwice to gdzie sięmieszczą:D? Bo ja się nie znam na ge***fii :)

Ja jestem ze Słupska i to jest najgorsza nora w jakiej mogłem się urodzić. Zero klubów kenjutsu, zero szkółek nauki japońskiego, beznadziejne szkoły, beznadziejni ludzie i tylko jeden sklep z bronią, w którym i tak nic nie ma. Nad ranem strasznie śmierdzi spalinami. Planuje przenieść się do Gdańska ale czy to wypali to nie wiem. A jak nie wypali to spieprzam do kanady i zaszyje się gdzieś w lesie i będe zył jak Leśny Człowiek.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 03:20:11 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Skąd jesteście
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:23:21 am »
na południu polski wejdź tu i poszukaj Radlin w woj. Ślaśkim, tam mieszkam ja, a jak wpiszesz gliwice to...kinder niespodzianka link: http://mapa.szukacz.pl/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:33:31 am »
Cytuj
Ja jestem ze Słupska i to jest najgorsza nora w jakiej mogłem się urodzić. Zero klubów kenjutsu, zero szkółek nauki japońskiego, beznadziejne szkoły, beznadziejni ludzie i tylko jeden sklep z bronią, w którym i tak nic nie ma. Nad ranem strasznie śmierdzi spalinami. Planuje przenieść się do Gdańska ale czy to wypali to nie wiem. A jak nie wypali to spieprzam do kanady i zaszyje się gdzieś w lesie i będe zył jak Leśny Człowiek.

heh... mam kumpla ze Słupska na kierunku, nawet fajny gość i też mówi, że Słupsk to dzióra. Mówił, że tam ćpunów wszędzie dużo, i że w tramwajach i autobusach kanary są 100x częściej niż w Gdańsku (przez 6 lat jeżdziłem tramwajem na trasie 4 przystanków 2 razy dziennie, bo do szkoły tak miałem i kanara spotkałem przez te lata.. hmm.... może z 7 razy.. nie więcej). Teraz mieszka na stancji, ale chce się przenieść, bo ciężko tam drogo jest i ma problem, bo ciężko o miejsce w akademiku albo o mieszkanie jakieś. Ehh... ciężko mają ci przyjezdni.. dobrze, że ja mam relatywnie blisko (relatywnie, bo 11 przystanków tramwajem to dla mnie nie jest w kij dmuchał).

A moi ninja donieśli mi, że chciałeś na Prawie studiować. Hehehe.. jakbyś się do akademików tego wydziału dostał, to byś mieszkał jakieś 300 metrów ode mnie, jak Shirley jakiś czas temu. No i byś widział His na wydziale, ale to akurat nie jest dla mnie powodem do szczęścia (dla ciebie pewnie jest to jeden z głównych powodów, przyjazdu do Trójmiasta, co? Przyznaj się gagatku).

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:40:03 am »
Cytuj
A moi ninja donieśli mi, że chciałeś na Prawie studiować. Hehehe.. jakbyś się do akademików tego wydziału dostał, to byś mieszkał jakieś 300 metrów ode mnie, jak Shirley jakiś czas temu. No i byś widział His na wydziale, ale to akurat nie jest dla mnie powodem do szczęścia (dla ciebie pewnie jest to jeden z głównych powodów, przyjazdu do Trójmiasta, co? Przyznaj się gagatku).
Aaaa.. to juz znam twoją siatkę szpiegowską [mało przed kim się rozgaduję ;) ]:) Prawdę mówiąc nie chcę prawa studiować, ale czuje nacisk ze strony starszego (radca prawny z 25-letnim stazem). No i taki ticzer-mój mentor, mówi ze nadawałbym się na prawnika bo jestem wybuchowy, upierdliwy i zawzięty jak trzeba :) Chciałem być zołnierzem, policjantem, rusznikarzem, pilotem i moze zostane prawnikiem. No, ale to się okaze niedługo :)
A perspektywa widzenia pięknej pani moderator codziennie jest dla mnie jakze kuszącą oraz miłą perspektywą :) Będe miał do kogo wzdychać po nocach i dla kogo pisać romantyczne ballady i grać je na flecie (na gitarze nie umiem, a  na saksofon mnie nie stać)
Cytuj
heh... mam kumpla ze Słupska na kierunku, nawet fajny gość i też mówi, że Słupsk to dzióra. Mówił, że tam ćpunów wszędzie dużo, i że w tramwajach i autobusach kanary są 100x częściej niż w Gdańsku (przez 6 lat jeżdziłem tramwajem na trasie 4 przystanków 2 razy dziennie, bo do szkoły tak miałem i kanara spotkałem przez te lata.. hmm.... może z 7 razy.. nie więcej). Teraz mieszka na stancji, ale chce się przenieść, bo ciężko tam drogo jest i ma problem, bo ciężko o miejsce w akademiku albo o mieszkanie jakieś. Ehh... ciężko mają ci przyjezdni.. dobrze, że ja mam relatywnie blisko (relatywnie, bo 11 przystanków tramwajem to dla mnie nie jest w kij dmuchał).
To gdzie on sie uczy? Na papie? Papowicze wszyscy mówią, ze słupsk to dziura. No, ale to prawda. Cpunów to znam większość, kanary coraz rzadziej, zreszta większość juuz mnie zna i nie sprawdza (co się opłaca, bo czasami nie wykupuje miesięcznego na jakiś okres międzyświąteczny i jezdze za friko :D ) JA mam piwnicę, kiedyś stał tam rower, ale mi ukradli teraz jeno ziemniaki :) Jak chce, to mogę mu wynająć, zarcie ma gratis ( o ile lubi surowe ziemniaki). A tak na serio - OMIJAJCIE SŁUPSK.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:45:55 am »
Cytuj
A perspektywa widzenia pięknej pani moderator codziennie jest dla mnie jakze kuszącą oraz miłą perspektywą
Pewnie byś ją częściej ode mnie widział, draniu jeden

Cytuj
To gdzie on sie uczy? Na papie? Papowicze wszyscy mówią, ze słupsk to dziura.
PG

Cytuj
Będe miał do kogo wzdychać po nocach i dla kogo pisać romantyczne ballady i grać je na flecie
Ona nie z tych... wiele można o niej powiedzieć, ale nie ma w sobie za grosz romantyzmu....

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:49:07 am »
Cytuj
Pewnie byś ją częściej ode mnie widział, draniu jeden
Nawet nie wiesz, jak bardzo mnie zmobilizowała ta wypowiedź do nauki:D Zaraz sięgam po ksiązki i zakuwam zakuwam zakuwam ;)

Cytuj
Ona nie z tych... wiele można o niej powiedzieć, ale nie ma w sobie za grosz romantyzmu....
No dobra. To będę robił to w rozkosznym skórzanym stroju, będąc pejczowanym przez oślizgłego śliniącego się bishonena-hermafrodytę ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:55:18 am »
Cytuj
Nawet nie wiesz, jak bardzo mnie zmobilizowała ta wypowiedź do nauki:D Zaraz sięgam po ksiązki i zakuwam zakuwam zakuwam

Curse you Chief Roberts... argh... ludzie.. nie zakochujcie się.. życie robi się od tego skomplikowane...

A tak, żeby Offtopa nie szerzyć, to powiem wam, że Gdańsk to naprawde fajne miasto, a przynajmniej takie mało zindustrializowane i mało komercyjne dzielnice, jak Oliwa, w której sam mieszkam, której znaczną część zajmuje Oliwski Park Krajobrazowy. Ja się brzydzę dużych miast, a perspektywa życia na wsi do mnie również nie przemawia. Najlepiej się czuję na przedmieściach, a moja dzielnica przypomina przedmieścia (nie wiem, czy żyję na przedmieściach konkretnie, bo za słaby jestem z ge***fii, żeby to wybadać).

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 30, 2005, 03:59:35 am »
Cytuj
Curse you Chief Roberts... argh... ludzie.. nie zakochujcie się.. życie robi się od tego skomplikowane...
Na chwilę obecną kocham się juz w tylu kobietach, ze połowy nie pamiętam :) Ale jak jedną z nich ujrze to tracę kontakt z rzeczywistością i grunt wali mi się pod nogami :)  A czy skomplikowane? Na pewno inne- kwestia tez charakteru, bo kazdy inaczej traktuje. Ale to juz temat na inny temat, ze się tak wyrazę.

Cytuj
A tak, żeby Offtopa nie szerzyć, to powiem wam, że Gdańsk to naprawde fajne miasto, a przynajmniej takie mało zindustrializowane i mało komercyjne dzielnice, jak Oliwa, w której sam mieszkam, której znaczną część zajmuje Oliwski Park Krajobrazowy. Ja się brzydzę dużych miast, a perspektywa życia na wsi do mnie również nie przemawia. Najlepiej się czuję na przedmieściach, a moja dzielnica przypomina przedmieścia (nie wiem, czy żyję na przedmieściach konkretnie, bo za słaby jestem z ge***fii, żeby to wybadać).
Ja bym chciał mieszkać gdzieś w jakiejś odlegleś od świata chatce, w której sam bym sobie gospodarzył, mialbym pare zwierzątek-np. konia, wiernego psa itp. Rano wstawałbym, rąbał drzewa, wieczorem robił ognisko, przesiadywał nad jeziorem, polował na zwierzynę, rozmawiał z wilkami i słuchał śpiewu ptaków :) Ale chciałbym tez być megabossem jakiegoś japońskiego zaibatsu, ubierać się codziennie w kaszmirowy garnitur, buty ze skóry pytona ;) jeździć jakimś megawypaśnym bmw m3 albo jakimś gtr a to wszystko w metropolii rodem z blade runnera ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 04:00:22 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Skąd jesteście
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 30, 2005, 04:01:44 am »
Tant - to przyjedź kiedy do mnie..poczujesz smak małej mieściny gdzie cie wszyscy znają....
"Czif" - fajne masz marzenia..hmm...nasunął mi się na myśl w tym momencie Solid Snake...ciekawe dlaczego ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Skąd jesteście
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 30, 2005, 08:19:11 pm »
Na Chiefa w Gdańsku czekam z otwartymi ramionami XD

Cytuj
Aaaa.. to juz znam twoją siatkę szpiegowską [mało przed kim się rozgaduję

To nie siatka szpiegowska, tylko chwalipięta :F W końcu Gdańsk może zdobyć dodatkowego bishonena XD

Cytuj
nadawałbym się na prawnika bo jestem wybuchowy, upierdliwy i zawzięty jak trzeba

dlatego nadaję się chyba tylko do tego zawodu :devil:

Cytuj
Będe miał do kogo wzdychać po nocach i dla kogo pisać romantyczne ballady i grać je na flecie

To byłoby całkiem fajne...jakbym się wkurzył zawsze mogłabym ci ten flecik złamać,a to na pewno poprawiłoby mi humor :D Poza tym paru nudziarzy pewnie by sie odemnie odczepiło jakby takiego Chiefa przy mnie zobaczyło ;)

Cytuj
No dobra. To będę robił to w rozkosznym skórzanym stroju, będąc pejczowanym przez oślizgłego śliniącego się bishonena-hermafrodytę

Nie będę się ślinić....obiecuję :F


 
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 30, 2005, 08:24:19 pm »
[OFFTOPIC]
ARGH... Maaaamoooooo... His się bawi moimi uczuciaaaaaamiiiiiii......
[/OFFTOPIC]

Umm.. Chief... zapomniałem wspomnieć, że Gdańsk to straszne miejsce i tu ludzi okradają na każdym kroku i tu wogóle z 10 plemion dresów koczuje na każdym kilometrze kwadratowym. Wiesz.. lepiej tu nie przyjeżdżaj, bo tu strasznie niefajnie jest.. ehehe..... ehe... ehe.... <paranoiczny uśmieszek>

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Skąd jesteście
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 30, 2005, 08:58:22 pm »
Cytuj
W końcu Gdańsk może zdobyć dodatkowego bishonena
Nigdy nie sądziłęm ze SZ tak bardzo podbuduje moje samopoczucie :F
Cytuj
Nie będę się ślinić....obiecuję
Jak to wczoraj wysłałem, spodziewałem się, ze ktoś to tak odbierze :D

Cytuj
Umm.. Chief... zapomniałem wspomnieć, że Gdańsk to straszne miejsce i tu ludzi okradają na każdym kroku i tu wogóle z 10 plemion dresów koczuje na każdym kilometrze kwadratowym. Wiesz.. lepiej tu nie przyjeżdżaj, bo tu strasznie niefajnie jest.. ehehe..... ehe... ehe.... <paranoiczny uśmieszek>
Czyli tak jak lubie :) A na dresów ostrze zęby ;) A tak prawdę mówiąc, nigdzie nie moze być gorzej niz u mnie.
 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Skąd jesteście
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 31, 2005, 01:08:31 am »
to tak oprócz arda który zaginoł mieszka ktos w "okolicach" opolskiego ?