Autor Wątek: FF7-Shinra Soldiers  (Przeczytany 11657 razy)

Offline Gandi

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« dnia: Lutego 16, 2004, 09:51:47 am »
Witam wszystkich :D
   Piszę tego posta,ponieważ jego temat dotyczy,chyba jedynej rzeczy której nikt jeszcze dokonał w FF7,a mianowicie skompletowaniu zestawu 12 żołnierzyków Shinry.Jak zapewne część z was słyszała,po znalezieniu wszystkich 12 żołnierzyków można je rozstawić w willi w Costa del Sol,ciekawe skąd ta wiadomość pochodzi,skoro nikomu nie udało się zdobyć kompletu tych żołnierzyków :D Piszę tego posta,bo chciałbym się dowiedzieć ilu żołnierzyków udało się wam zdobyć.Ja osobiście znalazłem 4 sztuki:2 w Junion,1 zdobyłem na rollecasterze i ostatniego wykopałem w Bone Village.Podobno można jeszcze jednego zdobyć na pustyni pod Gold Saucerem,ale mnie się ta sztuka nie udała.Mam nadzieję,że może razem rozwiążemy ten problem :D                            

Offline Piotrek X

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 17, 2004, 06:53:33 pm »
ja mam 36 ale jak bede mial czas to sobie zdobede o wiele wiecej.a tak wlasciwie to co one daja w grze bo akurat tego nie wiem????????                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 17, 2004, 06:54:46 pm »
Cytuj
ja mam 36 ale jak bede mial czas to sobie zdobede o wiele wiecej.a tak wlasciwie to co one daja w grze bo akurat tego nie wiem????????

Satysfakcję?                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 17, 2004, 07:06:58 pm »
Zajęcie no i ... właśnie :D nie wiadomo :D                            
]


Offline Piotrek X

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 18, 2004, 07:20:04 am »
ale ciekawe czemu sqare umieszcza takie niepotrzebne zeczy w grze.np. SUPER SWEEPER czy MASAMUNE BLADE ktorego i tak nie mozemy miec w posiadaniu.                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 18, 2004, 11:47:57 am »
To są chyba te Dummy Items .                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Slim3Shady

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 18, 2004, 01:19:15 pm »
Te żołnierzyki naprawde można postawić w swoim domu w Costa del Sol???                            

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 18, 2004, 01:56:30 pm »
Huh ... rzeczywiscie  dziwna sprawa ... sowjego czasu w \"którymśtam\" numerze Psx Extreme byla wlasnie wiadosc o tymze wlasnie zjawisku ... jednak wiadomosc o zolnierzykach shinry zostala wstawiona pomiedzy inne bzdury w FF 7 jak np. Flanelowy Chocobo :P czy Brown Weapon w 2 mln HP ..  heh a to fajnie sie sklada ze piotras ma ich 36 skoro komplet to 12 , a opis przedmiotu ze \"to jeden z 36 zolnierzy Shinry\" ty tylko taki opis ... komplet to 12 sztuk a i to jest watpilwe ... aha jeszce cos ... niektoorzy moowia ze zdobyli zolnierzyki robiac walka z pianinem u Tifu i ze zdobyli jeden podczas \"odwiedzin w przeszlosci\" heh szukajcie szukajcie ....                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Piotrek X

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 19, 2004, 01:05:53 pm »
Shmatan raczej jeden z 35      1/35 SOLDIERS ale nie bede sie czepial szczegolow                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 19, 2004, 02:51:49 pm »
Ale z tego co słyszałem to 1/35 to skala tych żołnierzyków.                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 19, 2004, 06:38:36 pm »
a wisz co ? Tak jest rzeczywiscie :D to jest nawet gdzies ( chyba w PE ) jest to wyjasnione .. :D heh poraszka :D                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline fio

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
    • http://jrpg.xt.pl
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 20, 2004, 11:10:58 am »
Mi sie wydaje , że to takie tylko \"przedłurzaczki\" gry i tyle , nawet nie myślaęłm o tym więcej , a z tym weaponem to też jest poraszka , ciekawe kto daje takie ploty .                            
Zapraszam wszystkich zaimteresowanych tematyką jrpg : jrpg.gry-online.pl

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 21, 2004, 02:49:45 am »
ja sie tymi zolnierzykami nidy nie zajmowalem...ani nie widzialem potrzeby, ani nie znalazlem chcec...z wepanami jush bylo inaczej..prygotowania i takie tam...ale glownie chodzilo o chec pokonania ich...te zolnierzyki to pewnie nastepny kit jak to ze mozna wskrzesic Aeris (bez kodow oczywiscie)                            

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 21, 2004, 08:53:30 pm »
<rotfl> kofam takie plotki :D normalnie tak potrafią przedłużyć żywotność gry :D siedziałem troche czasu próbują wskrzesić Aeris i wiecie co ......................................... nie u dało mi się :D ale takich rzeczy gra potrzebuje żeby stworzyć wątpliwości :D i w tym momencie kąbinuje się a może użyć tego w tym momencie albo w innym :D                            
]


Offline Odyn

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 23, 2004, 06:43:45 pm »
Po prostu wasz kolega który ma ich 36 skorzystał z takiej magicznej rzeczy jaką jest action replay :D:D:D CHEATER                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 23, 2004, 06:53:48 pm »
nie mosiales tego tak glosno mowic Odyn :D ...nie wiem po co sie meczyc...jak dotad chyba nikomu sie nie udalo zebrac tych figurek i wydaje mi sie ze sie nie uda, bo jest to wielka plota...no chyba ze w ruch pojdzie Action Replay                            

Offline Piotrek X

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 25, 2004, 09:42:22 am »
nie jestem zadnym CHEATEREM  Odyn tylko jak sie wie nie ktore zeczy jak je  miec to ma sie ich o wele wiecej niz standardowo w grze>I wypraszam sobie takie oskarzenia w moim kierunku.Myslalem ze ludzie na tym forum sa madzejsi a nie jak ktos ma wiecej niz inni to od razu sie go nazywa CHEATEREM .A to zreszta jest ciekawe jak to mozliwe ze mam 36 sztuk a siedzialem przy tym ładnych kilka godzin.                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 25, 2004, 10:24:02 am »
Cytuj
nie jestem zadnym CHEATEREM  Odyn tylko jak sie wie nie ktore zeczy jak je  miec to ma sie ich o wele wiecej niz standardowo w grze>I wypraszam sobie takie oskarzenia w moim kierunku.Myslalem ze ludzie na tym forum sa madzejsi a nie jak ktos ma wiecej niz inni to od razu sie go nazywa CHEATEREM .A to zreszta jest ciekawe jak to mozliwe ze mam 36 sztuk a siedzialem przy tym ładnych kilka godzin.


Echh wylajtuj sie Rysiu :wink:  Odyn napisal to raczej jako JOKE przecierz nie oskarza cie onic i nie najezdza na ciebie!!! A ty moze troszeczke zbyt powaznie podchodzisz do tego forum wyluzuj bardziej! Dobra moze Odyn powiedzial na ciebie Cheater ale nichcial ci jakos ublizyc pewnie wiec nie musisz \"wypraszac sobie takich oskarzen\" a jezeli myslales ze ludzie na tym forum sa madzejsi to coz.... pomyliles sie buhahahahahhaha :wink:                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 25, 2004, 03:30:05 pm »
Cytuj
Myslalem ze ludzie na tym forum sa madzejsi


nie wiem jak ty, ale ja spotkalem tutaj bardzo wielu madrych ludkow, ktorzy jednak nie podchodza do wszystkiego na powaznie, tylko z lekkim  :wink: ...takie zarty sa tutaj normalne, nikt sie nie obraza...posiedzisz troche z nami to zrozumiesz :D

jesli zdobyles w jakis sposob tyle tych zolnierzykow to podziel sie z nami jak to zrobiles...                            

Offline Piotrek X

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 25, 2004, 04:16:51 pm »
ok juz mowie napewno wiecie ze w gold saucer jest na speed sqare taka kolejka gdzie mozna strzelac do balonikow itp.   wystarczy miec powyzej 3000 punktow i zawsze dostajesz jakas niespodzianke ja spodkalem tylko dwie 1/35 soldiers i masamune blade wiec to nie zadna tajemnica trzeba tylko miec powyzej 3000p i to wszystko