Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 509075 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #880 dnia: Września 18, 2004, 12:43:57 am »
Zell i YUzuriha rzondzom teraz :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #881 dnia: Września 18, 2004, 12:48:22 am »
qrna jakie robienie gifow jest banalne :o czemu ja tego nie wiedzialem :o mialem dac tego co gipsi chcial na bialym tle ale jakos czasu mam za duzo to chcialem sprawdzic co tam wymodze :D fajnie ze sie podoba :D nastala era animowanych avkow :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #882 dnia: Września 18, 2004, 10:34:57 am »
nie no zell poprostu zarąbisty avek  :)  moim zdaniem najlepshy na 4um

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #883 dnia: Września 18, 2004, 11:00:13 am »
Zell naprawdę ekstra ten avatar.

Skoro nastaje era robienia gifów to zaczynam się uczyć i oceńcie sami. Mój pierwszy kroczek. :grin:  

Żebym tylko jeszcze wiedziała jak kompreswować większe obrazki bez utraty jakości.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2004, 09:47:03 am wysłana przez Tamaya »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #884 dnia: Września 18, 2004, 11:49:37 am »
Zell moi m zdaniem vbez salta byl duzo lpeszy :(

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #885 dnia: Września 18, 2004, 12:04:02 pm »
solidus fajna czacha ;) ale czacha to zawsze domena mortusa byla :P tamaya - polecam gif movie gear - dwa klikniecia i progz baaaaaaardzo zmniejsza objetosc ava... przyklad: na poczatku mialem gifa o rozmiarze 1.5 mb, po optymalizacji mial 200kb...
serdż - najwyzsza pora na odkupienie od w_w praw autorskich do "ja sie nie znam" :P a tak na powaznie - i jak tu wszystkim dogodzic :P
Cytuj
Gdyby w świecie FF działały prawa fizyki, ten delikwentna avku, pewnie złamałby soie kręgosłup, ale to co....
e? w ktorym momencie? :P  
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2004, 12:07:58 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #886 dnia: Września 18, 2004, 12:20:52 pm »
Zell avek poprostu super(tylko żeby był troche lepiej zrobiony..eh troszkę te klatki dziwnie przeskakują) ;)
Tak to jest Reno :grin:  W_W
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2004, 12:23:07 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #887 dnia: Września 18, 2004, 12:33:21 pm »
to jest wlasnie dziwne bo w programie do gifow jak daje reviewa to chodzi plynnie... czekam na gp moze cos na to poradzi
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #888 dnia: Września 18, 2004, 03:50:15 pm »
Zell nom ten avek jest baaardzo fajny, a klatki wcale tak bardzo się nie gubią (popatrz na avka ARD :P ) a jak to jest że Zell ma tak konkretne kolorki na swoim avku a te ARDowate i inne ruchome avki ważą wiecej mimo że są gorszej jakości? Czyżby Zell jednak był lepszym hakerem odemnie?

Yuzurowy avek też jest wporzo ale na forum Neo+ już wiziałem usera z takim avkiem więc pewnie dlatego nie zrobił na mnie aż takiego dużego wrażenia... ale jest spox :)  a możecie mi przypoknieć kim jest ten cały Reno? wiem że z FFVII i jeden z tych agentów ale czym on zasłynął?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #889 dnia: Września 18, 2004, 05:40:30 pm »
Cytuj
a klatki wcale tak bardzo się nie gubią (popatrz na avka ARD  )
no ale gdyby bylo plynne to jednak by bylo "troche" fajniej :D
Cytuj
a jak to jest że Zell ma tak konkretne kolorki na swoim avku a te ARDowate i inne ruchome avki ważą wiecej mimo że są gorszej jakości
ardowaty avek jest chyba dluzszy niz moj... a jak nie to po prostu uzywam lepszego programu do gifow :D
Cytuj
Czyżby Zell jednak był lepszym hakerem odemnie?
nieee no do ciebie sie nie umywam :P
Cytuj
kim jest ten cały Reno?
ja tam mam skleroze ® i sie nie znam © ale wydaje mi sie ze to ten co zginal w tej piramidzie z rak sepa :D
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2004, 05:44:53 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #890 dnia: Września 18, 2004, 05:57:33 pm »
Cytuj
Cytuj
kim jest ten cały Reno?
ja tam mam skleroze ® i sie nie znam © ale wydaje mi sie ze to ten co zginal w tej piramidzie z rak sepa :D
Za ten text miałem wcisnąć raportuj :P ale darowałem Ci ;) w kazdym razie Tseng ginie w piramidzie Reno to ten który wysadza sector 7 :P
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2004, 05:59:27 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Vilkuss

  • Soldier
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #891 dnia: Września 18, 2004, 05:59:23 pm »
Cytuj

Cytuj
Gdyby w świecie FF działały prawa fizyki, ten delikwentna avku, pewnie złamałby soie kręgosłup, ale to co....
ty chyba nie widziałeś olipiady!! :D

btw.. a w jakim programie sam gif? tez ten gifmovie gear?
Do Zobaczenia w UnderCity! :D

szukam ludzi do założenia nowego serwisu o WoW'ie. Potrzebuje programistow php i ludzi mocno zainteresowanych grą... jak cos to gg: 4584652 :) albo pm, lub mail: scott-c@o2.pl[/u]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #892 dnia: Września 18, 2004, 10:18:38 pm »
ależ ja jestem mądry. Nie wiedziałem, który z dwu avków wybrać, więc wstawiłem obydwa :).... mój pierwszy samodzielny gif, który wygląda strasznie syfnie.... następne będą znacznie lepsze......
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #893 dnia: Września 19, 2004, 09:23:28 am »
Dzięki Zell za radę, brzmi interesująco. Do tej pory używałam animagic gif.
White_wizard - pomysłowe rozwiązanie.  :D Czy taki straszny nie powiedziałabym. Fajnie się zmienia.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #894 dnia: Września 19, 2004, 09:53:14 am »
No fajnie wszyscy się na gify rzucają... i tak najfajniejszy był Alucard Morchola. A teraz Zell rzondzi:)
A na moim gości teraz przwie wszystko to co lubię. Zabrakło jeszcze Hellsinga i Drizzta. Jak będe miał czas (i odpowiedni programik) to zrobię też gifa. A póki co zostanę wierny jpg'om:)
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2004, 10:09:30 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #895 dnia: Września 19, 2004, 11:20:00 am »
oo dark cloud ma na avku napis soad... fajny av :D:D:D
w_w - av spoko vinc jest po sephie i cloudzie najlepsza postacia w ff7 :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #896 dnia: Września 19, 2004, 03:58:10 pm »
a mnie się podoba avek Rikku-Reloaded. Bardzo inteligentny i interesujący... .Nie wiem co przedstawia, ale i tak jest bardzo fajny i interesujący :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #897 dnia: Września 19, 2004, 07:16:38 pm »
Niech administrator powoli przygotowuje się do dodania formatu *.swf
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #898 dnia: Września 20, 2004, 10:48:22 am »
W_W nawet nieźle ci wyszedł twuj avek mnie się podoba ^^(oczko też niczego sobie ;) )
dark_cloud widze że trudno ci było się zdecydować(aek niezły)
Rikku-Reloaded ma też całkiem niezły
Solidus ja gdzieś te zdjęcie widziałam chyba też na jakimś blogu ;)  
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2004, 01:00:53 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #899 dnia: Września 20, 2004, 03:47:26 pm »
Ludzie, zmieniacie tak szybko, że ciężko za wami nadążyć :lol:
Ale jeśli już coś to:
Rikku-Reloaded - bardzo fajny na oko.
dark_cloud - kolorystycznie ładny, ale sam facet nie w moim guście.
Jak kogoś pominęłam w ocenie proszę protestować. :D
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2004, 03:47:47 pm wysłana przez Tamaya »