Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508534 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4420 dnia: Września 29, 2006, 11:31:05 pm »
No ale twoj ma rozpłaszczoną czarną jaszczurke z Shadow of Colossus na plecach to tez jest spoko ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4421 dnia: Września 30, 2006, 12:10:16 am »
Skończyłem mojego ava właśnie ale zapomniałem o sigu i musze teraz coś znaleźć odpowiedniego na siga.  ;)
Ale tak mnie ciągnie do wstawienia tego ava , że ho ho. ^^

Edit:
Avatar to była prościzna w porównaniu do tego co musze zrobić w sigu.  O_o  
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2006, 01:00:21 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4422 dnia: Września 30, 2006, 11:22:10 am »
Teeno avek jak zwykle przefachowy ;]


No Dżi wymiotles straszliwie ;] Zestaw zajebisty, av konkreciasty jest i rzadzi, sig tez zajebisty ale grubo przesadziles z wielkoscia...
Cytuj
suma obrazów zawartych w sygnaturze nie powinna przekraczać 250kb, 500x200 pxa;
Obetnij go troche... mysle ze az do dloni spokojnie mozesz go obciac, bo usuwajac lokiec za wiele sig nie straci... nie musi byc ofkoz rowno 200 px ale tak w tych okolicach... 350 to strasznie duzo

Yoruno - no widzisz sam sobie zajebiscie dales rade... bo zestaw wyglada elegancko, jeden z lepszych na forum -no a jesli to nie ty robiles to elegancki zestaw zapozyczyles ;] Mi sie podoba ;]


Cos az za mocno was dzis chwale ;]
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2006, 11:25:00 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4423 dnia: Września 30, 2006, 12:06:42 pm »
Dżi twój obecny zestawik wymiata (bez wątpienia jeden z najlepszych na forum), tak samo av jak i sygnatura, zwłaszcza z tym napisem u dołu, tylko tak jak powiedział Gipsi mógłbyś ciut zmniejszyć sygnaturę.

Wiele osób powróciło ostatnio do swoich starych avów, chyba wszyscy stają się co raz bardziej nostalgiczni ;)
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2006, 12:07:13 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4424 dnia: Września 30, 2006, 12:10:35 pm »
Cytuj
Dżi twój obecny zestawik wymiata (bez wątpienia jeden z najlepszych na forum), tak samo av jak i sygnatura, zwłaszcza z tym napisem u dołu, tylko tak jak powiedział Gipsi mógłbyś ciut zmniejszyć sygnaturę.

Wiele osób powróciło ostatnio do swoich starych avów, chyba wszyscy stają się co raz bardziej nostalgiczni ;)
Kiedys byla taka akcja z rok temu ze wszyscy powrocilismy na pare dni do swoich pierwszych avow jakie mielismy na forum ^^'
Fajne to bylo.

A dżi to kolejny ziomek z plecami ;]
Jeszcze tylko Radical powroci do starego ava i bedziek olejny z plecami ;]
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2006, 12:11:11 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4425 dnia: Września 30, 2006, 12:27:01 pm »
Cytuj
Jeszcze tylko Radical powroci do starego ava i bedziek olejny z plecami ;]

Wiesz Gipsi, tyle osób odwróciło sie już od was plecami że ja nie miłabym sumienia tego robić. Po za tym nie jestem żaden Radical tylko Yume  :P  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4426 dnia: Września 30, 2006, 12:27:38 pm »
To "Yume" nie mial na pierwszy avie Serga z Frozen Flamem? ;]

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4427 dnia: Września 30, 2006, 12:30:29 pm »
Cytuj
To "Yume" nie mial na pierwszy avie Serga z Frozen Flamem? ;]
"Yume" miał innego na początku innego Serge'a, tylko że ten późniejszy z FF jako jedyny był odwrócony plecami.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2006, 12:30:59 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4428 dnia: Września 30, 2006, 12:37:40 pm »
a wlasnie... bo pierwszy to byl taki art jak sobie Serge siedzial z podniesiona nuzka chyba nie? Zapomnialem ze to łon byl pierwszy ;]
A wlasnie ten z Frozen Flamem to byl ten na ktorym byl plecami odwrocony do tylu ;]
Ale w sumie jeb*e plecy mojego Hajda i wracam do mojego pozdro avka z fajeczką bo wtedy jestem taki cool jak wszystkie wporzo ziomki z fajezkami z Bebopa, Mushishi, FMA i innych lip ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4429 dnia: Września 30, 2006, 03:02:11 pm »
Kiedy wstawiałem ten sig była 4 w nocy i byłem na pół żywy  ;)
Ale przeczuwałem , że coś jest nie tak.  ;)
Dziś dopiero zauważyłem jaki jest duży zapomniałem go zmniejszyć. Mi też to troche nie pasowało.

Cytuj
No Dżi wymiotles straszliwie ;] Zestaw zajebisty, av konkreciasty jest i rzadzi, sig tez zajebisty ale grubo przesadziles z wielkoscia...
No mnie też się podoba , ale mam w rękawie lepsze projekty. :>
I postaram się nie zapomnieć o wielkości. ;]  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4430 dnia: Września 30, 2006, 04:39:29 pm »
Powiem coś o avku Zennego. Weszłam sobie na stronę, kliknęłam na profil Zennego, a tam mi się pokazuje avek wielkości tapety XD Moim zdaniem av jest bardzo fajny ale "ciut" za duży.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Avatary
« Odpowiedź #4431 dnia: Września 30, 2006, 04:56:49 pm »
łosz, tu się znowu działo jak mnie nie było (przez chwilę). Widzę, że paru avatarów w ogóle nie ujrzałam, ale z rozmów wnioskuję, że moda na jedzonko przeminęła, teraz moda jest na pojedynczne części ciała -> plecy (noga, ręka, ucho) O.o Cóż lepiej mi się widziała moda z jedzonkiem ^^' Aha, no i Yoruno ma też fanego kompleta i Dżi również.
Ja do swojego wróciłam bo jednak jego lubię najbardziej, a jak słyszałam - ludzie się do niego przyzwyczaili. Choć jego pozycję zajmuje powoli Dick&Muttley (do tego avatara też wrócę) xD

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4432 dnia: Października 01, 2006, 12:16:31 am »
Tamiko fajny av tylko sig gdyby był inny troche to by było super.
Yoruno bardzo dobry komplet masz. Mi sie bardzo podoba i ładny kolor ma.
Goha nie wiem co powiedzieć o avie ale sig świetny.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4433 dnia: Października 02, 2006, 08:34:41 pm »
Goha - cudowny... przecudowny.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2006, 08:42:39 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #4434 dnia: Października 03, 2006, 10:27:02 am »
Tamiko - świetny bez dwuch zdań
G-1 - Alitka cudna  :giggle:
His - jakoś dziwnie mi do ciebie pasuje
Gipsi - ^^ i nic więcej nie powiem
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4435 dnia: Października 03, 2006, 12:59:08 pm »
Yuz - ah powrot do korzeni mi sie niesamowicie podoba... te Yuz juz chyba kieds mialas tylko wtedy maksymalny rozmiar ava byl mniejszy i ona byla obcieta.. albo mi sie wydaje ;]
No ale calyzestaw mi sie podoba bo jak moglby mi sie X nie podobac ^-^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Avatary
« Odpowiedź #4436 dnia: Października 03, 2006, 04:32:28 pm »
Gipsi-fajną ma fryzurę(chociaż nie widać jej calej)
Tamiko-super,pozatym FF8 a to moj ulubiony FF
G-1-za mieczyk
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2006, 04:34:36 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4437 dnia: Października 04, 2006, 01:00:15 am »
Cytuj
G-1-za mieczyk
To nie byle jaki mieczyk ;] I ma znaczenie sentymentalne dla Ality również.
Tak sie przyglądałem mojemu avkowi i pomyślałem , że żeczywiście jest bardzo dobry i ma w sobie coś. Tylko domyślam się na razie co , ale jest na pewno fascynujacy ten art  troche.
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2006, 01:12:26 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #4438 dnia: Października 04, 2006, 07:15:06 am »
nom avek masz niezły ale troche za wysoko pokazane bo tyłeczka nie widac ^_^

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #4439 dnia: Października 04, 2006, 12:11:35 pm »
Yuz - Ładny
G-1- Podoba mi się
Tamiko - Jest świetny
His - Bardzo sympatyczny.