Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508643 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3660 dnia: Listopada 22, 2005, 07:42:45 pm »
Yuz - bardzo fajny, ten koleś strasznie zajebiscie mi sie podoba... i jeszcze kolor jego oka... cudo

Cheif- podoba mi sie, ale t dlatego ze lubialem strasznie misato i to jej walenie browców ;] ale jakbym nieznal nge to pewnie by mi srednio podszedl, ale zezam to podoba misiebardzo ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3661 dnia: Listopada 23, 2005, 05:18:23 pm »
Yuz-ta  dziewczyna jakoś średnio mi się podoba...za to chłopak bardzo ładny.

Alltra-ładny i dobrze się komponuje

Chief-podoba mi się. Misato była świetna...i ta scena też ;)
 

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3662 dnia: Listopada 24, 2005, 01:22:00 pm »
Hisioka-cool bardzo mi sie podoba...niemam pojecia dlaczego ale podoba mi sie ma to cos.

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #3663 dnia: Listopada 24, 2005, 07:04:39 pm »
morchol wymiata
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3664 dnia: Listopada 24, 2005, 10:28:34 pm »
Ahahahahha Fiutek wymiata! Widzicie tego pana edka na zdjeciu co on trzyma? Tocz to wino marki wino za 4.25 (+60 gr. kaucji) znane r ównież jako wino ptykiem pisane... to właśnie moje ukochane wino tylko że żółta etykieta... bo czerwone wino to syf ;/ a brzoskwinkowe jest cudowne ;]

His - ałkiem fajny tylko smutny troche...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3665 dnia: Listopada 24, 2005, 11:06:12 pm »
ale chyba jakas stara ta fota, bo o ile sie nie myle to napis wino jest teraz nie w koleczku, a w takim kanciastym cyms ;]

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3666 dnia: Listopada 26, 2005, 12:39:55 pm »
Mam pytanko natury Avatarowej. Zna ktoś stronke z jakimiś fajnymi Avatarmi, lub rysunkami z Soul Calibur? Poszukałbym na oficjalnej stronce, ale tam sam syf,a lepszego na Av nie znalezłem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2005, 12:40:52 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3667 dnia: Listopada 26, 2005, 01:57:27 pm »
Wah W_W Loki rządzi^^
Reaver Nigthmare wygląda świetnie^^

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3668 dnia: Listopada 26, 2005, 07:34:03 pm »
Reaver - Nightmare niby fajny, chociaż jakoś tak specjalnie mnie nie rusza. Bardziej nadawałby się na tapetę niż na ava
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3669 dnia: Listopada 27, 2005, 03:06:52 am »
Reaver - Mi się bardzo podoba, kolorystycznie cały zestaw elegancki i fajna postać Nightmare'a robią swoje tylko siga bym zmienił tak żę uciałbym od stóp w dół obrazek (to gdzie są napisy) i wyciął napis "The eternal nightmare" i wkleił na wysokości Nightmare'a i ggóre też wyciął... ale to przez to że jestem fanem prostokątnych sygnaturek a nie kwadratowych,ale caly zestaw jak móiłem bardzo mi się podoba


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3670 dnia: Listopada 27, 2005, 04:09:05 pm »
7cloud7-brzydki...ale jakrze nastrojowy XD

W_W-całkiem niezły,ale miewałeś znacznie lepsze

Reaver-kolorystycznie super. Sig ma troche kiepski wymiar i wolę nightmara w wersji bishonenowatej,ale i tak jest mocno ok.

Selphie-niby mroczny,ale wogle do mnie nie trafia :/
 

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3671 dnia: Listopada 27, 2005, 06:12:37 pm »
co ja miałem.... ano tak... Trza by było avy skomentować

Tant dla Zella - Niby mroczny i wampiryczny, ale jakoś tak szczególnie mi nie podchodzi. Fajne koleś ma oczko
His dla Tanta - Całkiem, całkiem. Osobiście stwierdzam, ze mi się podoba
Marv dla Serga - damn.... jeśli to miał być Kain to wyszedł dosyć niefajnie.... Jeśli to nie miał być Kain to wyszedł jeszcze gorzej....
Zell dla Tamai - mieszane uczucia mam, muszę powiedzieć. Dość klimatyczny av, więc można powiedzieć, ze mi się podoba.
Serge dla Mravego - hmmm.... fajny stworek. Mała odmiana chyba przysłuży się Mravemu....
Reaver dla Yuz - O_o..... przezajebisty av... cholera, po prostu przecudny i niesamowity. Najlepszy w tej serii według mnie
Tamaya dla Reavera - hmm... nie przepadam za bardzo za realizmem, ale w sumie całkiem fajny avatar
Yuz dla His - Całkiem ciekawy, chociaż moim zdaniem zróżnicowana kolorystyka bardziej by się przysłużyła temu obrazkowi. Ale i tak nie jest źle
W_w dla Mola - Lipa straszna..... wogule to nie masz za grosz gustu, chłopcze
Mol dla Musiola - dziwne, dziwne..... dziwność nad dziwnościami. Sam nie wiem co o tym myśleć. Ani to nie jest brzydkie, ani to nie ejst ładne.... tak średnio na jeża w sumie
Musiol dla W_w - niezłe.... tak, całkiem niezłe.... nawet bardzo niezłe.... ej, a tak w sumie to jest Riku, czy mi się tylko tak wydaje?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3672 dnia: Listopada 27, 2005, 07:08:34 pm »
Hisoka wiesz ze  załamywanie i zabijanie uzytkowników tego forum jest nei zgodne z przepisami  ?
a z konkurku avów to najlepsze avy IMHO to... Reava dla Yuz oraz... Yuz dla His (i hisoka teraz bendzie nareszcie bardziej kobieca XD)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3673 dnia: Listopada 27, 2005, 07:24:23 pm »
Włoczykij elegancki :) Moja ulubiona postać z muminków chyba :) (z kubusia puchatka uosobienie heralickiej filozofii czyli Kłapouchy) Tylko ten jesienny sig nie bardzo pasuje do pogody za oknem. Ja se chyba zara szczele nowego avka, chociaz i tak na forum nic nie pisze (i jak zwykle zjedzie mnie pan Sołlriver :( )

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3674 dnia: Listopada 27, 2005, 07:36:14 pm »
jak nie pasuje-u nas pełno takich liści...tyle,że już troszke oszronione :F

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3675 dnia: Listopada 27, 2005, 08:10:47 pm »
Ja ze względu na swoją skłonność do oceniania nie wrzucę jeszcze komentarzy na wszystkie, ale skomentuję His:

His - muminki nie specjalnie lubię, ale włóczyki miał pewną atmosferę 6/10

Chief -będzie lepiej, ale nie taki kicz, jaki dotąd rzucasz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2005, 08:12:28 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

MarvelliX

  • Gość
Avatary
« Odpowiedź #3676 dnia: Listopada 28, 2005, 12:39:40 am »
Cytuj
Marv dla Serga - damn.... jeśli to miał być Kain to wyszedł dosyć niefajnie.... Jeśli to nie miał być Kain to wyszedł jeszcze gorzej....
ni to nie jest Kain... to jest Grim Reaper i sie paczy na czymaną w rekach kose :P


tak se mysle ze His powinna sie z Tantem na otrzymane avy wymienic :F
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2005, 12:42:36 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #3677 dnia: Listopada 28, 2005, 10:57:58 am »
Cloud, Slephie - Akurat mało w moim guście.
His - Fajny ten Włóczykij.
---------------------------

Wykonanie Tanta - Widziałam już to w formie avatara, ale niezłe
Wykonanie His - Ciekawy
Wykonanie Marva - Raczej nie w moim guście
Wykonanie Zella - Interesujący tylko mało widać szczegółów w tej skali
Wykonanie S&Sa - Też mi się podoba
wykonanie Reavera - Jeden z najładniejszych
Wykonanie Yuz - Hm.. Tak jakoś średnio. Głowa z szyją wydaje mi się pod dziwnym ułożeniem.
Wykonanie W_W - Naj naj. Numer jeden.
Wykonanie Morchola - Średnio mi się podoba
Wykonanie Musiolika - Niezły.    

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3678 dnia: Listopada 28, 2005, 02:43:29 pm »
wykonanie tanta - kaina w sumie dawno nie mialem na avie... a ze takie fajne ujecie jeszcze, to bede go nosil z przyjemnoscia :P

wykonanie his - niby fajny ale do tanta mi nie pasuje... moze dlatego ze nie ma bialych wlosow i nie nosi stringow :P

wykonanie marva - fajne, a nawet gdyby nie bylo tego naramiennika to bym powiedzial ze zajebiste

wykonanie zella - zgadzam sie co do tego, ze nie wszystko widac na takim zmniejszeniu, ale tak mi sie ta wampirzyca spodobala ze musialem ja wyslac :P nie bylo jak uciac samej twarzy tak jak np wiekszosc ma (tylko siergieja pegaz jest troche bardziej okazaly niz sama twarz :F) bo stracilo by to caly urok... tutaj mozna zobaczyc obraz w calej okazalosci => http://www.phantasm777.com/vampiress/vamp33.jpg
[edit]damn.. nie wchodzi bezposrednio, musicie wejsc tutaj => http://www.phantasm777.com/vampiress/ i wejsc na plik vamp33

wykonanie sergieja - ozesz... kategoria fantasy i marv nie ma smoka O_o moze by to byla jakas ciekawa odmiana, gdyby av byl jakis porzadny... ale jak dla mnie to taka sredniawka

wykonanie reavera - pasuje do yuz i ogolnie calkiem niezly

wykonanie tamayi -
Cytuj
ahahahah mi twój av wygląda na jakiegoś Shwarzenegera czy innego konana ;]
poza tym ma niefajne kolory

wykonanie yuz - twarz ma ta pani niezafajna, kolory jakies takie wyblakle no i hisoce to chyba najmniej z calego sz taki av pasuje heh

wykonanie w_w - genialny av... najlepszy w serii chyba (jesliby nie liczyc mojego khehehe)

wykonanie mola - ani tragiczny, ani genialny... topory sa malo elo :-/

wykonanie musiola - pasuje ten av do wuwu tak jak av tanta dla mnie... obydwoje mielismy swoje postacie wielokrotnie na avach, wiec sila rzeczy musi pasowac :P a ze ujecie jest ciekawe, to jeden z lepszych avow w tej rundzie
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2005, 02:45:13 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3679 dnia: Listopada 28, 2005, 05:17:19 pm »
Hmm... większość napisała, więc ja się przełamię. Nie będę ukrywał kogo nominowałem. Zresztą u większości można zauważyć.

Tant for Zell - hmmm trudno powiedzieć czy się mieści w kategorii, ale mogę uznać. I nawet podoba mi się 6/10

His for Tant- spodziewałem się czegoś eeeee ostrzejszego. Ogolnie ciekawie 7/10

Marv for Serge - dla tego "dziwaka" pasuje. A tak ogólnie to 5/10

Zell for Tamaya - Szczerze mało widać, i takie nagości nie lubię oglądać w avatarze. Takedown Candidate nr.1 2/10

Serge for Marvel - Nie było czegoś bardziej smoczego, bo taka "mała" kobyłka to kiepsko wygląda. Szczególnie kiedy tyle smoków w fantasy, a Marv je kocha. Takedown Candidate nr.2 3/10

Reaver for Yuz - chłopie zrobiłeś ze wszystkich najlepszy Avatar. Rządzisz i tyle 1000000000/10 (poniosło mnie :), a panienka pochodzi z nowego Ys jakby co)

Tamaya for Reaver - szczerze się zawiodłem. Sorry, takie coś mnie nie kręci, szczegulnie gdy widzę co Musiol zrobił dla Wizarda. Taki zbyt pozytywnie wyglądający Hero to nie dla mnie. Sorry Takedown Cadidate nr 3. 3/10

Yuz for His - w rankingu do Takedown jesteś na czwartym miejscu u mnie. Ale można tylko 3 wybierać, więc fuksło ci się u mnie. Kolorystyka ciekawa i panienka taż, ale jak dla His ogólnie to kiepsko 4/10

W_W for Mol - Mieszane uczucia. Ogółem 5/10. Średniak.

Mol for Musi - Kolejny średniak. Nie jest źle, ale nie najlepiej. 5/10

Musi for W_W - Od momentu, gdy His wywiesiła ten avik czuje ogromną zazdrość. Według mnie najlepszy (nie licząc mojego for Yuz :)) Av z całej paki. 10/10 (damn czemu losowanie ciebie mnie nie dało. Damn).
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2005, 05:20:26 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!