Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508698 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #3160 dnia: Lipca 01, 2005, 12:37:55 pm »
Zmieniłem na weapona, niewiem czy innym spodoba się, mi akurat pasuje.
The Reaver-Avatar niezły 7/10

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3161 dnia: Lipca 01, 2005, 05:04:56 pm »
His -> Świetna rzecz! Bardzo mi się podoba!

Kolorystyka..... bez zarzutu
Kontrast...........bez zarzutu
Motyw..............co tu dużo mówić ;)  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3162 dnia: Lipca 01, 2005, 08:00:41 pm »
musiolik-mi on się tam średnio podoba...ani chłodzi,ani grzeje

Dark M- podoba mi się...na pewno bardziej niż poprzedni i chyba wogle najbardziej z tych co widziałam

Glenn-nawet nie chce mi się komentować.Nie masz nic innego poza tymi przesłodzonymi ludzikami?

Tamaya-też mi się nie podoba...nie myślałaś o zmianie postaci na avy,bo widzę,że już po fanartach lecisz...
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2005, 08:05:59 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3163 dnia: Lipca 01, 2005, 08:03:59 pm »
Dark M - bardzo ładny av... z Musashi Samurai Legend? Bo ten miecz, co go Musaś trzyma w sigu, to chyba Lumina, ale pewności nie mam.

Tamaya - Bardzo dobrze, że się identyfikujesz z daną postacią (sam tak robię)... lubię Renę, zawsze nią grałem w SO2, ale te arty są cieniutkie, jak to się zwykło mówić, jak prącie komara. Zmień na coś miłego dla oka...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3164 dnia: Lipca 01, 2005, 08:10:05 pm »
Goha - zajebiście elegancki av i Vince wszedł cudownie... nie mam nawet aluzji że to nie shirow ani nic z Ghosta ;]

Glenn - niepodoba mi się... lipny jakiś

Yuzuriha - całkiem elegancki ale jednak ta Tifa z takim fikuśnym spojżeniem była cudowna.. niezastąpiona.. mogłem się patrzeć na nią w chu* długo ;] (Ta co jej oczy zmieniałaś...) ale ta też niczego sobie

Hisoka - bardzo fajny, nie mam pojęcia z kąd to.. pewnie z mangi bo w anime nie widizałem nic takiego, ale jest extra... podobał mi się też ten Edzio który był plecami odwrócony pod prysznicem bo strasznie przypominał mi mojego Hyde z plecami ava ;] woda, blond włosy i plecy... no ale najpierw myślałem że tamten avek to była kobieta ppóźniej dopiero zauważyłem mehaniczną łape

musiolik - niezabardzo mi się podobva... jakiś taki nijaki.. vincent był o wiele lepszy

de'Belial - avatar kompletnien ie w moich klimatach ale o dziwo mi się podoba... nie jest zły.. ofkoz jakoś mocno mnie nie jara bo nie moje klimaty ale jest poprostu fajny

Tamaya - dałniarski... to taki fanart nieza dobrej jakości... nie podoba mi się raczej.. choć ciekawy akt

Bambosz - elegancki avatar ;] podoba mi się, tego macieja widziałem kiedyś w Neo Plus i nawet przeczytałem przez to recenzje gry... no napisze jeszcze że jest cudowny ale tylko i wyłącznie jak mi dasz Delux pasy w zamian ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #3165 dnia: Lipca 01, 2005, 08:13:48 pm »
Tym razem to nie musashi, to z pięknej gry jaką jest Disgaea. A miecz który trzyma młody król demonów to jedne z mieczy które posiadają counter.

 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #3166 dnia: Lipca 02, 2005, 10:45:09 am »
His - jak się nie mylę to wczoraj był inny więc ten też mi się podoba
Musiolik - sam Weapon jest fajny, ale na tym ujęciu jakoś mi niezbyt się podoba
Dark M - całkiem niezły

Cytuj
Tamaya-też mi się nie podoba...nie myślałaś o zmianie postaci na avy,bo widzę,że już po fanartach lecisz...
Co do zmiany samej postaci to raczej brak pomysłu na coś szczególnego, ponieważ na wszystkich mangowych i jRPG-owych forach jeśli mam jakiegoś avka do tej pory to jest właśnie Rena :P
Cytuj
Tamaya - Bardzo dobrze, że się identyfikujesz z daną postacią (sam tak robię)... lubię Renę, zawsze nią grałem w SO2, ale te arty są cieniutkie, jak to się zwykło mówić, jak prącie komara. Zmień na coś miłego dla oka...
Cytuj
Tamaya - dałniarski... to taki fanart nieza dobrej jakości... nie podoba mi się raczej.. choć ciekawy akt
Jeśli idzie o ścisłość to była akurat zmiana na wakacje. Wiem, że daleko temu do klasycznej Reny. No to może coś z jakiegoś artbooka.


 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3167 dnia: Lipca 02, 2005, 12:46:31 pm »
Hisoka (a nie czasem Tamaya?) - no teraz to avatar o wiele lepszy... znaczy sie kurcze w poprzednim podobał mi sięęń wiatr we włosach i trzymanie kapelusika ale był lipnie nam alowany, ten ma mniej ciekawą "scenke" ale za to ładnie narysowany i nie przeszkadza mi nic a nic ten rów w tle... naprawde ładny ;]

aha nie wiem czy komentowalem kiedykolwiek avatar Sergeya - w kazdym razie jest maxymalnie lipny i chyba gorszy nawet niżęń od Zella ;/

a bambosz ma tak fajnego avka że chce mi sie w ch*j często na niego patrzeć i chyba sobie przerobie konsole żeby zagrać w tę grę
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2005, 03:03:15 pm wysłana przez Tantalus »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3168 dnia: Lipca 02, 2005, 02:35:40 pm »
Tamaya- mnie się bardzo podoba,Rena wyszła tu ślicznie(tym bardziej,że to art z mangi,których mam pełno ;P)
His- nic dodać nic ująć,podoba mi się i to bardzo^^
musiolik- nie wiem co o nim powiedzieć,nie lubię Weponów,ale mnie twój av jakos nie przeszkadza
Glenn-^^mnie się podobają wszystkie te SD jakie do tej pory widziałam,jakaś odmiana na forum ;P
 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3169 dnia: Lipca 02, 2005, 02:51:17 pm »
Pinkny Tamaya

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #3170 dnia: Lipca 02, 2005, 02:53:57 pm »
Glenn - "aj aj aj idź pan w c***j z takim walcem" w sensie - niefajny... ito na maksa niefajny... =p

His - boski Edek... i fajnie jakby został dłużej, bo jednak zbyt częste zmienianie avów niejest takie fajne jakbysie mogło wydawać <i to mówie do wszystkich =p >

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3171 dnia: Lipca 02, 2005, 07:48:32 pm »
Tamaya - dałabyś z tymi cukierkowymi fotami Reny spokój 3/10

Musiolik - ty zmieniasz, by się wszystkiem podobało. Weapon imponujący wygląd, ale takie mieszane uczuci 6/10

His - spojrzenie ma fajne, buźka też fajna i wogóle ciekawie 8/10

Dark M - lubie "ciemne" klimaty. Koleś taki sobie, ale za klimat bonusik odemnie 8/10
I'm in Space!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3172 dnia: Lipca 03, 2005, 02:29:46 am »
Glenn - o w ch*j tak lipnego avatara nie widziałem jesczze nigdy w całym moim marnym życiu... i tak się tylko zastanawiam cz cały nasz sens życia nie tkwił w tym aby tylko zobaczeć twojego ava... teraz już wszyscy możemy czuć się spełnieni i wyluzwani zarazem bo wiemy że do piekłą nie pójdziemy bo wiele musieliśmy przeżyć oglądając twego ava... niesamowita chu*nia.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3173 dnia: Lipca 03, 2005, 02:31:27 am »
Po poście Gipsi-chan nie mam nic do dodania....
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2005, 02:31:38 am wysłana przez Tantalus »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #3174 dnia: Lipca 03, 2005, 02:44:13 am »
Gipsy to hyba twuj tato jest na tym gllena avie ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3175 dnia: Lipca 03, 2005, 09:10:26 am »
Toż to szalony krasnolud z BOB, komiksu internetowego, jak mniemam...  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #3176 dnia: Lipca 03, 2005, 10:22:39 am »
Glenn - sympatyczny krasnal  :D
Musiolik - teraz Weapon wygląda lepiej

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3177 dnia: Lipca 03, 2005, 12:09:20 pm »
Glenn - noża w tyłku brakuje (kto czytał Sesje III Grupy D wie o co chodzi) 1/10
I'm in Space!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3178 dnia: Lipca 03, 2005, 04:45:00 pm »
a za ten nuz to my sie jeszcze policzymy zara jak tylko bende mugl dostaniesz niezle po łbie
D M Fajny

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3179 dnia: Lipca 04, 2005, 03:58:43 pm »
Glenn-matko! Co ci jest?! Jak widzę twoje kolejne avy,to zastanawiam się,czy to aby nie specjalnie...taki tandetny image. Zastanów się-najpierw cukierkowy konik z jakimś syfem na grzbiecie,potem syf bez konia,a teraz krasnolud z  wylewającym się kałdunem. Komiksy internetowe czyta się fajnie, ale avy z nich wyglądają dennie.

Tamaya- znacznie lepiej. Lepiej namalowanie, lepsza kolorystyka i wogle wszystko jest lepsze od tamtego poprzedniego

EDIT:
Glenn-
patrz-ten sam gostek,a już moim zdaniem estetyczniej wygląda.

dawaj te obrazki w pewnym powiększeniu-wtedy  lepiej wyglądają [a tu nikomu nie przeszkadza,że ktoś nie ma nóżek]
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2005, 05:01:44 pm wysłana przez Hisoka »