Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508759 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2640 dnia: Maja 06, 2005, 08:57:17 pm »
Mnie tam nei kręci ani władanie anie obrywanie:P poprostu czasem kobity fajnie wyglądają w niektórych kracjach tego typu ale to już bardziej do tematu o zbolach. Albo wogule :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2641 dnia: Maja 06, 2005, 09:18:02 pm »
Ehhhhh.... Hisoka i jej pokrętne ruchy... najpierw Zell, potem kot Marva, teraz little... ehhh... najpierw wszystko ślicznie, a teraz się z pejczem przymyla do innych.... ehh... wszyscy faceci są tacy sami..... bez serca... <Nad głową Tanta znowu pojawia się deszczowa chmura z piorunami>

Żeby nie było, że spamuję, to Zell ma brzydkiego ava jak zawsze, a nawet gorzej chyba hahahahahaha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2642 dnia: Maja 06, 2005, 10:44:50 pm »
gips, tant - nie ma to jak szczerosc :F ten av jest tymczasowy do wydania mesmerize, pozniej odnajde mojego kadlubkowego raziela z loga final fantasy: kadlub story :F

his - naaaaajs
yuz - nie za bardzo mi sie podoba... wprawdzie w moim ulubionych kolorach (po rozowym i zielonopastelowym ofc.) ale jakos mi nie podchodzi
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2643 dnia: Maja 07, 2005, 01:30:43 pm »
Hisoka - poprzedni mi się bardziej podobał, ale jest niezły
Yuzuriha, Zell, Teeno - nie w moim guście
Glenn - poczatkowo wywołał uśmiech, ale dość kontrowersyjny w świetle tego kogo przedstawia.  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2644 dnia: Maja 07, 2005, 02:14:03 pm »
neccer - OMFG to jest chyba bardziej lipne nawet od mojego
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #2645 dnia: Maja 07, 2005, 02:24:27 pm »
<_< Fajny był ale mi sie cos zjebalo i musiałe cos zmienić.A teraz mi nie chce wejść. :/  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2646 dnia: Maja 07, 2005, 07:04:45 pm »
Teeniak - czy to pośladki panny "H"? przypomina mi to strasznie jakiś screen z anime który kiedyś gdzieś widziałem... podoba mi się avatar;] co ona trzyma tam z tyłu wogóle bo dildo to to nie jest? :P  hmmm... może ja dam sobie poślady Hyde na ava... kto jest na tak?;]

Neccer - poprzedni avatar -to coś srebrne na białym tle- bardziej mi się podobał

Hisoka - bardzo fajny i wraz z sygnaturką dobrze się komponuje, jeden z lepszych jakie miałaś


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2647 dnia: Maja 07, 2005, 09:24:54 pm »
Mikrofon Gipsi... to co trzyma to mikrofon... :-P
Tak, to 'H' z jednego z kadrów Evolution. Geneza avka jest dość skomplikowana i wbrew pozorom nie ma podtekstu 'zwyrolowego' ;-)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2648 dnia: Maja 08, 2005, 05:48:38 pm »
muahahahahha ale Cwell ma dupnego avatara buahahahahha
Neccer - to co Zell :P
His - wypas :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2649 dnia: Maja 08, 2005, 09:50:20 pm »
hahahaahhahaha.. normalnie się prawie ze śmiechu posikałem, jak zobaczyłem to, co jest teraz w moim avie.... nie mogłem się powstrzymać, żeby tego nie wstawić.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2650 dnia: Maja 08, 2005, 09:52:30 pm »
Marvel - zajebisty avatar... żadko mi się podobają twoje avki ale ten jest naprawde świetny... najlepszy twój avek... kolory wspaniałe...

Tant - lipa straszna... znaczy isę kolory całkiem fajne, ale ten ryj... boże ;/ i tors;/;/
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2005, 09:52:51 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2651 dnia: Maja 08, 2005, 10:02:35 pm »
Cytuj
Tant - lipa straszna... znaczy isę kolory całkiem fajne, ale ten ryj... boże ;/ i tors;/;/

Właśnie... wstawiłem go z kilku powodów. Pierwszy to taki, żeby się było z czego pośmiać, bo gostek ma rył jak nie przymierzając drożdżówka, a tors jest mało Kujowy, że się tak wyrażę. Drugi powodem był atak na estetyczny zmysł Hisoki, którą to może zmotywuje do znalezienia mi jakiegoś ava, który da się nosić, albo do rzucenia kobiecym okiem na te kilka, które jeszcze mam przygotowane.

Marv - ładny
Serge - nieładny
Neccer - jakiś taki niebardzo
Teeno - hmm... za mały i jakiś taki bez idei...
Hisoka - Beautiful as always.. kyaaa....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2652 dnia: Maja 08, 2005, 10:14:51 pm »
Tant wez to zdejmij bo akie malo fajne :/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #2653 dnia: Maja 08, 2005, 11:22:05 pm »
tant - damn a liczylem na nagrode za najgorszy avek na forum :-/ ale przy takiej konkurencji to ja wymientkam....
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2654 dnia: Maja 09, 2005, 11:14:50 am »
His - bardzo ładny podoba mi się^^

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #2655 dnia: Maja 09, 2005, 12:31:05 pm »
Cytuj
Marvel - zajebisty avatar... żadko mi się podobają twoje avki ale ten jest naprawde świetny...
Też tak uważam.

Hisoka - bardzo ładny
Tant - taki sobie. Poprzedni był lepszy.  

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #2656 dnia: Maja 09, 2005, 02:07:16 pm »
S&S mi sie bardzo podobał twoj wczesniejszy avatar... on był poprostu sliczny... i bynajmniej był kolorowy :] bo ten teraz tylko czarno biały jest :D  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #2657 dnia: Maja 09, 2005, 03:05:06 pm »
Tant- taki troche yaoiowy i dziwny

Cytuj
ant - taki sobie. Poprzedni był lepszy
jasne,że tak,bo poprzedniego ja robiłam ;)

Neccer- zmień :( ...ten jest taki....prosty

Zell-na początku pomyślałam,że dupny,ale zaczynam dostrzegać jakąś głębię przekazu

Teeno -następna niech będzie jej twarz,bo dłonie ma ładne :grin:  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #2658 dnia: Maja 09, 2005, 04:47:02 pm »
Marv-dopiero teraz zobaczyłam twego avka...i muszę powiedzieć,że od razu mi się spodobał^^

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #2659 dnia: Maja 09, 2005, 04:48:54 pm »
Marv....chyba ładniejszy niż poprzedni :rolleyes: