Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508854 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1980 dnia: Stycznia 03, 2005, 09:06:14 pm »
Morchol-bardzo ładne te oczko..ciekawe czyje ;)

EDIT
100 strona^^
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2005, 09:07:03 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1981 dnia: Stycznia 03, 2005, 09:36:07 pm »

Cytuj
Morchol-bardzo ładne te oczko..ciekawe czyje
niewiem czyje -"wygrzebane" ;)
a twoj taki jakis...dziwny :P niemoge dojsc do tego co to za czerwone kreski ;)  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1982 dnia: Stycznia 03, 2005, 09:38:17 pm »
Cytuj
Cytuj
Morchol-bardzo ładne te oczko..ciekawe czyje
niewiem czyje -"wygrzebane" ;)
a twoj taki jakis...dziwny :P niemoge dojsc do tego co to za czerwone kreski ;)
Eeee....te czerwone kreski to włuczka^^...to jest taki "kociak",który się w nią zaplątał....

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1983 dnia: Stycznia 03, 2005, 09:40:57 pm »
Twoja praca Yuz, czy tylko kreska podobna?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1984 dnia: Stycznia 03, 2005, 09:45:53 pm »
Cytuj
Twoja praca Yuz, czy tylko kreska podobna?
Nie nie moja,ale bardzo podobają mi się obrazki dziewczyny,która je rysuje(można je zobaczyć na tej sronie http://len-yan.deviantart.com/ ,z resztą miałam już kilka jej prac na avku^^ )

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1985 dnia: Stycznia 03, 2005, 11:57:01 pm »
Yuzurisha - niepodoba mi się... sama postaćjeszce jako tako, ale znowu nie podoba mi się ten kolor tła...

Tantalus-jednak mi się podba... podobają mi się jego kolory bo twarz jest dziwna... i włosy ma zbyt kobiece ale ogólnie to mi sie podoba

Morchol - obrazek na avatarze świetny... ale jakoś mi tak nie pasuje na avatar... lepiej byś zrobił gdbyś go na siga zapodał... a tak pozatym to powiem coś modnego na forum "nie pasuje mi zbytnio do ciebie", a właściwie chciałem tak naisać bo zczaiłem że co ja moge wiedzieć o tobie... ty wiesz najlepiej czy pasuje do ciebi i czy ci siępodoba... ale i takbym zpaodał na siga ;)

GP-nie wiem czemu ale avek mnie rozśmieszył :)

akodo_ryu-nie podoba mi się raczej, co to jest? Józef piłsudzki? Bohater Metropolis? albo jakiejś kobiecej mangi?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1986 dnia: Stycznia 04, 2005, 12:08:25 pm »
Cytuj
Morchol - obrazek na avatarze świetny... ale jakoś mi tak nie pasuje na avatar... lepiej byś zrobił gdbyś go na siga zapodał... a tak pozatym to powiem coś modnego na forum "nie pasuje mi zbytnio do ciebie", a właściwie chciałem tak naisać bo zczaiłem że co ja moge wiedzieć o tobie... ty wiesz najlepiej czy pasuje do ciebi i czy ci siępodoba... ale i takbym zpaodał na siga 

ee tam niebede kombinowal, zmiana siga i ava i tak jest przejsciow, spowodowana poswiatecznym zje**niem sie humoru...

a tak pozatym to "ktos" ma fajnego Linka :)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1987 dnia: Stycznia 04, 2005, 12:47:14 pm »
w sumie to dawno nie byłem w tym temacie..... ale nie zwracajcie na mnie uwagi, bo się wyda, że lekceważę mój miesięczny szlaban.
Morchola oczko fajne nawet jest. Ciekawy odcień błękitu. W sumie to mi się podoba. Koleś na avku Gipsa też nie jest zły (zważywszy na to co mu z ręki wyrasta) I jak widać mamy taki mały come back linka i to tym razem na avku Yuz. W sumie to gość jest nawet fajny, ciekawie narysowany..... tylko dlaczego musi być tak cholernie zniewieściały? Gdybym nie wiedział, ze to Link, pomyślałbym, ze to Aeris -_-  A jeśli chodzi o avka Tanta to w sumie nie ejst zły ... Tylko ten kuja jakiś taki dziwnie znajomy mi się wydaje...... Już wiem! On mi przypomina moja nauczycielkę od polskiego!
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1988 dnia: Stycznia 04, 2005, 01:22:51 pm »
YUzuriha - bardzo śliczny
Morchol - całkiem miłe oczko.

Rety. :w00t: Setna strona.  :P  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1989 dnia: Stycznia 04, 2005, 03:37:45 pm »
yuz - nie podoba mi sie strasznie... jakis dziwny ten link
gp - eee.... tobie gipson chodzi o ten napis reloaded? zawsze wiedzialem ze jestes dziwny.... ale lepsze to niz mechy
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1990 dnia: Stycznia 04, 2005, 04:07:12 pm »
GP - fuj
Gipsi - lipa
Tant - sredio
W-W - bardzo ladny...nie wiem czy go komentowalem wczesniej ale bardzo pasuje do Ciebie
YUz - WYPAS

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1991 dnia: Stycznia 04, 2005, 04:22:58 pm »
deruku emu - bueeeee beznadzieja wczesniej miales fajna kompozycje siga z avem a teraz... szkoda gadac
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1992 dnia: Stycznia 04, 2005, 04:24:15 pm »
S&S: spox
GP: może być
Morchol: Fajne oko
Tantalus: Fajny
Heti: może być
Zell: podoba mi się  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1993 dnia: Stycznia 04, 2005, 04:35:35 pm »
tak jak gipson gdziestam stwierdzil ten magus jakis taki kolorowy... wiec zmieniam na bardziej magusowaty :F (zeby nie bylo - to nie przez gipsa tylko mi sie juz znudzil :F)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1994 dnia: Stycznia 04, 2005, 05:15:17 pm »
teraz mi się podoba avek Yuz o jeszcze Dark M :)
Don't worry be happy :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1995 dnia: Stycznia 04, 2005, 06:54:07 pm »
deruku emu - lepiej, ale i tak poprzedni byl duzo lepszy (nie ta buzka tylko ten gosciu co go ma w signie deruku
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline akodo_ryu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1996 dnia: Stycznia 04, 2005, 07:23:06 pm »
Cytuj
akodo_ryu-nie podoba mi się raczej, co to jest? Józef piłsudzki? Bohater Metropolis? albo jakiejś kobiecej mangi?
ja by Goha ®

Morchol - jakieś znajome, albo mi się wydaje... fajne
YUzuriha - ładny, ale jakoś mi na Linka nie pasuje mimo wszystko...

- See you soon, bro.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1997 dnia: Stycznia 04, 2005, 07:51:03 pm »
avatar Bambiego eM jest jakiś taki siusiakowaty... ten Kakaś na jego avku to wygląda jakby był małym smykiem który dopiero zaczyna kariere nauczyciela i jeszcze molestuje swoje uczennice... jakoś tak nie bardzo mi się Kakaś podoba... chyba że to nie on... no ale kakashiego bardzo lubie więc tylko za to avek ma jako taki plus... a poprzedni avek był tak syfiaty i wyglądał jak jajko Zella... żółte i z dziwnym grymasem...

Grzybek ma bardzo fajnego avatara, ostatnio właśnie takie avki lubie...

Yuzuriha-avek jest fajny... ale tylko wtedy gdy mówie sobie że to nie jest Link... poprostu traktuje go jako dziewczyne w strojuLinka i wtedy bardzo  mi się podoba... pasuje do ciebie elfo-dziołho ;)

Cytuj
ja by Goha ®
lol nie spodziewałem się :o  kręskąprzypomina Józefa Poniatowskiego z mangi "Aż do nieba" :)

Zelluś no cóż moge powiedzieć? Z jednej strony fajnie wygląda tam Magus ale jakoś mi sie nie podoba... lipne rozmiary no i jakoś tak ostatnio mi się takie avy nie podobają...  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1998 dnia: Stycznia 04, 2005, 09:41:38 pm »
Zell ale masz teraz lipnego avatara dupny syfiasty beznadziejny itd :P (sorki ale po referacie z fizy i robieniu przez 2h projektu na technike musialem sie wyzyc, ale ogfolnie avek strasznie lipny)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1999 dnia: Stycznia 04, 2005, 09:44:18 pm »
czemu odrazu lipny? bardzo fajny wrecz romantyczny "magus na tle księżyca kupy nie mogący wydusić" :P