Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508872 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1800 dnia: Grudnia 18, 2004, 07:35:17 pm »
A mi się avek Yuz podoba sam nie wiem dlaczego... po prostu mi się podoba.  A swoją drogą to ten avek kojarzy mi się z Kain z nsh.
Avek Zella wygląda tak badziewnie, ze nawet nie będę go komentował.
A co do avka Shirley to wogule pierwszy raz widzę, żeby zmieniła avka... ale mimo wszystko nie zabardzo mi sie podoba
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1801 dnia: Grudnia 18, 2004, 08:04:58 pm »
Shirley avka zmieniala pare razy - dziewcze przy samochodzie, mangowe laseczki na plazy, pani Luisa Royo to tyle z tego co pamietam :P A obecny nawet fajny - chociaz jakis swiateczny akcent w te wybitnie mało klimatyczne swieta ;)
 

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1802 dnia: Grudnia 18, 2004, 08:35:26 pm »
Cytuj
Shirley avka zmieniala pare razy - dziewcze przy samochodzie, mangowe laseczki na plazy, pani Luisa Royo to tyle z tego co pamietam  A obecny nawet fajny - chociaz jakis swiateczny akcent w te wybitnie mało klimatyczne swieta
Wow, ale masz dobra pamięć do moich avków :) A teraz chciałam żeby było coś swiątecznego... Mi się podoba :)
Don't worry be happy :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1803 dnia: Grudnia 18, 2004, 08:44:03 pm »
Mnie też się podoba Shirley:) nie ma to jak świąteczny kostium kompielowy :P

ja tez zaniedlugo zapodam sobie świąteczny klimat ale jeszcze nie teraz, na początku tygodnia albo w środe czyli szkolną wigilie... wreszcie koniec :D

Wizard- tak sam od siebie to ten avek jest taki sobie, żadna rewelacja... ale jakoś mi tak do ciebie pasuje, i jak wiem że to twoje posty się pod nim kryją to jest fajny... nie wiem czemu...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1804 dnia: Grudnia 18, 2004, 09:04:59 pm »
Cytuj
A mi się avek Yuz podoba sam nie wiem dlaczego... po prostu mi się podoba. A swoją drogą to ten avek kojarzy mi się z Kain z nsh.
W_W...nie wiedziałam,że mój avek może się tak kojażyć  O_o .W sumie mi się twój kojaży z taką jedną postacią z gry...tylko nie wiem z jaką^^'

Cytuj
Shirley avka zmieniala pare razy - dziewcze przy samochodzie, mangowe laseczki na plazy, pani Luisa Royo to tyle z tego co pamietam tongue.gif A obecny nawet fajny - chociaz jakis swiateczny akcent w te wybitnie mało klimatyczne swieta wink.gif
Ja też widziałam,że zmieniała^^i to nie raz
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1805 dnia: Grudnia 18, 2004, 09:53:33 pm »
Cytuj
Zell - nedza
Cytuj
Avek Zella wygląda tak badziewnie, ze nawet nie będę go komentował.

i cenie szczerosc ;) bo wiedzialem ze tak beda wygladac wasze reakcje bo tylko ja tu jestem az taki zjeb na punkcie soad no ale taki gipson np to wiadomo ze nie powie o moim avku zlego slowa bo jego tatusiom nie oddam klucza do klatki gipsa przez jakies 2 tygodnie :F

ale dzisiaj przyplyw nowych avkow O_o a wiec zabieramy sie do oceny

ard - bardzo ladny. "i taka erotyka jest IMHO o wiele lepsza niz zdjecie golej baby..." - i tu masz moje pelne poparcie ;)
little - niezbyt mi sie podoba... chociaz gdyby to byla prawdziwa kobieta a nie manga to pewnie by mi sie podobalo...
yuzuriha - jak dla mnie to troche denny... a w szczegolnosci kolorki... chociaz oczy wygladaja fajnie
w_w - heh ten avek mi sie kojarzy z taka darmowa gierka little fighter 2 :D i przez ten sentyment do tylu spedzonych godzin przy tej grze mi sie podoba :F
shirley - moge powiedziec tak jak u little. chociaz tutaj jest poza jakas taka denna

mam nadzieje ze nikogo nie pominalem :shu:
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1806 dnia: Grudnia 18, 2004, 10:00:23 pm »
Cytuj
i cenie szczerosc  bo wiedzialem ze tak beda wygladac wasze reakcje bo tylko ja tu jestem az taki zjeb na punkcie soad no ale taki gipson np to wiadomo ze nie powie o moim avku zlego slowa bo jego tatusiom nie oddam klucza do klatki gipsa przez jakies 2 tygodnie 

sam nie wiem czemu nie powiedziałem złego słowa... ale jakoś mnie nie razi wcale.. nie żeby mi siejakoś tam wybitnie podobał ale mi nie przeszkadza... gdyby na pierwszym planie był ten zjeb co jest w środku a nie ten łysy to pewnie by mnie drażnił, ale jako że jest w środku to niech tam siedzi (tego właśnie środkowego nie lubie strasznie)... a może poprostu już podświadomie ten avek mi się podoba bo jest z najlepszej piosenki SOADu... niewiem ale jakoś mnie nie rażni... choć i tak wolałbym avek aurona z mieczem na barku (ofkoz nieruchomy :) )

dobra ładnie się wypowiadam dasz im ten klucz? :>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1807 dnia: Grudnia 18, 2004, 10:12:36 pm »
Cytuj
gdyby na pierwszym planie był ten zjeb co jest w środku a nie ten łysy to pewnie by mnie drażnił, ale jako że jest w środku to niech tam siedzi (tego właśnie środkowego nie lubie strasznie)...
i
Cytuj
nie byłby taki zły gdyby nie postaćie tych 2 cieciów na głównym planie... wokalista jest jedynym znich który moim zdaniem ma jakiś tam wygląd wporzo a go najmniej widać...
eee... ja niedokladnie rozumiem.... wiesz ze wokalista to jest ten w srodku? :F jakos te posty wzajemnie sobie zaprzeczaja :F ale co by nie robic offtopa:

gp - noooo to to rozumiem a nie jakies mechy :F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2004, 10:13:51 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1808 dnia: Grudnia 18, 2004, 10:18:24 pm »
Mi nie chodzi o lewo, środek, prawo -tylko o przód środek tył.... w środku jest ten gitarzysta... i tak widać jego facjate wstrętna ale przynajmniej jest w połowie zakryty.... jak mnie wkurw***ą jego zmywalne tatuaże z czeskich gum na ciele:/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1809 dnia: Grudnia 19, 2004, 08:48:43 am »
Cytuj
Niech zgadnę, wyglądałabyś tak:
Nie jestem pewna dla której z obecnych tutaj forumowiczek zaprojektowałeś tą uroczą istotę :P , więc aby rozwiać ewentualne wątpliwości, co do mojej osoby (zbyt leniwa jestem na zmianę) myślę, że wygladałabym jak jedna z tych:
 

Cytuj
GPM zarzuc linkiem czy czyms do czegos w czym to robisz :P
Jeżeli to ten co ja znam to jest tutaj:
http://www.dookyweb.com/index.php?seccion=avatars
Trochę dziwnie się otwiera, ale nadal działa.

Shirley - całkiem ładny ten świąteczny
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2004, 11:02:58 am wysłana przez Tamaya »

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1810 dnia: Grudnia 19, 2004, 11:22:17 am »
To zobacz sobie nazwę pliku i dowiesz się dla kogo.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1811 dnia: Grudnia 19, 2004, 11:41:21 am »

a tak oto wyglada mista morchol :D w 100% specjalnie siostre zawolalem zeby ocenila czy podobny i mowi ze sie wszystko zgadza tylko mysle czy wstawic na avka, bo w sumie ktos moglby mnie posadzic o kserokopiarstwo i nasladownictwo po GPM :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2004, 11:41:49 am wysłana przez Morchol »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1812 dnia: Grudnia 19, 2004, 02:21:18 pm »
Shirley- całkiem spoko
GP-zarąbisty :P
YUz- baardzo mi siem podoba, serio
W_W- taki sobie
ARD- no nie wime, ale mi sie podoba ;)
little- buheh, znofu dziefczynka
 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2004, 02:22:19 pm wysłana przez Selphie »

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1813 dnia: Grudnia 19, 2004, 04:43:09 pm »
Cytuj
Teeno-bardzo fajny i bardzo oryginalny avek
Dzięki, choć lepiej prezentuje się na ciemnym tle. A jakby ktoś nie kojarzył, to pochodzi z Noira.
Mnie się podobają avki: Shirley, Tamayi, Zell Dincht miał fajny z Auronem, ale widze, że już zmienił, Gipsi (choć Link mógłby być ciut wyraźniejszy), Selphie (zdaje sobie sprawę, że pewnie miała byś go na IW gdyby nie ograniczenie rozmiarów ;)) ... To na razie tyle, bo nie widziałem jeszcze wszystkich... Acha, jeszcze jeden mi gdzieś w oko wpadł, ale nie pamiętam jego właściciela :)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1814 dnia: Grudnia 19, 2004, 09:10:02 pm »
no Teeno fajny avek... to naprawde ładny av :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2004, 09:10:27 pm wysłana przez Selphie »

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1815 dnia: Grudnia 19, 2004, 09:59:33 pm »
Taaaaaa...
Dużo widać i do tego bardzo kolorowo.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1816 dnia: Grudnia 20, 2004, 10:53:34 am »
Chwalili tu mojego avka i dopiero teraz tu zajrzałem :o
Teraz poważnie: podoba mi się avek Shirley(na czasie  :spoko: ), W_W(choć poprzedni trochę bardziej) i Lemax.
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1817 dnia: Grudnia 20, 2004, 11:15:49 am »
Cytuj
To zobacz sobie nazwę pliku i dowiesz się dla kogo.
Już się upewniłam, ale przeczuwałam. :)

Teeno - ładny avatar tylko za mało na nim widać.
 

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #1818 dnia: Grudnia 20, 2004, 01:15:06 pm »
Cytuj
Teeno - ładny avatar tylko za mało na nim widać.
Cytuj
Taaaaaa...
Dużo widać i do tego bardzo kolorowo.

ee no włąsnie na tym polega ta oryginalność :P moim zdaniem bardzo ładny avatar :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1819 dnia: Grudnia 20, 2004, 01:36:54 pm »
Cytuj
Cytuj
Teeno - ładny avatar tylko za mało na nim widać.
Cytuj
Taaaaaa...
Dużo widać i do tego bardzo kolorowo.

ee no włąsnie na tym polega ta oryginalność :P moim zdaniem bardzo ładny avatar :)
100% się zgadzam z Selphie... dlatego właśnie jest oryginalny, a pozatym to wcale nan im tak  mało nie widac bo ja np. od razu zczaiłem że to Noir nawet pomimo że jeszcze ani jednego odcinka nie oglądałem... świetny avatar i narazie IMHO wraz z Tantem to jest najlepszy avatar na forum... oczywiście do momentu kiedy ja wróce do pleców Hyde, wtedy to ja będę żądził :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?