Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508889 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1680 dnia: Grudnia 08, 2004, 06:13:02 pm »
GPM - ja sadze to co Zellu

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1681 dnia: Grudnia 08, 2004, 07:12:18 pm »
Yuz ma genialnego avka... Taki miły i śliczny..... fajny jest.
A generalnie to avki ARDa, Marvella i hetiego wymiatają bo elfy to fajne stworzenia i koniec, kropka.
Ale jednak mimo wszystko najbardziej podobają mi się avki Tanta i Gipsona (z podkreśleniem na ten pierwszy). Niby takie rozmazane, ale jednak bije od nich jakaś taka tajemniczość i wogule są fajne. A avatar GPM jest... że ak powiem orginalny (w pozytywnym znaczeniu)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1682 dnia: Grudnia 08, 2004, 09:30:17 pm »
Co za opinie, proszę ich jak najwięcej, rozszerzonych i szczerych. Nie biorę pod uwagę wypowiedzi UFO
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Avatary
« Odpowiedź #1683 dnia: Grudnia 08, 2004, 09:40:01 pm »
eee mechy są cienkie, duże uformowane puszki : P ( hyper mi je obrzydził heh )

avek Tantalusa jest super, Selhpie jak zwykle mroczne klimaty, bardzo ładne mroczne klimaty ; ] , no i z racji, że sam męcze zelde ( tyle że ocarina of time ) to musze pocjwalić emblemat Gipsiego  
bla

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1684 dnia: Grudnia 08, 2004, 09:47:52 pm »
Cytuj
Co za opinie, proszę ich jak najwięcej, rozszerzonych i szczerych. Nie biorę pod uwagę wypowiedzi UFO
co za opinie? No dbra lubie FM ale avek jest lipny maxymalnie, ma kolory sraki i jest całkowicie nie mrawy... poprzedni cyli ten rysunek był 46878 razy lepszy... ten mi się wogóle nie podoba  :/

Cytuj
no i z racji, że sam męcze zelde ( tyle że ocarina of time ) to musze pocjwalić emblemat Gipsiego
ehhh Ocaryne to ja męczyłem za czasów gdy wypożyczałem co tydzień N64 z wypożyczalni na cały weekend i później gdy miałem Nintendo na spółe... piękna gra.. poprostu super, a na tamte czasy to grafika mnie zabijała :o  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #1685 dnia: Grudnia 08, 2004, 09:48:18 pm »
Gipsi-jesssski jak mi się on podoba,taki...eh..trudno to opisać,najlepiej miej go jak najdłużej ^^
GP ten robocik był fajny,ale widzę,że go już zmieniłeś,a szkoda
Tant-no super,te rozmazanie wyszło nieźle
 

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1686 dnia: Grudnia 08, 2004, 10:20:11 pm »
co do avkow to sadze ze i tak Yuz ma jednego z najlepszych  ;)
Gipsi z tych wszystkich z tematyka Zeldy chyba ten najlepszy  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1687 dnia: Grudnia 08, 2004, 10:35:15 pm »
ooo a FaLa to normalnie ma avka z Zeldy :o  no dobra to nie Zelda ale przypomina kręcące się logo Tri-Froce (to coś co mam w signie taki trójkąt)... :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1688 dnia: Grudnia 09, 2004, 10:29:45 am »
Cytuj
eee mechy są cienkie, duże uformowane puszki : P ( hyper mi je obrzydził heh )
Gdybyś pilotował jednego to poczułbyś się jakbyś miał władzę nad całym światem! Nie piszę o mechach, tylko o wanzerach. Zresztą grałem też w Shogo i tam mogłem pilotować MSA (Mobile Suit Armor), one zresztą były niemiłosiernie wielkie, ale za to jaką miały moc! Następnie pilotowałem "Heavy Gear" (część 1 i 2, ta druga była lepsza) i powiem ci, żeby dobrze go kierować to trzeba mieć hełm wirtualny.
A Gundamy to bajka...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2004, 10:33:44 am wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #1689 dnia: Grudnia 09, 2004, 10:59:48 am »
Cytuj
Nie przyznawajcie, że jest fajny bo nie jest. Teraz Tamaya i YUzefa (chyba) będą po was powtarzały, a teraz nie pamiętam URLa do starego avatara.
Uch chyba nie załapałam się na pokaz fajnych robotów, o których była mowa.
Ten brązowy co aktualnie widzę jest raczej nienajfajniejszy z twojej kolekcji moim subiektywnym zdaniem lepsze masz w podpisie.

Tantalus - osobiście nie widzę za wielkiej różnicy.
Gipsi -całkiem nastrojowe malarstwo, tylko może troszkę dziwne jeśli mam kojarzyć z twoją osobą.
FaLa jak dla mnie taki sobie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2004, 11:01:27 am wysłana przez Tamaya »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1690 dnia: Grudnia 09, 2004, 02:30:21 pm »
GPM - keidys Twoje avatarkowe wanzery byly lepsze

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1691 dnia: Grudnia 09, 2004, 02:39:00 pm »
Cytuj
A Gundamy to bajka...
Wanzery z FM i inne shogo to też bajka...

Cytuj
GPM - keidys Twoje avatarkowe wanzery byly lepsze
eeee czy ja wiem... na tamte czasy był może i fajny ale teraz ten av by nie był taki fajny (wydaje mi się że chodziło ci o tego Wanzera co się obkręcał...) kiedyś ostatnio miał go GP w sigu i  wcale już nie był taki fajny...

Cytuj
Tantalus - osobiście nie widzę za wielkiej różnicy.
a widzisz dywan z logiem "Tantalus" czy widzisz Kuję stojącego jakby we mgle?  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #1692 dnia: Grudnia 09, 2004, 04:50:28 pm »
Cytuj
Wanzery z FM i inne shogo to też bajka...
Gipsi okrutny jestes - popsules chlopakowi dziecinstwo :P to tak jakbys powiedzial ze swiety mikolaj to bajka :P

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1693 dnia: Grudnia 09, 2004, 06:43:30 pm »
Cytuj
Cytuj
A Gundamy to bajka...
Wanzery z FM i inne shogo to też bajka...
Cytuj
Gipsi okrutny jestes - popsules chlopakowi dziecinstwo to tak jakbys powiedzial ze swiety mikolaj to bajka
Ale wy bystzy jesteście, jak strumyk w bagnie.
Chodziło mi o to, że gdyby taki potwór Gundam z taką wielkością poruszał się z taką prędkością i strzelał takimi pociskami jak na filmie tonie byłoby wtedy wyspy zwanej Japonią. Zenith V natomiast jest mniejszy i nawet tak szybko nie porusza, a pocisk z typowego Banisha to jak pocisk czołgowy, jest łatwiejszy do wyobrażenia w rzeczywistości. Gundamy mają natomiast takie lufy w działach, że strzelają pociskami wielkości takiego Zenitha, nie mówiąc już o Eva. Podsumowując: Porównanie takiego Gundama z Zenithem to jak "bajka" z życiem codziennym.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2004, 08:14:44 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1694 dnia: Grudnia 09, 2004, 06:52:02 pm »
Co nie oznacza że twój mech z avatara nie ejst bajką....
Gdyby roboty o takiej ciężkości jak Wanzery chodziły sobie po budynkach i skakały po nich tak jak we Front Mission to te budynki by się zawaliły... albo jak one zapiperzają i skacza po mostach na ulicy... przeca gdyby w życiu takie kolosy skakały po drodze to bu ją całą zniszczyły... a taki robot jak transofrmers to wyborowo jeździ i nic nie psuje... ba nawet ma wypadek i niepopsuje drogi tylko samo sięprędzej popsuje... tak więc Wanzery przy Trnasformerach z lat 80 to jak bajka przy rzeczywistości...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1695 dnia: Grudnia 09, 2004, 08:05:33 pm »
A ty jesteś pewien, że dobrze piszesz? Prędzej wymyśliliby 10-metrowe wanzery niż 60-metrowe transformery i do tego przekształcające się w normalne ciężarówki. Po za tym to kiedy widziałeś wanzera skaczącego po dachu?

BTW Nie wierze tylko w te samoloty transportery w FM, jeden taki musiałby być dwa razy większy od Jambo Jeta.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1696 dnia: Grudnia 09, 2004, 08:13:15 pm »
Cytuj
Po za tym to kiedy widziałeś wanzera skaczącego po dachu?
w FM :P chyba nawet w 1

F4L4 - rzadzisz jak zwykle :D


Cytuj
kontynentu zwanego Japonią
:lol: :lol: :lol: :lol:

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1697 dnia: Grudnia 09, 2004, 08:18:50 pm »
Cytuj
Cytuj
Po za tym to kiedy widziałeś wanzera skaczącego po dachu?
w FM :P chyba nawet w 1
Podaj mi misję, nie przypominam sobie. W Gun Hazard można było, ale od razu widać było, że ta część nie ma nic wspólnego z pozostałymi oprócz wanzerów, ale jednak gra podoba mi się. Właście to czemu chodzenie po dachu nazywacie nierealistyczną rzeczą? W końcu samochód można na dachu zaparkować i nie spuszczając go z samolotu ale nadzwyczaj normalnie wjeżdżając nim na praking. Jeżeli nawet jakiś z wanzerów skakał na dachu to na pewno nie był to dach z drewna ani z żadnego cienkiego dachu jak to domki na wsi.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2004, 08:22:29 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #1698 dnia: Grudnia 09, 2004, 08:28:46 pm »
Geez.... ludzi... trochę kultury. Jeśli mnie oczy nie mylą to ten temat nawiązuje do avatarów, a nie do wanzerów, więc przestańcie tak perfidnie offtopować....
A żeby nie było, ze ja spamuję, to powiem, że avek GPM mi się nie podoba..... poprzedni był lepszy
BTW: GPM, I see that you lack of good manners, young man
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Avatary
« Odpowiedź #1699 dnia: Grudnia 09, 2004, 08:33:33 pm »
Cytuj
Geez.... ludzi... trochę kultury. Jeśli mnie oczy nie mylą to ten temat nawiązuje do avatarów, a nie do wanzerów, więc przestańcie tak perfidnie offtopować....
A żeby nie było, ze ja spamuję, to powiem, że avek GPM mi się nie podoba..... poprzedni był lepszy
BTW: GPM, I see that you lack of good manners, young man
Tell me more Blueface dude, am I using censored words or something?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!