Autor Wątek: Chrono Cross - Trivia  (Przeczytany 155753 razy)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1200 dnia: Września 25, 2006, 08:59:55 am »
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba właśnie wtedy prosił Kid by została jego żoną. Mówił też że odda nam swoją łódkę i że jeśli chcemy to możemy go wezwać do drużyny w każdym momencie.

EDIT:
Cytuj
To nie o to chodzilo Yume

(offtop) od kiedy to jestem Yume? Czy przez ostatnie 24h mojej nieobecności wydarzyło się coś o czym nie wiem? (koniec offtopa)
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2006, 10:56:08 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1201 dnia: Września 25, 2006, 10:16:17 am »
To nie o to chodzilo Yume... chodzilo o to chyba co pisze na tych komentach "narratora".
Bedzie kompletny strzal bo nie mam pojecia ale moze bede blisko. Jako ze dolaczyl sie do nas chyba wlasnie po tym co pisze Yume powyzej strzelam zem oze chodzilo o cos takiego:
Korcha joined your party... but his stomach still hurts.

albo

Korcha joined your party... but his heart is broken ;]
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2006, 10:18:29 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1202 dnia: Września 25, 2006, 01:12:32 pm »
Cytuj
Niech zadaje kto chce, kto pierwszy ten lepszy.... typuje ze tym pierwszym bedzie G-1 ^-~
Eh kurde zaspałem , o 6 rano to ja śpie jak suseł ^^

Nie pamietam komentarzu narratora , ale pamietam , że Korcha dołącza do naszej drużyny pod warunkiem , że dostanie Dragon Tear jeśli taki Serge znajdzie i Kid za żonę. Heh chłopak ma wymagania ;)
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1203 dnia: Września 26, 2006, 01:32:08 am »
nie Gipsi, zmiana jest inna :P.
Powiem tylko tyle, że u Korchy za każdym (chyba :P) razem pisze to samo ;).
A chodzi oczywiście o komentarz narratora :P.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2006, 01:32:46 am wysłana przez Chrabia »

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline hoopek

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1204 dnia: Września 26, 2006, 07:13:50 am »
Właściwie to chodziło mi o to, że Lynx był ojcem Serga (chyba mówił o ty Miguel).
Secon question, ile razy trzeba próbować otworzyć skrzynię Karsha?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1205 dnia: Września 26, 2006, 07:43:56 am »
ej qrde hopek powiedz nam głowa doskwiera czy co ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1206 dnia: Września 26, 2006, 12:28:58 pm »
Cytuj
Właściwie to chodziło mi o to, że Lynx był ojcem Serga (chyba mówił o ty Miguel).
Secon question, ile razy trzeba próbować otworzyć skrzynię Karsha?
Czlowieku na chu* zadajesz ptanie jak nie twoja kolej? Nie widzisz ze teraz pytanie jest zadane przez Chrabie... i kolejne pytanie moze byc dopiero zadane jak przez 7 dni nikt nie odpowie na jego pytanie, badz gdy ktos odgadnie jego pytanie, wiec wtedy jak ktos odpowie na jego pytanie to on ma prawo do zadania kolejnego....
Nie moze tego robic kazdy o kazdej porze i kiedy chce ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1207 dnia: Września 26, 2006, 01:22:57 pm »
Cytuj
nie Gipsi, zmiana jest inna :P.
Powiem tylko tyle, że u Korchy za każdym (chyba :P) razem pisze to samo ;).
A chodzi oczywiście o komentarz narratora :P.
No nie wiem, może chodzi o "Korcha joinedCHA your party"
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2006, 01:23:28 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1208 dnia: Września 26, 2006, 08:48:01 pm »
1. Czy to forum ma jakichś moderatorów? ^^''
2. Dobra odpowiedź Radic (twój nick jest za długi żeby pisać go całego :P)
3. Tamiko, czy to Nyuu na twoim avku? ^^

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1209 dnia: Września 27, 2006, 09:28:39 pm »
1. Pewnie śpią, albo imprezują
2. Możesz mi mówić Yume
3. To pewnie Tamiko portret własny

Nowe pytanie: ile lat miał Dragon God?
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2006, 09:34:35 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1210 dnia: Września 27, 2006, 11:32:15 pm »
Więcej niż 8000.
8600 bodajże :P.

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1211 dnia: Września 28, 2006, 12:25:55 am »
Cytuj
Nowe pytanie: ile lat miał Dragon God?
Hehe ale kiedy ? W 1020 a.d. ?
13020 ponad
Dragon god powstał przed 2400 rokiem potem przez Time Crash trafił do 12000 BC.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1212 dnia: Września 28, 2006, 12:41:24 am »
13 999? ;]
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2006, 12:42:00 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1213 dnia: Września 28, 2006, 12:51:28 am »
Cytuj
13 999? ;]
A to skąd niby wykalkulowałeś ? Bo mi coś nie pasuje ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1214 dnia: Września 28, 2006, 01:05:55 am »
Coś mi się nieźle popieprzylo i sobie obliczylem ze Dragon God zostaje przez nas zabity w 1999r.

I wykozystujac twoje obliczenia podlozylem je pod moje bledne dane... my mistake ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1215 dnia: Września 28, 2006, 08:59:31 am »
Poprawnie odpowiedział Chrabia.
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2006, 01:34:00 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1216 dnia: Września 28, 2006, 05:19:53 pm »
Czym się charakteryzują koty w Chrono Crossie? :P (czym się różnią od normalnych kotów)

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1217 dnia: Września 28, 2006, 05:23:47 pm »
Trochę dziwne pytanie. Może chodzi ci o to że potrafią prowadzić ze sobą ożywione dyskusje (chodzi mi o scenę na Zelbess gdy Serge i ekipa zostają zamienieni w koty przez Sneffa i rozmawiają z innymi futrzakami).

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1218 dnia: Września 28, 2006, 08:24:02 pm »
Mają większe uszy ? ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1219 dnia: Września 29, 2006, 07:18:20 am »
Dobra odpowiedź G-1 :P.
Zadawaj.

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum