Autor Wątek: Chrono Cross - Trivia  (Przeczytany 155755 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1240 dnia: Października 07, 2006, 01:51:56 am »
Cytuj
W każdym razie większość słów poprawnie powiedział Chrabia, więc pozwólmy zadać następne pytanie temu biednemu chłopakowi.
Należało mu się , bez żadnej łaski.
Cytuj
  O żesz #$%^*! Faktycznie! Myślałem że dialog brzmiał "This Gal over here is your sweetie" ale się pomyliłem (jak ktoś chce może dać mi warna, albo nawet bana na stronę szczerb 2.gif )
Ja bym ciebie nabił na pal , obdarł ze skóry i postawił fote przy wejściu na forum , żeby wszyscy wiedzieli, że na tym forum popełnianie błędów nie jest tolerowane.
Dla przykładu i przestrogi.

Cytuj
BTW
Na następne pytanie pewnie odpowie Dżi, bo mnie chyba nie będzie jutro na stronie smile.gif
Pewnie nie odpowie bo trzeba będzie trochę poczekać zanim Chrabia się tu wbije.
Więc nie byłbym taki pewien co do tego czy pytanie cię ominie.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1241 dnia: Października 07, 2006, 07:28:23 am »
Oj nie przesadzaj, na sz wchodzę niemal codziennie ;).
A ty Yume też nie przesadzaj, każdemu się może zdarzyć :P.

Pyt: Po co Lynx zamienił się ciałem z Serge'm?
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2006, 07:28:59 am wysłana przez Chrabia »

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1242 dnia: Października 07, 2006, 09:26:18 am »
Aby mogl powrocic Fate, bo gdy Wazuki przyszedl do Chronopolis z Sergem aby go uratowac, cos sie popieprzylo z danymi komputera i ustawione zostalo ze dostac moze sie tam tylko Serge...

Kurd jakos dokladnie tego opisac nie moge wiec jak zbyt ogolnikowo to ofkoz nie zaliczaj.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1243 dnia: Października 07, 2006, 03:49:12 pm »
zadawaj ;)

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1244 dnia: Października 07, 2006, 03:54:50 pm »
Dlatego że Frozen Flame uczynił Serge'a swoim Arbitrem gdy się z nim skontaktował i tylko on mógł mieć do niego dostęp, a FATE potrzebowała ciała Serge'a by móc ponownie korzystać z FF i dlatego właśnie Lynx, który był biologiczną inkarnacją FATE zamienił się z ciałem Sergem by uzyskać dostęp do FF.

Sądzę że Gipsi miał to samo namyśli tylko nie powiedział tego tak dokładnie, więc jakby co, to on powinien zadawac kolejnego questiona.

EDIT
Napisałem to chwilę po poście Chrabiego, nie wiedząc że potwierdził już odpowiedź Gipsa, więc może niech jakiś mod skasuje tego posta, to już dzisiaj drugi raz :F
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2006, 04:33:00 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1245 dnia: Października 11, 2006, 03:38:24 pm »
W Chronopolis byl pewien ziomek ktory mial pewna karte dostepu... Co ten koleś robił w miejscu w którym ona upadła?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1246 dnia: Października 11, 2006, 03:49:18 pm »
Czekał na pociąg jeśli dobrze pamiętam a potem poszedł w stronę schodów i po schodach i zniknął na nich.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1247 dnia: Października 11, 2006, 04:50:12 pm »
Tak Dżi... nawet ja to wiem... to pewne jak nic, więc zadać mogłeś od razu pytanie..

O rany no kurde każdy może się pomylić.. kill me x((
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2006, 01:32:46 pm wysłana przez Anouk »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1248 dnia: Października 11, 2006, 05:38:16 pm »
Cytuj
Czekał na pociąg jeśli dobrze pamiętam a potem poszedł w stronę schodów i po schodach i zniknął na nich.
W sumie pociągów w Chronopolis nie było (pewnie pomyliło ci się z Dead Sea). Po prostu stał sobie i rozmyślał o sprawach natury egzystencjalnej ;]

Następnym razem uprzedzajcie mnie kiedy wbijacie się z nowym pytaniem;]
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2006, 06:23:13 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1249 dnia: Października 11, 2006, 06:36:08 pm »
Ło cholera nieuważnie czytam ... ahahaha xD byłam święcie przekonana że o DS chodzi.
Sorry my fault. xD A to on czekał chyba na... kogoś..? Kogoś z rodziny? był chyba taki ludkov tam... a może znowu coś knocę.. u_u

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1250 dnia: Października 11, 2006, 09:38:55 pm »
O , ale sie pomyliłem troszeczkę.  ;)  Tamten koleś w Chronopolis to się gapił na morze i cośtam ,ale nie pamiętam co.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1251 dnia: Października 11, 2006, 09:58:27 pm »
"Tamten koleś" czekał po prostu na rozpoczęcie jakiegoś eksperymentu  w Chronopolis, a swoje czekanie przerwał sobie głębokimi rozmyślaniami.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1252 dnia: Października 11, 2006, 11:11:10 pm »
No oczywiscie Yume ma racje. Widzialem odpowiedz Dżi ale byla ona zla dlatego nie potwierdzalem wiec nie wyskakujcie z takimi tekstami  
Cytuj
"Tak Dżi... nawet ja to wiem... to pewne jak nic, więc zadać mogłeś od razu pytanie.."
Tylko czekajcie na potwierdzenie.

Yume no hana zadaje...


P.S. Nie wiem skad ten pociag wytrzasneliscie...
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2006, 11:11:41 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1253 dnia: Października 13, 2006, 05:59:07 pm »
Każdy może się pomylić, w końcu jesteśmy tylko ludźmi ;). Pytanie oddaje
Cytuj
Yume no hana
To cytat z jakiejś mangi albo filmu? (gdzieś już to słyszałem, tylko nie pamiętam gdzie).
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2006, 06:40:03 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1254 dnia: Października 14, 2006, 01:17:50 am »
Skożystam z okazji i zadam pytanie:
Jak możemy zdobyć element Vigora ?
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1255 dnia: Października 14, 2006, 01:07:46 pm »
Nie jestem pewien ale wydaje mi się że zostawia go przeciwnik VitaUnus, ten w Sea of Eden.

BTW, może ktoś by napisał cokolwiek do tematu o bossach;]
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2006, 01:10:06 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1256 dnia: Października 14, 2006, 03:15:48 pm »
Zgadza się. Tylko zadaj pytanie a nie oddawaj. ;)

Cytuj
BTW, może ktoś by napisał cokolwiek do tematu o bossach;]
To ma być reklama twojego tematu tak ? ;) Na razie mi się nie chce ale jak mi się zachce to napisze takiego posta , że ho ho ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1257 dnia: Października 14, 2006, 03:56:38 pm »
Cytuj
Na razie mi się nie chce ale jak mi się zachce to napisze takiego posta , że ho ho
Trzymam cie za słowo ;)

Pytanie: W którym roku Dario zginął na Isle of The Damned?
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2006, 03:57:14 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1258 dnia: Października 15, 2006, 12:00:28 am »
Było to w roku 1017 A.D.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1259 dnia: Października 15, 2006, 05:54:44 pm »
Dokładnie. Zadajesz pytanie.