Autor Wątek: Na jakich emulatorach gracie??  (Przeczytany 49547 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 22, 2004, 10:22:14 pm »
ePSXe to głównie akceleracja  :|  Bez jakiegoś dopalacza to nie widzę gry na tym emulatorze, a plugin software to baaaaaaardzo kiepsko chodzi nawet na dobrych kompach. Polecam w takim razie coś innego np. Bleem! ale już do niego to musisz cracka poszukać, lub Conectix VGS :) Te dwa emulatory będą z pewnością lepiej chodzić niż ePSXe.                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 22, 2004, 10:40:48 pm »
Dobra,ujmę to tak-jaki emulator mi pójdzie i jakie gry mi będą chodzić??(bez żadnego cięcia,a f-skip zniosę :D )                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 22, 2004, 10:43:11 pm »
Skoro powiadasz że ePSXe odpada to polecam tylko Virtual Game Station, bo Bleem! to gówno (no offence), które umarło dawno dawno temu, i które na dodatek nie emuluje tak wielu tytułów jak VGS.                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 22, 2004, 10:46:48 pm »
No ale przynajmniej Bleem! emuluje szybko w trybie software :D Ale skończmy to. Dorzucam się do Conectixa :D Emuluje on większość gier, a z FFami ma niewielkie problemy, ale to wszystko jest w patchu poprawione. W sumie to wszystko emuluje :D                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 31, 2004, 01:17:32 pm »
Hmmm...nie wiem czy to wina mojego kompa,ale jak odpaliłem FFVII na VGSie to na początku pierwszej walki komp mi się zawiesił.Filmik początkowy mi wógóle nie ciął.Przy FFT nic się nie działo.
Aha.Czy na VGS można ustawiać opcje dźwiękowe,bo jest czasami strasznie crap\'owaty.Poprostu nie słychać pewnych dźwięków.

Jeśli chodzi o pluginy software dla ePSXe to jaki jest dla mnie najwłaściwszy i pod jakimi ustwieniami?                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline luk_san

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 03, 2004, 09:12:27 pm »
mam pytanko móże ktoś juz widziel jakis emulator GBA na dwóch po posiadąłem już taki emulator na GB ale tam niema juz zbytnio w co grać


luk_san, zedytowalem ci posty...nie pisz dwoch pod rzad, edytuj poprzedni...ARD[/size]                            
Im alone siting with my broken glass riding on a metro

MarvelliX

  • Gość
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 03, 2004, 09:43:14 pm »
Mnie też nurtuje to pytanie bo nawet najnowszy GBA nie posiada tej funkcji. Być może gry też nie mają tej możliwości.                            

Offline Tester™

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 03, 2004, 10:22:59 pm »
siemka

mam pytanie ma ktos moze z was emulator do ps2???
jesli tak,to jakie ma wymagania sprzetowe???                            
&middot;.¸¸.-> &reg; TESTER&reg; <-.¸¸.&middot;´

MarvelliX

  • Gość
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 03, 2004, 10:26:39 pm »
No i mam ale wydaje mi się że takie same jak ePSX. :roll:                            

Offline Tester&#8482;

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 03, 2004, 10:39:31 pm »
Marvell byłbym wdzięczny,gdybyś podał mi linka skąd je można ściągnąć??
Mam jeszcze jedno pytanie,czy jakość emulacji jest dobra i czy te emulatory są proste w konfiguracji ???                            
&middot;.¸¸.-> &reg; TESTER&reg; <-.¸¸.&middot;´

MarvelliX

  • Gość
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 03, 2004, 10:50:58 pm »
Nie miałem jak sprawdziś jakości bo nieposiadam żadnej gry na ps2, a w konfiguracji wygląda prościej niż sam ePSX. Tylko że nie pamiętam strony z której to zassałem, jak sobie przypomnę lub znajdę drugą to powiadomię cię przez PRV lub GG. :P                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 04, 2004, 02:27:36 pm »
Oj dzieci, dzieci (:twisted:), emu PS2, który umożliwiłby Wam odpalenie jakiejkolwiek gry w sensownej szybkości i z normalnymi teksturami jeszcze nie ma i dłuuugo nie będzie. Jak na razie sukcesem jest np. uruchomienia ekranu startowego, albo wejście do menu gry (zawsze to jakiś postęp). Na emulator PS2, który giery z PS2 odpalałby tak doprze jak ePSXe albo VGS odpalają gry z PSX\'a jeszcze poczekjamy conajmniej rok (baaaaardzo optymistyczny scenariusz) :P                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 04, 2004, 04:51:41 pm »
Ostatnio pojawiły się nowinki że udało się zemulowąć grę na ps2(chyba jakieś grand turismo) z zabójczą prędkością 3-5 fps  :lol:  :D

Chyba szybciej wyjdzie ps3 niż sensowny emulator ps2  :wink:
Zresztą emulacja konsoli się nie opłaca bo nic nie zastąpi walnięcia się na kanape przed 32 calowy TV, wokół głośniki serround a w dłoniach wibrujący pad  :D                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 04, 2004, 04:58:17 pm »
Emulatory PS2 są tutaj- http://www.zophar.net/psx2.html                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Mateuszus

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 06, 2004, 05:07:41 pm »
Winkawaks i Project 64, od kilku miechów tylko tych używam...                            
No time to lose! Let\'s go!

Mistrz i władca: Mateuszus

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 06, 2004, 05:23:33 pm »
Cytuj
mam pytanko móże ktoś juz widziel jakis emulator GBA na dwóch po posiadąłem już taki emulator na GB ale tam niema juz zbytnio w co grać

mam pytanko móże ktoś juz widziel jakis emulator GBA na dwóch po posiadąłem już taki emulator na GB ale tam niema juz zbytnio w co grać



NIEMA


NIEMA                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 06, 2004, 07:19:24 pm »
A moze zna ktos jakis emulator NGAGE:?: BO jest kupa romów a emulatora jeszcze nie widzialem.
Tak apropos emulatora GBA na dwoch to jest tylko niestety mozna grac po LANie
Tak apropos emulatora GBA na dwoch to jest tylko niestety mozna grac po LANie
:D
A co do emulatorów PS2 to moga one na razie emulowac Biosa PS2 i raczej do niczego innego nie sluza. Malo tego ze tylko Biosa to jeszcze z predkosci 9 fps na sprzecie 2 Ghz i 512 MB RAM :!: A dlaczego tak :?: Poniewarz kod PS2 jest 10000 razy bardziej skomplikowany od kodu PSX ^_^                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 06, 2004, 07:26:51 pm »
Z tego co słyszałem to PS3 raczej nigdy nie zostanie zemulowany bowiem krążą plotki,że jego procesor ma mieć UWAGA! UWAGA! 250GhZ!!!Cóż,podobno narazie procesor ma wielkość małej szafki.                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Volrath

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
    • http://www.dbgpbem.prv.pl
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 06, 2004, 07:36:13 pm »
Źle słyszałeś :P
Po pierwsze: Konwencjonalne procesory są w stanie osiągnąć takiej prędkości na tyle szybko, by Sony mogło już brać się za rozważanie takiej możliwości (chyba że są do plany na ładne kilkanaście lat do przodu). A za te kilkanaście już zabierać się będą do wejścia ne rynek (mam nadzieję) procesory o których poniżej

Po drugie: Procesory niekonwencjonalne (które osiągają już kilka teraherców na dzień dzisiejszy - 1 Thz = 1000Ghz) istnieją już dziś i są mniejsze od szafki, ale dopiero za kilkanaście lat mają wkroczyć na rynek (aktualnie to technologia strickte wojskowa... teoria przedstawia się tak, że procesor przesyła sygnały z prędkością światła - za pomocą sieci mikrolaserów).

Wniosek - jest to w 100% plotka. Dlaczego? To proste. Jeśli Sony czekałoby na ewolucję procesorów konwencjonalnych - to jeszcze podczas czekania na rynku zastałyby ją kilkanaście razy szybsze procki niekonwencjonalne. A one NA PEWNO wraz z wejściem będą sporo szybsze niż 250Ghz.                            
Aeris: I want to meet you.
Cloud: But I\'m right here.
Aeris: I know, I know what I really mean is, I want to meet...you.

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 09, 2004, 07:50:16 pm »
250 Ghz... hmmm... Ciekawy jaki musiałby być system chłodzenia? Testowali na jakiejś stronie procesor przy taktowaniu 5 Ghz i żeby się nie spalił to musieli mu dać chłodzenie azotem  :roll:                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!