Autor Wątek: Na jakich emulatorach gracie??  (Przeczytany 48289 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 10, 2004, 09:58:45 am »
Nie znam się na nazwach emulatorów, ale ostatnio najczęściej używam emulator SNESa - Zsnesw czy coś, poza tym mam NESa, Segi Genesis, Nitendo64 i zdaje się, że miałam gdzieś do PSX-a.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2004, 09:59:28 am wysłana przez Tamaya »

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 26, 2004, 01:01:50 pm »
A ja jak mi sie nudzi to gram sobie na ePSXe albo ZSnesie, czasami jeszcze MAME zażuce ale to żadko ;)  

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 23, 2004, 12:58:36 pm »
Czy ktoś zna jakiś emulator, który umożlwiłby mi zagaranie w FFX na PC. Bo emulatorów PS2 jest kilka, na ogół każdy jest do jakiejś jednej gry, ale do FFX nie widziałem. Ale może ktoś z Was wie skąd takiego dorwać (i ewentualnie jakie ma wymagania sprzętowe)?
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 23, 2004, 01:07:07 pm »
nikt ci nie da bo poprostu nie ma emulatora gier na PS2, żadne z obecnych nie pozwoli ci na granie na PS2 co najwyżej będziesz mógł sobie pooglądać klatki animacji.... to tak jak byś na kompie 3.86 puścił Fife 2005 i byś sobie grał...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2004, 01:07:37 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 23, 2004, 02:41:05 pm »
Ale może w FFX pograć sobie na wireframe, gra trochę beznadziejna, ale przynajmniej grywalna.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 02, 2005, 08:09:52 pm »
Cytuj
tak uwazasz?

QUOTE 
Już w trakcie publikacji nowinek związanych z wersją robocza PCSX2 niejednokrotnie w czasie dysputy postawione i omawiane zostały wymagania, jakie każdy z rozmówców ma względem nadchodzącej wersji PCSX2. Osobiście obstawiałem prostotę użytkowania, inni mówili o wzroście prędkości, obsłudze momorki itp. Kto jednak mógł przypuszczać, że PCSX2 v0.7 przerośnie nasze oczekiwania?
Cóz tu dużo mówic. Dla mnie pojawienie się PCSX v0.7 jest bez wątpienia wydarzeniem roku. Dlaczego? Hmmm... oto krótka lista uzasadnień:
- w końcu można bez problemowo odpalać/testować gry. Wystarczy włożyć CD/DVD z grą do napędu. Kliknąć {Run>CD-Rom} i wwala.
- prędkość emulacji. Cóż tu dużo mówić, w stosunku do poprzedniej wersji wzrosła dwukrotnie.
- wymagania sprzętowe. Udało mi się osiągnąć ponad 50% prędkości emulacji, w czasie grania [czytaj GRANIA, nie jakiegoś tam oglądania slajdów początkowych lecz czystego i jakże satysfakcjonującego GRANIA]
- obsługa memorek & savestatów
- itd. itd.

Ehhh… cóż tu dużo mówić. Przecież żadne słowa nie zastąpią kilku obrazków toteż zapraszam do obejrzenia kilku ciekawych shotów:

Konfiguracja testowa:
Hardware: Celeron 1,2GHZ, 512MB RAM, GF3Ti, SBLive!, LG DVD16x
Software: PCSX v0.7, SCPH10000, GSdx9 v0.6, P.E.Op.S. SPU2 v1.2, P.E.Op.S. CDVD v1.2, PADwinKeyb v0.8, USB/FireWire Null v0.3
 


wiecej mozesz dowiedcziec sie tu

hehe tak rzeczywiście super, najlepszy był ten Dragon Ball jak już Zelluś mówił... on był chyba emulowany przez mojego PSone... ale nie ma co okna Menu lecące w zawrotnej prędkości 6fps też wymiatają ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #126 dnia: Stycznia 02, 2005, 09:16:54 pm »
OMFG O_o ja myslalem ze z ffx jest tylko ten pierwszy skrin pod nazwa ffx... ale 2 kolejne tez sa do tego O_o pierwszy nie pokazuje zadnej postaci a w tym momencie wkolo ogniska sa wszystkie grywalne.... czyli 7... czy ja jestem jakis slepy czy tam jest tylko zoltopomaranczowa kupka jako ognisko i elementarne elementy (fajny zwrot :F) otoczenia :F a drugi tez wymiata... uwierzycie ze to sa rikku wakka i lulu przy ognisku? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #127 dnia: Stycznia 02, 2005, 09:23:55 pm »
:lol: nie zwrocilem uwagi wczesniej na to wogole :D a ile to juz osob <chociazby na SZ mowilo ze gralo w FFX na emu :D >
ale ogolnie fajnie maja z tymi emulatorami, kompy mają dwa razy lepsze niz ja i takie efekty... to ja wole miec kompa takiego jak mam i czarnulke ale co tam ja sie nie znam :P Viva la pecet! Spalic wszystkie konsole bo niepotrzebnie zajmuja miejsce pod telewizorami jakto ktos mi niedawno na pewnym forum wytknął :lol:

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #128 dnia: Marca 16, 2005, 08:33:27 am »
Ten emulator GCN podobno działą...

http://www.dolphin-emu.com/

zabardzo się w to nie wciągałem i nie czytałem bo i tak mi nie ruszy, ale osatnia pozycją którą widzicie w Screenshotach pewnie by zainteresowała niejedną osobe z tego forum ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #129 dnia: Marca 16, 2005, 10:32:34 am »
Ocziwiście działa...wszystkie gry wymienione tam działają z oszałamiającą prędkością 1-4 FPS.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #130 dnia: Marca 16, 2005, 10:47:00 am »
hahaha no rzeczywiście a jakiś mietek na jakimś forum się napinał że dizała normalie i patrzaje screeny w miare normalne ale zapomniałem sprawdzić na ten magizny kwadracik na dole ekranu z FPSami.... hehe jedyne gry które dobrze działąją to Bust a move 3000 (35-40fps) i namco museum :lol:  (namco museum sięga nawet do 150 fps ale do tylu to by mój pegazus nawet pociągnał ;) )

bez kitu to oni się wogóle chyba nie posuwają do przodu bo już rok temu tego Dolphina szukałem i własnie wtedy działąłą chyba tylko Bust a Move...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #131 dnia: Marca 16, 2005, 10:52:45 am »
Możliwe, że chodziło mu o to, że nie ma żadnych przekłamań graficznych. Może nie działa najszybciej ale udało im się sprawić, że działają  na nim(bez przekłamań) takie gry jak np.Metroid Prime czy Star Fox Assault, a nawet Zelda-Wind Waker.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #132 dnia: Marca 16, 2005, 10:56:40 am »
No własnie nie bardzo o tym mówił.. napisał tak:

Cytuj
If your comp meets the requirements u can play gamecube games off ur pc with full fps sound music...wow
www.dolphin-emu.com/

kolejny cieć co stwarza głupoty a ja mam dałna i się wkręciłem :/

widać jeszcze dłuuugo poczekam aż zagram w Zelda:Wind Waker.... pierw musze kupić lepszego kompa i tak...  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nemezis

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 04, 2005, 09:37:26 pm »
Ja niezbyt mam kosolek Tylko 3 :
GBA - VisualBoy
SNES - ZSNES
PSX-ePSXe


 
A mouse trap placed
 on top of your alarm clock wil
 prevent you from rolling over and
going back to sleep.

This life is a test. It is only a test. Had this
 been an actual life, you would have received further instructions as to what to do and where to go.

Im więcej wybitych zębów tym większa swoboda języka.

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 24, 2005, 10:40:08 pm »
ja mieszam na VisualBoy Advane i na ePSXe... chyba 1.4 bo 1.5 i 1.6 nie sprawdzily ie dla mnie:/
 
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #135 dnia: Marca 12, 2006, 11:51:21 am »
odkopujemy ;p
PSX - ePSXe (i tak lepsza konsola)
GBC/GBA - Visual Boy Advance 1.8.0beta3 PL
Dreamcast - Chankast
MAME - Mame32
Nintendo 64 - Project 64 1.6
SNES - ZSNES
C64 - VICE

Co do emulacji PS2, to zobaczcie http://emu.makii.pl/njus_detal.php3?id=13911&lang=pl
to ;]
20-60 FPS to dobry wynik XD

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #136 dnia: Marca 12, 2006, 01:02:50 pm »
PSX - VGS, ale chcę jeszcze przetestować pSX, anyhow konsola jest dłużej męczona

GBA - Virtual Boy Advance 1.7.2 Link

Snes - Zsnes 1.42

Nintendo 64 - Project 64 1.6

Amiga - Winuae 1.1.0
I'm in Space!

Offline jurek5

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 24, 2006, 07:09:23 pm »
witajcie jestem na tym forum naowy i chciałem się zapytać jak grać w 2 na VBA 1.7.2 link ????????? prosze pomóżcie mi
a ja używam VBA 1.7.2 link i tgb_dual

a mając na myśli grać na 2 to chodzi mi na jednym kompie i próbowałem już załczyć 2 razy ten sam emulator chyba że ktoś wie jak załączyć nowe okienko w vba 1.7.2 link

Edytujemy posty - wujek sol
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2006, 07:32:48 pm wysłana przez Dark Butz »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 24, 2006, 08:39:09 pm »
Cytuj
witajcie jestem na tym forum naowy i chciałem się zapytać jak grać w 2 na VBA 1.7.2 link ????????? prosze pomóżcie mi
a ja używam VBA 1.7.2 link i tgb_dual

a mając na myśli grać na 2 to chodzi mi na jednym kompie i próbowałem już załczyć 2 razy ten sam emulator chyba że ktoś wie jak załączyć nowe okienko w vba 1.7.2 link

Edytujemy posty - wujek sol
Po prostu włączasz emulator dwukrotnie. Wyskoczą wtedy dwa okienka. Podczas gry musisz znaleźć opcję, która aktywuje linkowanie dwóch Gameboyi i to wszystko. Ale Musisz mieć bardzo dobry komputer, bo przy włączonych dwóch VBA Framerate mocno spada.
I'm in Space!

Offline jurek5

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Na jakich emulatorach gracie??
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 25, 2006, 03:02:44 pm »
bardzo dzienki ale byłoby super jakbyś wiedział w których opcjach to jest