Autor Wątek: Breath Of Fire  (Przeczytany 10617 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 03, 2004, 10:27:58 pm »
Trzecia część jest na PSX\'a.                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 03, 2004, 10:33:42 pm »
Dzięx przynajmniej wiem w jakiej formie szukać.
Ale wróćmy do IV, wydaje mi się że była trochę za prosta a wam ?                            

Offline Madness

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
    • http://
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 04, 2004, 10:26:24 am »
Mi sie wydaje ze ja zaraz zwarjuje bo ja chcem w to zagrac ale na skladzie mam tylko Japończyka ktorego jusz psheshlem. MYYY PRRECCCIOUSSSSSS. WE MUSSST HAVE ITSSSSSS!!!!!!!!!!!!!                            
In the name of God,
impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation.
Amen.

Offline Squall14

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 25, 2004, 08:28:17 am »
wiecie jak przejść 3?
prosze o pomoc bardzo prosze

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 25, 2004, 01:06:25 pm »
Nie wiem o co ci chodzi chłopcze? Jak przejść 3? Mam ci napisać opis gry?

Co do Breath of Fire 4 to nigdy nie grałem... miałem zagrać kiedyś ale płytką którą "pożyczył" mi ARD kiedyś tam nie działa :(


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 25, 2004, 03:06:56 pm »
Mam części od 1 do 4 więc jak cesz to moge ci wysssłać :>


Cytuj
wiecie jak przejść 3?
Muszisz podać szczegóły bo ja osssobiście jessstem narazie w drodze na "sssmoczą góre", tylko musze latarnie wcześniej oczyścić :P i do tego momentu moge cos napisssać...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 26, 2004, 04:49:43 am »
to czmu nic nie mowisz Gipsi ze nie dziala....ja ja mam zreszta chyba od....Marva ke? :P

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 11, 2006, 08:55:11 pm »
Gra była jedną z pierwszych, jakie dorwałem na emulatorze i zapadłem się w nią po uszy. Fabuła, niespodziewane zwroty akcji, filmiki, ataki specjalne... To wszystko złożyło się na fscynującą i wartą zachodu grę. A i teraz grafika trzyma wysoki poziom... Przyznaję, że grałem w Breath of Fire IV z większym zacięciem niż w Suikoden'a, a to powinno mówić samo za siebie :)
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline Jeżyk

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 21, 2006, 08:42:47 pm »
BOFIV był jednym z pierwszych rpg w jakie grałem b.dobra grafika tak samo fabuła i system walki.Co najważniejsze granie w tą pozycje sprawia radośc tak samo jak łowienie ryb czy prowadzenie wioski faeries:)

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 26, 2006, 01:50:43 pm »
Hmm... racja. Te dwie mozliwości dają nam trzy gierki w jednej... Settlersi i rybki są co prawda dodatkiem, ale mozna się przy nich wyluzować :) Za to również plusik...
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline Tidus3000

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
    • http://
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 24, 2006, 04:57:35 pm »
Cytuj
Mialem piracika BoF4 w jezyq krzaczkowym (Japanese) i tak mnie wciagnela ze cale zycie szykalem wersji Inglisz, i nagle powrucila nadzieja na jej odnalezienie :].

 
hmm. myslalem ze na forum zabronione jest gadac o piracikach :/
no ale coz gralem w ta gre przeszedlem cala wypas gierka tylko wędkowanie jest trudne :/
jak dla mnie :(
 

MarvelliX

  • Gość
Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 25, 2006, 01:03:18 am »
czy ja wiem... raczej rzmudne niz trudne i jak sie lowi wioska wrozek nie progresuje wiec szkoda czasu ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 28, 2008, 03:01:08 pm »
Przechodzę ostatnio tą grę i wpadła mi w ucho muza, zwłaszcza ta która gra na terytorium imperium, m.in. battle theme, naprawdę świetnym pomysłem było wstawienie takiego jungle na podkład, szkoda tylko że ogólnie kawałki nie mają zachwycającej jakości ale da się to przeżyć jak się słyszy takie zaj***ste rytmy. ;] Będę musiał obadać muzę w BoF V hehe.
Grafika jest ok, ale czasem irytuje jak jesteśmy w mieście i musimy obracać kamerą żeby cokolwiek widzieć, kiedy nasz bohater jest okrążony wysokimi murami, to plus chodzenie postacią po planszach robi na spory minus dla tej gry. Ale sprity postaci i potworów są zrobione wzorowo, z dobrą animacją. Na temat fabuły wiele nie powiem, jeszcze trochę za wcześnie.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Breath Of Fire 4
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 28, 2008, 03:19:36 pm »
Grałem w IV i najbardziej zapadla mi w pamiec faza wędkowania. Powiem wiecej... czasem dluzej wedkowalem niz gralem fabularnie :D Naprawde solidna gra ;)

Na temat fabuły wiele nie powiem, jeszcze trochę za wcześnie.

Fabuła akurat mi przypadła do gustu... Była calkiem oryginalna dla mnie :)

MarvelliX

  • Gość
Odp: Breath Of Fire
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 28, 2008, 07:33:04 pm »
przemodelowalem nazwe bo po co sie rozdrabniac ;f

btw i tak uwazam ze 3 systemowo i fabularnie lepsza niz 4. W 4 tylko klimat jest fajny

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Breath Of Fire
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 28, 2008, 08:01:54 pm »
Czwórka nie jest zła, ale grafikę ładniejszą ma wersja na PSX niż na PC.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Breath Of Fire
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 28, 2008, 08:23:15 pm »
A jeśli chodzi o muzę to jak według was wypadają poszczególne części, bo w 4, np. podczas walk, zwykłych i z bossami tamten jungle zdaje egzamin jak cholera, wybitnie trafiony pomysł IMO. Przy tym battle themie, mogę expować dosłownie w nieskończoność, Uematsu może się schować.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2008, 08:24:35 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Breath Of Fire
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 28, 2008, 10:24:58 pm »
no muzycznie czworka tez mi sie bardziej podobala (mimo ze nie pamietam z 3 a w 1 i 2 mialem wylaczony dzwiek ;x) zwlaszcza ta wokol emperora
nie podobal mi sie za to strasznie felo z wyarpniastymi oczami na ktorego mordzie ryu zlamal miecz (taki kanciasty byl ;x) no ale wsumie pozniej dostal za swoje z klasa kheh