Autor Wątek: Światy FF  (Przeczytany 16662 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 23, 2004, 07:43:12 pm »
Cytuj
a co do jobow: no nie wiem ale chyba kazdy powinien miec pierwszy job taki glowny zalezny od poprzednich gier i jeszcze by sie specjalizowal w czyms innym bo wyobrazacie sobie np. viviego jako czystego wojownika?!?!?! jak juz to czarny mag ze zdolnosciami walki 

a wiesz Zell ze o tym nie pomyslalem...ciekawe rozwiazanie

Cytuj
no proste ze kazdy hirol by musial miec jakies (nazwijmy to tak) rdzennego job'a. Moim zdaniem moglby byc system skilli kazda postac moze miec zalozmy 6 skilli naraz w walcer dostepnych a zdobywaloby sie je jak techy w CT.

o cos takiego walsnie mi chodzilo

jak wiec widac wcale nie byloby to takie trudne zadanie stworzyc taka gre...moglby to byc calkiem ciekawy pomysl i wiekszosc graczy znalazlaby w grze cos co lubila w poprzednich grach


BTW:
Cytuj
ile jeszcze masz avatow z razielem w zanadrzu

no jeszcze troche ;)

Cytuj
P.S ARD/Adrian twoj poprzedni Avatar byl duzo lepszy

thx, ale juz mi sie znudzil...trzeba cos zmienic, no nie :D  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 08, 2004, 09:50:31 pm »
Cytuj
jak wiec widac wcale nie byloby to takie trudne zadanie stworzyc taka gre...moglby to byc calkiem ciekawy pomysl i wiekszosc graczy znalazlaby w grze cos co lubila w poprzednich grach
taaak system to najmniejwszy problem ale nie wyobrazam sobie too fabuly takiej gierki. Bo co to moze byc rownolegle swiaty i jeden zostal zniszcony to czeba hirolow z innych posciagac?? NIEEEEE
Cytuj
thx, ale juz mi sie znudzil...trzeba cos zmienic, no nie
tamten byl lipny ale ten obecny wymiata

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 09, 2004, 09:20:49 pm »
a słyszał ktoś może o "Kingdom Hearts" ? tam przez poczynania głównego bohatera przewijają się bohaterowie serii FF, ............ale też disneya (ohyda...). No ale można by zrobić gre, gdzie główny bohater jest jakiś inny, i tylko spotyka bohaterów innych FF
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 11, 2004, 07:57:11 pm »
Słyszałem, obejżałem screeny i... puściłem bełta... Boshe litości to profanacja... I te wspaniałe bronie... spojzałem po screenach i już miałem dość... Mimo iz dostało jakąś sensowną ocene...
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 11, 2004, 09:13:59 pm »
chodziło mi o ten pomysł, co w Kingdom hearets. No bo by to nie było głupie, gdyby jakiś inny bohater był połączeniem wszystkich FF
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 30, 2004, 10:38:24 pm »
Może i tak poprostu siem nie zrozumieliśmy, ale co do KH  to była dla mnie profanacja... tzn.. chodzi Ci jeden bohater we wszystkich FF czy połączenie wszystkich bochaterów w jednego tzn gość z włosami Chmurka a gunbleadem squala ???
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 30, 2004, 10:50:27 pm »
ja bym proponowal zeby nie bylo w grze postaci z finali, tylko zeby byli juz znanymi przez wszystkich legendami. a co do swiatow to mix raczej by nie byl najlepszy bo niektore rzeczy by sie wykluczaly ale mozna by bylo robic miedzy nimi jakies skoki
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 22, 2004, 01:07:19 am »
hum hum :D pomysł z legendami mi się podoba :D a co do elemntów świata to musiałby to być przyszłość :P skoro wszyscy mają być legendami :P
]


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 22, 2004, 12:11:47 pm »
ja miałem ostatnio okazję poczytać w PSX Extreme # 83 jakoby FF10-2 było wstępem do FF7. Zainteresowanych odsyłam do lektury, bo nie mam ochoty przepistwać tego artykułu na piksele...
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 22, 2004, 01:18:17 pm »
fanart? a w jakims innym psxe ff8 byla kontynuacja ff7 - cid z ff7 sie stal bardzo wazny i mial wlasna szkole ale w wyniku pomylki z cid zrobilo sie seed a ultimecia to byla corka corki barreta nie pamietam jak sie ona zwie (eh ta skleroza)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 22, 2004, 01:55:20 pm »
NIe, nie fanart... chodzi mi o najnowszego ekstrima, czyli #83... fanart jest w #82 swoją drogą całkiem ciekawy był ten fanart... całkiem całkiem mu wyszło sklejenie FF7 i FF8...
Kame Hame Ha

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 22, 2004, 02:07:51 pm »
hyba znowu musze zaćżeś PSXy qpować <_< bo jestem strasznie w tyle :(
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Światy FF
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 22, 2004, 03:00:00 pm »
dajcie moze skana, bo nie bede gazetki kupowal dla jenego artykulu :P

Offline Zanmato

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Światy FF
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 05, 2007, 09:37:08 am »
nie wiem co wy chcecie od kingdom hearts, świetna gra - i sephiroth przynajmniej jest wyzwaniem, nie tak jak w ff7
I hear voices in my head...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Światy FF
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 05, 2007, 10:34:24 am »
Wiesz, posty pochodzą z 2004 roku, wiec do tego gusta mogły się zmienić.
I'm in Space!

Offline Zanmato

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Światy FF
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 05, 2007, 11:32:08 am »
racja, ale nie zmienia to faktu iż najprawdopodobniej wiekszosc osób piszących posty "krytykujące" KH nawet w tą grę nie zagrała, tylko zobaczyli pare screenów i odrazu piana poszła, szczerze sam muszę się przyznać że zanim nie zapoznałem się z tą grą osobiscie także nie mogłem się przekonać do tych disney'owskich klimatów.

sorka za offtop, jesli tak zostanie ten poscik odebrany
I hear voices in my head...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Światy FF
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 17, 2007, 11:54:26 am »
Motywy z serii Final Fantasy występują też w innych grach jRPG. Zaskoczyła mnie mnie zwłaszcza obecność jednego z nich (tak naprawdę to nie  tylko tego) w grze Star Ocean:Till the End of Time. Fani tej gry pewnie wiedzą o co chodzi, tym co nie znają (albo są w trakcie przechodzenia) nie będę zdradzał, bo przez przypadek może spojlerować. Zastanawiam się czy to było celowe zamierzenie czy tylko zbieg okoliczności. Może ma to związek z faktem, że wydawcą tej gry jest Squareenix...

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Światy FF
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 29, 2011, 12:45:08 pm »
Panowie ze square mogli by połączyć światy w jeden sposób załóżmy że każda część FF rozgrywa się na innej planecie na każdej z tych planet dochodzi do wielkiego wybuchu i na skutek jakiegoś błędu w kosmosie dochodzi do złączenia się wszystkich planet w jedną wielką na początku gry wybieramy jedną z 12 postaci czyli jedną z 12 głównych bohaterów final fantasy którego bohatera weźmiemy to tym systemem będzie wszystko działać dajmy na to że wzieliśmy clouda i mamy system materii dochodzi do wojny między kontynętami z powodu nie zrozumienia pomiędzy wszystkimi kontynętami połączonej planety pojawia się latająca wyspa na której odradzają się wszyscy bad guye z wszystkich finalków ich zadaniem jest zniszczyć cały świat jak to zawsze naszym zadaniem jest go ocalić jak zwykle no i w ten sposób może zacząć się dobra gra kontynęty zaprzestają wojen zaczynają się uczyć od siebie wielu innych rzeczy na przykład ludzie z ff6 uczą się od ludzi z ff7 jak korzystać z materii ludzie z ff7 uczą się od ludzi z ff8 jak wysysać magie z potworów do butelek tak powstaje niezwykły i oryginalny świat weaponów także da się w to wkręcić są strażnikami kontynętu czarnych charakterów no i chyba to będzie na tyle