Autor Wątek: Światy FF  (Przeczytany 16663 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 19, 2004, 03:14:15 pm »
momo iz nie jestem zagorzalym fanem osemki to musze stana w jej obronie...gra miala fajny klimat, kwadratowi zrobili gre zblizona naszym obecnym czasom...bohaterowie to mlodziz uczaca sie (jak wielu z was)...wyglad miast zblizony do naszej epoki...ze stwierdzeniem:
Cytuj
i wogóle wszystko!

nie bede dyskutowal, bo ni ewiem o co chodzi, tak jasno i klarownie sie wypowiedziales :)

Cytuj
FF 8 to najgorsza część serii!!!

piszac takie wypowiedzi napisz ze ty tak uwazasz, bo odczytalem to jako wypowiedz ogolna...wszyscy tak nie uwazaja...dla mnie gra jest dobra, ale nie przypadla mi do gustu

poza tym post raczej nie na temat  :|                            

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 19, 2004, 03:32:02 pm »
Popierma długi czas męczyłem FF8 i ma swój specyficzny klimat który wciągnie wielu graczy a niewielu odepchnie każda część sagi ma swój urok i jak dla mnie ff8 jest zaraz po legendarnej 7...                            
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 19, 2004, 03:43:19 pm »
:D buhahaha :D  Madness boski post :D  klasa sama dla siebie, niezle sie usmialem...kocham ta twoja forme wypowiedzi... jeszcze ta troska w sloawach(wyrazach) jak do malego mongoła :D  buhahha

Dobra ja FF8 bardzo poloobilem..ale to jest nie na temat wiec odbiegam od tego!!

A jezeli chodzi o polaczenie swiatoow w jednej grze to raczej bym tego niechcial ujrzec gdyz bylby to poprostu komercyjny chwyt i mogla by wyjsc nedzna gra... lepiej niech juz stworza nowy cudny swiat z mocno przemyslana fabula niz mieliby tracic czas na myslenie jakby tu polaczyc to co jush zrobili (czytaj jak by tu zarobic, aby sie nienarobic)

P.S. Nowi uzytkownicy jak jush wchodzicie w tematy to przeczytajcie co sie na nich dzieje...jesli sie wam niechce to przynajmniej kilka ostatnich postow! :evil:                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Światy FF
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 03, 2004, 03:21:10 pm »
Według mnie Square mógłby podjąć się stworzenia takiej gry, ale mam kilka zastrzeżeń:

- ludzie ze Square musielby wykonać ogromną prace aby elementy poszczególnych Fajnali były ze sobą spójne,a fabuła także powinna trzymać wysoki poziom.
- choćby niewiem jak dobra była ta gra, to znależli by się ludzie którzy zarzuciliby Square że w grze jest za mało motywów z ich ulubionego Fajnala (gdyby zabrakło w tej grze Quistis to bym się nieżle wkurzył :evil: )
- ta gra powinna być genialna, lepsza od każdego z Fajnali, bo jeśli ona będzie słabsza od np.FFVIII (moja ulubiona część :) ) to dziękuje, niepotrzebne mi przygoda Clouda, Zidana i innych, jeśli historia Squalla i jego ekipy jest lepsza, chodzi mi o to, że Square jeśli zdecydowałby się na połączenie kilku Fajnali w jednej grze, to gra musiałaby deklasować wszystkie wcześniejsze produkty Square. Jeśli ten warunek nie zostałby spełniony to tworzenie takiej gry mija się z celem.                            
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 04, 2004, 01:05:48 pm »
byla ostatnio w jakiejs gazetce wypowiedz... czemu nie robia dobrych gier... autor pisal, ze procent sredniakow - graczy jest duuuuuuzo wiekszy od procentu bardzo inteligentych graczy. z czym oczywiscie sprzeczac sie nie wolno. no i dlaczego robia takie gry? jak wiadomo chodzi we wszystkim o kase. ci od wymyslania fabuly sa geniuszami. teraz zlozmy to wszystko do kupy. oni potrafia robic genialne gry, ale wiedzac ze gracze tacy nie sa to robia slabsze gry, zeby sie dobrze sprzedaly, no bo kto gra w gre ktorej nie rozumie. kapujecie o co mi chodzi? i teraz docodze do wniosku ze niektorym jest potrzebna szkola  :twisted:                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 04, 2004, 04:51:43 pm »
hehe...swietny post Zell :D ...czytajac go az sie przerazilem, poniewaz doszedlem do wniosku ze ostatnio wychodza same sredniaki...to czy to oznacza ze az tylu ludzi powinno trafic do szkoly :?: ...z drugiej strony wsrod tych sredniakow zawsze znajdzie sie jakas perelka, tylko trzeba jej dobrze poszukac...moze to wlasnie o to chodzi.... :???:                            

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 05, 2004, 02:12:43 pm »
Cytuj
hehe...swietny post Zell :D ...czytajac go az sie przerazilem, poniewaz doszedlem do wniosku ze ostatnio wychodza same sredniaki...to czy to oznacza ze az tylu ludzi powinno trafic do szkoly :?: ...z drugiej strony wsrod tych sredniakow zawsze znajdzie sie jakas perelka, tylko trzeba jej dobrze poszukac...moze to wlasnie o to chodzi.... :???:
nie mi gratulacje za post tylko grabarzowi z neo plus za wypowiedz ;)                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 05, 2004, 03:22:55 pm »
Cytuj
Według mnie Square mógłby podjąć się stworzenia takiej gry, ale mam kilka zastrzeżeń:  

- ludzie ze Square musielby wykonać ogromną prace aby elementy poszczególnych Fajnali były ze sobą spójne,a fabuła także powinna trzymać wysoki poziom.


kwadratowi mogliby zrobic gre z calkiem nowymi bohaterami, ktorzy odwiedzaja miejsca z poprzednich FF (cos a\'la CT i CC)...wszyscy bylyby zadowoleni i byloby po sprawie...choc z drugiej strony taka gra smierdzialaby komercha itp rzeczami...powrot, brak nowych pomyslow, po co to...takie pojawilby sie glosy                            

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 21, 2004, 02:27:46 pm »
moim zdaniem fajnali po [rostu nie da sie polaczyc tak by wyszlo cos fajnego. Z czegos takiego moze wyjsc jedynie qpa smieci z dobra grafa

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 22, 2004, 09:12:03 am »
mnie się wydaje, żę tego się faktycznie nie da połączyć.... no przecież pomyślcie.... każdy świat jest specyficznie inny..... tego się nie da zrobić, tak aby dobra gierka wyszła
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 22, 2004, 09:22:27 pm »
no proste ze sie nie da wyobrazcie sobie chocby Zella i Aeris w jednym timie, albo Zella i Zidana

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 22, 2004, 10:45:14 pm »
ja uwazam ze moznaby to zrobic...tylko nalezaloby wtedy odrzucic wszelkie wczesniejsz powiazania postaci z wczesniejszymi grami i umiescic je w calkiem nowym swiecie...wyobrazcie sobie np. Zell'a i Eiko :P ...kupa smiechu...milo bylloby polaczyc kilka postaci w jednej grze...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 22, 2004, 11:21:44 pm »
no ale ARD, władco świata ciemności, jak ty sobie wyobrażasz pozbycie się powiązańpostaci ze światami? jakoś to do mnie nie trafia..... ciekawe czemu...
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 22, 2004, 11:28:28 pm »
Cytuj
no ale ARD, władco świata ciemności,
?? :alien:  :mellow: ...ze niby ja??

juz kiedys to pisalem...chodzi mi o te za nalezaloby odrzucic system walki kazdej postaci i zastapic go jednym uniwersalnym...Cloud nie ma materii, Squall GF'ow itd...jedynym ciekawym rozwiazaniem jest tutaj system Jobow...bierzemy z gry tylko postacie, ich charaktery, zachowania...nie cala mase innych, niepotrzebnych rzeczy...



 

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 22, 2004, 11:31:24 pm »
co ARD? Nie podobają ci się formalne tytuły? jak nie to nie. mogę ci mówić "po imieniu". No ale ten pomysł z uniwersalnym sustemem walki nie jest taki głupi.... tylko jakby to wyglądało... np joby tak jak w FFX-2?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 22, 2004, 11:38:42 pm »
Cytuj
co ARD? Nie podobają ci się formalne tytuły? jak nie to nie. mogę ci mówić "po imieniu".

nie mam nic przeciwko, tylko chodzi mi skad to wzieles??...jak ci sie to skojazylo??

nie jest powiedziane ze to musza byc Joby...mozna stworzyc nowy system walki, w ktorym bedziemy mogli zrobic co bedziemy chcieli...juz wczesniej pisalem ze za bardzo sie przywiazali do tych szczegolow z innych czesci...a w przypadku laczenia postaci z innych czesci nalezy to wsystko zostawic...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 22, 2004, 11:42:05 pm »
no wiesz ARD.... to się nazywa kojarzenie faktów: lubisz soul Reavera i raziela, masz go jako avka, Raziel był demonem. Stąd ten tytuł władcyświata podziemi. No ale wracając do tematu to myślę, że joby się sprawdz ą
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 22, 2004, 11:55:06 pm »
no wiesz, ten tytul bardziej pasowalby dla Devila, bo raziel nie bardzo pasuje mi na  wladce swiata podziemi...ale dziekuje bardzo, jestem zszczycony ;)

system Jobow wydaje mi sie tutaj najbardziej uniwersalny...choc nowy system tez bylby mile widziany...mi pasowalyby tu materie, ale za bardzo podchodzi "siodemka" :D ...moze tez cos w stylu ToP...nie turowka, cos zywego...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 23, 2004, 03:56:18 pm »
raziel i demon?!?!?! nie no z wygladu to moze i tak ale on przeciez jest wampirkiem jak kazdy inny (btw ard: ile jeszcze masz avatow z razielem w zanadrzu? ;) )
a co do jobow: no nie wiem ale chyba kazdy powinien miec pierwszy job taki glowny zalezny od poprzednich gier i jeszcze by sie specjalizowal w czyms innym bo wyobrazacie sobie np. viviego jako czystego wojownika?!?!?! jak juz to czarny mag ze zdolnosciami walki ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Światy FF
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 23, 2004, 04:38:41 pm »
no proste ze kazdy hirol by musial miec jakies (nazwijmy to tak) rdzennego job'a. Moim zdaniem moglby byc system skilli kazda postac moze miec zalozmy 6 skilli naraz w walcer dostepnych a zdobywaloby sie je jak techy w CT.

P.S ARD/Adrian twoj poprzedni Avatar byl duzo lepszy
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2004, 04:39:26 pm wysłana przez Serge & Squall the be »