Autor Wątek: CENTRUM POWITAŃ !!  (Przeczytany 58077 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #260 dnia: Lipca 01, 2011, 02:20:32 am »
Cytuj
i wszystko co zajebiste.
Dzięki.

Offline Ozbourner

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
  • Peacock?
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #261 dnia: Września 16, 2011, 04:11:47 pm »
Huh Trocha Tu Na Forum Juz Jestem I Tego Tematu Nie Zuwazylem No I Zeby Nie bylo Ze Brak Mi Manier To Sie Przedstawie Wszak Lepiej Puzno Niz Wcale :P


A wiec Pawel Zem Jest, Lat 16 Prawie 17, Lubie Rock(Punk,Funk,Pop,Hard,Soft, Reszta Mi Nie Przypada Do Gustu(Nielubie Zbytnio Polskiego Rodzaju Rocku I Japonskiego)i Metal(Hevy,Black,Holywood Epic Metal,Trash,Gothic,Symphonic)No I Pop, Nie Lubie A Wrecz Nienawidze Techna(japonskie Ujdze) ,Interesuje Sie JJedzonkiem Praktycznie, Ino Narazie Umia Wytworzyc Kasutera ,Sukiyaki ,Ramen I Sushi(zawsze Cos), Poza Tym To Interesuje Sie Praktycznie Wszystkim :D,Nielubia Dziewczyn Kiere Owijajom W Bawelne Zamiast Walic Prosto Od Zeczy I Debilow Typ 3 Kumpli I On Mocarny,Jak Bym Takiego Pracnyl W Lep To By Mu Go Urwalo Razem Z Kablami. Tylko Resztki Godnosci Mie Od Tego Trzymajom i Dwaj Jego Kumple :P ,A Poza Tym Nielubia Sie Nudzic No I To Wszystko 8)

dodana szczątkowa interpunkcja co sie będzie lepiej czytać.. - Jezus
nie sądziłem, że można napisać posta ze śląskim akcentem... unbelievable.. - Ilya Kuriakin
No siemano to ja ^,jako iz dostalem zaproszenie na steamie postanowile wpasc i sprawdzic co na tym starym forum na ktorym niegdys trollilem czas leci, gdyz nie mozna bylo nazwac mojego pobytu uczeszczaniem niestety.. ale jak to mowia starsi ludzie "spojzysz w wstecz jak sie kiedys zachowywales a sie za glowe chwycisz" i jak tak zrobilem.
("nadal offtopic najbardzej aktywna sekcja" wiec chyba sie duzo nie zmienilo)
Coz to duzo gadac ludzie sie z czasem zmieniaja wiec przedstawie sie tak na szybko*update*:
Mam na imie Paweł (jak wyzej)
Wiek: 20
Muzyka:Ano tak przestalem byc wybredny i slucham wszystkiego nawet techno
Zainteresowania: gry?,tuning (ostatnio skuterka podkrecam 130 cisnie) i takie tam inne pierdoly

no to chyba wszystko moze od czasu do czasu jeszcze wpadne
wiec jezeli administrator bylby tak uprzejmy i skasowal moje stare konto do ktorego niestety hasla nie pamietam
jak i do emaila z konta tamtego...za klopot z gory przepraszam.






Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #262 dnia: Września 16, 2011, 08:24:02 pm »
zamiast kasować mógłbym ci je odzyskać

Offline Ozbourner

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
  • Peacock?
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #263 dnia: Września 17, 2011, 07:02:57 pm »
Znaczy to jak wam jest wygodniej, raczej przesadnie nie zalezy mnie na tamtym koncie no chyba ze wam nie przeszkadza bym posiadal 2 konta

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #264 dnia: Września 19, 2011, 12:20:26 am »
Czyli plotki o tym, że jeszcze żyjesz okazały się prawdziwe... anyway, witamy. PM napisałem.

Offline Ozbourner

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
  • Peacock?
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #265 dnia: Września 22, 2011, 05:52:44 am »
ano jeszcze zyje dziwne ale prawdziwe ;)

Offline Noctis

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #266 dnia: Października 21, 2011, 01:07:18 pm »
Witam wszystkich użytkowników tego forum. Mam na imię Adrian, lat 18 i jestem przede wszystkim fanem Japońskich gier (zwłaszcza serii Resident Evl :P) oraz Anime/Mangi.  Słucham różnorakiej muzyki a szczególnie Rocka i wszystkich jego odmian. Portal przeglądam od dłuższego czasu, ale dzisiaj zdecydowałem się zarejestrować na forum. Pozdr.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #267 dnia: Listopada 18, 2011, 05:54:34 pm »
I nikt nawet nie odpowiedział, co za chamy nieokrzesane
Siema! :F

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #268 dnia: Marca 04, 2012, 12:17:25 pm »
Witam wszystkich nowych... i tych bardzo starych, którzy mnie pamiętają. Jacek, lat 25, kawaler... Ulubiona seria oczywiście niezmiennie Suikoden 1 i 2 z psxa + ff7 i 8 (niektóre rzeczy się nie zmieniają). Będę do was od czasu do czasu wpadał, tak sobie przypomniałem że mieliście kiedyś download gier snesowych, a po tsopie jaki zafundowałem pierwszemu xowi postanowiłem się pobawić emulatorami to znowu do was zawitałem. Nie mogę się co prawda odnaleźć ale to chyba przejściowe ;]
]


Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #269 dnia: Marca 04, 2012, 02:38:52 pm »
Witam Panie Jacku. C: jakiego rodzaju muzyki Pan słucha?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #270 dnia: Marca 04, 2012, 03:52:03 pm »
Cały przekrój muzyczny można znaleźć http://www.lastfm.pl/user/De6v6il6 ostatnio jest to głównie Rise Against i My Riot...przy których świetnie uprawia się sporty wszelakiego rodzaju...

Za starych czasów kiedy nie miałem internetu były to kapele pokroju guano apes, turbo, voodo, gunsi itp. Później dostałem internet (rok 2000) i zaczęło się wielkie upijanie muzyką wszelkiego sortu... odkryłem wtedy melodic (nightwish z Tarją na wokalu to dla mnie dalej mistrzostwo świata i dalej jak koncert na dvd oglądam to mi się łezka w oku kręci, były tu też takie kapele jak dreamtide, epica, lacuna coil, lullacry, lunatica na razie więcej sobie przypomnieć nie mogę ale sporo tego było), gothic (tutaj ukłony przede wszystkim w stronę polskich grup takich jak artrosis czy closterkeller oraz moonlight, zagraniczne tristania), heavy ( głównie hunter, manowar i woolfcry) i power metal(kamelot, sonata arctica, hammerfall, sabaton,sentenced), których słuchałem namiętnie hen hen do 2006 i czasem późniejszego roku (niektórych nadal słucham takich jak Kamelot, Sabaton, Sonata Arctica, Manowar) Teraz to przede wszystkim postgrunge - metalcore ( bullet for my valentine, a day to remember, 3 days grace, killswitch engage, From Autumn to ashes, shinedown, Seethere jak sobie coś przypomnę to dopiszę), punk z nurtu straight edge (tutaj główne ukłony w stronę Rise against), i hard rock o zabarwieniu chrześcijańskim (nie nie jestem religijnym pojebem a tak w zasadzie jestem niewierzący, po prostu wolę od rana dostawać pozytywne przesłanie niż krew i flaki, tak samo dużo lepiej mobilizuje przy wysiłku fizycznym kapele: disciple, creed, the letter black, doughtry, crossfade, lifehouse, seven day slumber, skillet, Fireflight jeszcze pare by się znalazło).
Do tego dochodzi hardrock (indiee rock nie cierpię tego określenia bo jak już było poruszone na pewnym klipie na YT teraz dziewczyny nie są grube są indiee, mam mordercze skłonności w stronę takich dzieci, tak samo emotów) od kapel takich jak Hinder, saving abel, Secondhand Serenade, paramore, poets of the fall, Red, Revolverheld, Rev theory, simple plan, stone sour, Goo goo dolls, the used, theory of a deadman, Thousand Foot Krutch ufff na razie starczy... jeszcze z ciekawostek uwielbiam muzykę z przełomu lat 30/40 no i takie dziwne kapele jak diablo swing orchestra.

Zapomniałbym o jeszcze jednej kapeli Genittorturers xD świetna wokalistka nie chodzi mi o śpiew ale charyzmę, śpiewa średnio 

http://www.youtube.com/watch?v=sOa-K-MDnqc

Cały koncert jest niesamowity, ale nie dla kraju takich konserw jak polska ;]
]


Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #271 dnia: Marca 04, 2012, 05:33:36 pm »
Odpowiem w dwóch słowach, bo podoba mi się Twój gust muzyczny. - Lubię Cię!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #272 dnia: Marca 04, 2012, 05:57:05 pm »
Bo ja ogólnie jestem fajnym gościem :P
]


Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #273 dnia: Marca 05, 2012, 12:09:12 am »
Cytuj
Jacek, lat 25, kawaler
ty nie miałeś tam jakiejś narzeczonej (z sabatu czarownic) czy coś? ;x myślałem że się hajtnąłeś i wychowujesz małe szatanki dlatego nie zaglądasz już ;c
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2012, 12:11:00 am wysłana przez MarvelliX »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #274 dnia: Marca 05, 2012, 04:34:11 pm »
nie hajtam się dobrze mi jak jest :P w Cathrine na x360ke grałeś? jak grałeś to wiesz dlaczego :P
]


Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #275 dnia: Marca 06, 2012, 12:47:48 pm »
nie grałem bo nie mam na czym, ale kciałbym ;c i wiem o czym jest

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #276 dnia: Marca 06, 2012, 02:57:44 pm »
Śmiesznie wygląda post Dziabła w tym temacie :D

Offline Wilczyca

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #277 dnia: Kwietnia 08, 2012, 11:57:37 am »
Jestem Wilczyca. Mam 22 lat. Studiuje informatykę i zamierzam wybrać specjalizacje grafikę komputerową (zrobię postacie z FF8 w 3DXD). Gram w gry komputerowe i robię na YT zagrajmy z różnych gier. Jeśli was by to zainteresowało to możecie mnie obejrzeć i ocenić, a także zaproponować grę. Piszę też opowiadania. Jedno wstawiłam na forum i liczę na pomoc w poprawianiu opowiadania.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #278 dnia: Kwietnia 09, 2012, 04:02:02 pm »
Gram w gry komputerowe i robię na YT zagrajmy z różnych gier
Postanowiłem obejrzeć jeden odcinek Let's Play'a jaki zrobiłaś. Beyond Good and Evil dokładnej (i fragmenty NWN). I jest...sporo do dopracowania. Kardynalnym błędem jaki popełniłaś jest komentowanie podczas przerywników. Nie robi się tego o ile nie masz opcji Dual-Audio. Jeśli jest to gra, której nie znam (na szczęście w BG&E grałem) to wolę posłuchać głosu postaci niż czyjegoś komentarza, który za bardzo nic nie wnosi (chyba, że gra jest lipna i dobry komentarz potrafi uczynić beznadziejny dialog bądź sytuację zabawną). Włączyłem potem część 20. Stanie przez kilka minut i mówienie o swoich problemach technicznych z komputerem - niefajne. Bardzo niefajne. Ogólnie problem z komentarzem jest taki, że za bardzo nie wiesz o czym mówić. Może zamiast komentowania "na żywo" spróbuj robić post-commentary przez jakiś czas?
Plus jest taki, że nie grasz "na ślepo". Na samym początku jak dobrze pamiętam wspomniałaś, że w BG&E grałaś wcześniej. Szkoda, że nie wykorzystałaś tego (a przynajmniej nie na początku, zamiast tego spędziłaś półtorej minuty przedstawiając się, co mogło być skondensowane w 10 sekund). Naprawdę fajną rzeczą jest jak osoba grająca jest dobrze obeznana w grze, pokazuje nam różne sekrety, błędy czy nawet informacje o grze bądź jej twórcach, które mało kto zna.
Bądź też bardziej pewna siebie. W Twoim głosie brakuje tego "OOMPH!", który by mnie zachęcił do dalszego oglądania. Zamiast tego brzmisz jakbyś była po kilku skrętach.

Anyway, jeśli mam polecić ludzi, od których dobrze się uczyć to na pewno Research Indicates (fantastyczny głos i niesamowicie informatywny) i jego LP Trespasser'a:
http://lparchive.org/Jurassic-Park-Trespasser/

Chip and Ironicus i ich ogólna twórczość, szczególnie 50 Cent: Blood on the Sand:
http://lparchive.org/50-Cent-Blood-on-the-Sand/

I oczywiście kolesie z Retsupurae - Slowbeef i Diabetus (którzy zapoczątkowali modę na Let's Play'e) i ich LP Dead to Rights:
http://lparchive.org/Dead-to-Rights/

Ja sam nie robiłem żadnych Let's Play'ów, ale obejrzałem wystarczająco wiele, aby wiedzieć co i jak.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2012, 04:02:52 pm wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: CENTRUM POWITAŃ !!
« Odpowiedź #279 dnia: Kwietnia 10, 2012, 09:25:47 am »
Sol! Jak mogłeś wymienić Research Indicates, a nie wymienić Kominutki. Także za Sola - polecam Kominutki, jego kanał na YT jak i stronę internetową znajdziesz w google. Gościu ma fajny głos i zachęca do oglądania, choć niektóre jego komentaże to szczyt debilizmu.