Autor Wątek: Wielkie czyszczenie  (Przeczytany 12149 razy)

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Wielkie czyszczenie
« dnia: Stycznia 03, 2004, 12:54:36 am »
Z racji tego, iż na forum ostatnimi czasy zapanowała iście spamerska atmosfera podjąłem zdecydowany krok i zdecydowałem się usunąć wszystkie posty oprócz tych z działu \"Uwagi...\".
Zapewne mało kto będzie z mojej decyzji zadowolony, jednak mam nadzieję, że po chwili namysłu zrozumiecie iż forum nie jest czatem tylko miejscem do wymiany przemyślanych opinii.
Na przyszłość ostrzegam kilka osób: jeśli po otrzymaniu ostrzeżenia ciągle będziecie spamować-dostajecie stałego bana bez możliwości jego usunięcia.
Dziękuję za uwagę.                            

Offline Volrath

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
    • http://www.dbgpbem.prv.pl
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 03, 2004, 12:58:41 am »
Braaaaawo :D
No dobra, postaram się mniej spamować, ale w tym momencie poczułem się jak prorok normalnie - pięć minut temu przerwałem czytanie Quo Vadisa na......pożarze Rzymu, oczyszczającym siedzibę zła i rozpusty :D

No comments.

I jedno - dalej będę srał postami jak karabin maszynowy z rozwolnieniem, ale teraz będą dłuższe i na temat :D

S.P.E.R.M.A. żyje, ale w nowym wydaniu :D                            
Aeris: I want to meet you.
Cloud: But I\'m right here.
Aeris: I know, I know what I really mean is, I want to meet...you.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 03, 2004, 01:04:08 am »
ja rowniez chcialem powiedziec ze postaram sie ograniczyc z frywolnymi wypowiedziam...niech bedzie to dal nas wszystkich nauczka...wyciagnijmy wnioski na przyszlosc

S.P.E.R.M.A zyje[/size] :D                            

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 03, 2004, 01:07:11 am »
Nie S.P.E.R.M.A . żylą, ale będziemy ciągle o niej pamiętać. Szkoda, że tyle się zmieniło, można było pogadać o bele czym, teraz to już na poważnie trzeba do tego podchodzić. Tak jest na jednym z forum, którego nazwy nie podam, ale z tamtąd się przeniosłem tu, bo tam co mój drugi post to kasowali. Teraz już wiem że nie znajdę forum na którym będzie można pogadać od tak  :cry:  Szkoda... ale nowe życie się zaczyna...                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 03, 2004, 08:38:30 am »
Gdyby Forum było chatem, to nazywało się Chat, a nie Forum.
Jest chyba jeszcze dział Offtopic, który nie bez powodu nosi taką nazwę (tematy nie związane z grami, ani tym bardziej z jRPG, ale to nie oznacza, że spamować tam macie do woli).                            

Offline RED XIII

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.redzik.deviantart.com
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 03, 2004, 09:02:49 am »
Dobrze zrobiłeś Fast - tępić spamerów !!!!!!!!! Wiwat rebelia :D (niezwracajcie na mnie uwagi :D )                            
Traktuj każdy dzień jak swój ostatni , byś mógł umrzeć wieczorem wolnym od żalu ...

Offline Volrath

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
    • http://www.dbgpbem.prv.pl
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 03, 2004, 10:17:34 am »
Cytuj
Dobrze zrobiłeś Fast - tępić spamerów !!!!!!!!! Wiwat rebelia :D (niezwracajcie na mnie uwagi :D )


Ech, hipokryzja się szerzy :D Przypomina mi to mnie :D

Anyway, nie popadajmy w histerię - rozmawiać można, a co, żal wam, że już nie będziecie mogli przypomnieć sobie poprzednich \'odkrywczych tekstów\'? Dajcie spokój :D

I spamujcie dalej (JOKE) :D                            
Aeris: I want to meet you.
Cloud: But I\'m right here.
Aeris: I know, I know what I really mean is, I want to meet...you.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 03, 2004, 12:12:54 pm »
ekhm.... tak wogole to w tych tematach starych, to na poczatku bylo baaardzo duzo madrych i dlugich wypowiedzi wiec mogles nam dac pokute zebysmy wykasowali caly spam tak sie duzo pozytecznych rzeczy skasowalo niestety. a co do mojego spamowania - obiecuje ze sie poprawie, i nastepny raz fast nie dzialaj pod wplywem chwili i nie wywalaj wszystkiego w cholere, ale i tak mam nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby ;)                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 03, 2004, 02:20:26 pm »
Tekstów mądrych może i trochę było jednak chowały się przy wszechobecnym spamie. Nie działałem pod wpływem chwili, forum miałem zamiar oczyścić jeszcze w środę, niestety nie miałem dostępu do internetu. Chłopaki jeśli chcecie tak sobie gadać o wszystkim i o niczym to mogę wam postawić forum na lycosie i będzie spamować do woli. Chcę jednakże, aby To forum było o grach Square, a nie forum ogólnotematycznym.                            

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 03, 2004, 02:24:40 pm »
Cytuj
Gdyby Forum było chatem, to nazywało się Chat, a nie Forum.
Jest chyba jeszcze dział Offtopic, który nie bez powodu nosi taką nazwę (tematy nie związane z grami, ani tym bardziej z jRPG, ale to nie oznacza, że spamować tam macie do woli).

Jak już wcześniej pisałem to do source forum z P2PBB można pobrać source chatu, według mnie to byłoby najlepsze rozwiązanie :D                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 03, 2004, 03:18:59 pm »
Znając życie mogę stwierdzić, że nikt by na nim nie siedział.                            

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 04, 2004, 11:37:41 am »
Niebyło mnie kilka dni(może i tygodni bo nie miałam dostępu do netu)i co się porobiło :?: No Cóż jeśli taka zapadła decyzja FastReda to trzeba się przystosować do reszty i nie spamować(chociaż nie wiem czy będzie to te same forum) :cry:                            

Offline Melfice

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 04, 2004, 03:31:22 pm »
nie no to jest cool /squarezone reaktywacja/ fast dobrze zrobiłeś ale szkoda mi tamtych postów/                            
To the endo of the end

Offline lechu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 05, 2004, 01:22:45 am »
Ja tu wprawdzie jestem nowy, ale jak tak czytam to teraz aż się będe bał cokolwiek napisać żeby mnie tu o SPAM nie posądzono :P                            
You runaway shinobi....

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 05, 2004, 12:54:47 pm »
Właśnie cię posądzono. Jak nie musisz, to nie pisz.                            
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 05, 2004, 02:17:47 pm »
Nie zostaniesz posądzony,jeśli będziesz pisał na temat i z sensem.                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 05, 2004, 02:28:25 pm »
ja juz widze efekt wielkiego czyszczenia i \"reaktywacji\"...wszyscy zaczeli dbac o porzadek...jako SPAMER z poprzedniego forum sam postaram sie aby dbac o porzadek i sprawiedliwosc na naszym forum :D  moge zostac szeryfem :?:  :D

zarty zartami ale widze ze dobrze sie stalo...moze tutaj nie bedziemy popelniac juz takich bledow jak wczesniej...fajnie ze jestem z wami :!:  :D                            

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 05, 2004, 03:11:56 pm »
Choć ten wielki porządek ma jeden istotny minus - przepadła kupa genialnych tekstów i przemyśleń nas wszystkich. Była część tematów, których mimo wszystko bym nie kasował. Ale rozumiem decyzję FastReda i nie mam tu nic do gadania, to on jest tu prawem  :twisted:                            
Kame Hame Ha

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 07, 2004, 11:30:02 am »
no coosh rozoomiem twoja decyzje jednak niektoorzy naprawde sie meczyli zeby napisac cos sensownego ... Spam suxx i rzeczywisce panoszyl sie po tym forum jak cholera ... no ale nic wszystko jest do odrobienia :D                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline lechu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Wielkie czyszczenie
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 08, 2004, 11:33:55 am »
Jak już pisałem jestem nowy na tym forum, ale mam pytanko: nie dało by się przynajmniej części tematów (z wypowiedziami lub bez) reaktywować??                            
You runaway shinobi....