Autor Wątek: Final Fantasy XIII-2  (Przeczytany 2007 razy)

Offline szczuru

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Final Fantasy XIII-2
« dnia: Czerwca 27, 2012, 11:51:35 am »
Witam,

Mam problem - mianowicie utknąłem. Ostatnia lokacja w jakiej byłem to Augusta Tower -300 AF- (kwestia z wyborem odpowiednich terminali). W pewnym momencie dochodzi się do terminalu, który nie działa. Wiem, że muszę otworzyć zachodnią bramę w Yaschas Massif -01X AF- ale niestety nie mam żadnego Wild Artefactu  Nie za bardzo wiem co mam zrobić. W Historia Crux mam zamknięte 2 bramy - tą z Yaschas Massif -01X AF- i 1 w The Archylte Steppe -??? AF- - gdy próbuję ją otworzyć (nawet bez Wild Artefact) to Moogle mówi, że jest zamknięta w inny sposób.

Jestem w episodzie 4-tym.

Pomoże ktoś?

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 27, 2012, 02:55:27 pm »
nie pamiętam za bardzo co jest po augusta tower 300 af, ale jeśli chodzi o wild artefact to jeden możesz zdobyć w archylte steppe. musisz się dostać na drugą stronę tego wąwozu, czyli na zaciemnioną stronę jeśli jeszcze tam nie byłeś. w tym celu zmień pogodę na wietrzną i szukaj miejsca gdzie się zrobi takie małe tornado, wtedy użyj mooglesa i pojawi ci się figurka cactuara. jak ją włączysz to się przeniesiesz na zaciemnioną stronę i na końcu przy urwisku gdzieś tam jest taka półka skalna i tam masz wild artefact. zamknięta brama w archylte steppe nie ma istotnego wpływu na wątek fabularny, ale jak chcesz ją odblokować to musisz zrobić tak:
musisz pokonać wszystkie gigantuary w archylte steppe (są trzy o ile się nie mylę). w tym celu musisz znaleźć 3 zielone figurki z cactuarami (jedna wśród kaktusów, druga przy jednym z tych dziwnych słupów zmieniających pogodę po drugiej stronie. obie figurki są w porze słonecznej. trzecia też jest po zaciemnionej stronie w porze burzowej albo deszczowej. nie pamiętam dokładnie) i jeszcze musisz odkryć wszystkie czerwone figurki z cactuarami i wtedy brama stoi otworem tylko że musisz mieć wild artefact
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 27, 2012, 09:05:57 pm »
nie pamiętam za bardzo co jest po augusta tower 300 af, ale jeśli chodzi o wild artefact to jeden możesz zdobyć w archylte steppe. musisz się dostać na drugą stronę tego wąwozu, czyli na zaciemnioną stronę jeśli jeszcze tam nie byłeś. w tym celu zmień pogodę na wietrzną i szukaj miejsca gdzie się zrobi takie małe tornado, wtedy użyj mooglesa i pojawi ci się figurka cactuara. jak ją włączysz to się przeniesiesz na zaciemnioną stronę i na końcu przy urwisku gdzieś tam jest taka półka skalna i tam masz wild artefact. zamknięta brama w archylte steppe nie ma istotnego wpływu na wątek fabularny, ale jak chcesz ją odblokować to musisz zrobić tak:
musisz pokonać wszystkie gigantuary w archylte steppe (są trzy o ile się nie mylę). w tym celu musisz znaleźć 3 zielone figurki z cactuarami (jedna wśród kaktusów, druga przy jednym z tych dziwnych słupów zmieniających pogodę po drugiej stronie. obie figurki są w porze słonecznej. trzecia też jest po zaciemnionej stronie w porze burzowej albo deszczowej. nie pamiętam dokładnie) i jeszcze musisz odkryć wszystkie czerwone figurki z cactuarami i wtedy brama stoi otworem tylko że musisz mieć wild artefact

Wild Artefact można jeszcze było znaleźć w Bresha Ruins 005 AF w lokacji Echoes of the Past, trzeba użyć moogle hunta ( to było gdzieś w okolicy chocoliny), jeden chyba jeszcze był w sunleth waterscape 300 AF trza było rzucić mooglem na taką półkę podczas gdy jedziemy na grzbiecie tego... czegoś ( zapomniałem nazwy ) chodzi mi o pupilka Snowa. O i jeszcze jeden był w Oerbie 200 AF jak się skończyło tą mini gierkę do skasowania czarnej dziury to tam się moglesem rzucało na taką półkę. :F

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 27, 2012, 09:10:06 pm »
no tak, masz rację Pusiek, ale jak się mu nie chce wracać do innych lokacji to najbliżej ma archylte steppe XD
a pupilek Snowa to najprawdopodobniej jakiś wyrośnięty Enki XD
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's