Autor Wątek: Final Fantasy XIII HELP  (Przeczytany 4511 razy)

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Final Fantasy XIII HELP
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 29, 2012, 08:33:58 pm »
1. Najlepiej po kolei, i jak kolega powyżej wspomniał bez kręgu śmierci. Gdzie zdobyć Growth Egg masz na youtube.
2. Nie wiem co to jest.
3. Też się z nim męczę od dłuższego czasu... XD Ale ja robię tak, że napierdzielam ile wlezie wszystkimi na ravenger, albo commando i dwóch ravenger (bo snow u mnie jest słabszy w magii a mam go na lidera) bo wtedy orphanowi szybciej rośnie ten żółty pasek (nie pamiętam jak to się nazywa) a jak orphan wykonuje ten atak gdzie się w miecz zmienia (w FF13-2 to było mniej bolesne gdy Caius go używał na koniec [sorry za sopiler]) to najlepiej szybko zmienić paradigm na dwóch mediców conajmniej i jak masz czas to kogoś bierz na synergist by mieć fajne statusy, bo orphan w pewnym momencie pewnie jak się przekonałeś narzuca mnóstwo tych negatywnych i jak masz dobre to ci niektóre te złe nie wskoczą. i strzeż się jak zacznie rzucać atak który ci od razu zabija jakąś postać bo jak ci trafi na lidera to kaplica
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XIII HELP
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 29, 2012, 09:53:36 pm »
Dla przyszłych pokoleń - oto strategia na Orphana. Nie będę opisywał nawet walki z Barthandeleusem, czy ewolucją Orphana, bo to żałość.
1. Ekwipunek:
Light jako lider będzie musiała mieć dwa Seraph's Crowny. Zaraz napiszę czemu. Reszta na podwyższenie magii ze względu na Paradigmy.
2. Drużyna i Paradigmy -
Light - Hope - Vanille.
*3xRav
**3xMed
***Med-Syn-Sab
Tak, starczą trzy.
3. Walka
Pierwszy musi byc 3xMed. Dzięki niemu po Merciless Judgement w jednej rundzie będziemy znow jak nowi. Potem zmieniamy na *** i męczymy Cure przy atakach. Gdy cała drużyna będzie mieć min. Haste i Prot/Shell a on Deshell, Slow i Imperil zmieniamy na * i Staggerujemy. Napewno zdążymy przed zmianą formy, co umożliwi zabranie mu ok. 4 milionów. Od teraz uważamy na Dies Irae(od razu na **),bo instant death Progenitor's Wrath nam nic nie zrobi z racji Crownów u Light. Odnawiamy debuffki i kończymy jego żywot.
4. Śmiejemy się z jego truchła i bitwy po nim.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XIII HELP
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 29, 2012, 10:00:08 pm »
1. Krąg śmierci może zaliczyć, ale będziesz miał utrudnienia z polowaniem na Adamantortoise (jeden jest przed Edenhall). Growth Egg dostaniesz za zaliczenie misji 55. Niestety Neochu to trudna bestia do zabicia, szczególnie na niskich poziomach, kiedy najlepiej chwycić jajko. Najlepiej popatrz na gamefaqs, gdzie są fajne strategie na ubicie Neochu na niskim poziomie (choć wymaga to sporo szczęścia, żeby Death Vanille trafił).
2. Podobno nie stakują się, z tego co słyszałem, więc wybieraj, albo rzadkie przedmioty, lub częstsze.
3. Do wyższej strategii, dorzuć Commando + 2x Ravager, żeby za szybko Stagger nie spadał.
I'm in Space!

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Final Fantasy XIII HELP
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 29, 2012, 11:20:01 pm »
a te seraph's crown to gdzie to znaleźć?
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XIII HELP
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 30, 2012, 01:43:08 am »
a te seraph's crown to gdzie to znaleźć?
ulepsz Cherub's Crown(zgwiazdgowane) za pomocą Perovskite.

@The Reaver - Rav-Rav-Rav działa podobnie, bo sprawdzałem. Tyle, że przy buffowaniu * wkracza dosłownie 15 sekund przed MJ. Com-Rav-Rav często nie wyrabia przed Consumating Darkness przy mojej taktyce a * to kilka sekund spamu na auto(przez debuffy ładujące Staggera).

Ogółem 5 minut roboty. Tak nawiasem - 4k hp wystarcza do tej taktyki.

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Final Fantasy XIII HELP
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 30, 2012, 03:47:03 pm »
ok, mam dwa seraphs crown. idę po ciebie orphan, hehe...
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's