Autor Wątek: Tactics Ogre  (Przeczytany 2195 razy)

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Tactics Ogre
« dnia: Kwietnia 07, 2011, 07:40:48 pm »
Dziwne, że nie ma jeszcze tematu o Tactics Ogre. Podzielcie się w jakie części Ogre Sagi graliście i co o nich sądzicie.

Osobiście miałem tylko stycznośc z Tactics Ogre: The Knight of Lodis(GBA) i Let Us Cling Together(PSP). Obie gry są świetne, a w szczególności remake na PSP. Myślałem, w którą część Ogre Sagi zagrać teraz, pomysły?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Tactics Ogre
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2011, 08:17:37 pm »
W Ogrę Battle 64 z Nintendo 64, ewentualnie zagrać można również na GameCube i Wii. Jedyna gra dla której warto kupić N64...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Tactics Ogre
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 07, 2011, 08:30:38 pm »
LUTC jest warta polecenia. Jeśli kogoś interesuje, to skrobnąłem reckę na PS3Site: http://www.ps3site.pl/recenzja-tactics-ogre-let-us-cling-together-psp/65716/

O ile wcześniej o grze wiedziałem, tyle, że istnieje, tak po zagraniu polecać będę każdemu. To taki PSPkowy must-have, szkoda, że z mało popularnego gatunku.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Tactics Ogre
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 07, 2011, 09:41:46 pm »
N64 raczej nie kupię, ale poszukam jakiegoś sprawnego emulatorka(wiem, grzeszę...). Musiol, ten link to zlepek jakichś porozrzucanych liter i zdań, nie ma ładu i składu. Mam komputer świeżo po formacie, więc może brakuje jakichś wtyczek, ale wątpię.

Ta, LUCT jest naprawdę dobra. Jedna z moich ulubionych gierek na PSP.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2011, 09:42:34 pm wysłana przez Zack_Fair »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Tactics Ogre
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 07, 2011, 09:46:34 pm »
N64 raczej nie kupię, ale poszukam jakiegoś sprawnego emulatorka(wiem, grzeszę...). Musiol, ten link to zlepek jakichś porozrzucanych liter i zdań, nie ma ładu i składu. Mam komputer świeżo po formacie, więc może brakuje jakichś wtyczek, ale wątpię.

Ta, LUCT jest naprawdę dobra. Jedna z moich ulubionych gierek na PSP.
Ale że jak, zdania są poskładane bez sensu? zrób może shota, bo czasami Ps3site odbija i nie wiem czy chodzi Ci o fakt mojego kijowego skilla literackiego, czy o jakieś techniczne błędy.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Tactics Ogre
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 07, 2011, 09:49:23 pm »
@ Zack fair Oto właśnie chodzi, iż na emulatorach nie bardzo chce działać dobrze...

Let's Clings Us Together znam z ze Snesa gdzie była zajebiście trudna. Niewiem jak to z tym wyglądało w wersji PSX. Kiedyś przy okazji sprawdzę wersję PSP. Co ciekawe Knights of Lodis już tak wygórowanego poziomo trudności nie miało i akurat tą pozycję lubię najbardziej z całej serii.

Nie należy oczywiście zapominać też o Ogre Battle : Marsz Czarnej Królowej. Ktoś tą odsłonę mógłby remakować....


@Musiol

Odesłało mnie do kanału RSS. Chyba jestem ślepy, bo nie mogę znaleźć odpowiedniej zakładki. 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2011, 09:52:10 pm wysłana przez aysnel »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Tactics Ogre
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 07, 2011, 09:58:49 pm »
http://www.ps3site.pl/recenzja-tactics-ogre-let-us-cling-together-psp/ bezpośredni link, a jak nie działa, to szukajką po tactics ogre

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Tactics Ogre
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 07, 2011, 10:22:15 pm »
zdaje sie ze to problem kompatybilności z przeglądarką bo u mi też kod się pojawia a nie strona, działa za to pod ie

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Tactics Ogre
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 08, 2011, 01:43:20 pm »
Nvm, link już działa. Zdecydowanie zagraj w wersję na PSP, Aysnel. Portrety postaci naprawdę są piękne, sam system walk jest świetny. Aby ułatwić trudne potyczki, gracz ma do dyspozycji Chariot Tarot, który może cofnąć walkę o maksymalnie 50 tur. Ogólnie bardzo solidna pozycja. Strasznie spodobały mi się rożne drogi(Law, Neutral, Chaos), bardzo urozmaicają grę.