Autor Wątek: Fobie...  (Przeczytany 10540 razy)

Offline Shawn

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Fobie...
« dnia: Lutego 22, 2008, 06:48:27 am »
Co was przeraża?
Pochwalcie się swoimi fobiami.
Ja mam lekki objaw mizofobii - lęku przed brudem.
Czego się w domu dotknę - idę umyć ręce...




Tym, którzy pokochali nasz świat
i zaprzyjaźnili się z jego mieszkańcami...

...
...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 22, 2008, 01:42:26 pm »
w sumie... ok, ja sie moge pochwalic, choc raczej nie ma sie czym chwalic - mam lęk przestrzeni w dość specyficznych momentach - mianowicie mam coś takiego, ze mam stracha gdy uszę po drabinie wejść na wysokość wyzszą niż 4 metry - zaczynam schizowac, ze zaraz drabina nie wytrzyma a ja zaraz zlece i akie tam... do tego można doliczyć też zmodyfikowaną wersję leku wysokości przez moją durną chorą wyobraźnię...
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 22, 2008, 01:43:03 pm »
a ja wprost przeciwnie wogole sie brudu nie boje ;x kiedys w szkole sredniej kolezanka mnie zbesztala ze wyzezbilem ludzika z gumy do rzucia ktora znalazlem pod lawka i postawilem jej na zeszycie ;B rece myje tylko podczas kompieli i po wyjsciu z klopa jak zostawilem tam brazowa niespodzianke ;f (i w szczegolnych okolicznosciach jak je w czyms wypaciam)

fobie to ja mam hmmm... na roznego typu igly zwlaszcza lekarskie slabo mi sie robi na sam ich widok; mam tez lek wysokosci choc nie wiem czemu no i tak jakby lek przestrzeni przerazaja mnie puste przestrzenie takie jak kosmos (oba sie ujawnialem nawet podczas gier lub filmow ;f)

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 22, 2008, 02:23:29 pm »
Cóż... Ja mam fobię na punkcie dentysty... Ale to raczej normalka dla większości ludzi. :)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 22, 2008, 02:36:49 pm »
Jedyne czego się boję, to by niebo nie spadło mi na głowę hehe...

A tak na poważnie, to chyba tylko mam fobię w stosunku do wielkich, kosmatych owadów. Szczury i węże mnie nie ruszają, ale jakby jakiś ptasznik czy inna cholera po mnie łaziła, to...brrr ;)

Strzykawek też nie lubię, chociaż wolę je od dentysty ;f

MarvelliX

  • Gość
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 22, 2008, 02:50:06 pm »
a co powiesz na dentyste ze strzykawka? ;x taki mi zeby robil ;E

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 22, 2008, 02:53:19 pm »
Ja nie wiem czy to można zwać fobią, ale mam ze 3.
Raz, strach przed agonią, tudzież powolnym, bolesnym umieraniem, wykrwawianiem się, duszeniem itepe.
Strach przed  - no właśnie nie przed strzykawkami, ale przed tym, co się ze mną dzieje po pobraniu krwi. Samych jakichkolwiek zabiegów się nie boję (no chyba że takich, których jeszcze nie miałam). Kiedy byłam mała, siałam panikę przed prześwietleniem, teraz mi przeszło.
No i swoiste mrowienie w piętach na dużych wysokościach, ale chyba każdy to ma.

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 22, 2008, 02:54:51 pm »
Ja mam dosc dziwna fobie. Boje sie co bedzie w przyszlosci kiedy np zgasnie slonce. Co sie wtedy ze wszystkim stanie. Co z nasza cywilizacja... Tak samo mam fobie odnosnie smierci... boje sie ze zostawie niedokonczone sprawy iu ból...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 22, 2008, 03:12:30 pm »
Cytuj
Ja mam dosc dziwna fobie. Boje sie co bedzie w przyszlosci kiedy np zgasnie slonce.]Ja mam dosc dziwna fobie. Boje sie co bedzie w przyszlosci kiedy np zgasnie slonce.
taki lek to ja mialem przez kilka dni po tym jak obejzalem na discovery kis program w ktorym mieli dowody na to ze wszechswiat sie ciagle rozrasta i wrescie sie rozerwie i przestanie istniec ale zrozumialem co mnie to obchodzi jak mnie juz nie bedzie ;x
Cytuj
boje sie ze zostawie niedokonczone sprawy iu ból...
kandydat na potergajsta heh
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2008, 03:39:04 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 22, 2008, 03:18:21 pm »
Igieł się boję, od małego mam wielkie problemy z pobieraniem krwi czy innymi dłuższymi zastrzykami. Mam też fobie, że ktoś za mną idzie w nocy, albo, że ktoś mnie obserwuje ;f

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 22, 2008, 06:16:39 pm »
Ja nie lubię patrzeć się prosto w niebo jak stoję na balkonie. Mam wtedy zawsze uczucie jakbym miał spaść.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 22, 2008, 06:34:23 pm »
ta kiedys stalem pod sciana 2 pietrowego budynku gapiec sie w chmury i mimowolnie chwialem sie na nogach tak jakbym zaraz mial sie przewrocic.... dziwne uczucie ;f

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 22, 2008, 07:37:58 pm »
Ja za to nie lubię czytać ani słuchać niczego co ma związek z 2012 rokiem. Ale zważywszy na to co się zanosi to chyba normalne...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 22, 2008, 08:20:04 pm »
ze co ze niby jakies bieguny maja sie wymienic? taki sam bulshit jak pluskwa milenijna nikomu sie nawet kompjuter nie przywiesil ;f a mialy wszystkie zwariowac

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 22, 2008, 08:26:43 pm »
ze co ze niby jakies bieguny maja sie wymienic? taki sam bulshit jak pluskwa milenijna nikomu sie nawet kompjuter nie przywiesil ;f a mialy wszystkie zwariowac
Za to może nas czekać bardziej realny kataklizm, Euro 2012 w Polsce...może to właśnie przepowiedzieli starożytni majowie...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 22, 2008, 09:48:29 pm »
Niepotrzebnie naczytałem się wielu rzeczy na pewnym portalu paranaukowym. Chociaż nie... Niepotrzebnie wogóle tam wchodziłem :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 22, 2008, 10:11:29 pm »
No, ja też uważam, że ta cała przepowiednia o końcu świata w 2012 dotyczy tych cholernych mistrzostw europy...

Moje fobie... hmm... kiedyś się bałem wysokości i przestrzeni, ale już dawno mi przeszło. Na dobrą sprawę, niczego się nie boję... w każdym razie, niczego w stylu strzykawek, pająków, śmierci, czy dentystów.

Zauważyłem za to na studiach pewną manię. Jestem całkiem zadowolony ze swojej znajomości języka angielskiego, dosyć biegle w tym języku rozmawiam z wykładowcami, czy ćwiczeniowcami. Ale w momencie kiedy mam coś powiedzieć do native speakera, głos mi zamiera w gardle. Przez jeden semestr miałem na roku amerykankę, miałem z nią okazję jedną prezentację przygotowywać i naprawdę było mi ciężko z nią gadać. Jeszcze gorzej mi się gada z jednym z wykładowców (którego w sumie bardzo lubię), który jest australijczykiem. Po prostu coś się we mnie blokuje, nagle zapominam najprostszych zwrotów, zaczynam się wahać czy mówię coś w odpowiedniej formie, czy czasie.

Pewnie najlepszą metodą na wyleczenie się z tego jest pobyć przez jakiś czas za granicą. Będę w końcu musiał wyjechać, żeby nabrać językowej swobody. Już się boję pomyśleć jak to będzie, jak będę gadał z japończykiem...

Offline Shawn

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 23, 2008, 07:39:15 am »
Co do lęku wysokości - ja go napewno nie mam.
Jak byłem mały (5-6 lat) chodziłem na czworaka po szerokim parapecie...
Później sąsiad coś mojemu tacie mówił, ale nie pamiętam co.
Co do igieł... szczepionek nie czuję, ale nienawidzę zastrzyków znieczulających (10zł :P)
do dziąseł, które niedawno miałem, ale przed nimi zawsze kazałem sobie psiknąć takim miętowym sprayem... wiecie..."Znieczulenie na znieczulenie  :D )
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2008, 07:40:12 am wysłana przez Shawn »




Tym, którzy pokochali nasz świat
i zaprzyjaźnili się z jego mieszkańcami...

...
...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 23, 2008, 03:14:09 pm »
Jeszcze gorzej mi się gada z jednym z wykładowców (którego w sumie bardzo lubię), który jest australijczykiem.
To spróbuj gadać do niego w stylu "G'day moite ! Nottin betta loik a fistfulla loitnin', eh ?", albo naoglądaj się Crocodile Hunter'a (inb4 baby over crocodile BAWWWWWing) i naśladuj jego gadkę. Rozmowa będzie napewno luźniejsza ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Fobie...
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 23, 2008, 11:13:41 pm »
Moim kolejnym lękiem jest to że smieję się teraz z Moherów... ale boje sie czy sam taki nie bede na starosc... :(