Autor Wątek: AvEx 2  (Przeczytany 21134 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 10, 2008, 10:55:08 am »
Dla wszystkich zainteresowanych.
AvEx 2 rozpoczęty. Ważniejsze szczegóły będę podawał http://squarezone.pl/forum/index.php?topic=1716.20.
Niniejszy topic (w którym teraz piszę) pozostanie dla wszelkich komentarzy i pytań.

BTW:
Do listy kategorii dorzuciłem Sci-Fi, czyli roboty, kosmos itp. rzeczy przyszłościowe.
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 16, 2008, 11:19:54 am »
Oki. jeśli patrzycie na mój sig, to zobaczycie, że mam 7 avów (z czego się cieszę, gdyż wcześniej większość podsyłała w dzień deadlinu). Zostało tylko czekać na dwójkę. Więc ... RUSZCIE TYŁKI.

That was a public service anoucement brought to you by The_Reaver
I'm in Space!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 18, 2008, 05:21:11 pm »
Chciałem poczekać, aż ktoś wyskoczy wcześniej, ale samo sie u mnie to wyrywa. Mam nadzieję, że modzi wybaczą mi ten tripel.

The_Reaver dla Glenn - ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
MarvelliX dla The_Reaver - black, evil, bunny ... I LIKE IT
Tantalus dla Growlanser - sam to narysowałeś?? makijarze zespołu Kiss na jajkach ... pomysłowe
Yuzuriha dla Smogu - Zdecydowanie jeden zz ciekawszych w tej rundzie.
Zenny dla Yuzuriha - szczerze powiedziawszy, miałem zwrócić uwagę, że trochę to mało świąteczne, bo równie dobrze mogłeś dać Fran, lub inną Vierę, ale mi się zapomniało i nie chcę nikogo karać w pierwszej rundzie, więc narazie ci się upiecze. Ogólnie dla Yuz pasuje.
Musiolik dla Tantalusa - ALLELUJA. Trochę się wyrzuca na oczy, ale pomysł ciekawy.
Growlanser dla Zenny - Mi się nawet podoba. Ma ładne ząbki :)
Smogu dla MarvelliX - not bad
Glenn dla Musiolik - myslałem, że kurczaki Chocobo będą trochę większe.
I'm in Space!

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 18, 2008, 05:28:27 pm »
Wszystkich ladnie opisales, powiedziales ze niezle ale zcemu smogu dostal tylko :

Smogu dla MarvelliX - not bad

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 18, 2008, 05:50:11 pm »
Po prostu, tylko tyle mi się na myśl wyszło. W końcu każdy może tutaj ocenić poza konkursem wszystkie avy.
I'm in Space!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 18, 2008, 07:56:04 pm »
bo co pisac przy takim króliku cożem go wynalazł gdzies na góglach :F

myslem, zem Yuz najlepsiejszego ava w tej rundzie dała ;)
Musiol i GLenn - sie IMO nie spisaliscie...
co do reszty avów - dają radę, jedne mniej drugie bardziej ;f

ogólnie to jak wiadomo, smogu nie rozpisywał sie w tym temacie nigdy za bardzo i niech tym razem tak zostanie
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 18, 2008, 08:03:20 pm »


Musiol i GLenn - sie IMO nie spisaliscie...

:( czyli znów odpadnę na początku? :(

W sumie jestem oryginalny, żadnych jajek i królików, a przecie Jezus też z Wielkanocą jest związany, c'nie?
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2008, 08:05:02 pm wysłana przez Musiol »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 18, 2008, 08:14:09 pm »
Musiol najbardziej mocarnego ava walnął i do Tanta chyba pasuje hehehe. ;] Nie wierzę że odpadnie.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 18, 2008, 08:30:23 pm »
Musiol najbardziej mocarnego ava walnął i do Tanta chyba pasuje hehehe. ;] Nie wierzę że odpadnie.
No ba, długie włosy, goła klata, czyż to nie Tant? ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 18, 2008, 08:34:10 pm »
brakuje kucyków buehehehe xD
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 18, 2008, 09:04:41 pm »
Avek zrobiony przez Musiola szczegolnie swietnie pasuje do Tanta z tym napisem nad avem "Long hair bishonen" :]

Ogolnie to taka lipna konkurencja do zrobienia czegos swietnego ale najgorzej spisal sie smogu IMO... zwykly zajaczek zero oryginalnosci :]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 18, 2008, 09:45:46 pm »
Według mnie to Glenn sie nie spisał.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 18, 2008, 10:34:26 pm »
Według mnie to Glenn sie nie spisał.
ranisz mnie niewiasto oj ranisz...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 18, 2008, 10:46:06 pm »
Growlanser IMO odpicował niezłego ava dla Zennego, im więcej patrzę na tego zająca wielkanocnego tym bardziej się go boję. I te jego fałdy na szyi, zęby, gruby język, malutkie oczka i zęby. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 19, 2008, 09:54:06 pm »
Zacząłem nad tym trochę "myśleć". Możliwe, że na następną rundę mogę skrócić czas głosowania (aktualnego nie zmienię, by nie wrzucać roboty na święta). jednak chcę najpierw znać wasze zdanie. ankieta będzie trwać do następnej tury głosowania. jeśli uznacie, że tydzień, to za dużo, to skrócę.
I'm in Space!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 19, 2008, 10:04:49 pm »
starczylo by 4 dni

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 19, 2008, 10:16:54 pm »
Growlanser IMO odpicował niezłego ava dla Zennego, im więcej patrzę na tego zająca wielkanocnego tym bardziej się go boję. I te jego fałdy na szyi, zęby, gruby język, malutkie oczka i zęby. ;]

Oj dziekuje za opinie... Heh.. .Chyba byles pierwszym który go zobaczył :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 19, 2008, 10:18:04 pm »
jestem za skrÓceniem do 5 dni :)

MarvelliX

  • Gość
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 25, 2008, 04:02:25 pm »
oł gad demyt jakos nie moge lansera z niczym skojazyc ;o (bo z kosplayami nie powienem miec problemow <szatanski smiech>)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: AvEx 2
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 25, 2008, 04:55:06 pm »
dzyzas, a jak ja dla Musiola ładnego Sidneja znajde :F
Kame Hame Ha