Autor Wątek: Aeris dziewczyną Zacka?  (Przeczytany 5420 razy)

Offline Mr Jedi

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://
Aeris dziewczyną Zacka?
« dnia: Kwietnia 06, 2007, 10:29:06 pm »
A więc zapoczątkowałem tego posta aby dowiedzieć się jak to wkońcu było... Czy Aeris była pierwszą dziewczyną Zacka...?? Bo ogladajac trailer FF7:Crisis Core (jest tam moment gdy Aeris obejmuje płaczącego Zacka) i grajac poraz kolejny w FF7 na PSX podczas scenki gdy Aeris i Cloud odpoczywaja sobie na placyku zabaw (przed Wall Market) pada rozmowa gdzie Aeris pyta Clouda o jego range w SOLDIER i mowi ze ma on podobna range jak on... jej pierwszy chłopak... domniewam iż jednak byli oni parą... Nie moge nigdzie znalezc nic o moim twierdzeniu wiec zwracam sie do Was... Respect dla fanów FF7... ;)
Niech Moc będzie z Wami!!!!!!!!!!!!!!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 06, 2007, 11:09:07 pm »
Tak, Aeris była dziewczyną Zacka, najdobitniej widać to, jeśli w Gongaga weźmiemy do teamu Tifę i Aeris, a potem udamy się do domu rodziców Zacka, odbędzie się tam krótka konwersacja, a później jeszcze na zewnątrz.

Sama wiedza, że Zack był w Soldiers, a Aeris wspomina, że miała chłopaka, świadczy o tym fakcie ;) Poza tym, trailer z Crisis Core wyjaśnia raczej pewne fakty w tej kwestii ;]

Offline Mr Jedi

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 06, 2007, 11:37:46 pm »
Heh no to git...  ;D Nie no teraz jestem dopiero na etapie Midgaru w 1CD a wczesniej english not good byl wiec nie czytalem tej kwestii z rodzicami Zacka  :P Ale ogolnie mozna stwierdzić że laska miała coś do silnych chłopów z SOLDIER :P W sumie Cloud tylko wkręcił sobie ze jest Soldierem 1st klasy :P Ta gierka jest swietna powoduje cos takiego ze chce sie o niej wiedziec wszystko i jeszcze wiecej... Thx za odpowiedz... pozdo
Niech Moc będzie z Wami!!!!!!!!!!!!!!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 07, 2007, 12:02:43 pm »
Hehe. Zagraj w Dirge of Cerberus to odechce Ci sie wiedziec wszystkiego o fabule FF VII ;]

Offline Mr Jedi

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 07, 2007, 01:16:50 pm »
Żebym jeszcze miał konsolke :P Więc nie pogram... ale kij z tym ide grac w FF7 ;]


W sumie off top... ;] chyba ze ktos chce sie wypowiedziec jeszcze na temat Zacka i Aeris... :P (Temat o parach juz jest z tego co widze :P)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2007, 07:05:49 pm wysłana przez Mr Jedi »
Niech Moc będzie z Wami!!!!!!!!!!!!!!

Offline Rbi_Traceur

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Uwielbiam grac w tego typu gry:)
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 02, 2007, 04:38:31 pm »
Ja pierwszy raz o takim czymś słyszę! Racja nie znam się prawie w ogóle na angielskim ,ale nigdy bym na takie coś nie wpadł. Dzieki - zawsze o 1 informację w głowie więcej.
Uwielbiam Grac w tego typu gry:)

Offline Tiamantos

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 30, 2007, 12:23:41 am »
Tak Aeris była jego dziewczyną gdyż najpierw podczas rozmowy na placu przed Wall marketem wspomina ,ze jej chłopak tez jak Cloud był w Soldier First- Class,a naspętnie (TAk jak wspominmał Musiol)podczas rozmowy w Gonga w jednym z Domków są rodzice Zacka ,którzy pytają sie o swego syna ,który wywędrował do Midgaru by dostać sie do Soldier i poznał rózniez pewną dziewczynę.

Offline neo rpgomaniak

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Upadły Anioł / Akademia mappingu
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 08, 2007, 12:12:48 pm »
Poza tym warto dodać, że w końcowej scence Final Fantasy AC widać Aeris i Zacka idących w jedną stronę światła ^^ Zack wykonuje gest, który odebrałem jako pocieszenie Clouda, że Aeris nie jest na tamtym świecie sama i ma swojego ochroniarza ^^"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 19, 2007, 01:01:29 pm »
W sumie to chyba nie ma watku o Crisis Core wiec zapodam to tutaj :]



W nowym siódemkowym Finalu fani Aeris beda mogli zobaczyc dziewczyne zacka w "prawie bikini" :]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline lma

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #9 dnia: Września 18, 2007, 10:30:19 pm »
Aeris byla dziewczyna Zacka i to nie ulega watpliwosci...Jednak zastanawia mnie fakt gdzie sie poznali...Aeris mowila ze nigdy nie opuszczala Midgar a kiedy Cloud chcial z Zackiem dotrzec do Midgar to zostal zabity...Mowi nam ta scenka na dysku kiedy odzyskujemy Clouda(Idzie sie tam Sephiroth szukal odpowiedzi kim jest jego matka w Nibelheim)...Jedyna odpowiedz jaka mi sie nasuwa to taka ze Aeris poznala Zacka kiedy byl w Midgarze zanim wyruszyli na specjalna misje zeby sprawdzic reaktor...Bo innego sensownego wytlumaczenia nie widze...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #10 dnia: Września 18, 2007, 10:32:52 pm »
Cytuj
Aeris byla dziewczyna Zacka i to nie ulega watpliwosci...Jednak zastanawia mnie fakt gdzie sie poznali...Aeris mowila ze nigdy nie opuszczala Midgar a kiedy Cloud chcial z Zackiem dotrzec do Midgar to zostal zabity...Mowi nam ta scenka na dysku kiedy odzyskujemy Clouda(Idzie sie tam Sephiroth szukal odpowiedzi kim jest jego matka w Nibelheim)...Jedyna odpowiedz jaka mi sie nasuwa to taka ze Aeris poznala Zacka kiedy byl w Midgarze zanim wyruszyli na specjalna misje zeby sprawdzic reaktor...Bo innego sensownego wytlumaczenia nie widze...

Przypuszczam, że w Crisis Core jest wszystko wyjaśnione... ja osobiście nie wiem i w sumie nie jest to problem, przez który nie mogę spać po nocach hehe...

Offline lma

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #11 dnia: Września 18, 2007, 10:41:01 pm »
Nie powiedzialem ze przez to nie moge spac po nocach wiec nie wmawiaj mi czegos czego nie powiedzialem to raz...Po drugie jest tutaj male niedociagniecie tworcow gry...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #12 dnia: Września 18, 2007, 10:47:19 pm »
Nie powiedzialem ze przez to nie moge spac po nocach wiec nie wmawiaj mi czegos czego nie powiedzialem to raz...Po drugie jest tutaj male niedociagniecie tworcow gry...
Whoa...ktoś ma tu chyba krótki zapłon...Besides Aeris pojawia się w CC, więc raczej będzie wyjaśnione to jak się poznali i nie będzie to niedociągnięciem.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #13 dnia: Września 18, 2007, 10:48:54 pm »
Cytuj
Nie powiedzialem ze przez to nie moge spac po nocach wiec nie wmawiaj mi czegos czego nie powiedzialem to raz...

Broń boże, nigdzie tak nie napisałem, nie miałem nawet zamiaru sugerować, że Ty nie możesz spać po nocach, NO WAI.

Cytuj
Po drugie jest tutaj male niedociagniecie tworcow gry...

Ciężko nazwać to niedociągnięciem IMO, bo to raczej zabieg świadomy. Pewna ilość niedopowiedzeń jest w każdej części Final Fantasy, specjalnie po to, żeby: a) fani mieli co robić po przejściu gry (spekulacje, teorie spiskowe itp.); b) zostawić sobie otwartą ścieżkę na jakaś kontynuację (jak Compilation of FFVII).

Offline lma

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #14 dnia: Września 18, 2007, 10:49:15 pm »
Szkoda ze ja PSX 1 a ta gra jest ponoc na PSX2...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #15 dnia: Września 18, 2007, 10:49:51 pm »
Cytuj
Szkoda ze ja PSX 1 a ta gra jest ponoc na PSX2...

PSP

Offline lma

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #16 dnia: Września 18, 2007, 10:51:11 pm »
No jeszcze lepiej PSP...Wole grac na PSX niz na PSP...

Offline Zanmato

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 04, 2007, 12:32:50 pm »
http://youtube.com/watch?v=hCbew_EC0SA

a to na dokladke, troche z humorem ;)

http://youtube.com/watch?v=PBHVh9dIIFU&feature=related - poznajecie to miejsce?, placyk zabaw! ;d
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2007, 12:37:23 pm wysłana przez Zanmato »
I hear voices in my head...

Offline Kokosanka

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Aeris dziewczyną Zacka?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 05, 2007, 07:32:53 pm »
hmmm... Aeris była dziewczyna zacka 6 lub 7 lat przed akcja FF7 (tak mówią jego rodzice w gongaga), ale przecież wtedy miała 15/16 lat! to znaczy że była nieletnia, a zack był pełnoletni! więc tak naprawdę to shinra zabiła go za wykorzystywanie nieletnich! XD XD

Tak, wiem że to durne... może ktoś usunąć mój post?
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2008, 01:51:23 pm wysłana przez Kokosanka »