Autor Wątek: FlameZone  (Przeczytany 17472 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
FlameZone
« dnia: Lutego 12, 2007, 02:25:08 am »
Jak głosi temat, czyli Flaaaaaaaameeeee Zoneeeeeeee Chlip... To będzie boskie coś czuję. No to od czego ktoś zacznie? Bo z tego co widzę po tak cholernie długim czasie mojej nieobecności, to ciągle słyszę o flame tu, flame tam, ale nikt się nie poczłapał, by taki temacik założyć.
Nie, ja nikogo nie prowokuję, czy coś w tym rodzaju. Po prostu nudzi mi się nieziemsko, więc iskra boża by się przydała, by ogień piekielny opalił mi oczka ahahaahaha...
Może temat do kolekcji jakiś ślicznych flameów, ku chwale dla potomnych? Albo do wspominania przy ciepłej herbatce, hę?
O już wiem! Mi się podoał mój post dotyczący Regulaminu Forum. Nikt nie odpisał na niego, a całkiem ślicznie mi on wyszedł że ni hu hu:
http://squarezone.pl/smf/index.php?topic=1105.480

BTW: Załamię się chyba, jak czytałem wasze posty w TO dotyczące zaostrzenia regulaminu. Bo jak na taką zatrważającą ilość nowych użytkowników, to normalnie... No, wow.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 02:29:36 am wysłana przez qiax »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2007, 09:47:34 am »
No to od czego ktoś zacznie?
O masakra, ale chujowy temat ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2007, 10:26:05 am »
ten temat raczej jest nie potrzebny... rownie dobrze mozna psiac o tym w to... zreszta po co zakladac topic do klotni.
Zamykac, usuwac? Jakie sa wsze zdania na temat tego topicu?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 12, 2007, 10:48:51 am »
Leave this ;] a noż komuś się zechce napisać coś fajnego znaczy się poflejmować.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2007, 10:52:19 am »
Jak dla mnie do pieca z tym topikiem (chociaż, może się qiax oburzy i będzie flame z tego hehe).

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 12, 2007, 11:06:22 am »
Leave this ;] a noż komuś się zechce napisać coś fajnego znaczy się poflejmować.
A po co taie cos ma byc? Jak komus bedzie sie chcialo flejmowac to to bedzie robil w innych tematach.... a tak jak sie nawiaze jakas dyskusja w temacie o dajmy na to FFXIII jak kiedys Tant Serge i j prowadzilismy to od razu beda glupie komentarze "idzcie sobie do flame zone poflejmowac".
Kompetnie nie potrzebny temat, jest juz topic do dyskusji ogolnej jakim jest TO wiec po co robic temat ogolny do klotni... pozniej sie zrobi ogolny temat do pisania smutnych rzeczy, nastepnie ogolny temat do pozytywnych rzeczy, a pozniej jeszcze do smiesznych rozmow miedzy userami.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 12, 2007, 01:55:39 pm »
hmm moze sie przydac jak ktos bedzie mial cos do innego usera (i nie tylko) to mógłby sie elegancko wyładowac nie zaburzając porządku innych tematow

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 12, 2007, 03:33:30 pm »
Cytuj
O masakra, ale chujowy temat ;]

Oryginalne to takie, jak twe abstrakcyjne myślenie.

Cytuj
ten temat raczej jest nie potrzebny... rownie dobrze mozna psiac o tym w to... zreszta po co zakladac topic do klotni.
Zamykac, usuwac? Jakie sa wsze zdania na temat tego topicu?

Dla relaksu, dla śmiechu, dla picu, dla jaj, dla moherowych beretów...

Cytuj
Jak dla mnie do pieca z tym topikiem (chociaż, może się qiax oburzy i będzie flame z tego hehe).

Zapomnij. W końcu co mnie to rusza?

Cytuj
A po co taie cos ma byc? Jak komus bedzie sie chcialo flejmowac to to bedzie robil w innych tematach.... a tak jak sie nawiaze jakas dyskusja w temacie o dajmy na to FFXIII jak kiedys Tant Serge i j prowadzilismy to od razu beda glupie komentarze "idzcie sobie do flame zone poflejmowac".

Jest różnica od polemizacji, a flamów. Chyba na tym forum tu tej skromnej różnicy nie widać...

Cytuj
Kompetnie nie potrzebny temat, jest juz topic do dyskusji ogolnej jakim jest TO wiec po co robic temat ogolny do klotni... pozniej sie zrobi ogolny temat do pisania smutnych rzeczy, nastepnie ogolny temat do pozytywnych rzeczy, a pozniej jeszcze do smiesznych rozmow miedzy userami.

Do *ogólnej* dyskusji. Nie do *flameów* <powiało grozą>. A co do pozostałych tematów... Nie głupie, nie głupie, nawet byłoby to zabawne.

Cytuj
hmm moze sie przydac jak ktos bedzie mial cos do innego usera (i nie tylko) to mógłby sie elegancko wyładowac nie zaburzając porządku innych tematow

No brawo, sądziłem, że nikt już tej idei nie złapie.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 12, 2007, 03:41:13 pm »
Niech ten temat będzie pełnił swego rodzaju funkcję koloseum jak w starożytnym Rzymie, tylko zamiast walki gladiatorów na śmierć i życie, będzie tu flame war między poszczególnymi userami.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 12, 2007, 03:47:46 pm »
dzyzaz, co za chujnia, wezcie to "wyjepcie" bo na co to komu?*


Cytuj
Jest różnica od polemizacji, a flamów. Chyba na tym forum tu tej skromnej różnicy nie widać...
akurat w tamtym temacie mielismy mieszanke dyskusji z pisaniem o tym, ze jest sie po prostu pojebanym i nosi sie okulary bez szkiel ;]

*tak, tekst ten specjalnie jest utrzymany w takiej "yntelygentnej" konwencji

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 15, 2007, 01:16:06 pm »
ja tam raczje osobiście nie mam nic przecwiko takimu tematowi. niech se jest, a jak ktoś odczuje potrzebę poflejmowania to wreszcie będzie to mówgł robić bez przeciwskazań...... no i w sumie wreszcie jest miejsce gdzie mogę bez oporów i z czystym sumieniem napisać, że jesteście jebnięci
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 18, 2007, 12:18:14 pm »
chuj w dupe pierdolonej bandzie pojebow, z ktora na swoje nieszczescie musze uczeszczac na gowno warte spotkania do bierzmowania. Co za pierdolone bydlo. Niech wszyscy zgniją w piekle, o!

Musialem sie wyzyc ;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 18, 2007, 12:23:22 pm »
chuj w dupe pierdolonej bandzie pojebow, z ktora na swoje nieszczescie musze uczeszczac na gowno warte spotkania do bierzmowania. Co za pierdolone bydlo. Niech wszyscy zgniją w piekle, o!

Musialem sie wyzyc ;/
ahahahhahaha ;]

jak dobrze, że moja "opiekunka" z bierzmowania miała 20 lat i była nieziemską dupą ^^ było na co popatrzeć ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 18, 2007, 12:34:49 pm »
My za to mamy ksiedza, ktory nie umie na tymi wyjebami zapanowac ;/

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 19, 2007, 08:49:20 pm »
i tam, bierzmowanie rządzi i jest genialne, a byłoby jeszcze bardziej genialne gdyby nie to ze w chuj zniechęca do chodzenia do kościoła, zwłaszcza jeżeli ksiądz który całe moje bierzmowanie prowadził był niesamowitym sadystą heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 19, 2007, 10:37:23 pm »
i tam, bierzmowanie rządzi i jest genialne, a byłoby jeszcze bardziej genialne gdyby nie to ze w chuj zniechęca do chodzenia do kościoła, zwłaszcza jeżeli ksiądz który całe moje bierzmowanie prowadził był niesamowitym sadystą heh
łahahah....ubiczował kogoś? molestował? xD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 19, 2007, 10:41:25 pm »
oh noes zrobiliście offtopa :O
oficjalnie apeluje o porządek! O! ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 19, 2007, 10:47:31 pm »
a ja oficjalnie mowie GTFO niech se dzieci piszą o bierzmowaniu ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 19, 2007, 10:48:42 pm »
Cytuj
łahahah....ubiczował kogoś? molestował? xD
prawie.... chociaż czasami głowę bym dał że to raczej personifikacja diabła niż ksiądz heh.... no i zawsze ciekawiło mnie dlaczego zawsze kiedy wchodził do zachrystii miał grzankę w ręku....

Cytuj
oh noes zrobiliście offtopa :O
oficjalnie apeluje o porządek! O! ;]

[flame mode] stfu noob [/flame mode]

btw - lipa, bo z tematu o flejmach zrobił się kolejny to....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 19, 2007, 10:49:05 pm »
a ja oficjalnie mowie GTFO niech se dzieci piszą o bierzmowaniu ;]
idź se posłuchaj muzyczki na MP4 xD