Autor Wątek: Final Fantasy XII HELP!  (Przeczytany 131493 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko pośrednio związane z Finalem XII na emu NDS
« Odpowiedź #720 dnia: Sierpnia 02, 2010, 04:03:09 pm »
w 2.6 musisz ręcznie w opcjach ustawić rodzaj pliku z savem (EEPROM, Flash itp.)
Ale lepiej porzuć 2.6 i szukaj 2.6a, najlepiej z wtyczką NO$Zoomer. Szersze wsparcie, mniej błędów, nie trza bawić się z save'ami, a dodatkowo NO$Zoomer pozwala na zoom, co w gołym emu nie ma (przynajmniej przy DS). Unikam pytania: SZUKAJ W GOOGLE.
Ale jeszcze lepsza rada: kup normalnego NDS. Myszką nie zrobisz tego, co możesz stylusem w ręce,a emu zawsze będzie miał jakąś grę, którą nie pociągnie.
I'm in Space!

Offline nowy00

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko pośrednio związane z Finalem XII na emu NDS
« Odpowiedź #721 dnia: Sierpnia 03, 2010, 05:15:24 pm »
Jak już miałbym kupować jakiegoś handhelda to stawiał bym na PSP. A emulatorkami lubie sie bawić  ^_^
Nowy

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Pytanko pośrednio związane z Finalem XII na emu NDS
« Odpowiedź #722 dnia: Sierpnia 03, 2010, 05:25:48 pm »
well w konsoli nie ma quick savea i nie mozna gry przyspieszyc frejm skipem ale jednak wiekszy fun i grafika lepsza
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2010, 05:26:24 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline nowy00

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko pośrednio związane z Finalem XII na emu NDS
« Odpowiedź #723 dnia: Sierpnia 03, 2010, 09:06:38 pm »
nie kożystam z quicksave bo to dla lamerów.Też wole grać na konsoli,ale mam inne wydatki niż kupno konsoli zresztą dawniej miałem parę (Saturn,N64,PSX,DC,PS2).PSX Rulez !!!
Nowy

Offline Dingo

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #724 dnia: Sierpnia 05, 2010, 02:11:35 pm »
Mój problem polega na Sky Den Pirate. Czy do Pharos - Subterra są mapy? Bo całą resztę mam i brak mi Dalan'a...

Offline nowy00

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #725 dnia: Listopada 06, 2010, 07:32:57 pm »
Chciałbym aby ktoś wypisał reczy,które w FF XII można ominąć i po które nie można się cofnąć[skrzynki/bronie itp].Właśnie koncze Fiala X i ominąłem coś bezpowrotnie :-[ Niechciałbym powtórzyć tego błędu przy XII, z opisem nie lubie grać.Wiele tego jest ?
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2010, 07:37:20 pm wysłana przez nowy00 »
Nowy

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #726 dnia: Listopada 06, 2010, 08:51:04 pm »
Na GameFAQs jest cały FAQ poświęcony wszystkim "przegapialnym" przedmiotom w FFXII. Hotlinkować się nie da, więc musisz sam poświęcić całe 10 sekund na znalezienie go.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline nowy00

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #727 dnia: Listopada 07, 2010, 12:01:02 pm »
ołkej,zapomniawszy o tej stronce.
Nowy

Offline Hevelius

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #728 dnia: Listopada 10, 2010, 12:07:26 pm »
Cześć wszystkim. Chciałbym zasięgnąć waszej rady odnośnie Zodiarka (espera) otóż, jestem w wątku głównym gry tuż przed Bahamutem i postanowiłem zakończyć wszystko co do zakończenia zostało. Został mi tylko Yazmat i właśnie Zodiark. I tu pytanie, nie wiem jaką strategia się posłużyć żeby go pokonać. Zostaje mu zawsze ok. 1/7 życia i ciągle ma bariery na sobie, tak że nic go nie trafia. I oczywiście mnie niszczy Darkją pomimo że mam założone Black maski. Czy możeci cos doradzić? Dziękuję i pozdrawiam.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #729 dnia: Listopada 10, 2010, 12:59:49 pm »
Na Zodiarka trzeba wytrwałości i szybkiego działania. Jak użyje Darkja, wrzuć drugą trójkę i wskrzesz ją zabitą rezerwę. Na bariery musisz czekać aż któraś padnie. Patrz na komunikaty, jak zejdzie Paling, atakuj fizycznie, jak Barrier, użyj magii. Końcówka z Zodiarkiem jest bardzo długa i nużąca. Musisz po prostu być cierpliwy.
Gorszy jest tylko Yiazmat (50 milionów HP, z 5 godzin walki, polecam mój opis na głównej.
I'm in Space!

Offline Hevelius

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #730 dnia: Listopada 10, 2010, 04:01:11 pm »
No właśnie, ta przeklęta końcówka. Zaczyna świecić na czerwono i dla mnie jest już koniec walki. Jego bariery są nie do pokonania. Ale nie zostaje mi nic tylko próbować do skutku. Dziwi mnie tylko to, że nawet jak atakuje holy to życie mu rośnie. Czy zmieni coś jak podbije lvl wyżej? A odnośnie Yiazmata to racja 50 mln hp robi swoje :)   

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #731 dnia: Listopada 10, 2010, 06:11:19 pm »
Hevelius, musisz się przemóc i nawalać go magią. Pailing zbyt często go pokrywa, żeby się go skutecznie dawało fizycznymi bić. Najlepszym zaklęciem na niego jest Shock, bo ma krótką animacje i nie laguje, przez co można mu tego dużo wpuścić.

Offline Hevelius

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #732 dnia: Listopada 10, 2010, 06:55:37 pm »
Dokładnie wiem o co Ci chodzi. Wcześniejszych przeciwników pokonywałem na berserku, więc trudniej mi się przestawić na magie. Najgorsze jest to, że po każdej nałożonej przez niego barierze, puszcza darkje. I robi to w takim tempie, że trudno mi nadążyć a jak widzę że któraś z barier opadła to ALBO nie zdążę go zaatakować fizycznie, ALBO puszczony przeze mnie czar odbija się albo go leczy (w tym HOLY!!!!)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #733 dnia: Listopada 10, 2010, 07:07:29 pm »
Ta, właśnie, cwaniak lubi tuż po opadnięciu Magic Barriera rzucić sobie Reflect, więc mu trzeba zakitwasić z dispella przed rozpoczęciem atakowania.

Offline Hevelius

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #734 dnia: Listopada 10, 2010, 08:30:52 pm »
To będziem się męczyć do skutku. A możliwe jest wparowanie do sali i ubicie skubańca, zanim zdąży na siebie wrzucić cokolwiek? Pytam bo widziałem to:

http://www.youtube.com/watch?v=It9tA_iehVk&feature=related

To jest zbieg okoliczności (szczęście) czy kwestie fizyczne, typu lvl, może wyrmhero blade?

Offline Hevelius

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #735 dnia: Listopada 12, 2010, 11:32:10 am »
Potwierdzam, możliwe jest to co na filmie. 15 sekund i po esperze. Tylko teraz nie daje mi spokoju kolejna myśl. Exodus i Zodiark, mają u mnie problem z wykonaniem deathblow'a. Co musi zostać spełnione aby wykonali oni ostatni atak?

Offline wodzu89

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #736 dnia: Lutego 14, 2011, 10:14:24 pm »
Help!!
W na tablicy licencji nie mam jak na filmikach itp całej tablicy tylko część powiedzmy maga. Co zrobić żeby mieć całą wielką tablice?? Żebym mógł wbijać Lp w różne umiejętności a nie tylko od maga czy sztyleciarza....

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #737 dnia: Lutego 14, 2011, 10:37:27 pm »
Nie wiem w czym problem. Nie ma tam żadnego maga, tylko rodzaje broni. Nie zaczynasz od razu z całym license board odblokowanym, tylko możesz kupić pola sąsiadujące w tymi co zostały już kupione.
I'm in Space!

Offline wodzu89

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #738 dnia: Lutego 15, 2011, 03:07:06 pm »
Tak tak tylko mi chodzi o to że jak widziałem na filmikach to od początku mieli wielką plansze do wykupowania umiejętności itemów itp coś jak "to"  a ja musiałem wybrać powiedzmy sztyleciarza i miałem małą plansze do wykupowania przez LP. Jak zrobić żebym mógł wykupić inne license jak swoja knighta już cała wypełniłem a chce powiedzmy na katany się przerzucić ?? 

Chce miec "tak" a mam niestety tak "http://img19.imageshack.us/i/12345fe.jpg/"
Mam nadzieję, że teraz mi coś doradzisz/doradzicie.

tak sie pisze posta z dlugimi linkami
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2011, 03:16:42 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Final Fantasy XII HELP!
« Odpowiedź #739 dnia: Lutego 15, 2011, 03:23:12 pm »
ja tam nie gralem i sie nie znam ale nie wplywa na to jakis poziom postaci czy progres fabuly?