Autor Wątek: Ulubiony skład z FFIX  (Przeczytany 5533 razy)

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFIX
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 16, 2010, 01:48:04 pm »
Zidane - Może posługiwać się moją ulubioną bronią białą czyli nożem no i nie da się go wywalić

Garnet - Ktoś musi leczyć do tego może bahamuta wezwać mojego ulubionego eidolona

Vivi - Głównie za flare oraz thundage

Freya - głównie za komendę Jump oraz włucznie

czasem wymieniałem viviego za Amaranta podoba mi się jego broń oraz jako jedyny z całej serii FF ma dredy oraz przypomina mi Rasta Mana.

Offline B4ran

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
  • Kweeh!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFIX
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 06, 2012, 01:04:49 pm »
Zidane  dzięki umiejętności steal można było pozyskać mnóstwo itemów do syntezy rzadkich przedmiotów

Quina blue magic <3 duża moc rażenia dzięki frog drop, oraz duża moc defensywno lecząca , uwielbiam Quine ;)

Vivi czary, moc i wygląd :)

Eiko jest lepsza od Garnet ponieważ posiada tak samo summony ktore uzyskuja taki sam damage jak summony Garnet ma lepsze czary niz Garnet w tym ofensywny Holy + mega przydatny full life

taki team ozme bilem bezproblemowo
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2012, 01:06:24 pm wysłana przez B4ran »
"If you don`t aim at anything you achieve nothing"

Offline Mazurit

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 166
  • Kupo!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony skład z FFIX
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 06, 2012, 06:19:36 pm »
Oj, mi ciężko byłoby wybrać, gdyż ja zmieniałem postacie rotacyjnie. Zawsze lubię sobie eksperymentować w takich grach i tworzyć drużyny, które na pierwszy rzut oka nie przekonywałyby do siebie.

Jeśli maiłbym wymienić postacie, które wybierałem najczęściej - chociaż nie jestem tego w 100% pewny - to byliby to najprawdopodobniej Quina, Vivi, Steiner oraz Freya.

Dlaczego taki skład? Hmm... po części z przyczyn praktycznych, tj. posiadanych zdolności, a po części z mojego upodobania sobie tych postaci, tj. czynnika emocjonalnego.

Cóż dodam jeszcze, że do Zidana mam bardzo ambiwalentny stosunek, gdyż jako kanoniczny złodziejaszek, w porównaniu z takimi postaciami jak Edge, Locke, Yuffie, a nawet Rikku, wypada on dość nijako. Poza tym to jak porównam go z Kid - jako złodziej i użytkownik sztyletów -  to sytuacja jest już zupełnie niekorzystna dla niego.

Kolejna uwaga, lub raczej bardzo paląca kwestia, mianowicie dlaczego nie było nam dane zagrać w IX Mooglem? Ehh pominąć tak obiecującą rasę, wielka szkoda i niesprawiedliwość, kupo!
Oki Doki Man